Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Loovuskeha-Täiuslikkus
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 1:13 am    Teema: Loovuskeha-Täiuslikkus Vasta viitega

Kookoni sees on hingekettad. Neid hingekettaid võib nimetada ka inimese loovuseks. Kuna hingekettaid on 24, siis ka loovusi on vastav arv. Vaatleme, kuidas loovus töötab. Igal hingekettal on vastav arv sektoreid. Niimitu sektorit, niimitmest osast vastav hingesagedus koosneb. Seega me nimetame hingesagedusi selle järgi, mitmest osast vastav ketas koosneb. Kui inimese mingi hingeketas on ideaalses korras, see tähendab, et kõik sektorid on töökorras, siis saab inimene oma hingekettaga haarata hingesagedusest materjali, energiat. Ja luua hingemaailma midagi. Toome näite tervendajatest. Tervendamise hingesagedus on 20. Seega see hingeketas, millega inimene genereerib tervendavat energiat koosneb 20 osast. Kui inimesel on kõik selle ketta osad terved, siis ta tõmbab ümbrusest, hingemaailmast energiat ja täidab oma keha. Ta on terve. Kui kasvõi üks sektor on rikkis, siis ei saa ta enam genereerida bioenergiat. Ta muutub biovampiiriks. Ta vajab teistelt inimestelt või süsteemilt energiat, et säilida tervena. Terve inimene on elurõõmus ja vaba. Tavaliselt selliseid katkisi inimesi toidavad need inimesed, kelle üks sisemaailmadest asub hingesagedusel 20. Nemad suudavad genereerida rohkem bioenergiat, kui ise ära kulutavad. Neil jätkub ka teistele. Mehed, kelle maailmapilt asub 20 sagedusel saavad teiste hingekettaid parandada. NB naine ei saa parandada. Naine saab ainult kompenseerida energia puuduse. See on energeetiline mehe ja naise erinevus. Täpsemalt need 20 osa on mul kirjeldatud raamatus maagia alustala. Kui inimeses on kõik need osad töökorras (temas on igat värvi maag), siis Ta on terve ja ei vaja arstide ja tervendajate abi. Seega iga hingeketas, mis on inimesel korras avaldub mingi osa loovusena ,võimetena. Kui inimesel läheb hing katki, siis kaotab ta loovuse.
Samasuguse toimemehhanismiga on tekkinud ka meie universum. Me asume hüperuumis, mis koosneb paljudest algenergiatest, neid on tuhandeid. Palju neid täpsemalt on, me hetkel ei tea. Mängur, keda me kutsume selle universumi valitsejaks haaras oma kookoniga hüperruumi energiad ja paiskas selle läbi oma hinge, luues universumi ja mateeria. Meie universum koosneb 504 hingenergiast. Me küll tajume, et universum tekkis eimillestki, aga tegelikult algaine, millest ta loodud on me ei suuda tajuda. Me hinged ja teadvus pole niikaugele lihtsalt arenenud. Meie tervendajad kasutame 20 erinevat energiat, selleks, et parandada. Ja samas me peame teadma, et need energiad mida me kasutame koosnevad omakorda algenergiatest. Näiteks 4 energiat 20-nest ise koosnevad 12 osast, 8 koosneb üheksast osast ja 8 neljast osast. Mängur haaras oma ühe teadvuse osaga 152 algenergiat ja lõi neist 20 energiat, millest meie inimesed peame omakorda suutma genereerida bioenergiat. Seega meie hinges toimib samamoodi loomine nagu mängur lõi universumi suure pauguga. Ainult mängur kasutas tuhandeid teadvuse osakesi ühekorraga ja kasutas kõiki 24 hingesagedust. Temas polnud ühtegi defekti, muidu poleks universum saanud tekkida. Meie peame suutma Liita 20 osa tervikuks, et olla terved. Ja isegi kõik tervendajad ei saa sellega hakkama. Ainult osad tervendajad genereerivad oma hingega bioenergiat võttes algmaterjali universumi 20 hingesageduselt. Need on tervendajad, keda me kutsume oma jõu pealt ravitsejateks. Osad tervendajad võtavad ühe inimese bioenergia ja annavad seda teistele. Meie ei kiida selliseid tegusid heaks. See on ühe parandamine teise arvelt. On ka kolmandat liiki tervendajaid. Need on ravijad, kes kasutavad mingi meeskonna jõudu ja vahendavad seda. Kui asi on vaba tahtel, siis me suhtume sellistesse tervendajatesse neutraalselt.
Tervendajate meeskond loob tervendava maailma. Sinna meeskonda kuulub 20 liiget, juht, ääremängija ja reliikvia. Avatud süsteemi puhul ka värav. Selline meeskond genereerib palju bioenergiat. See maailm määrab, kes saab energiat ja kellel õigus seda vahendada.
Seega inimene, kelle hingekettad on korras suudab oma vajadused ise rahuldada ja osa loomingut teha ka teistele. Inimene kelle hing on katki vajab teiste loomingut. Ta peab töötama teiste heaks, et püsida elus.
NB inimesed, kes teevad teistele hingelisi traumasid, need on inimesed, kes lõhuvad teiste loovusi eesmärgiga nad tulevikus enda heaks tööle panna.

Vahelduseks üks lühem tekst kahh.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 2:41 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Vahelduseks üks lühem tekst kahh.


Et Akk´i kriteeriume täita, ei piisa vaid lühidusest... see pederast tahab, et sa oma perse talle ilusasti ette keeraksid ja nikkumise rütmis "hare krishna" laulaksid Razz

Tokroda kirjutas:
Seega inimene, kelle hingekettad on korras suudab oma vajadused ise rahuldada ja osa loomingut teha ka teistele. Inimene kelle hing on katki vajab teiste loomingut.


Kas on ka selline võimalus, et mingil alal inimene suudab luua nii endale kui ka teistele, kuid mõnel teisel alal on ta nii katki, et vajab ise energiat?
Lihtsalt kergelt unesegane aju ei sõelu jutust seda pointi välja...

Samuti võib sellega seostuda mu küsimus, et miks mina üldse muusikat teen. Nimelt, ühelt poolt ma nagu otsin muusikast seda oma unistuste energiat, mida seni vaid väga väheste artistide looming on mulle pakkuda suutnud... eks see võib olla üks põhjus, miks ma ise muusikat teen. Aga miks ma seda muusikat üldse netti riputan? Ma ehk küll mõtlen, et teistele kuulamiseks, kuid kas see tegelikult mitte tähelepanuvajadus ei pruugi olla? Kuid samas jälle, kui see tähelepanuvajadus mind täiesti kontrolliks, ei teeks ma sellist muusikat nagu ma praegu teen, vaid paneks äkki üldse mingit lambi träna... ühesõnaga, segane värk ja mind huvitab, mida keegi minu loomingu taga näeb (et kas on tähelepanuvajadus jne)?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 8:00 am    Teema: Vasta viitega

Ma tegin ka kümme aastat tagasi muusikat. Ja ma olen kindel, et see oli tähelepanuvajadus. Aga kui sain aru, et oskan, siis kadus huvi ära. Pole mõtet tegeleda asjaga , mida oskad. Las teised rabavad. Ma arvan, et muusikud ongi maailma loodud selleks, et mulle meelelahutust valmistada. Ja hakkasingi teisi oskusi omandama. Kunstikoolis käisin ka kunagi. Aga kuna ma oskan joonistada , siis seda oskust ei olnud ka mõtet arendada. Ja hakkasin hoopis konstruktoriks. Konstruktoreid on vähe, aga igasugu muusikuid ja joonistajaid on jalaga segada. Joonistamise ja muusika tegemise võime lihtsalt on kaudselt kasulik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 10:20 am    Teema: Re: Loovuskeha-Täiuslikkus Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Mehed, kelle maailmapilt asub 20 sagedusel saavad teiste hingekettaid parandada. NB naine ei saa parandada. Naine saab ainult kompenseerida energia puuduse. See on energeetiline mehe ja naise erinevus.


Juba mitmest teooriapostitusest võib välja lugeda sihti suunata abivajajad ainult meestervendajate juurde. Ehk: ärge naiste juurde minge, need ainult pumpavad energiat, aga terveks ei tee. Unustasid täpsustamata, et kummalgi on oma rida, aga samas selle rea puudujääkide kompenseerimise võimalus. Mehed võivad väga kergelt parandada oma tasemel ilma mõtlemata, millised on selle tagajärjed - mitte alati positiivsed. Sest inimene ei saa tervendamise tagamaadest aru ja lõhub ennast kiiremas korras uuesti ära, hullemini, kui varem. Hetkeks tekib õigest konfiguratsioonist energiajuurdevool, kuid ilma mõistmiseta raisatakse see vanast harjumusest ära nagu kergelt saadud raha. Parandus ei tähenda veel mõistmist. Kui mees oskab seletada, kuidas, miks, milleks, kuidas hoida ja kuidas edasi minna, siis see tervendamine jääb kehtima. Muidu on nagu alkoholikoodi pealepanek. Nased võivad olla "akumulaatorid", kuid naistel on oskus (rida) näha ja seletada neid suhte- ja suhtumiste rägastikke, kus inimene ennast ära on lõhkunud. Sel puhul annab naine õige suuna ja pildi hädalise inimese iseseisva töö jaoks ja energiat sinna juurde, et algust teha. Ja pole ime, kui mõned tervendajad töötavad paaris või kambaga (meeskonnaga) - tehakse vähem vigu. Samas on lihtsalt vastik vaadata, kuidas mõni meestervendaja (eriti palju venelaste hulgas) kasutab oma naispartnerit aku ja mustatöölisena, et tema uhhuduuris "parandused" kauem kestaksid.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 12:13 pm    Teema: Vasta viitega

Väike lisamärkus.
lomine käib alati anomaaliate pealt: ideaalse loova oleku juurde käib teatud lõpetamatus, defektsus.
Välja näeb nii, et see lõpetamatus või defektsus paneb inimese "olukorda" ja inimene (sry. looja, jumal, jõud, kesmisiganes) lahendab olukorra ja sellega seoses loob midagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 3:10 pm    Teema: Vasta viitega

kas lõpetamatust maksab näha defektsusena? (vrd. lõplikkus - error?)

viplala kirjutas:
ideaalse loova oleku juurde käib teatud lõpetamatus


pakun välja lõpetamatuse hea loomingu tunnusena, mille läbi inimene leiab "olukorrale" lahenduse, väljundi, uue leveli moel, mis võimaldab olukorraga mitte samastuda, sellesse kinni jääda Rolling Eyes
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
kas lõpetamatust maksab näha defektsusena? (vrd. lõplikkus - error?)

viplala kirjutas:
ideaalse loova oleku juurde käib teatud lõpetamatus


pakun välja lõpetamatuse hea loomingu tunnusena, mille läbi inimene leiab "olukorrale" lahenduse, väljundi, uue leveli moel, mis võimaldab olukorraga mitte samastuda, sellesse kinni jääda Rolling Eyes


Ma rääkisin eeldusest, mittte tunnusest. Väga erinevad asjad.

Lõplikkus ei ole mitte error, vaid staatiline olek, vastandina dünaamilisele, mis käib loomingu jurde
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 6:15 pm    Teema: Vasta viitega

ma siiski loodan, et staatiline olek pole lõplikkus, aga nagu soovid
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
ma siiski loodan, et staatiline olek pole lõplikkus, aga nagu soovid

mitte mina ei soovi vaid sina vassid rämedalt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 11:32 pm    Teema: Vasta viitega

Itika.
Ma täpsustan. Mees on ravija ja naine on tajuja. See on ideaalne koostöö.
Muideks salatuskatteall õeldes tervendavate ja tajujate vaimuparameeter on heaolu otsimine.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Kolm Apr 09, 2008 12:08 am    Teema: Vasta viitega

Kuidas heaolu otsimine parameeter saab olla? Heaolu otsimine on kogu inimtegevuse motivaator. Kõik inimesed otsivad heaolu ja konkureerivad selle pärast.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Kolm Apr 09, 2008 9:15 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:

kui aru ei saa, teen puust ette

keegi ütleb, et kõik inimesed on imetajad
kui nüüd omistada talle väide, et kõik imetajad on inimesed, siis see on vassimine

muarust oled sa kalantroopiasse haigestunud
see on USK, et kõike annab sisu moonutamata mehaaniliselt tagurpidi peegeldada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 09, 2008 9:26 am    Teema: Vasta viitega

viplala, emotsioonitu ja väheintensiivne
paganliku kollase ajakirjanduse veergudel vähenähtav kuju Laughing
Tagasi üles
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 09, 2008 9:36 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda tige_kala (Laup Veeb 28, 2015 2:29 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 09, 2008 10:12 am    Teema: Vasta viitega

olgu pealegi, vipsu
kui vaataxid korra veel üle meie viimatise vahekorra, et see puust ka punaseks saaks:
et siis väites millegi kohta, et see miski
viplala kirjutas:
käib loomingu jurde

kas see miski on siis eeldus või omadus?
kas looming on produkt või protsess?
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 09, 2008 10:14 am    Teema: Vasta viitega

aga et usku haigestutakse, see tõdemus on igatahes pärl

kalantroopia, see ent on eluviis Wink
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Kolm Apr 09, 2008 10:41 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:

Ma rääkisin eeldusest, mittte tunnusest. Väga erinevad asjad.

Lõplikkus ei ole mitte error, vaid staatiline olek, vastandina dünaamilisele, mis käib loomingu jurde


1. ma räägin loomingu eeldustest, mitte tulemusest
2.dünaamiline olek käib loomingu juurde, st. see on protsess, muutumine,
täiesti ühemõtteliselt väljendatud

ma ei ole sulle vipsu ja ütle nüüd, kas moonutad nimme või viletsa taipamise tõttu?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 09, 2008 10:59 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:

Ma rääkisin eeldusest, mittte tunnusest. Väga erinevad asjad.

niisiis rääkisid sa lõpetamatusest loomingu eeldusena

mispeale mina pakkusin, et lõpetamatus on ühtlasi ka hea loomingu tunnuseks

pistsid kisama, et kuna sina räägid eeldustest, siis mina samal ajal tunnustest rääkida ei tohi

kui igaks juhuks üle küsisin, kas loomingu all pead silmas tulemit või protsessi, kukkusid suisa räuskama
viplala kirjutas:

1. ma räägin loomingu eeldustest, mitte tulemusest
2.dünaamiline olek käib loomingu juurde, st. see on protsess, muutumine,
täiesti ühemõtteliselt väljendatud

ma ei ole sulle vipsu ja ütle nüüd, kas moonutad nimme või viletsa taipamise tõttu?


tõepoolest, ma ei taipa sind! samas, ega sõjaväljadest ei tahagi taibata

aga vot seda, kes sa minu jaoks oled, ei saa sa siiski määrata Wink
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Apr 09, 2008 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
Kuidas heaolu otsimine parameeter saab olla? Heaolu otsimine on kogu inimtegevuse motivaator. Kõik inimesed otsivad heaolu ja konkureerivad selle pärast.


neid asju, mida otsitakse, vist on 8 (?) ja need annavad ühe parameetri.
on inimesi ka, kes otsivad missiooni, võimu, jne.
need on erinevad parameetrid.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group