Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas tulla toime reptiloididega?
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui süsteem
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tiibuka
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 145

PostitusPostitatud: Püh Jan 04, 2004 5:47 pm    Teema: Kuidas tulla toime reptiloididega? Vasta viitega

Ma ei teadnud, kus selle kohta küsida ja alustasin uue teema.
Reptiloidil on vaja nö töödeldud energiat. Mul tekkis küsimus, et kas primitiiv saab ka kuidagi roomaja jaoks energiat anda/töödelda või on roomajale kindlasti vaja vähemalt inimest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 16, 2004 2:46 am    Teema: Vasta viitega

Roomaja toitub inimesest.
Primitiiv saab toituda nii inimesest kui ka roomajast.
Tavaliselt primka pole kahjulik, kuna tal puudub võim.
Tema meelitab inimesi enda lõksu, tehes omale õnnetu näo pähe, et on nii vaeseke ja õnnetu. Ja inimesed tormavadki teda toitma- vabatahtlikult.
Aga roomaja võtab energiat väevõimuga. Roomajale tuleb lihtsalt kolakat anda. Pole vahet, kas füüsiliselt, emotsionaalselt, vaimselt, moraalselt jne.
Ja ei mingit halastust, sest nemad ei halasta kunagi. Nad võivad petteks jätta mulje, et nad hoolivad inimesest- aga see on vaid petteks.
Primkad ongi roomajad siia tassinud. Primkasid kasutatakse tankistidena.
Ja loomulikult ka hääletustulemuste muutmiseks. Kui ühiskonnas on primkasid üle poole, saame demokraatia sildi all luua diktatuuri. Aga primka ei saa mitte kottigi millesti aru.
Klassikaline näide ideaalsest primkast.
Käib läbi mitu kõrgkooli, aga kui on olukord, ei suuda isegi naela seina lüüa.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Reede Jan 16, 2004 1:12 pm    Teema: Vasta viitega

<<Aga primka ei saa mitte kottigi millesti aru.Käib läbi mitu kõrgkooli, aga kui on olukord, ei suuda isegi naela seina lüüa.>>

Ses mõttes, et naljakas näide.Tähendab, et põhikooli haridusega on siis need tõelised puhta valguse näitajad, kes vettivad tarkusest, mida soovivad ka oma ligimestega jagada.Kas on ikka nii, et kui inimene käib mitu kõrgkooli läbi, siis ta tahes-tahtmata ei saa ikka mitte millestki aru?Kui ta on rumal, siis millise valemiga ta need koolid lõpetab???Kellu on siis see puhta tarkuse kants või??Ma ei saanud su mõttekäigust aru.Ehk vaevuksid selgitama.Tänan.
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tiibuka
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 145

PostitusPostitatud: Püh Jan 18, 2004 2:01 am    Teema: Vasta viitega

Ega kõrgkoolides ainult primkad käi (mina muide õpin ka, ja usu primka ma pole)

Lihtsalt primkadel pole veel seda elulist kogemust või kuidas iganes seda nimetada. Kas nad on nii noored hinged või pole oma õppetunde selgeks saanud, krt seda teab, aga tõepoolest on inimesi, kellele ei loe ka mitu tunnistust- nad lihtsalt ei saa olulistest elutõdedest aru.

Mu ülemus, lõpetanud kaks kõrgkooli- kui ilusti ta rääkida oskab, kuulad ja jäädki või uskuma. Ja firma mädaneb täiega. Katsu talle seda öelda, saad päevapealt lahti (mina muide ootan, millal ta minuga selle teema üles võtab, aga ta isegi ei räägi minuga). Koosolekutel teistel rääkida ei lase, peab monoloogi- järsku keegi ütleb midagi, millest ta aru ei saa.
Klientidele kingitused (kuigi arvete maksmiseks pole raha), välisüritused, messidel kõige kallim boksikoht, riietus firma logoga jne jne. Tähtis on see, mis välja paistab, mitte see mis sees toimub. Ja usu, see pole taktika- ta arvab, et nii käibki. Ma ei saanud kaua aru, mis seal toimub...
Sellest võiks raamatu kirjutada (Primkade välimääraja).
OOO, vot see on hea mõte Very Happy

Üks kolleeg (elab meeletutes illusioonides), haridust saanud, käib miljoni ja muudes mälumängudes- meeletu faktiteadmine. Aga nii, kui ma talle mainin, et kõik haigused tulevad mõtlemisest- vaatab mind kui hullu ja paneb jooksu (muide, mulle meeldib teda lühisesse ajada, sest ta korjab kõik viirused kinni, aga vaktsineerida laseb ennast eeskujulikult). Kahte asja kokku panna ei suuda- klapid peas.

Mu eksabikaasa- palju lugenud ja reisinud inimene, paneb mälumänge, ristsõnu jne.
aga neid teadmisi ellu rakendada ei osanud.

Oli üks sõber. Kaks kuud suhtlesime. Kaitseb doktori kraadi TTÜ-s. Tema arvamus oli, et ainult kõrgharidusega inimesed on inimesed. Kes kõikvõimalike raamatu fakte ei teadnud , olid lollid. Ja ta ei hoidnud kokku oma põlguse ja üleoleku näitamisega.
Käisime temaga matkamas. Ma ei lugenud kokku, kui mitu korda ta minu käest nende nelja päeva jooksul küsis: "kuidas sa selle peale tulid?mismoodi sa seda oskad" jne. Lihtsaid ja elulisi asju ta ei suutnud kokku panna.

Mu kunagine ülemus, lõpetanud TTÜ, lugenud palju tähtsate (kuulsate) inimeste raamatuid (juhtimisõpikud, emotsionaalse intelligentsuse käsiraamatud jne jne), aga tunnustab inimeste juures ainult nende varalist seisu ja seda kui kalleid asju suudab soetada.
Mingil kummalisel kombel olen mina olnud ainus, keda ta imetleb, kadestab (nii ta on ise öelnud) minu omaduste pärast, mitte rahakoti paksuse pärast.

Neid näiteid võiksin palju tuua. Ma ei tea, kas see aitas Sul paremini mõista Tokroda poolt öeldut, aga kindlasti ei mõelnud ta seda, et kõik kõrgharidusega inimesed on primkad. Pigem ikka seda, et primkat ei aita haridus ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Püh Jan 18, 2004 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

Samas kes see kohtumõistja on, kes ültleb, kuidas peab neist elutõdedest aru saama.Need inimesed ilmselt ei mõista samuti, kuidas teised absoluutselt sellist õiget pilti kokku seada ei suuda.Ma arvan, et mingi keskmisega siinkohal teri sõkaldest eraldada ei tasu.Enda subjektiivse nägemuse järgi ei tasuks kedagi hukka mõista.
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 18, 2004 10:10 pm    Teema: Vasta viitega

Hiievanale.

Selle näitega tahtsin öelda, et primka võib õppida palju tahes, aga ta ei oska neid teadmisi reaalselt kasutada. Primkadel on välja arenenud tugev mälumaht. Ja nagu sa tead, antakse koolis hinne 5 nendele, kes oskavad teadmisi korrutada nagu papagoid.
Tooks näite:
Papagoi oskab ka rääkida, aga sa katsu temaga vestleda!!
Mul on ka naaber, kellel on kaks kõrgharidust, aga kogu aeg käib küsimas, kuidas seda, teist või kolmandat teha. Täitsa siiber on ees juba temast. Koolis ei õpetatud kõiki asju ja nüüd on maoli maas.
Toon veel ühe näite:
primkal on olemas kõvaketas, kuhu salvestab oma info. Aga protsessor on väga algeline.
Ja siit ongi kasulik panna primkad juhtpositsioonile ja toetada nende karjääriredeleit, kuna nende protsessor on algeline, siis nad ei saagi aru, kui nendega manipuleeritakse.
Kui sa natuke oma ajukesi liigutaksid, siis sa näeksid, et ka sul koolis tehakse teatud teemade puhul ajuloputust.

Isegi laul on selle kohta tehtud:
Koolis teada ma sain H2O on mu silmapesu vesi - ma tean,
aga kumb kaunim on kas sa tead zaparosets või merzedes- ei tea Confused
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Esm Jan 19, 2004 12:04 am    Teema: Vasta viitega

Ok.Kuidas ma näidetest aru sain.Ühelt poolt sa omistad siis primkale oskamatuse mingeid lihtsaid füüsilisi tegevusi sooritada, mida talle juhuslikult koolis ega elus üldse õpetatud ei ole.Su naabri näide sel juhul umbes nii, et korgid lähvad läbi , aga parandada neid ei oska - naabrimees, tule ja aita.Teise näitega tuleb sisse mingi kõrgem tasand, kus mehhaaniliselt järjepidev isik ei suuda aduda mingeid temale sekundaarseid seoseid, mis teda tegelikult kontrollivad ning suunavad.Ma kujutan ette, et siinkohal tuleks paralleele tõmmata sinisilmsusega ehk kahtlemisvõime puudulikkusega.Põhimõtteliselt siis tegu isikuga, kellel on raskusi kaugeleulatuvate seoste loomisega, kuna tema protsessori algelisus ei võimalda omandatud teadmisi piisavalt süstemaatiliselt kasutada.
Manipuleerimise kohta olen õppinud, et kõige kergem tundub olevat inimest mõjutada läbi tema südame, ehk et avatud emotsionaalsus võiks kohati nagu Troojaga sarnaneda.Samas see oleks nagu selline lühiajalisem ning tugevam, kuid mõju kaoks ilmselt kiiremini.Kindlasti püsiva manipulatsiooni aluseks on järjepidev ning süsteemne moonutus, näiteks faktide tasandil.Kuna olen ise ajaloo vastu forsseeritud huvi tundnud, siis kõige julmemalt surutakse just selles vallas inimesele klappe ning keskmine kodanik võtab rahumeeli ettesöödetu omaks, kuna puudub huvi ning oskus kahelda.Pikk teema, kuid ehe näide oleks holokaust - kellele poleks seda valet sisse söödetud?
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 19, 2004 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Mis puudutab manipulatsioone, siis seda tehakse igas tasandis, kõikvõimalikult. Tehakse nii, nagu Sa kirjeldasid ja sedasi, mille peale kohe ei tulegi.
Jah faktide moonutus on üks parimaid meetodeid. Samas väärtõlgendused. Muideks moraal on võimas süsteem jne.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Esm Jan 19, 2004 10:06 pm    Teema: Vasta viitega

Samas me ei saa ju seda manipuleerimist niivõrd jõhkralt kõigele laiendada.Pisut jääb sinu hoiakust mulje, et pea kõike võiks manipuleerimisena tõlgendada, et see on inimkonna kaudne põhitegevus?Kuid see on ju ideeliselt regressioon lõpmatusse???
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 19, 2004 11:42 pm    Teema: Vasta viitega

Muideks manipuleerimine on inimestesse kohutavalt juurdunud. Ma olen nõus sellega, et inimesed ei ole sellest teadlikud, kannavad lihtsalt manipulaaturite ideed edasi. Tõesti sellega tegeleb põhi elanikond.
Miks ma seda toonitan nii tihedalt? Selleks, et inimesed tuleksid unest välja. Aeg oleks hakata Inimeseks. See, milline olen mina (nõid) on inimese loomulik olek, seda suudaks igaüks, välja arvatud primka.
Sa tead väga hästi, et inimene kasutab oma aju 5%. Kas sa ei tahaks rohkem kasutad? Sellepärast ma vigisen kogu aeg, et inimesed viskaksid endast need takistavad ahelad pealt. Muideks Sa ise oled ka mõningaid manipulaatorite programme täis. Ma ei süüdista Sind selles. Tahan, et Sa mõistaksid neid. muidu teed kasu asemel kahju.

Siin tahaks toonitada ühte ütlust:
Tahtsin kõige paremat, aga kukkus välja nagu tavaliselt.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Teis Jan 20, 2004 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

Ma kujutan ette, et mõtlemise muutumine seda ajukasutuse protsenti kohe kuidagi ei tõsta, kuid seda mahtu tuleks küll võimalikult "otstarbekalt" kasutada.Mingisugune manipulatsiooni aste on siiski sotsiaalsuse paratamatuks aluseks, mis tekib inimeste vahelise suhtlemise nö lisandväärtusena.Mõnele võib see olla eesmärgiks, kuid enamikule kindlasti mitte.Mõneti olen ise ka mingisugusest misjoonitundest ärgitatud, kuid pole väga kindel selles, kas tõele valguse näitamine üldse kellelegi korda läheb.Tegelikult on õige, et inimesed ise otsiksid, alati ei ole kombatav tulemus selleks õigeks eesmärgiks.Pigem protsess ise.
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 21, 2004 1:16 am    Teema: Vasta viitega

Mõtlemise muutmine aitab küll. Likviteeri ennast piiravad mõtted ja Sa hakkad arenema. Inimene ise plokib ennast tänu enese eitamisele. Vahest aitab isegi see, et teadvustad endale, et Sa suudad.
Mis puutub sotsaalsusele, siis on Sul võimalus seda mitte liiga tõsiselt võtta. Võta seda, kui rituaali, mängu.
Mis puudutab misjooni tunnet, lase käia. Isegi siis, kui keedagi päästa ei anna oled vähemalt ennast arendanud. Ja seegi suur saavutus. Aga ma loodan, et suudad midagi ära teha. Sa ju alles noor (üliõpilane). Sinu vanuses olin ma ise täielik tross.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Püh Veeb 29, 2004 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

Primkadega on lood lihtsad . Ühiskond kasvatab käsutäitjaid .Neile tambitakse pähe ,et nende eest hoolitsetakse ja et nedele pakutakse nii ja naapidi igasuguseid hüvesid , Ole aint rõõmus ja vagusi . Ära iial küsi "miks" .Ja see pole üldse oluline milline haridusetase neil on . Primkasid leiame igas vallas ja igasuguses hierarhias , kui kõige truumad alamad , kui kõige truumad teenrid . Neid kiidetakse ,neid ülistatakse , neile riputatakse plekke rinda ja aumärke kaela .Nad on tublid õppijad olnud ,kohusetundlikud tööinimesed . Igatepidi vaata et tibenss , paraku mitte kunagi nad ei küsi "miks nuttis hommikuse lüpsi ajal see kirju muu "
Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
sepp
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 52
Asukoht: kopli sepikoda

PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

aga millal inimene on "primka" ja millal lihtsalt komformist? kust jookseb piir, et vaata kui käitud nii, siis limpsid reptiloidide kandadelt ikka otse maakoore jäänukeid, kui aga kuulad suu ammuli meie lugu, siis me paneme sulle tarkuseputru kenasti otse keele peale ning valame tõenestet neerudesse. Et näiteks sellegi foorumi najalgi. inimesed, kes küsivad siin näiteks tokrodalt nõu ja kes kõik küsivad kellelt nõu. põhimõtteliselt on tegemist siis primkadega?! nad ise ju ei näe! kuna ikkagi autoriteetsem inimene aga ütleb kord nii ja järelikult nii peabki olema. seda saab tegelikult käsitleda ka roomamisena?!
ma leian, et teatud piirini tuleb olla ka komformist ning sõita teiste reel, et jõuda puhta valguse maale. sellest vaatenurgast jõuame aga tagasi sotsialiseerumiseni. kui sa eitad kõike, mis väljastpoolt tuleb, sa ei rooma, siis lood endale kena subkultuuri et mitte öelda monokultuuri, kus keegi enam ei suhtle ei kommunikeeru sinuga. mitte et see oleks kõige halvem. kahtlemata on roose väärt, kui inimese "mina-pilt" (!) on välja kujunenud, ning tal on selged vaated ja arvamused, kuid maailmapildis, kus täna elame, paraku ei löö sedapsi läbi ning teatud hetkedel tuleks minna kompromissile. ehk et näiteks toimub vaidlus. selle lõppu ei paista ega paista. mõlemad on oma arvamusele kindlaks jäänud, siis seda ei saa kindlalt mitte käsitleda roomamisena (mida vist siis mõned siin teevad) ja peksa saamisega, kui üks neist hüppab alt ning pakub vaherahu vms. ses mõttes, et tulemit ei ole ning mõlemad jäävad oma arvamusele kindlaks. kuigi jah, üldjuhul vaidlus viib sihile... on see siiski subjektiivne arusaam asjadest.
_________________
tegelt ei pea olema selgrootu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 06, 2004 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Primka on see, kes midagi ei töötle läbi. Kui inimene küsib nõu, siis selle saamise puhul seedib selle läbi ja vaatab, kas nõuanne ka reaalselt toimib. Primka võtab selle vastu, ei mingit sünteesi ja korrutab seda järgi nagu papagoi või lükkab selle eemale, sest see ei ole meeldiv.

Toome näiteks Kristlased: Nad laulavad, et jeesus päästab neid. Aga ei mõtle, mille eest ja kuhu. Miks seda vaja jne. Teisi nad ei kuula, sest teised ei paku paradiisi. Targem inimene saab aru, et see on lihtsalt vaht.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tiiger
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2004 3:10 am    Teema: Vasta viitega

to: Sepp
--------------
Kas sa ei leia, et vahete-vahel küsitakse teistelt nõu, et saada parem ülevaade erinevatest nägemustest ja arusaamadest ning lõpuks teha objektiivne otsus. See oleneb kõik sinust kuidas sa soovitust võtad. Minujaoks on iga soovitus üks väike mõte mida ma töötlen ja vajadulsel praktiserin
--------
Veel paneb mind mõtlema selline asi, et osad inimesed lissalt pilluvad välja suurepäraseid ideid, aga nad ei oska seda näha.. Lihtne näide: et keegi viskab nalja, siis kolmandal isikul käib nagu plaks ja tuleb selle naljaga kohe suurepärane plaan valmis. Siinkohal ma küsingi, kes on autor, kas naljataja, kes seda mõtlematult ütles või see, kes teise öeldut praktiseeris.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2004 3:28 am    Teema: Vasta viitega

Vahetevahel on nii, et inimesel ei ole oma kõrgema teadvusega side kõige paremini korras. Siis saadab inimese kõrgem teadvus välja impulssi, mida teine inimene ütleb välja. Ja selle mõtte peale taastub inimese side oma kõrgema minaga. Ja ta teostab selle. Antud varjandi puhul on omanikuks praktiseerija.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sepp
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 52
Asukoht: kopli sepikoda

PostitusPostitatud: Püh Märts 07, 2004 2:05 pm    Teema: Vasta viitega

Tiiger kirjutas:
to: Sepp
--------------
Kas sa ei leia, et vahete-vahel küsitakse teistelt nõu, et saada parem ülevaade erinevatest nägemustest ja arusaamadest ning lõpuks teha objektiivne otsus. See oleneb kõik sinust kuidas sa soovitust võtad. Minujaoks on iga soovitus üks väike mõte mida ma töötlen ja vajadulsel praktiserin


jah. see ongi täpselt vahete-vahel. ma pidasin aga silmas olukorda, kus inimene suu lahti, hammaste vahelt mannavahuniru tilkumas kuulab suurema ja targema nõuandeid ning siis punnsilmselt noogutab ning kiidab takka. see et inimene kuulab ära teiste arusaamad, ning siis analüüsib neid ja leiab ehk ka enda jaoks midagi kasulikku, on igati teretulnud loomulikult, aga ma mõtlesin just karismaatilist võimu ehk autoriteetsust. kõik, mida vägevam sõnab, see on puhas kuld. mingit analüüsi pole. kogu koolitussüsteem läheb tegelikult seda rada ju!?

paide tee. mis objektiivsusest sa saad rääkida?! kõik on subjektiivne!
_________________
tegelt ei pea olema selgrootu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 22, 2004 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

Hmmm... Vabandage minu küündimatust, AGA - siit jutust tuleb välja, et nn "primkad" on ideaalselt kohanenud inimesed. Eriti kui arvestada, et eesmärgiks on ühiskondlik positsioon, varaline stabiilsus või veel midagi, mida siinkandis on vististi häbiväärne ihaldada. Miks peaks tekstitöötluseks 64-bitist protsessorit kasutama? Inimene mõtiskleb minu arusaama kohaselt sellepärast, et talle on üht või teist sorti teabe töötlemine VAJALIK. Siin vaadeldakse nn "primkasid" teatud mõttes "pilve pealt". Kui see nn "primka" panna teise keskonda, mitte just "pilve peale", aga näiteks keskkonda, kus näiteks "ülemusel" ei olegi alati õigus või kus lihtsalt tema välja kujunenud vormelid enam ei tööta, mis siis? Kui ta on veel kõrgharidusega ja omab laia silmaringi ning - nagu öeldud - on niikuinii kohanemisvõimeline (naela seina löömine on kah harjutamise asi, halb näide oli), kas siis ei võiks temast nn "mõtleja" saada? Minu arvates võiks see täiesti vabalt nii olla. Sellisel juhul pole need nn "primkad" mitte sünnipärane "rass", vaid "valitseva süsteemi" toodang.
Muide, kõik inimesed käituvad aeg-ajalt nagu nn "primkad" ja sellest pole midagi halba. See tuleb spetsialiseerumisest, ilma milleta ei oleks kõiki neid uhkeid tsivilisatsiooni saavutusi, mille keskel elame. Kui mul torustik lekib, kutsun torumehe, mis sest, et ma tean kuidas seda leket parandada. Kui torumeest pole kuskilt võtta, asun ise asja kallale (õpin ka veel sealjuures) - VAJADUS.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 22, 2004 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

tundub, et need primkad ongi nagu robotid, kes ei suuda ise midagi välja mõelda ,vaid teevad seda, mis neile ette öeldud ja kätte näidatud. kahju sellistest, kes peavad talitama ainult teiste mõtete järgi, sest endal puudub mõtlemis-, otsustamis- ja tegutsemisvõime.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui süsteem Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group