Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

MiinusjÔud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jĂ”ud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 12:24 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
ps. Tokroda, huvi pÀrast, kuis Sa nt KirelÔÔma naiselikkust hindad?
KirelÔÔmas on vÀga palju mÔnusaid naisaspekte. Aga kuna ta istub mingis rÔvedas egregoris, siis pole mul temaga mÔtet asja ajada. Ainult suure sitahunniku saan kraesse. Seega mul pole temaga midagi tarka peale hakata.
lycantrophe
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 6:58 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Curiosa kirjutas:
oih
tĂ€nan nĂ”uande eest, aga see tekitas minus kohe hunniku kĂŒsimusi:
millest see nÀhtub, et ma olen valiku ees?
kuis nii, et KrÔÔt kaotas naiselikkuse?
ja kas need kenad hĂ€rrased siis vastanduvad teineteisele? a seda peaks ehk neilt endilt kĂŒsima.
ja Tige Kala, kas ma teda ei vÔigi valida Shocked Crying or Very sad
Ma seletan lihtsalt. Krööt, kui naine on vĂ€ga hea keerisega. Ta meeldis mulle. Aga siis tuli lycantrophe ja lĂ”i kröödale mulje, et ta on parem. Kröt lĂ€ks liimile ja valis lycantrophe. NĂŒĂŒd hakkas lycantrophe mind lĂŒpsma lĂ€bi krööda. Mul ei jÀÀnud midagimuud ĂŒle, kui Krööda ĂŒle parda visata. Kuna kröödast polnud enam kasu, siis viskas lĂŒga krööda ka minema. Vaata maailmas on kahte sorti mehi. Ühed, kes ise loovad ja toidavad naisi, teised mehed on nilbikud ja lĂŒpsavad naisi. Toon veel ĂŒhe nĂ€ite elust. Mul oli naine. Siis ilmus tema ellu ka ĂŒks nilbik, kes hakkas minu naise energiaga firmat arendama. naine lĂ€ks tema juurde. Kui ma leidsin endale uue naise, siis see mees lĂ€ks pankrotti ja jĂ€ttis mu naise maha.
Vaata lycantrophe on praegu nĂ€lgas. Ta kĂ€ib minu kannul koguaeg ja pĂŒĂŒab leida naisi, kes minult tĂ”mbaks ja teda toidaks. Aga lycantrophil on rasked ajad minule ta kĂŒĂŒsi taha ei saa. NĂŒĂŒd pĂŒĂŒab ta Andromeedat kÀÀte saada. Muideks lycantrophe on ka tige kala. Ja sinu valik on kas olla mehe vĂ”i nilbiku poolt. Üks toidab sind, teine hĂ€viab. Ja muideks neid analooge on Sul mujal elus ka.

tormilised fantaasiad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tige_kala
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 8:05 am    Teema: Vasta viitega

tokroda vist fantaasia inimene
Tagasi üles
Curiosa
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 9:36 am    Teema: Vasta viitega

tjah, see suhtedraama vajaks kusagile sinna sÔnastiku lÀhedusse ka tegelaskujude seletavat nimistut Laughing
Tagasi üles
KirelÔÔm
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 11:21 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Vaata maailmas on kahte sorti mehi. Ühed, kes ise loovad ja toidavad naisi, teised mehed on nilbikud ja lĂŒpsavad naisi.

Klassifikatsioon, millega kuidagi nĂ”ustuda ei saa. Ja seda ainuĂŒksi sellepĂ€rast, et klassifikatsiooni aluseks vĂ”etud vĂ€ide: toidavad-ei toida, on juba iseenesest vildakas.
Vaadake tĂ€histaevast. Peatage mĂ”tted ja lihtsalt silmitsege seda pĂ”hjatut-lĂ”pmatut taevamerd, kus helgivad laiali pillutuna lugematu hulk sĂ€ravaid tĂ€hti. Selles nĂ€ilises korrastamatuses on korrastatus – tĂ€hed mĂ”jutavad vĂ€hemal vĂ”i nĂ”rgemal mÀÀral teineteist ja inimesed oma suures kirjeldamise tuhinas on loomulikult nad ka sĂŒstematiseerinud: andnud nimed, paigutanud tĂ€htkujudesse, kuid isegi selle korrastatuse juures on tĂ”siasi see, et ĂŒks tĂ€ht ei toida teist ega toitu teisest ja et iga tĂ€ht on eraldatud ka selles sĂŒstematiseerituse juures teisest tĂ€hest. TĂ€ht tekib ĂŒksi ja kustub-langeb ĂŒksi. Kui kaks tĂ€hte on lĂ€hestikku, siis nad vĂ”ivad teineteise sĂ€ra vĂ”imendada, kuid sĂ€rab ikka kumbki tĂ€ht tĂ€itsa ise.
Nii on ka inimestega. Inimesed sĂŒnnivad ja surevad ĂŒksi. Elujooksul nad seovad end teiste inimestega, astuvad rĂŒhmitustesse – mĂ”jutavad ĂŒksteist, aitavad teostada teineteist/ĂŒksteist toetades ĂŒhiseid eesmĂ€rke, kuid sealjuures on nad ikkagi alati teistest eraldatud ja ĂŒksi. Elama peab igaĂŒks ise. Elult kogemused vastu vĂ”tma ja nendega midagi peale hakkama peab ka ise. VĂ”id kĂŒsida teiselt nĂ”u, vĂ”id toetatud saada, kuid Ă€ra pead siiski tegema kĂ”ik ise. Sa ei saa paluda kaaslast, et ole hea, hinga nĂŒĂŒd mĂ”nda aega minu eest.
Ja seepĂ€rast on vÀÀr ka öelda, et ĂŒhte inimest toidab teine inimene. Inimene saab teist vaid mĂ”jutada. Me kulutame oma energiat ainult iseenda tegemiste peale. Kuhu me selle suuname, on juba meie enda valik. Ja neid valikuid langetama saab kĂŒll mĂ”jutada teine inimene vĂ”i egregor. Luues visioonmaailmu on sarnase mĂ”ttelaadiga inimestel kasulik astuda rĂŒhmitusse ja koos luua ĂŒhist visioonmaailma. Kes on autor ehk kellelt idee pĂ€rineb, polegi sealjuures tĂ€htis. Üksiku inimese seisukohalt on tĂ€htis, et kas teda rahuldab selle ĂŒhise visioonmaailma loomine ja kas see oli otstarbekas tal suunata oma energiat selle loomiseks vĂ”i alalhoidmiseks. VĂ”ibolla on tal tegelikult vaja piirduda pisemate asjade ĂŒlalhoidmisega ehk vĂ”ibolla on tal energiat ainult sellevĂ”rra, kui palju vajab ta elamiseks ja kogemuste omandamiseks?
Ei saa öelda, et mees toidab naist vĂ”i vastupidi – naine toidab meest. Saab öelda, et naine vĂ”i mees suunab oma energiat mingi reaalsuse/visioonmaailma/tegevuse ĂŒlalhoidmiseks. Kui ta korraga enam ei suunaks, siis on selle pĂŒsimine tema energia vĂ”rra vĂ€iksem, kuid mees vĂ”i naine, kes oli selle loomisidee taga, kelle tahet teostatakse, tema saab elada edasi, sest tema kui ĂŒksikindiviidi elu ei sĂ”ltu teiste inimeste energiast, ei ela teiste “toidu” peal.

Siis lipsas siin teemas lĂ€bi ka vĂ€ljend ĂŒle parda heitma. Selliseid vĂ€ljendeid pilluvad inimesed, kui nad tahavad mĂ”jutada teisi. “Üle parda heidetu” nuttes, et temaga nii tehti, tahab koguda oma loitsule toetusenergiat, et temaga tĂ”esti nii kĂ€ituti – toetus alandustundele ja “ĂŒle parda heitja” tahab samal moel koguda toetust loitsule, et tema on suuteline kedagi toitma-toetama ja otsustama, kas see inimene on seda vÀÀrt – toetus ĂŒleolekutundele. See on situatsiooni tĂ”lgendamisel libisemine ÀÀrmuslikesse emotsioonidesse. Meie hing tuli siis ilma omandama kogemusi. Ja hinge vajadus on kahtlemata kogeda mees-naise suhteid. Eluteel pĂ”rkume kokku inimestega, kes on tĂ€pselt samal rĂ€nnakul – rĂ€nnakul lĂ€bi elu. Osade inimestega tahame kĂ€ia mĂ”ne maa koos ja me kogeme vastastikkuse suhtlemise tĂ”ttu midagi. Ühel hetkel aga me ei vaja enam seda kogemust ja rĂ€nnakut lĂ€bi elu koos selle inimesega ja minnakse “lahku”. Pole mÀÀrav, kes langetas otsuse. MÀÀrav on see, et koos rĂ€ndamise aeg on otsas. Lahku minnes on kummalgi osapoolel sama suured Âčansid ĂŒksi edasi minnes elada oma elu sama tĂ€isvÀÀrtuslikult nagu oli see ka ju enne kohtumist. Uus olukord kui tundmatu vĂ”ib olla hirmuĂ€ratav ja lĂŒkata inimese ÀÀrmuslikesse emotsioonidesse ja igasuguseid hirmutavaid ettekujutisi looma. Harjumatu vĂ”ib olla uus olukord ka seepĂ€rast, et jÀÀdi sĂ”ltuvusse emotsioonidesse, mis saadi teisega koos kĂ€ies ja teineteist mĂ”jutades ja tekib hirm, et vĂ”ibolla seal eespool rajal polegi vĂ”imalik enam neid emotsioone kogeda. Hirmud on kĂ”ik teadmatusest. Kas neil on ka pĂ”hjust, selles saame selgust kui sukeldume teadmatusse ja omandame teadmised.
Olukorras, kus hakkame tĂ€htsustama ĂŒle enda vĂ”i teise inimese mĂ”ju ja pilduma emotsionaalseid ja ÀÀrmuslikke vĂ€ljendeid, on iseenda hellalt hoolitsemine see, kui vĂ”etakse “aeg maha” ja tehakse ĂŒks sisekaemus. Leitakse ĂŒles pĂ”hjus, mis ajendas mĂ”ju ĂŒletĂ€htsustama ja loitse looma.
Tagasi üles
Curiosa
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 11:59 am    Teema: Vasta viitega

vÔi on klassifikatsioonist kolmas mees puudu?
1. kes loovad naisi (st mÔtlevad vÀlja kuldnaisi), need neid ka toidavad
2. nilbikud, kes lĂŒpsavad naisi jagunevad tglt kahte ÀÀrmusesse: sussid ja allutajad
3. meest kui sellist armastavate naiste lemmikmehed, kes armastavad naist kui sellist
Tagasi üles
KirelÔÔm
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

Igasugune klassifikatsioon on minu jaoks tegevus, mida pĂŒĂŒaksin vĂ€ltida. ÜkskĂ”ik kui tĂ€iuslikku nimistut ma ei pĂŒĂŒaks luua, siis tegelikult tegelen loitsimisega - mingi pildi loomisega kas iseendast vĂ”i teistest. Ja see pilt on piiritletud, vĂ”tab Ă€ra vĂ”imaluse, et klassifitseeritavad vĂ”ivad olla piiritlematud.
Kui ma oma klassifikatsiooniga tahan mĂ”jutada ka teiste mĂ”tlemist, siis pĂŒĂŒan ma seda pilti, mis ma endast vĂ”i teistest lĂ”in, veelgi tugevamini fikseerida - hakkan teadlikult otsima sellele klassifikatsioonile kinnitusi-muljeid, mis nĂ€itavad, et mul oli ju Ă”igus. RĂ”hutan teadlikult kĂ€itumisi, mis sobivad minu loodud pilti ja nĂ€itan neid kui tĂ”endusmaterjale teistele. Neelavad nad “sööda” alla, toetavad nad minu loodud muljet ja fikseering sai tugevdatud. Nii on vĂ”imalik teist inimest ennast panna arvama, et ta kuulubki minu sĂŒstematiseeringus selle tĂŒĂŒbi alla, kui ma teen talle selle tĂŒĂŒbi piisavalt ahvatlevaks söödaks. VĂ”i teen talle endast mingi ettekujutuse talle vastuvĂ”etava ja sobiva maiuspalana.
Samas ma saan aru, et osadel inimestel on vajalik iseenda ja maailma mĂ”istmiseks seda koledamal kombel sĂŒstematiseerida ja klassifitseerida.
Tagasi üles
Curiosa
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 12:50 pm    Teema: Vasta viitega

KirelÔÔm kirjutas:

Kui ma oma klassifikatsiooniga tahan mĂ”jutada ka teiste mĂ”tlemist, siis pĂŒĂŒan ma seda pilti, mis ma endast vĂ”i teistest lĂ”in, veelgi tugevamini fikseerida - hakkan teadlikult otsima sellele klassifikatsioonile kinnitusi-muljeid, mis nĂ€itavad, et mul oli ju Ă”igus. RĂ”hutan teadlikult kĂ€itumisi, mis sobivad minu loodud pilti ja nĂ€itan neid kui tĂ”endusmaterjale teistele. Neelavad nad “sööda” alla, toetavad nad minu loodud muljet ja fikseering sai tugevdatud. Nii on vĂ”imalik teist inimest ennast panna arvama, et ta kuulubki minu sĂŒstematiseeringus selle tĂŒĂŒbi alla, kui ma teen talle selle tĂŒĂŒbi piisavalt ahvatlevaks söödaks. VĂ”i teen talle endast mingi ettekujutuse talle vastuvĂ”etava ja sobiva maiuspalana.
.

teisisĂ”nu on see suitsune peegel - vÀÀrisiku vabrik, veendumustesĂŒsteem

sĂŒstematiseerimine ja klassifikatsioonid on lÀÀneliku mĂ”tlemise printsiip, skelett, ja hĂ€dade pĂ”hjus hetkest, kui sĂŒsteemi vĂ”etakse absoluutsena
tulemuseks kollektiivne hullumeelsus Laughing

klassifitseerida pmst ju vĂ”ib, kui olla teadlik selle tinglikkusest - st nt inimtĂŒĂŒpe liigitades siis sellest, et ĂŒkski pĂ€ris inimene ei esinda tegelikult kunagi ĂŒhtki liiki tĂ€ielikult ja pĂŒsivalt
misiganes liigitamine on alati piltlik, tinglik muarust.
Tagasi üles
KirelÔÔm
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

Kui olla teadlik, et klassifitseerides inimese kĂ€itumise antud hetkel ja situatsioonis mingis sinu loodud pildis ei raamistagi teda sinna jÀÀdavalt ja arvestada vĂ”imalusega, et tegelikkuses ei mahtunud ta sinna ka hetkel, siis pole ohtu minu nĂ€gemuse jĂ€rgi loitsude kinnistumiseks – iseendale ja maailmale piirangute seadmiseks.
Kaardistamine aitab vĂ”ibolla eluteel rĂ€nnates mĂ”ista, millises olukorras hing rÔÔmustab ja millises olukorras on olla ebameeldiv. Absoluutse tĂ”e pĂ€he aga ei saa ĂŒhtegi kaarti ega olukorda vĂ”tta. Kaardid vananevad, sest maailmad ja maastikud muutuvad. Ise ka muutud. Hing omandab kogu aeg uusi vĂ€rvinguid ja helisid ja maailm ei nĂ€i kunagi samades vĂ€rvides ja helides. Ojas ei ole kunagi sama vesi, sama hetk.
Tagasi üles
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

KirelÔÔm kirjutas:
Kui olla teadlik, et klassifitseerides inimese kĂ€itumise antud hetkel ja situatsioonis mingis sinu loodud pildis ei raamistagi teda sinna jÀÀdavalt ja arvestada vĂ”imalusega, et tegelikkuses ei mahtunud ta sinna ka hetkel, siis pole ohtu minu nĂ€gemuse jĂ€rgi loitsude kinnistumiseks – iseendale ja maailmale piirangute seadmiseks.
Alati vÔib ka nii olla, et minu loodud pildis eksib see teine inimene Àra kellest ma pildi tegin Very Happy
Ja hakkab karjuma, et ma raame koomale tÔmbaksin Very Happy
KirelÔÔm kirjutas:
Ojas ei ole kunagi sama vesi, sama hetk.
Kogu aeg on ojas H2O Wink
Curiosa
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Kogu aeg on ojas H2O Wink

ent juues Àra unusta: et kalad pissivad vette
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 9:19 pm    Teema: Vasta viitega

KirelÔÔm kirjutas:
Siis lipsas siin teemas lĂ€bi ka vĂ€ljend ĂŒle parda heitma. Selliseid vĂ€ljendeid pilluvad inimesed, kui nad tahavad mĂ”jutada teisi.
Sa rÀÀgid pikalt, kui paha on see, et teised klassifitseerivad.
ÜhesĂ”naga Sa oled vĂ€ljavalitu. Sinule on kĂ”ik lubatud ja teised peavad Sind tingimusteta jĂ€rgima.

hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kiiks, mis sunnib inimest kaasolendite ahistamise teele, on miskipĂ€rast paratamatult olemas nii minus, Haldjamehes, kui ka sinud, KirelÔÔm... selles mĂ”ttes oleme me ĂŒhes paadis. Sest olgem ausad, tegelikult ei peaks ju minusse ĂŒldse puutuma, kas sina klassifitseerid vĂ”i ei... Mina lihtsalt muud moodi maailma vaadata ei oska ja vĂ”ibolla ehk tĂ”esti ei mĂ”ista seetĂ”ttu neid, kes rÀÀgivad, et nad suudavad elada ilma asju liigitamata Cool Kuid - kas nad seda ka tĂ”esti suudavad? Olen ise tĂ€hele pannud, et needsamused klassifitseerimise taunijad peavad miskipĂ€rast oma "tĂ”de" kuulutama tĂ€pselt nagu jehoovakad - valjult ja agressiivselt. Mis tekitab kĂŒsimuse, et kas nad ise usuvad kah seda, mida nad suust vĂ€lja ajavad... Ka kipuvad klassifitseerimise vastased minema ÀÀrmustesse nagu muud fanatidki - usu mind, olen oma kĂ”rvaga kuulnud, et "röövimise ohvriks sattumine pole ei halb ega hea, see on lihtsalt Ă”ppetund, mille Sa leppisid kellegagi (röövliga) kokku enne sĂŒndi ja seetĂ”ttu on parem, kui Sa ei hakka vastu, vaid annad, mida Sinult nĂ”utakse"... Öek. Ehtne kaameli okse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Curiosa
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

see su öÀgk teisisĂ”nu soovitab hinnata tegu, mitte inimest, kuid hoolida inimesest, mitte teost, ehk kolmandatpidi: vastuhakk olukorrale tirib su juhtuva meelevalda - sust saab draama osaline. kuid sĂŒndmusi mitte isiklikult vĂ”ttes ei saa sa muutuda kellegi ohvriks. a vaba maa, vaba valik, sest kaosesse loodud sĂŒsteem on ju nagu prantsuse stiilis park kesk ĂŒrgmetsa - pöetud puud ja hoomatav teedevĂ”rgustik - metsas seevastu ei Ă”nnestu isegi surma elust eristada, vanast kĂ”dust vĂ”rsub kohemaid midagi uut ja hirmutavat Twisted Evil
Tagasi üles
KirelÔÔm
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

Armsad mehed ja mehehakatised! Ma saan aru kĂŒll, et te siin vĂ€ga soovite, et ma peaks teid nilbikuteks, sussideks, loojateks, sööjateks, toitjateks, juhtideks vĂ”i alfaisasteks ja mÔÔdaks igal hetkel ĂŒhe paremust teisest iga vĂ”imaliku parameetri suhtes (mida rohkem neid vĂ€lja mĂ”tlen, seda uhkem ja parem) – aga vaat, ei pea ja ei mÔÔda!
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

ĂŒhesĂ”naga sa eelistad pidada mehi mittekellekski.
anna minna, aga omaette!
KirelÔÔm
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
ĂŒhesĂ”naga sa eelistad pidada mehi mittekellekski.
anna minna, aga omaette!

Ei, see on sinu arvamus.
Mina naisena eelistan mehi pidada meesteks. Ja see ei ole mittekeegi.
Tagasi üles
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

KirelÔÔm kirjutas:
Armsad mehed ja mehehakatised! Ma saan aru kĂŒll, et te siin vĂ€ga soovite, et ma peaks teid nilbikuteks, sussideks, loojateks, sööjateks, toitjateks, juhtideks vĂ”i alfaisasteks ja mÔÔdaks igal hetkel ĂŒhe paremust teisest iga vĂ”imaliku parameetri suhtes (mida rohkem neid vĂ€lja mĂ”tlen, seda uhkem ja parem) – aga vaat, ei pea ja ei mÔÔda!

Aga mingi kriteeriumi alusel sa ju mehi siiski valid - kusagil teemas sa ju heietasid mingist tĂ”mbest ja omavahelisest harmooniast ja kurat teab millest... vĂ”i vĂ”tad sa tĂ”esti voodisse kĂ”ik mehed, kes vaid tulevad ja ĂŒtlevad, et "lĂ€hme kepme"? Aga kui satub sulle ette sadist, koprofaag vms taoline, kes tahab tingimata omi nĂŒansse sinuga "mĂ€ngides" teoks teha?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
LAKMUS
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

KirelÔÔm...aga, kes on sinuarust ĂŒldse Ă”ige mees ja funktsjoon on mehel Elus?
viplala
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 11:38 pm    Teema: Vasta viitega

KirelÔÔm kirjutas:
Armsad mehed ja mehehakatised! Ma saan aru kĂŒll, et te siin vĂ€ga soovite

see on see, mida sa ise soovid Laughing
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jĂ”ud Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group