Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Oskaja/huviline
Mine lehele 1, 2  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
vetevana

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 4:22 pm    Teema: Oskaja/huviline Vasta viitega

VĂ”iks mĂ”ne nĂ”idtartlasega maagitseda. Õpiks ja katsetaks maagiaid. Olen tegelenud wiccaga.
tuuletooja
Pruun pÀike
Pruun pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

leidis ka koha kus nÔidasid otsida Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tulejumalanna
Lilla pÀike
Lilla pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

ja no hea sÔna ka MAAGITSEDA. kuidagi naerma ajab, ehkki sÔna iseensest on tuletuslikult korrektne
vetevana

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

Kustkohast mujalt kui siit saab.
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

Vetevana, sa jĂ€tad kerglase mulje. Antud juhul maagiaks nimetatu on vahend/tööriist, mitte eesmĂ€rk omaette. TeisisĂ”nu: mida maagia su meelest ĂŒldse tĂ€hendab?
tuuletooja
Pruun pÀike
Pruun pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

vetevana kirjutas:
Kustkohast mujalt kui siit saab.

ĂŒtlen lihtsalt et selleks on kuradi hea pĂ”hjus miks ma Tallinnas elan
Tagasi üles
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
Vetevana, sa jĂ€tad kerglase mulje. Antud juhul maagiaks nimetatu on vahend/tööriist, mitte eesmĂ€rk omaette. TeisisĂ”nu: mida maagia su meelest ĂŒldse tĂ€hendab?

Vetevana esimeses postis mainitud "wicca" ĂŒtleb mĂ”ndagi... nii palju kui ma wiccade kohta olen lugenud, tunduvad nad olevat sellised kerglased ja hollallaa tegelased, kes vaatavad maailma lĂ€bi roosade prillide ja kellele maagia tundub olevat rohkem "mĂŒstiliste efektidega" kĂ”vatamine kui vahend millegi saavutamiseks... Ütleme, Harry Potter vĂ”iks wiccade Ă”petaja olla, teda nad ju teadlikult vĂ”i teadmatult jĂ€rgi ahvida proovivad Very Happy

Asju annab ka lihtsamalt teha. NĂ€iteks kui ma panen mingile asjale kaitseruunid peale, siis ma lihtsalt vĂ”in need ruunid asjale joonistada vĂ”i panna asja kĂŒlge ruunidega paberitĂŒki ja ruunid toimivad. Ma ei pea ju selle protseduuri ajal kandma mingit kurat teab mis klounikostĂŒĂŒmi, jĂ”misema mingeid "maagilisi vormeleid", vehkima kĂŒĂŒnalde ja toigastega, ehitama mingit kuradi altarit, tantsima nagu pasanteeriat pĂ”dev gorilla jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Onewithtrees
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 9:57 am    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
Vetevana esimeses postis mainitud "wicca" ĂŒtleb mĂ”ndagi... nii palju kui ma wiccade kohta olen lugenud, tunduvad nad olevat sellised kerglased ja hollallaa tegelased, kes vaatavad maailma lĂ€bi roosade prillide ja kellele maagia tundub olevat rohkem "mĂŒstiliste efektidega" kĂ”vatamine kui vahend millegi saavutamiseks... Ütleme, Harry Potter vĂ”iks wiccade Ă”petaja olla, teda nad ju teadlikult vĂ”i teadmatult jĂ€rgi ahvida proovivad Very Happy

Asju annab ka lihtsamalt teha. NĂ€iteks kui ma panen mingile asjale kaitseruunid peale, siis ma lihtsalt vĂ”in need ruunid asjale joonistada vĂ”i panna asja kĂŒlge ruunidega paberitĂŒki ja ruunid toimivad. Ma ei pea ju selle protseduuri ajal kandma mingit kurat teab mis klounikostĂŒĂŒmi, jĂ”misema mingeid "maagilisi vormeleid", vehkima kĂŒĂŒnalde ja toigastega, ehitama mingit kuradi altarit, tantsima nagu pasanteeriat pĂ”dev gorilla jne.

Olen nÔus, et atribuutika on metsik seal. Very Happy Samas vÔin tuua sarnasusi Eesti muistsete tarkade ja Witchcrafti vahel, sest ka Witchcraft on ÀÀretult vana kunst.
Olen veendunud, et seda kĂ”ike lĂŒkkab kĂ€ima sama jĂ”ud, mis teisigi religioone (kui nii vĂ”ib öelda) meil kĂ”igil on ju ĂŒks taevas peakohal. Very Happy
Wicca vĂ”ib tunduda kĂŒll veidike Harry Potteri moodi, kuid Ă€rge laske end Ă€ra petta Hollywoodist. Wink

Siin on ĂŒks huvitav sait Witchcraftist jne: http://www.spellsandmagic.com/
Tagasi üles
Elleth
Arengumaag

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

Onewithtrees, mes asi sina oled? Tundud nagu wicca, aga krt seda teab, vÔin ka eksida, lihtsalt uudishimu..

Kas kedagi on ĂŒldse wica asjandus reaalselt aidanud, on se kellegil ĂŒleĂŒldse toiminud?
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

abivahendid - pask!
Ôige nÔid ei vaja midagi muud peale iseenda.
ei vaja rituaale, abivahendeid, paljakskoorimist ja on suutelised igast asendist ja igal ajal tegema mida iganes.

wiccad on otseselt mĂ”jutatud mördikatest - praegu vĂ€hemalt kĂŒll.
aga mördikate koht on ahjus.
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

TÀna ma avastasin, et mÔrdikad on meie planeedi ikka pÀris persse keeranud.
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Muidugi! Kes teab kas katastroofet ongi vÔimalik enam Àrahoida? Evil or Very Mad
Tulejumalanna
Lilla pÀike
Lilla pÀike

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
Itika kirjutas:

Laughing Laughing Laughing Ja no sa unustasid, et siis tuleb veel keset Ă”uet lĂ”ke teha ja siis teerve karjaga seal ĂŒmber paljalt ringi joosta ja karata. Siis kui naabrid politsei kutsuvad ja liputamses sĂŒĂŒdistuse esitavad, tuleb hakata jahuma sellest, kuidas keegi ei mĂ”ista suurt nĂ”iakunsti.
Onewithtrees
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
Onewithtrees, mes asi sina oled? Tundud nagu wicca, aga krt seda teab, vÔin ka eksida, lihtsalt uudishimu..

Kas kedagi on ĂŒldse wica asjandus reaalselt aidanud, on se kellegil ĂŒleĂŒldse toiminud?

Mis asi mina olen. Very Happy Hmm... mulle lihtsalt meeldib mĂŒstika ja ĂŒritan oma silmaringi 360 kraadi hoida. Very Happy
Wicca toimib kĂŒll. Olen tĂ€helepannud, et inimesed vĂ”ivad ise tĂ€iesti omi religioone teha. (ka selliseid mis toimivad)

Tsiteerin::
abivahendid - pask!
Ôige nÔid ei vaja midagi muud peale iseenda.
ei vaja rituaale, abivahendeid, paljakskoorimist ja on suutelised igast asendist ja igal ajal tegema mida iganes.

SĂŒgav austus neile kellel sellised vĂ”imed olemas on.

Kes/Mis on mÔrdikad?
Tagasi üles
maximus
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Kes/Mis on mÔrdikad?

Loe sÔnaraamatust.
vetevana

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 2:52 pm    Teema: Vasta viitega

Vale arusaam teil wiccast. KÔik wicca rituaalid vÔib mÔttes ka teha, vÔtab natuke rohkem aega kui kellegile nÀiteks nÔidust kaela visata. Mida rituaalsem seda vÔimsam ja see toimib. Proovitud. Mul on ruunid ka olemas kuid ruuniraamatu jÀrgi nendega ma midagi erilist teha ei oska peale oma nime koostamise ja paari Ônne toova nÀite, mis seal oli.
monotoon
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

Noo ja mis kĂ€kki sa nĂŒĂŒd kokku keerata kavatsed ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Onewithtrees
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

vetevana kirjutas:
KÔik wicca rituaalid vÔib mÔttes ka teha, vÔtab natuke rohkem aega kui kellegile nÀiteks nÔidust kaela visata. Mida rituaalsem seda vÔimsam ja see toimib.

Ka see peab paika.

Noo ja mis kĂ€kki sa nĂŒĂŒd kokku keerata kavatsed ?

Ma arvan, et wiccad peaksid teadlikud olema universumi seadusest:

"What goes around comes around! If you send evil out, it will eventually come knocking back at your door."

Aga mine kurja tea...
Tagasi üles
Faxaros
Parasiit

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 5:06 pm    Teema: Vasta viitega

vetevana kirjutas:
Vale arusaam teil wiccast. KÔik wicca rituaalid vÔib mÔttes ka teha, vÔtab natuke rohkem aega kui kellegile nÀiteks nÔidust kaela visata. Mida rituaalsem seda vÔimsam ja see toimib. Proovitud. Mul on ruunid ka olemas kuid ruuniraamatu jÀrgi nendega ma midagi erilist teha ei oska peale oma nime koostamise ja paari Ônne toova nÀite, mis seal oli.

Wicca edendaja Geral Gardner oli ise vabamĂŒĂŒrlane. Sealt ka tugev sarnasus vabamĂŒĂŒrlike/kabalalike rituaalidega. Lisaks on seal on edendatud tugevalt feministlikku liikumist - mis viitab parasiitlikele tehnikatele.

Pole eriti raske aru saada, et tegu pole ĂŒldsegi mitte paganlusega nagu nad vĂ€idavad.
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

vetevana kirjutas:
KÔik wicca rituaalid vÔib mÔttes ka teha, vÔtab natuke rohkem aega kui kellegile nÀiteks nÔidust kaela visata.
Mida sa mÔtled selle all
nÔidust kaela visata
Ja palun Àra hakka siin ilusaid sÔnu tegema "mustast" ja "valgest" maagiast Twisted Evil
Nagu wiccad reeglina teevad.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group