Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Surm.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui süsteem
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
orgkom
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 15
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 05, 2005 1:12 am    Teema: Surm. Vasta viitega

Kas te teate, mis on surm? Kas te olete seda tundnud? Kas te olete mõtelnud, et mis saab nüüd edasi--- nüüd hetkel, kui ma oma eksistentsi lõpetan? Kuidas on võimalik peale seda edasi elada? Ma räägin oma kogemusest. Muloli väga raske periood. Kaotasin töö ning kogu elu käis mööda põrgu viimaseid laukaid. Ma seltsisin inimestega, kes olid sellel hetkel ainsana mulle toeks, kuid nad omasid halba nergiat. Ma olin halb. Kõik juhtus kiiresti, liigagi kiiresti. Oli kaklus, keegi tõmbas välja noa ning lõi mind. Lõi korra ning siis veel... Ma tundsin,kuidas löök läbistas minu keha. Ma katsusin ja tundsin sooja verd, ma hoidsin enda soolikaid oma pihus,--- ning ma olin valmis surema. Ma leppisin surmaga. Ma tundsin ükskõiksust ning kergendust. Kuid ma olin teadvusel.Ma kutsusin endale kiirabi, kuigi ma tahtsin surra. Ma nägin seda --see ei olnud valgus,se oli rahu--- rahu mis mind hõlmas. Ma kulsin, kui mulle üteldi, et miks ma seal oen, kuid siis ma pidin uuesti silmad avama. Minu kõige suurem soov sellel hetkel oli see, et ma ei peaks enam üles tõusma ega kannatama. Peale seda olen ma olnud kõige vastu ükskõikne. Ma ei karda midagi, isegi surma mitte, sest ta seisab kogu aeg minu kõrval ning ootab oma hetke, nii nagu minagi ootan oma hetke...
(ma olin meditsiiniliselt surnud 5minutit, ning peale seda olin ma narkoosi all 12 tundi. Nuga möödus 1,5 mm. kauguselt minu südamest ning napilt jäi puutumatta jämesool. Minu soolikad olid kiirabi saabuise hetkel minu kätevahel. Ma olin haiglas 7 päeva, millest 4 olin aheldatuna voodisse. Ma olin intubeeritud, ning elustatud, kuid see elu on olnud vaimselt sellest hetkest alates ainult üks suur piin.)
_________________
Ilma halastuseta, ilma kahetsuseta, ilma egoismita.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 05, 2005 1:15 am    Teema: Vasta viitega

Naljakas, ma toon praegast üht võnget ära ja Surm on järsku moodi läinud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Dets 05, 2005 10:48 am    Teema: Vasta viitega

toimub vabanemine.
mõnele üsna piinarikkalt kättetulev.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Dets 05, 2005 10:48 am    Teema: Vasta viitega

toimub vabanemine.
mõnele üsna piinarikkalt kättetulev.
Tagasi üles
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Esm Dets 05, 2005 8:14 pm    Teema: Vasta viitega

midagi üleloomulikku pole siin. Alguses olid erutunud seisundis, kiired südamelöögid, kiire hingamine ja puha. Ning kui said nuga paar korda, siis hingamine aeglustus ja loogiliselt võttes tekibki kerge enesetunne, koormus väheneb. Midagi erakordset, tavaline kliiniline surm.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui süsteem Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group