Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

KRISHNA koomiks!
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Apr 23, 2008 4:40 pm    Teema: KRISHNA koomiks! Vasta viitega

Enampakkumisel, paks (u. 1000 lk) ja poolik "Bhagavadgita - Niii nagu see onn" koomiks, umbes 10 pilti saab veel ise kritseldada. Ainulaadne võimalus kasutada ka näiteks tuleriitusel. Sa tahad seda! (alghind 100 EEki).
Näide:
http://www.zone.ee/darkne55/pildid/foto-01.jpg?2
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Apr 23, 2008 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

Raamatu autor ja ühingu asutaja:
http://www.zone.ee/darkne55/pildid/foto-02.jpg?2

Kuidas sebitakse:
http://www.zone.ee/darkne55/pildid/foto-03.jpg?2

Väetreeningul:
http://www.zone.ee/darkne55/pildid/foto-06.jpg?2

Joogi üritab kehast lahkuda Nirvasee, aga till tõmbab vist hoopis beebi emase kehasse:
http://www.zone.ee/darkne55/pildid/foto-05.jpg?2
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Apr 23, 2008 8:18 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea kust see vanapede Krishnaiid kõik oma kuldkellad, sõrmused ja hambad küll sai? Äri vist toimib! Loobuge ometi oma saatanlikust rahast Krisha auks ja tehke väärikas pakkumine juba!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Apr 23, 2008 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

Akk, Krishna Armastus on piiritu ja seda ju vaid soovid, et ta su perse lõhki tõmbaks. Tean, et sisimas tahad annetada 1000 EEKi nälgivatele indiasse, on ju nii! Muidugi võid ka rohkem, näiteks kogu oma metsa ja maja anda, küll ka need kuidagi Indiasse toimetatakse.
Hare-habre-habre... Krisha piiritus jäägu sinuga, aummmmmbrabrabraaa... Smile Smile Smile Smile Smile
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Apr 24, 2008 1:08 pm    Teema: Vasta viitega

Segikamminud sinine Krishnaufo:

http://www.zone.ee/darkne55/pildid/foto-07.jpg?2

Akk, onju ilus ja ahvatlev sitt? Kindlasti sul suu juba vesistab ja till ka kõva! Laughing
Akk, luban, et sulle müün selle vaid kogu su omandi eest ja su hing saab vabaks! Senikaua paneb aga Krishnatüra sulle persse ja sitta pritsib igas ilmakaares, mille pead ise koguaeg ära järama! Laughing
Niisiis, vali tark ja kergem tee, loobu kogu oma varast ja sa ei pea kunagi enam sitta närima! Krisha vaim ja nimi on siis koos sinuga igavesti! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Apr 24, 2008 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

annetamine Kõigekõrgemale käib siis kui sünnikaardi teine maja on pingeaspektis jupiteriga või muu tähtsa planeediga. Siis pooljumalale ohverdamine ,aga peab ütlema ka, et läheb Kõigekõrgemale. Ülejäänud jupijumalad. No see on nii nagu prügi ära viskamisega. Päris ükskõik ei ole millal ja kuhu visata, peab sorteerima. Prügiseadused, sitaseadused , kui valesti prügi visata , võib minna universumi seadustega vastuollu ja mõni jupijumal võib vihastada. Muidugi arvamuste mitmekesisus on selles suhtes, et milline on Kõigekõrgem, aga see ei ole probleem, sest oluline on panna asjad liikuma õiges suunas ja asjad teavad ise milline on tõde Kõigekõrgema suhtes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Apr 24, 2008 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

Aga selles toredas raamatukeses ongi ju kirjas tõde ja tarkus otse Krishapeeru suust, isegi pildid tema kehastusest, see on otsetee Kõigekõrgema türani, tema võtab heameelega kogu su varasitakoorma enda kanda, sa ei pea enam midagi läbinärima, täielik hingepuhastus Krisha vaimu nimel.

"Oo, Pandu poeg, tea, et see, mida nimetatakse loobumuseks, on seesama mis jooga ehk Kõigekõrgemaga ühendusse astumine, sest pole võimalik saada joogiks, loobumata meeleliste naudingute ihaldamisest." (Bhagavadgita-nii nagu..., lk 297, Sri Srimad A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada).

Seega igasugune materiaalsest loobumine on Kõigekõrgema suhtes esmavajalik, kui tahad saada joogiks ja ükskord päästetuks sooja Krishapeeru vahele! Habre-habre-mmmmm:D Very Happy Very Happy
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Nelj Apr 24, 2008 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, Akk, mis sa ikka viivitad - situ papp välja, osta see raamat Nornilt ära, karga sellega uttu ja peksa kodus pihku, raamat süles... Ja siis püüad metsast mõne rebase kinni ja nikud teda läbi selle raamatu, samal ajal omale 50 cm vibraatoriga tagant susates.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Apr 25, 2008 9:21 am    Teema: Vasta viitega

Jajah, ma teadsin koguaeg et akk on ikka tegija sell, ära siis nüüdki löö põdema, lõpuks saad veel mõne pandava totsigi!
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Apr 26, 2008 12:31 pm    Teema: Vasta viitega

"Oo, Prtha poeg, iga ohverduse, annetuse või askeesi, mis on sooritatud ilma usuta Kõigekõrgemasse, tulemus on ebapüsiv. Seda tähistatakse sõnaga "asat" ning see ei too kasu ei selle ega järgmises elus." (Bhagavadgita-nii nagu..., lk 775, Sri Srimad A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada).
Seega edu saadab siis, kui kõik ohverdused ja tegevused teed Kõigekõrgema heaks ehk oled edumeelne kerjus.

"Oo, Arunja, Kõigekõrgem Jumal asetseb igaühe südames ning juhib kõikide elusolendite rändamisi, kes justkui viibiksid materiaalsest energiast valmistatud "masinas""(....., lk 807).

Alistudes Ãœlihingele, muutud zombimutriks Krishna juhitavas ja kontrollitavas surmarongis.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Teis Apr 29, 2008 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

Krisna viimased õpetused:
66. salm.
"Hülga kõik religioonid ja lihtsalt alistu Minule. Mina vabastan sind kõikidest patuste tegude järelmõjudest. Ära karda midagi."(blabla..., lk 812).
Mistahes tropp, kes tunnistab Krisha ülimuslikkust, vabaneb kohe oma pattudest. Ehk Krisha heaks on kõik perversused lubatud.

"Oo, kuningas, meenutades üha uuesti ja uuesti seda Krsna ja Arrjuna vahelist imelist ja püha vestlust, kogen ma naudingut, mis paneb mu keha värisema"(..., lk 822).

Alistudes ilusale Krisha parasiidile, teenides teda roosad prillid mõnusalt ees, jumalakartlik hirmumoraalikoodeks tsombistab võidukalt... piiritu lollusejõuga.

NB! Kuna isegi akk seda Bhaganavaginat es tahtnu, kulub ta vähemalt Volbriöö lõkke süütematerjaliks hästi är, saab tolku teisest niigipalju! Very Happy
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 4:27 am    Teema: Vasta viitega

Norn, tea, et mõistan seda, millest räägid!

Millegi pärast seostuvad mul alati kristlus ja krisnaiidlus.

Olen kunagi seda usundit kogemuslikult uurinud. See asi annab nii halvad käitumismudelid, et jääd tänapäeva maailmas ilma nii paljude huvitavate ja eriliste toredate inimeste arendavast suhtlusest.

Aga mul on küsimus kah: Kujutame ette, et paned Bhagavadgitas jumalat tähendavate sõnade asemele sõna "mees" ja pühendunut tähistavate sõnade asemele "naine" ja ütled, et see raamat kujutab üht viisi, missugune võiks olla mehe ja naise vahelise armastuse õpetus. Kuidas siis antud raamatusse suhtuksid?

Muideks eesti muusikutest-pühenudund on päris huvitavat tunnetust viljelenud, kuulasin seda täna: http://www.youtube.com/watch?v=Wmhi0WwcKfE&feature=related
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 7:45 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:

Aga mul on küsimus kah: Kujutame ette, et paned Bhagavadgitas jumalat tähendavate sõnade asemele sõna "mees" ja pühendunut tähistavate sõnade asemele "naine" ja ütled, et see raamat kujutab üht viisi, missugune võiks olla mehe ja naise vahelise armastuse õpetus. Kuidas siis antud raamatusse suhtuksid?


Siis oleks hoopis teine tubakas ju. Very Happy Aga tegelikult väga lihtsameelne armatuse õpetus siiski, tõenäoliselt see ei toimiks, sest mehele pole seal ühtegi kasulikku õpetust ikka vist.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2008 12:20 pm    Teema: Vasta viitega

Tead, mina arvan, et iga mees läheks lõhki, kui teda tänapäeval armastada nii nagu armastas Radharaani Krisnat. Muideks nende lugu peetakse indiapäraseks Romeo ja Julia muinaslooks.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2008 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
Tead, mina arvan, et iga mees läheks lõhki, kui teda tänapäeval armastada nii nagu armastas Radharaani Krisnat. Muideks nende lugu peetakse indiapäraseks Romeo ja Julia muinaslooks.


Pigem on nii, et iga mees läheks lõhki siis, kui teda armastataks nii nagu Krishna armastas Radharaanit... Ma parem ei mõtle, kui jämmisid asju too Radharaani omale sisse toppida võis Rolling Eyes Vlad Teibasseajaja ju tegi sellelaadseid inimkatseid...

Kas mees saab naise armastusest n.ö. lõhki minna? Kurat, ei usu... mehel on ju oskus liigseks osutuv armastus ära blokeerida, kui seda vaja läheb - üldiselt meestel jääb saadavast armastusest ja seksist kogu aeg just väheks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2008 11:05 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
Tead, mina arvan, et iga mees läheks lõhki, kui teda tänapäeval armastada nii nagu armastas Radharaani Krisnat. Muideks nende lugu peetakse indiapäraseks Romeo ja Julia muinaslooks.


Ausaltöeldes pole ma üldse teadlik sellest India R&J loost, Radharaani nime kuulen ka esimest korda. Confused Aga su lõhkiajamise jutus võib isegi tõeiva sees olla, liiga palju armastust tapab-põletab kui tuli, kui sellesse sukelduda. Sellepärast peab ka distantsi hoidma, oma sõiduorbiidil kulgema - esmalt seda teadma. Smile
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 03, 2008 1:19 am    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
liiga palju armastust tapab-põletab kui tuli, kui sellesse sukelduda.


...just as sure as none at all
queen aga aitab alati Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=AUn3_cdxkT0
Tagasi üles
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Laup Mai 03, 2008 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Ausaltöeldes pole ma üldse teadlik sellest India R&J loost, Radharaani nime kuulen ka esimest korda. Confused


näedsa, mina olen ikka eliitkrisnaiidlust uurinud, mitte mingisugust tavalist bhagavati. Very Happy Seal on vägagi magusat luulet liilade ehk mängude näol. Aga selleks, et neist aru saada, peab väikese ajupesu läbi tegema ehk siis käima ära seal maailmas, et seda asja selle maailma vaatepunktist näha - mõista. Seal on teistsugused mõõtühikud erinevatele kvaliteetidele. Ehk siis tänapäeva inimene ei saa enam sellest rahuldust kätte, tahab rohkem. Wink
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Mai 03, 2008 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="Pilleriin]näedsa, mina olen ikka eliitkrisnaiidlust uurinud, mitte mingisugust tavalist bhagavati. Very Happy Seal on teistsugused mõõtühikud erinevatele kvaliteetidele. Ehk siis tänapäeva inimene ei saa enam sellest rahuldust kätte, tahab rohkem. Wink[/quote]

Siiski millegipärast leidub mõningaid ullikesi, kes tänavail vahest ringi leelotavad.
Kui olin umbes kümnene, siis kuulsime sõpradega juttu maailmalõpust. Käisime siis ka paaril korral kuskil kristlikul koosviibimisel, kus lauldi laule a la "ma õnnistan sind Iisrael..." stiilis. Pastor kutsus meid kui uusi jüngreid ette ja pani oma käed meile pea peale, ausalt oli peale seda paar päeva kuidagi hea olla, hiljem kuulsin, et tal pidigi mingid võimed olema. Korra käisime ka eravisiidil tema juures, kus pidime mingit pudi jumalakeelt rääkima ja vahele halleluuja hõiskama. Naljakal kombel ühel sõpradest ei tahtnud see keel kuidagi välja tulla(kolmekesi olime), ma mäletan. Aga rohkem me sinna ei läinud, mine sa tea mida see pastor meiega veel haiget peale oleks hakanud. Igatahes hiljem jäi ta ühe alaealise tüdruku semmimises vahele ja vallandati. Niipalju siis minu kvanthüpetest. Smile
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 12:32 am    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:


Siiski millegipärast leidub mõningaid ullikesi, kes tänavail vahest ringi leelotavad.
Kui olin umbes kümnene, siis kuulsime sõpradega juttu maailmalõpust. Käisime siis ka paaril korral kuskil kristlikul koosviibimisel, kus lauldi laule a la "ma õnnistan sind Iisrael..." stiilis. Pastor kutsus meid kui uusi jüngreid ette ja pani oma käed meile pea peale, ausalt oli peale seda paar päeva kuidagi hea olla, hiljem kuulsin, et tal pidigi mingid võimed olema. Korra käisime ka eravisiidil tema juures, kus pidime mingit pudi jumalakeelt rääkima ja vahele halleluuja hõiskama. Naljakal kombel ühel sõpradest ei tahtnud see keel kuidagi välja tulla(kolmekesi olime), ma mäletan. Aga rohkem me sinna ei läinud, mine sa tea mida see pastor meiega veel haiget peale oleks hakanud. Igatahes hiljem jäi ta ühe alaealise tüdruku semmimises vahele ja vallandati. Niipalju siis minu kvanthüpetest. Smile


Ja ja, tean... aastaid tagasi tuuritasin Tartu Elusõnas, seal sai kah kino...
Albert Türnpu isiklikult andis "pühitsuse" - ega ma midagi erilist ei kogenud, ainult et kuna ma pikali kukkuda ei tahtnud (Tartu elusõnalastel on see komme, kas ka mujal, ei tea), üritas pastor mind käega nügida, mispeale ma ühe jala tahapoole viisin, et püsti jääda. Noh, seda pudikeelt suudan ma vabalt panna, lihtsalt tookord hoidsin suu lukus. Sain sõbraks mõne koguduse ülistusbändi inimesega, nood õnneks olid sellised neutraalsed ja neid ei kottinud, et ma kristlane pole (tunnistasin seda neile), mistõttu ma sain mõnda aega nende bändis trumme harjutada... aga bändi liidri (noore neiu) fanatism oli ikka hull, ta hakkas mulle igal võimalusel käru keerama (noh, lähen kokkulepitud ajal kohale, et trumme harjutada - ja selgub, et bänd ei seekord ei harjutagi, kuigi sõbrad seal mulle lubasid) ja ma ei viitsinud temaga jantida, vajusin sealt minema.
Eks sai neilegi kärna keeratud... neil oli tõlkesüsteem, kus laivis koosolekuid vene keelde loeti ja paari istmerea juures sai kõrvaklappidest seda kuulata. Mina sättisin seal klapijuhtmed lühisesse, nii et kõigil kuulajatel heli klappidest kadus, ja kui helimees hakkas riket otsima (algul vahetas mikri ära, siis uuris edasi), tõmbasin tasakesi liibet Smile Proovisin ka oma pleierist tümakat sinna lasta, aga eks mu pleier jäi nõrgaks või olnuks vaja mingit sobitust pleieri ja tõlkesüsteemi vahele...
Sai sinna istmetele ka uskumõnitavaid kirju jäetud jne.
Ükskord oli ka mingi rootsi külalispastor jutlustamas.,.. koosoleku lõpus ta hakkas pappi kasseerima. Ässitas veidi rahvast, et "näe meil annetatakse ikka 4- ja 5-kohalisi summasid, kas teie tahate kehvemad annetajad olla", ja oi kuidas hakati talle pappi kokku kandma Twisted Evil
Ma küll ninapidi juurde ei läinud, aga ta raisk hakkas uhkustama oma saagiga, sealt saingi teada, kuidas ta rahvast lüpsnud oli...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group