Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Miinusjõud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

viplala teab, mida naised soovivad
appi, appi, ta teab, ta teab Shocked
Tagasi üles
Kirelõõm
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 12:12 am    Teema: Vasta viitega

Mida vähem valiku puhul takerduda kindlatesse parameetritesse, seda õigem valik tehakse. Usun, et vähesed suudavad defineerida, mille alusel nende süda kellegi paljude hulgast välja valis. Lihtsalt tuleb see õige tunne, kui kuulata iseenda sisehäält - vaadata, kas liblikad kõhus lendavad, kas põsed erutusest õhetama hakkavad ja kõik sõnad meelest lähevad ja sa tunned kohmetust nagu poleks iial ühelegi mehele varem otsa vaadanud, kas süda teeb pupadi-pupadi kiiremini kui kunagi eales, kas sind täidab varbaotstest kuni juusteotsteni rõõm. Selleks ma tõenäoliselt vaatan ristatud silmade pilguga meest – ei vaata vaid ta välimust, ei kuula vaid ta sõnu ja ei klammerdu vaid ta tegudesse, vaid haaran kogu tervikut. Minu väljavalitu üllatas mind tegelikult iga hetk uuesti ja uuesti ja ma samas ei saa öelda, millega konkreetselt. Temale hääletsumine oli nagu retk tundmatusse kuid imelissse maailma, mis võlub mind oma suuruse, tugevuse, ilu, tasakaalu ja harmooniga ja metsikuse ning ohtudega ja salapäraga .
Olen veel täheldanud, et mida rohkem naine ennast naisena väärtustama hakkab, seda vähem ta pipradab – muutub palju sallivamaks inimeste ja ka meeste suhtes, kuid samas seda vähem on võimalust meestel temaga voodisse hüpata. Naised, kes on krambis, neil on raske flirtida ja olla meestega suheldes vabalt ja kui nad siis ühel päeval avavad ennast, siis tabab neid pöörane hoog ja nad flirdivad kõigiga ja valimatult. See sarnaneb minu jaoks hüsteeriahooga – naine hakkab avastama end kui naist ja kui seksuaalset olendit, kuid ta ei suuda seda veel valitseda ja mõista. Ta alles hakkab aru saama oma väärtusest, mida siiani ei uskunud. Ta loobib oma naisenergiat valimatult siia ja sinna ja see võlub mehi. Samas naised, kes on selle etapi juba läbinud, nemad muutuvad korraga meestele väheatraktiivseks – kaotavad justkui naiselikkuse nende silmis, sest nad ei jaga enam kogu maailmale oma naisenerhiat, ei meelita ega kutsu enam korraga uudistajaid ligi. Miks see nii on, ma ei tea siiani. Aga samas naine tunneb alles nüüd end naisena, iseendana ja ta ei otsi enam väljast kinnitust oma naiseks olemisele. Tunneb paremini kui kunagi eales on end tundnud. Ta oskab ja suudab endiselt flirtida ja on seksuaalne ja sensuaalne sügavamas astmes kui kunagi eales oli, aga see ei torka lihtsalt silma. Seda märkab ehk vaid see mees, kes vaatab naist kui naist, teda mõõtmata ja hindamata, tema parameetreid kaalukausile seadmata. Ja ta leiab niimoodi vaadates eest naise, kes suudab tunda sügavaid tundmusi ja olla sama moodi mänglev ja flirtiv nagu need, kes säravad väliselt ja kelle flirt ja mängulisus on kõigile kogu aeg näha. Kuid seda ei saa märgata, kui naist lahutada teda vaadates osadeks – parameetriteks.
Samal moel ei vaja mehed, kes on endas leidnud üles mehe, enam agressiivset käitumismudelit, mis peaks nende väärtusi rõhutama ja tähelepanu neile tõmbama. Karisma ja tasakaalukus kiirgab neist sõnadeta kaugele ja meelitab kui kutsuv majakas, kui magnet naisi nende poole vaatama. Ja samal moel ei saa neid mehi märgata, kui neid vaadates lammutada nad vidinateks – parameetriteks. Seda enam, et naistel kipub siis meest mõttes taas kokkupannes palju vidinaid üle jääma, millele nad ei leia kohta ja millega ei oska nad midagi peale hakata.
Õige mees on ju peidus igas mehes. Mil moel keegi selle endas ise üles leiab ja kas leiab ja kas on leidnud, see ongi tema ülesanne – olla tema ise.

Lühemalt ja konkreetsemalt ei oska. Ma ei mõõda ja ei kaalu meest ja seepärast ei oska ka täpselt kirjeldada,mille alusel ma siiski valisin. Samas tean, et minu tähelepanekud meeste ja naiste osas on piiritletud minu enda kogemuste pagasiga. Arvestan võimalusega, et suurema hulga kogemuste korral vaatan ja tunnen kõike teisiti võibolla.
Tagasi üles
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 3:14 am    Teema: Vasta viitega

Selliseid asju ei peaks avalikult rääkima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 10:57 am    Teema: Vasta viitega

kirelõõm, sa räägid hinnangu andmisest ja valiku tegemisest
kirjeldamine ja mõistmine ei ole seesama asi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sissel
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 27 Apr 2008
Postitusi: 23

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 11:10 am    Teema: Vasta viitega

Kirelõõm, sa oskad nii ilusasti kirjutada! Ja minu isiklik kogemus kinnitab samuti sinu juttu.
Andromeda, miks selliseid asju ei peaks avalikult rääkima? Ja kui see oli loll küsimus, siis mille poolest?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Leemo
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 12 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Põrgu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

Kirelõõm kirjutas:
Armsad mehed ja mehehakatised! Ma saan aru küll, et te siin väga soovite, et ma peaks teid nilbikuteks, sussideks, loojateks, sööjateks, toitjateks, juhtideks või alfaisasteks ja mõõdaks igal hetkel ühe paremust teisest iga võimaliku parameetri suhtes (mida rohkem neid välja mõtlen, seda uhkem ja parem) – aga vaat, ei pea ja ei mõõda!
Sa ei taha meestelt meesaspekte. Sa tahad meestelt dünaamikat, et toita oma kolli.
_________________
Pagan ja satanist on kaks täiesti erinevat inimest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 1:06 pm    Teema: Vasta viitega

sissel kirjutas:
Kirelõõm, sa oskad nii ilusasti kirjutada! Ja minu isiklik kogemus kinnitab samuti sinu juttu.
Andromeda, miks selliseid asju ei peaks avalikult rääkima? Ja kui see oli loll küsimus, siis mille poolest?


Sel teemal on mitu aspekti, mitu sügavust.
Alustame sellest, et enamik normaalseid naisi osaleb nü naiseks kasvamise protsessis, ning see on nende jaoks meeliülendav, ilmselt kogu elu kestev protsess. Mõned ei pane raske elukese tõttu seda ahelat niivõrd tähelegi, ning neil jääb "naiseks saamise ilu" palju vaheetappe märkamata.

Mingis etapis, tekib mingil põhjusel osadel naistel eriline vajadus kuulutada, kuivõrd naiselikud ja sügavuti tundvad, sensuaalsed, meelelised naised nad juba on. Tavaliselt ei unustata seejuures ka rõhutada oma naiseks olemise "erilisust, selle kordumatut väärtust". Niivõrd, kui iga inimese on unikaalne, on seda ka naiseks või meheks olemine.

Selliseid naiseks olemise kuulutusi, on paraku täis kogu eesti ja ilmselt ka maailma ajakirjandus ja massimeedia. Kuulutuste peenus, kirjelduse laul ja kõla varieeruvad, kuid sisu on enamjaolt sama.
Kuulutamist kipub olema seda enam, mida silma paista soovivam on naine, mida enam ta ennast "teostab" ühiskondlikult, mida rohkem elab ta jõude, mida enam on haridust. Ka võrdsuse eestvõitlejad käivad siia alla. Nagu eelpool mainiti, kirjelduse omamine ja mõistmine ei ole üks ja seesama.

Just see kuulutamine iseenesest, on minu arvates märgiks, et naine ei ole ikka veel küps. Nagu ka see mees, kes ikka alles end eelmainitet agressiivsusega ja pideva võistlemisega nähtavale toob, pole veel mees.

Mina teen veel vahet jagamisel ja avalikul kuulutamisel.
Üks on see, kui vanaema räägib tüdrukule oma teed, kuidas temast sai naine. Sel juhul on lootust, et sellest kirjeldusest on kasu, neile kasvavaile tüdrukuile.

Avaliku kuulutamise juhtumil aga, tuuakse kõrged emotsionaalsed hetked, sügavad isiklikud tunded, seesama väärtuslik NAISE ENESEAVASTAMINE -turule. Igaüks võib tulla ja näppida, katkuda ja lagastada. Sama hästi võib oma energiakeha elementaalidele näppida anda või siis rahvapäraselt- "pillutakse pärleid sigade ette".
Mis seale pärlistest? Süüa ei sünni, ning allapanuks ei kõlba. Mudasse tampimine on tagajärg.

Mulle näib, et selline oma hingeelu turulepanek on liigse enesekindluse ja arutu enesetõestuse probleem. Umbes, olen oma suhetes ja tunnetes nii kindel, midagi ei saa ju halvasti minna ega juhtuda. Sageli soovitakse seejuures ka vaid "head"-edasi anda ja jagada oma "ilusat kirjeldust". Tegelikult tuuakse turule aga iseend ja ka mees. Tähelepanu saavutatakse küll, kuid nii positiivne kui negatiivne, vastavalt tähelepanijate mõistmisele.

Tore on, kui see kõik ei lõppe "jagajale jäävad näpud" viisil.

Minu arvates tark naine, avastades ennast, toob selle esile ainult enesele, oma mehele, loob sellest oma maailma, kodu ja lapsed, ning ei jaga seda kogu ilmale. Oma õnn, on targem jätta enese teada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sissel
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 27 Apr 2008
Postitusi: 23

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 1:51 pm    Teema: Vasta viitega

Embarassed jepp
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
...tekib mingil põhjusel osadel naistel eriline vajadus kuulutada...

Kuulutamist kipub olema seda enam, mida silma paista soovivam on naine, mida enam ta ennast "teostab" ühiskondlikult, mida rohkem elab ta jõude, mida enam on haridust. Ka võrdsuse eestvõitlejad käivad siia alla. Nagu eelpool mainiti, kirjelduse omamine ja mõistmine ei ole üks ja seesama.


mitte vaid naistel ju, inimestel ehk siiski, meestel vaid vormistus vähe teistsugune Wink aga ehk üks neist "mingeist põhjusist" ongi parema mõistmiseni jõudmine kas siis läbi tagasiside või ainuüksi sellise ettevõtmise enda, et paned oma kirjelduse niisugusesse vormi, millega seda ka väljapoole saab edastada...

Andromeeda kirjutas:
Avaliku kuulutamise juhtumil aga, tuuakse kõrged emotsionaalsed hetked, sügavad isiklikud tunded, seesama väärtuslik NAISE ENESEAVASTAMINE -turule. Igaüks võib tulla ja näppida, katkuda ja lagastada. Sama hästi võib oma energiakeha elementaalidele näppida anda või siis rahvapäraselt- "pillutakse pärleid sigade ette".
Mis seale pärlistest? Süüa ei sünni, ning allapanuks ei kõlba. Mudasse tampimine on tagajärg.


jah, hea, kui sellega osatakse arvestada, viimane verega täidetud hingesopp siiski avaldamata jättes ja muttatrampijaist vigaseks ei kohkuta

Andromeeda kirjutas:
Mulle näib, et selline oma hingeelu turulepanek on liigse enesekindluse ja arutu enesetõestuse probleem.
Minu arvates tark naine, avastades ennast, toob selle esile ainult enesele, oma mehele, loob sellest oma maailma, kodu ja lapsed, ning ei jaga seda kogu ilmale. Oma õnn, on targem jätta enese teada.


või just ebakindluse probleem, mis ehk karastamist vajab? tõsi, kui eesmärgiks on midagi tõestada, siis on raskem. siiski, oma maailma loomine ei kipu õnnestuma, kui puudub kogemus või suisa kardetakse kohtuda välismaailmaga. kuidas need targad siis ikka tekkivad... valehäbist küll mitte
ja esimese muljena sai sissel justkui positiivse impulsi - miskit järelikult ka jagati
tundub mulle
õnne jagamises iseenesest ei oska nt minusugune halba näha (seda pigem enam, kui et veel)
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

st et ülevoolavus kas siis välja (internetti kasvõi) või sissepoole (perering) kipuvad sageli pöördvõrdeliseks osutuma...
Tagasi üles
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Õnne ei saa teistele jagada. oskus õnnelik olla on individuaalne.
Teised võivad tunda su olemuse kiirgust, end selle paistel soendada, kuid see on sama püsiv, kui käe lambi juures hoidmine. Kustuta lamp ja kaob sellisel teel omandatud "õnn".

Tugeva emotsioonväljaga isikud, suudavad teistes ka teatavat emotsionaalset virvendust (ka tugevat) esile kutsuda. Õigesse ajahetkesse sattunud naeratus võib aktiveerida ka tundekeha eneses ning selline kõrgenenud "sinitaevatunne" võib olla üsnagi püsiv. Kuid siiski on vajalik vastuvõtja enese valmisolek.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2008 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

ilusti öeldud
Tagasi üles
sissel
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 27 Apr 2008
Postitusi: 23

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 10:11 am    Teema: Vasta viitega

Sain kül Kirelõõmalt positiivse laengu, ja Andromeedalt järelemõtlemist-läbiseedimist vajavaid asju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 1:52 pm    Teema: Vasta viitega

Kirelõõma stiilil pole viga - kohati parem kui Cosmo beiebepublitsistidel. Aga Andromeedalt kui meessoost isikult sellist moraalitsemist ei osanud küll oodata. Normeeritud ühiskond sünnitab paratamatult piire, mis siis ühiskonnaliikmete poolt omaks võetakse. Piiririkkujaid taunitakse. Ometi peaks ka see olema äraõpitav õppetund. Eriti neile, kes on arenguteoreetikud. Energeetilised faktid saavad eneseavaldajate või eneseväljendajate jaoks selgeks alles siis, kui nad ise oma sisemiste energiavarutde mahtu ja käivet hindama õpivad ning selles osas ei ole olemas "normaalseid" inimesi - kõigil on omad kiiksud. Kiibitsemine ei anna suurt midagi. Inimeseks olemine on igal juhul unikaalne ja iga kogemuse kirjeldus on teretulnud. Kuigi jah, kirjandusloome, heliloomingu või teatriga tegelejatel või neil aladel elukutselistel on rohkem võimalusi läbi põleda.

Iga sõnavõtt on investeering ning antud juhul pani Andromeeda rohkem "peenraha" mängu kui Kirelõõm.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
Energeetilised faktid saavad eneseavaldajate või eneseväljendajate jaoks selgeks alles siis, kui nad ise oma sisemiste energiavarutde mahtu ja käivet hindama õpivad ning selles osas ei ole olemas "normaalseid" inimesi - kõigil on omad kiiksud. Kiibitsemine ei anna suurt midagi. Inimeseks olemine on igal juhul unikaalne ja iga kogemuse kirjeldus on teretulnud.
Täpselt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

Kirelõõm kirjutas:
Armsad mehed ja mehehakatised! Ma saan aru küll, et te siin väga soovite, et ma peaks teid nilbikuteks, sussideks, loojateks, sööjateks, toitjateks, juhtideks või alfaisasteks ja mõõdaks igal hetkel ühe paremust teisest iga võimaliku parameetri suhtes (mida rohkem neid välja mõtlen, seda uhkem ja parem) – aga vaat, ei pea ja ei mõõda!
Nojahh, tahad meestelt bensiini, et sõita autoga egregorijuhtimisel.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

kuidas auto sõidab autoga Rolling Eyes Question
autol pole sellest sittagi, kui ta üleüldse seisab - pole ka täheldanud, et mõni auto vastu punniks, kui teda romulasse veetakse või juppideks müüakse
head autostumist, paganaplikad
Tagasi üles
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 11:05 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
autol pole sellest sittagi, kui ta üleüldse seisab


Mul praegu auto seisab, kui nüüd pikemat sõitu ette võtta, siis peab teda tükk aega "sisse sõitma" ja rooste kipub ka minema ...
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 11:20 pm    Teema: Vasta viitega

ja kes muret tunneb? auto või sina?
Tagasi üles
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

Atol ka nagu hing või midagi sees ...
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group