Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Toiduahel. Energia sagedused.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 7:36 pm    Teema: Toiduahel. Energia sagedused. Vasta viitega

Me kõik teame, kuidas toimib looduses füüsiline toiduahel. Aga me ei mõtle sellest, kuidas toimib vaimne toiduahel. Kui füüsilises maailmas toitub kõrgem madalamast(taim, rohusööja, kiskja), siis vaimses maailmas on vastupidi. Madalam toitub kõrgemast. Vaimses maailmas on kogu energia potentsiaal mööda hüperuumi laiali. Ta koosneb tuhandetest osadest. Seda hüperruumi energiat on lõpmata palju. Aga seda energiat saab kasutada olend, kelle teadvus ja olemus on täiuslikud. Tema kookoni kõik ruudud on välja arenenud ja töökorras. Kui kasvõi üksainus ruut on defektiga, siis ta ei saa ammutada hüperuumi energiat. Meie hüüame teda mänguriks. Mängur ammutab hüperuumist läbi kookoni algenergia ja suunab selle läbi tuuma välja. Mida rohkem ta sisemist tööd teeb seda rohkem energiat ta laseb endast läbi. Seega ta võtab hüperuumi energia, mis koosneb tuhandetest osadest ja pakib energiad kokku 504 erinevaks energiaks, mille ta väljastab läbi tuuma (teadus kirjeldab seda suureks pauguks). Sellest energiast tekib universum. Sellest energiast saavad toituda superjõud. Superjõud kogunevad mänguri ümber, õigemini universumi sisse, sest mängur on nende jaoks vaimne isa, kes annab neile vaimutoitu.
Nüüd hakkavad superjõud seda energiat töötlema. Nad imevad endasse läbi oma kookoni (kookon ei pea olema täiuslik, aga põhiruudud peavad olema välja arenenud) mingi portsu universumi energiat, mis koosneb 504 osast ja paiskavad selle läbi oma hingeketaste välja. Kuna hingekettaid on 24, siis nad eraldavad selle energia erinevate hingesageduste vahel. Tekib 24 erinevat reaalsust, milles on teatud kogus energiat. See energia jaotub reaalsuste vahel 24, 3, 4, 2, 6, 16, 12, 5, 20, 14, 36, 41, 9, 17, 26, 96, 48, 7, 10, 8, 18, 28, 32, 22. Need reaalsused on üksteisega seotud ja tekitavad planeedi, elukeskkonna. Nüüd kui on tekkinud elukeskkond, mis on nagu energeetiline mull, mis koosneb 24 osast, korrusest, tasapinnast siis sinna saavad tulla jõud. Me nimetame neid erinevaid reaalsusi hingesagedusteks. Vahemärkusena, kui superjõud on saanud planeedi loomisega valmis, siis hakkab ta looma järgmist. Superjõul on täiuslik, ilma defektita hing.
Jõud hakkab hingesageduse energiaid liitma üheks tervikuks. Tema teostab seda oma hinge ja vaimuga. Vastavalt planeedi keerukusele ja jõu sisemise töö tootlikkusele võib ühel planeedil olla mitu jõudu, võib-olla ühel planeedil üks jõud ja võib olla ka variant, kus üks jõud haldab mitut planeeti. Nüüd, kui hingesageduse energiad on liidetud, siis tekivadki planeedile erinevad hingemaailmad. Ehk planeet saab endale 24 teisikut. Selle tulemusel tekib planeedile elu. Vahemärkusena ühes reaalsuses saab olla ainult üks hingemaailm. Hingemaailm võib olla väike või suur, hõlmates kogu planeedi hingesagedust. See sõltub selles, kui palju on jõud muutnud hingesageduse energiat ühtseks tervikuks, hingemaailmaks. Ja iga hingemaailm saab toita maksimaalselt nelja visuaalmaailma, millest tekivad egregorid. Egregor on ühenduslüli inimese ja planeedi vahel. Muudab planeedi hingemaailma energia söödavaks inimestele.
Nüüd on aeg käes, kus loojad asuvad tööle. Looja saab tegutseda ainult ühe planeedi piires. Neid võib olla üks või palju. Loojal peab olema ideaalne vaim. Ta võtab energia kõikidest hingemaailmadest ühendab ja suunab läbi oma nelja inimkuju energia vaimumaailmadesse. Vaimumaailmu on neli. Nendes vaimumaailmades elavad inimeste neli erinevat inimkuju. Kui vaimumaailmad on loodud, siis saab tekkida inimese areng. Inimene ei ole enam instinktidel põhinev loom. Ta saab nüüd teadvustada maailma, tuua välja oma olemuse, tekitada meeskonna tööd ja luua valitsemise hierarhiaid.
Kui vaimumaailmad on loodud, siis saavad tegutseda jumalad. Jumal võtab neljast vaimumaailmast energiat ja toob selle läbi oma tahtekeha siinpoolsusesse. Töötavast jumalast tekib vaimne juht, kes eraldab energiat teistele inimestele. Ta on allikas(isiksus), kes toidab inimesi. Nüüd saavad ka inimesed vaimuenergiat, et ennast teostada. Selle teostuse käigus luuakse visuaalmaailm, ühiskond, kulduur jne. Parimatest visuaalmaailmadest saavad egregorid.
Muideks me peame teadma, et Äriegregori elanikud armastavad püüda kinni jumalaid ja aheldada ta mingi firma sisse. Äriegregori planeet ei toeta ja seepärast vajavad nad vangistatud jumalaid. Nüüd jumalast lähtuv energia voog ei lähe enam inimestesse, vaid firma toodangusse. Nüüd valitseb jumala energiat ainult üks inimene, kuigi jumal annab tasuta kõigile. Ja inimesed saavad jumala energiat, kui nad ostavad selle firma toodangut. Siit ka põhjus, miks mõne firma märk müüb. See firma on suutnud tasemel jumala kinni püüda.
Näide elust: Oli üks jumal, kes tundis huvi vaimsuse vastu. Ta tegi sisemist tööd. Tõmbas antireaalsusest energiat siinpoolsusesse. Aga tal oli ema ja naine, kes häbenesid seda, et mees tegeleb vaimsete asjadega. Nad varjasid mehe tegevust ja ei lasknud tal oma avastusi tutvustada rahvale. Mees kuulas naiste sõna ja vaikis oma tegemistest. Energia ei voolanud jumalalt inimesteni. Aga see naine armastas ärimaailma ja selle ilusaid asju. Ja nüüd voolaski jumala energia ärimaailma. Ärimaailm suunas selle energia kinnisvara firmadele. Tänu sellele tõusis kinnisvara hinnad linnas ja ka osaliselt riigis, kus see jumal elas ülemõistuse kalliks. Aga siis jumal sai aru, et teda lüpstakse ja hakkas ennast tutvustama guruna, Ta avalikustas iseenda. Selle tulemusel hakkas kinnisvara hinnad langema ja selle riigi rahvas hakkas tundma huvi rohkem vaimsuse vastu. Ja paljud avastasid uue vaimse õpetaja.
See oli näide, kuidas mehe naine müüs vaimselt oma mehe maha lootuses saada head elu.
Kui vaimselt vaadata, siis vangistatud jumala jumalik aspekt ei sära nagu päike. Ta asub mingis risttahuka kujulises ruumis. See ruum asub firma energiapallis. Sellest ruumist ammutab parasiitfirma omanik energiat ja jaotab rahvale, kes on sisenenud firma energia palli. Loomulikult peavad inimesed omanikku teenima selle energia eest.

Täna kirjutades seda teooriat tegin ma ise ka palju avastusi. Ma pean oma eelnevaid tekste veits parandama. Ma sain targemaks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

Im ignoring all the dumb shit yo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 11:26 pm    Teema: Re: Toiduahel. Energia sagedused. Vasta viitega

Kõik jummala õige!
Muidu täitsa "kreisi" tekst jõudis lõpuks ka pointini- et Äriegregoris on ikka palju VÄRDJAID! Riiki oleks võinud ka kuidagi kavalalt vahele pookida. Ja need 24 arvu olid naljakas järjekorras? Rolling Eyes

Ega magi mingi papist poiss pole, avastasin ka täitsa timmi pliidiga suitsuahju systeemi - vähemalt enda jaoks. Nüüd jääb üle see vaid kunagi teostada. Very Happy

504 Universumi jõukapslit olgu siis ikka teiega!
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Ehh
Arengumaag


Liitunud: 12 Mai 2008
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

Tere Tokroda. Nagu ma su jutust aru sain, siis mängurist loojani ei olnud toimunud kehastumist- kuni looja lõi vastava keskkonna edasiseks arenguks inimesele? Kuidas sai looja aspekt eksisteerida meie ajas ja ruumis ja kas see on erinev sellest, mille kohta me ütleme praegu "looja tasemega" inimene?


"Loojal peab olema ideaalne vaim.Ta võtab energia kõikidest hingemaailmadest ühendab ja suunab läbi oma nelja inimkuju energia vaimumaailmadesse. Vaimumaailmu on neli. Nendes vaimumaailmades elavad inimeste neli erinevat inimkuju. Kui vaimumaailmad on loodud, siis saab tekkida inimese areng. Inimene ei ole enam instinktidel põhinev loom. Ta saab nüüd teadvustada maailma, tuua välja oma olemuse, tekitada meeskonna tööd ja luua valitsemise hierarhiaid."

Loogiliselt võttes ei saanud looja olla kehastunud, kuna ei eksisteerinud veel jumalalegi sobivat keskkonda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ma seletan. Looja saab ka teha tööd, kui ta pole kehastunud. Meie mõistes on ta energia kogu.
muideks looja võib kehastuda ühel planeedil ja luua teisel planeedil.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Ehh
Arengumaag


Liitunud: 12 Mai 2008
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Teis Mai 13, 2008 9:13 am    Teema: Vasta viitega

Ma tänan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group