Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Oskaja/huviline
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
vetevana



Liitunud: 18 Apr 2007
Postitusi: 7
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 4:22 pm    Teema: Oskaja/huviline Vasta viitega

Võiks mõne nõidtartlasega maagitseda. Õpiks ja katsetaks maagiaid. Olen tegelenud wiccaga.
_________________
Kasesalus varjuga hüvasti jätmas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

leidis ka koha kus nõidasid otsida Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

ja no hea sõna ka MAAGITSEDA. kuidagi naerma ajab, ehkki sõna iseensest on tuletuslikult korrektne
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vetevana



Liitunud: 18 Apr 2007
Postitusi: 7
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

Kustkohast mujalt kui siit saab.
_________________
Kasesalus varjuga hüvasti jätmas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

Vetevana, sa jätad kerglase mulje. Antud juhul maagiaks nimetatu on vahend/tööriist, mitte eesmärk omaette. Teisisõnu: mida maagia su meelest üldse tähendab?
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

vetevana kirjutas:
Kustkohast mujalt kui siit saab.


ütlen lihtsalt et selleks on kuradi hea põhjus miks ma Tallinnas elan
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
Vetevana, sa jätad kerglase mulje. Antud juhul maagiaks nimetatu on vahend/tööriist, mitte eesmärk omaette. Teisisõnu: mida maagia su meelest üldse tähendab?


Vetevana esimeses postis mainitud "wicca" ütleb mõndagi... nii palju kui ma wiccade kohta olen lugenud, tunduvad nad olevat sellised kerglased ja hollallaa tegelased, kes vaatavad maailma läbi roosade prillide ja kellele maagia tundub olevat rohkem "müstiliste efektidega" kõvatamine kui vahend millegi saavutamiseks... Ütleme, Harry Potter võiks wiccade õpetaja olla, teda nad ju teadlikult või teadmatult järgi ahvida proovivad Very Happy

Asju annab ka lihtsamalt teha. Näiteks kui ma panen mingile asjale kaitseruunid peale, siis ma lihtsalt võin need ruunid asjale joonistada või panna asja külge ruunidega paberitüki ja ruunid toimivad. Ma ei pea ju selle protseduuri ajal kandma mingit kurat teab mis klounikostüümi, jõmisema mingeid "maagilisi vormeleid", vehkima küünalde ja toigastega, ehitama mingit kuradi altarit, tantsima nagu pasanteeriat põdev gorilla jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Onewithtrees
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 10 Mai 2008
Postitusi: 33

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 9:57 am    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
Vetevana esimeses postis mainitud "wicca" ütleb mõndagi... nii palju kui ma wiccade kohta olen lugenud, tunduvad nad olevat sellised kerglased ja hollallaa tegelased, kes vaatavad maailma läbi roosade prillide ja kellele maagia tundub olevat rohkem "müstiliste efektidega" kõvatamine kui vahend millegi saavutamiseks... Ütleme, Harry Potter võiks wiccade õpetaja olla, teda nad ju teadlikult või teadmatult järgi ahvida proovivad Very Happy

Asju annab ka lihtsamalt teha. Näiteks kui ma panen mingile asjale kaitseruunid peale, siis ma lihtsalt võin need ruunid asjale joonistada või panna asja külge ruunidega paberitüki ja ruunid toimivad. Ma ei pea ju selle protseduuri ajal kandma mingit kurat teab mis klounikostüümi, jõmisema mingeid "maagilisi vormeleid", vehkima küünalde ja toigastega, ehitama mingit kuradi altarit, tantsima nagu pasanteeriat põdev gorilla jne.

Olen nõus, et atribuutika on metsik seal. Very Happy Samas võin tuua sarnasusi Eesti muistsete tarkade ja Witchcrafti vahel, sest ka Witchcraft on ääretult vana kunst.
Olen veendunud, et seda kõike lükkab käima sama jõud, mis teisigi religioone (kui nii võib öelda) meil kõigil on ju üks taevas peakohal. Very Happy
Wicca võib tunduda küll veidike Harry Potteri moodi, kuid ärge laske end ära petta Hollywoodist. Wink

Siin on üks huvitav sait Witchcraftist jne: http://www.spellsandmagic.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

Onewithtrees, mes asi sina oled? Tundud nagu wicca, aga krt seda teab, võin ka eksida, lihtsalt uudishimu..

Kas kedagi on üldse wica asjandus reaalselt aidanud, on se kellegil üleüldse toiminud?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

abivahendid - pask!
õige nõid ei vaja midagi muud peale iseenda.
ei vaja rituaale, abivahendeid, paljakskoorimist ja on suutelised igast asendist ja igal ajal tegema mida iganes.

wiccad on otseselt mõjutatud mördikatest - praegu vähemalt küll.
aga mördikate koht on ahjus.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

Täna ma avastasin, et mõrdikad on meie planeedi ikka päris persse keeranud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Täna ma avastasin, et mõrdikad on meie planeedi ikka päris persse keeranud.


Muidugi! Kes teab kas katastroofet ongi võimalik enam ärahoida? Evil or Very Mad
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Haldjamees kirjutas:
Itika kirjutas:
Vetevana, sa jätad kerglase mulje. Antud juhul maagiaks nimetatu on vahend/tööriist, mitte eesmärk omaette. Teisisõnu: mida maagia su meelest üldse tähendab?


Vetevana esimeses postis mainitud "wicca" ütleb mõndagi... nii palju kui ma wiccade kohta olen lugenud, tunduvad nad olevat sellised kerglased ja hollallaa tegelased, kes vaatavad maailma läbi roosade prillide ja kellele maagia tundub olevat rohkem "müstiliste efektidega" kõvatamine kui vahend millegi saavutamiseks... Ütleme, Harry Potter võiks wiccade õpetaja olla, teda nad ju teadlikult või teadmatult järgi ahvida proovivad Very Happy

Asju annab ka lihtsamalt teha. Näiteks kui ma panen mingile asjale kaitseruunid peale, siis ma lihtsalt võin need ruunid asjale joonistada või panna asja külge ruunidega paberitüki ja ruunid toimivad. Ma ei pea ju selle protseduuri ajal kandma mingit kurat teab mis klounikostüümi, jõmisema mingeid "maagilisi vormeleid", vehkima küünalde ja toigastega, ehitama mingit kuradi altarit, tantsima nagu pasanteeriat põdev gorilla jne.


Laughing Laughing Laughing Ja no sa unustasid, et siis tuleb veel keset õuet lõke teha ja siis teerve karjaga seal ümber paljalt ringi joosta ja karata. Siis kui naabrid politsei kutsuvad ja liputamses süüdistuse esitavad, tuleb hakata jahuma sellest, kuidas keegi ei mõista suurt nõiakunsti.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Onewithtrees
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 10 Mai 2008
Postitusi: 33

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
Onewithtrees, mes asi sina oled? Tundud nagu wicca, aga krt seda teab, võin ka eksida, lihtsalt uudishimu..

Kas kedagi on üldse wica asjandus reaalselt aidanud, on se kellegil üleüldse toiminud?

Mis asi mina olen. Very Happy Hmm... mulle lihtsalt meeldib müstika ja üritan oma silmaringi 360 kraadi hoida. Very Happy
Wicca toimib küll. Olen tähelepannud, et inimesed võivad ise täiesti omi religioone teha. (ka selliseid mis toimivad)

Tsiteerin::
abivahendid - pask!
õige nõid ei vaja midagi muud peale iseenda.
ei vaja rituaale, abivahendeid, paljakskoorimist ja on suutelised igast asendist ja igal ajal tegema mida iganes.

Sügav austus neile kellel sellised võimed olemas on.

Tsiteerin::
Täna ma avastasin, et mõrdikad on meie planeedi ikka päris persse keeranud.

Kes/Mis on mõrdikad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2008 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Täna ma avastasin, et mõrdikad on meie planeedi ikka päris persse keeranud.

Kes/Mis on mõrdikad?

Loe sõnaraamatust.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vetevana



Liitunud: 18 Apr 2007
Postitusi: 7
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 2:52 pm    Teema: Vasta viitega

Vale arusaam teil wiccast. Kõik wicca rituaalid võib mõttes ka teha, võtab natuke rohkem aega kui kellegile näiteks nõidust kaela visata. Mida rituaalsem seda võimsam ja see toimib. Proovitud. Mul on ruunid ka olemas kuid ruuniraamatu järgi nendega ma midagi erilist teha ei oska peale oma nime koostamise ja paari õnne toova näite, mis seal oli.
_________________
Kasesalus varjuga hüvasti jätmas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

Noo ja mis käkki sa nüüd kokku keerata kavatsed ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Onewithtrees
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 10 Mai 2008
Postitusi: 33

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

vetevana kirjutas:
Kõik wicca rituaalid võib mõttes ka teha, võtab natuke rohkem aega kui kellegile näiteks nõidust kaela visata. Mida rituaalsem seda võimsam ja see toimib.


Ka see peab paika.

Tsiteerin::
Noo ja mis käkki sa nüüd kokku keerata kavatsed ?


Ma arvan, et wiccad peaksid teadlikud olema universumi seadusest:

"What goes around comes around! If you send evil out, it will eventually come knocking back at your door."

Aga mine kurja tea...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 5:06 pm    Teema: Vasta viitega

vetevana kirjutas:
Vale arusaam teil wiccast. Kõik wicca rituaalid võib mõttes ka teha, võtab natuke rohkem aega kui kellegile näiteks nõidust kaela visata. Mida rituaalsem seda võimsam ja see toimib. Proovitud. Mul on ruunid ka olemas kuid ruuniraamatu järgi nendega ma midagi erilist teha ei oska peale oma nime koostamise ja paari õnne toova näite, mis seal oli.


Wicca edendaja Geral Gardner oli ise vabamüürlane. Sealt ka tugev sarnasus vabamüürlike/kabalalike rituaalidega. Lisaks on seal on edendatud tugevalt feministlikku liikumist - mis viitab parasiitlikele tehnikatele.

Pole eriti raske aru saada, et tegu pole üldsegi mitte paganlusega nagu nad väidavad.
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2008 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

vetevana kirjutas:
Kõik wicca rituaalid võib mõttes ka teha, võtab natuke rohkem aega kui kellegile näiteks nõidust kaela visata.
Mida sa mõtled selle all
Tsiteerin::
nõidust kaela visata
Ja palun ära hakka siin ilusaid sõnu tegema "mustast" ja "valgest" maagiast Twisted Evil
Nagu wiccad reeglina teevad.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group