Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tagasi minevikku!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 12:12 am    Teema: Vasta viitega

aga siin on asi lihtsalt ärakasutamises, mitte mingites tunnetes.

üks tunneb, et teda tõmmati lohku ja teise jaoks oli see ratsionaalne valik, ilmselt isegi vanamees teadis asjast, oli vaja laps saada ühe mehega ja elada teise mehega, asi selge
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 9:47 am    Teema: Vasta viitega

Luca. kirjutas:
Äkki oskad soovitada, mida ma siis tegema peaksin?
Tean, et naine suhtub reaalis minuse just nii nagu haldjamees kirjeldas ning mul ei ole mingit võimalust midagi teada saada.


Aja till kõvaks ja torka mull katki Exclamation
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lev
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 112
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 11:40 am    Teema: Vasta viitega

No kuule, mis kuradi naine see on keda taga nutta, kui ta pole mingi 10 aasta jooksul ka sind suutnud enda meheks valida. Manipuleerib ja sahkerdab. Tahab laiali minna, aga sidet hoiab ikka alles. Lollus! Vaata natuke ringi, naisi on peale tema veel ja isegi päris mitu. Sellise naisega pole ju midagi peale hakata, isegi kui sa saaksid ta tagasi.
Hirmus kuulata seda sinu jutta. Sa oled ju ikka Mees. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 12:28 pm    Teema: Vasta viitega

Teie kõigi soovitused ja "etteheited" on tõesed ning paljud neist ka läbi proovitud. Ma juba vist kirjutasin, et umbes 2 aastat ei ole ma temast eriti mõtelnudgi... võibolla ainult jõulude aegu. Ning mul on ka selle aja jooksul paar korraliku suhetki olnud, kuid nüüd - mõned nädalad tagasi tekkis uuesti mingi hullus! Ma arvan, et hakkangi hulluks minema.

Aga tänud sellegipoolest.
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav, kas surm lahendaks selle probleemi?
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lev
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 112
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 1:13 pm    Teema: Vasta viitega

Luca. kirjutas:
Huvitav, kas surm lahendaks selle probleemi?

Ma olen enam kui kindel, et lahendaks Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 1:16 pm    Teema: Vasta viitega

ma arvan, et tema surm lahendab ainult selleks korraks.
sest sinust tundub olevat lihtne kukkuda järgmisesse mulli.
hullus - see on mull, võõrtahe.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 1:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei pidanudd silmas tema surma. Tegelikult on küsimuse mõte lihtsas matemaatikas. Kui me teame, et 1+1 = 2 siis 2 - 1= 1. Ehk, kui eemaldada tehtest üks tegur, siis jääb järgi ainult pool tehtest ning seda anab moondada uueks tehteks. Tahtsin teada, kas se päriselus kaa kehtib.
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

1+1 vajab ka teatavat keskkonda, et ta saaks võrduda 2.

Oled sa kindel, et mõistad keskkonda piisavalt hästi ja suudad näha piisavalt palju nurki, et olla kindel, et 1+1 võrduks 2?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 1:30 am    Teema: Vasta viitega

Vahest oleks hää hoopis vaadata iseendasse ja uurida, miks ikkagi soovitakse nii paaniliselt kasvatada last üles just koos selle naisega, kellega see laps on saadud... või miks üldse seda last enda küljes kinni hoitakse... asi nimelt selles, et paljud mehed loovad pere ja teevad lapsed VAID seetõttu, et neile on see kohustuseks tehtud. Kohustuse andjateks on aga vanemad, ühiskond, mingi religioosne grupp vms. Näiteks korrutab mehe ema talle pidevalt, et "õige mees ei jama kitarrimänguga, vaid hakkab tööd rabama, võtab naise ja muretseb lapsed". Aga paraku selle mehe ema tahab ju VAID, et tema poeg toodaks talle orje, kes hakkaksid oma vanaema ülal pidama siis, kui too juba põdur on ja oma poeg kah sellises konditsioonis, et tee või tina, aga rohkem ei suuda. Äkki on parem sellest lapsest ja naisest lahti lasta... las lähevad... võib ju ka olla, et naine tahab last koos kahe mehega kasvatada, aga paraku see on ulmeline unistus, kuna meeste armukadedus paneb asjale põõna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 10:01 am    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
Vahest oleks hää hoopis vaadata iseendasse ja uurida

Ma olen seda teinud viimased 5 aastat. Mul ei ole nais dominanti, kes soovib endale orje ning ma ei täida kellegi käsku. Ma loobusin temas juba ammu, aga ta tuli tagasi minu maailma, mis oli tema jaoks suletus. Ma olin leppinud sellega, et ei tee ega saa midagi. Ma ei lootnud viimastel aastatel midagi. Kuid nüüd on asi paha.
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 10:17 am    Teema: Vasta viitega

Ma näen ka unes päris tihti oma ekseite, näiteks justkui hööritab teine, aga putu ei luba või siis tema läheb mingi ühistranspordi peale ja mina jään maha. Evil or Very Mad Ja paar kummalist haigust ka olnud, järelikult mingid hingejupid läind kaduma. Aga põrgupaganal tuleb teadvustada, andestada ja minna oma teed, sest mullis läheb asi nagunii tühja vedama või vingu(mi)seks.Twisted Evil
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Mull tekib küsimus! Nimelt, kas teist keegi ei usu et üks inimene võib teise jaoks olla nii õige, kui vähegi võimalik? Ning kas te ei usu ka seda, et mõjutades inimese psüholoogiat ning alateadvust, on võimalik neid inimesi omavahel lahku ajada? Kuid side jääb püsima, sest se oli õige! Ma ei sa aru mis jutt see on, et tuleb unustada ja andestada jne. Ma olen seda teinud ning se ei aidanud mind!!!! Ühendus jääb ning se piinab nii mind kui ka teda, kuid kuna mängus on 3 jõud, siis ei oska ma midagi teha.
Ärge võtke seda solvanguna kallid komentaatorid.
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 1:12 pm    Teema: Vasta viitega

Usun, et Sul ju võib õigus olla, aga kust sa tead et see ka teda piinab ja miks ta ikkagi teise juurde pidi minema? Võibolla seda just ei saa andestada? Ja ehk on neid õigeid ikka teisigi!
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on intuitsioon. Vaist või midagi sellist. Tavaliselt tekib see inimestel kes on väga lähedased või väga suure vaimse potensiaaliga. Seda saab kirjeldada nö. telepaatiaga... kui ühel on hea, siis teine tunneb seda... Kahjuks on se side teaduslikult tõestatud.... muidu oleksin ma väga tagasihoidlik oma väidetes. Teise mehe juurde minema sundis teda üks nõid, keda ta külastas..... ning sealt sain ma peale mingi sõnumise, mis on mind senini saatnud. Telepaatia on võimas vahend kontakteerumiseks agahetkel ei sa ma temaga kontakti, kuna minu vaimne seisund on ebastabiilne ning kas tema või keegi teine takistab ühendust.
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 1:58 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle tuli hea näide meelde. Nimelt oli eile siis koosviibimine, kus olid ka meie ühised tuttavad. Eile hommikul ärgates ei tundnud ma eriti suurt midagi ja nii kestis see terve päeva. Õhtul sain teada, et tal on päev otsa mingi tegevus olnud, nii et ta mõtted olid suunatud millelegi muule, aga mitte minule ja see tõttu olingi ok. Seda on märgata ka päeval.... hommikul kaheksat kuni kolme - neljani tunnen ma kohutavat raevu ja üksindust ning viha ja kahetsust... peale nelja situatsioon leebub, kaob viha... kaob raev, järgi jäävad vaid üksindus ning kahetsus. See on nagu karusellisõit, kord üless, siis jälle alla.... ja nii iga päev. Kui vanamees koju jõuab, kaovad raev ja viha. Vanamees lasi naise ära nõiduda ja kasutab seda nüüd tema kinnihoidmiseks. Minule lasi ta teha nii, et ma sureksin, kuid see ei õnnestunud... ma tulin tagasi.
Loodan et saite aru mu tekstist... ma ei suuda hetkel paremini kirjutada, midagi on jälle toimumas...
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah, mul natuke sarnane probleem, algul tundus ka et olime teineteisele määratud, aga tasapisi tulid muud segajad-kummagi omad ambitsioonid ja tingimused- järjest esile. Ja nüüd, kui mingit tegevust pole, lähevad mõtted ikka temale. Aga kanged oleme mõlemad, mis tundub et ei vii kuhugi ja järgi ka ei saa anda.
Ühesõnaga tagantjärgi mõteldes, keski-miski röövis ta mult juba suht algusest peale, sest mul omal pold piisavalt võimu-väge-selgust. Kõigest sellest mõtlemine ja igatsus ajabki "hulluks", igatahes mingi oma tee tuleb leida, mis rahuldust tooks. Millegipärast jäi suhe mõlemapoolselt korralikult lõpetamata, selle kindlaks tegemiseks tuelb naisega kuidagi jälle ühendust saada jah. Aga kahtlane kas mina otseselt teda aidata saan, kui ta poolenisti millegi muu valinud?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Igate pidi arusaadav, aga mul on üks eripära... olenemata sellest, kas mul on tegevust või mitte, pean ma temale mõtlema... se võib hakata elu segama ning erialaselt vastulööke valmistama. Hommikul kui ärkan, on ta mu peas.. lõunaajal kui töötan, ikka on peas, õhtul lähen magama... jälle peas. Ma uputan ennast tööse ning rassin hullult, aga kasu ei ole midagi. Muide, ma tean kuidas seda probleemi lahendada enda jaoks... aga se ei ole parim võimalik lahendus teistele... mul endast suht kama.
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

kui on õige, siis lahku ajada ei saa.
suhe kui selline on naise rida - naine alustab ja lõpetab, sest naine loob kanali - alati!
kui oled selle naise jaoks õige, siis naine ennast kõrvale kallutada ei lase ja võitleb suhte eest.
kui naine laseb ennast ära tassida, siis pole järelikult piisavalt õige, et võõrad ahvatlused ei mõjuks.
kui on õige, siis vaatab naine kõiki teisi mehi nagu mööblit - aga mööbel ju ei ahvatle minema?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

Just endast kama olemine on argpükslik põgenemine ja näitab vaid oma rumalus.
Haldjanoole juttu tasub ka kuulata.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group