Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mudelkehad
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 4:36 pm    Teema: Mudelkehad Vasta viitega

Meid ümbritsevad mudelkehad. Mudelkehad asuvad seitsmendas vaimusageduses. Nad on infokogumid, kuidas midagi teha. Inimene võib midagi teostades kasutades oma mudeleid või väliseid. Inimese enda mudelid asuvad kookoni kestas, koorikus. Kui kookon on nagu muna, siis mudelid asuvad munakoores. Iga kookoni ruut on mingi teostuse mudel. Mudelit võiksime defineerida: Kui meil on mingi eesmärk, siis mudel on tegutsemise juhis, kuidas saavutada, teostada tahted või midagi luua. Neid mudelkehasid näeb nägija kookonitena. Tegelikult ei ole mudelitel mingit vormi. Nad on lihtsalt infokogumid. Nähakse neid kookonina sellepärast, et inimene loeb infot läbi oma kookoni kesta. Reaalselt kasutavad ainult mõningad inimesed oma enda mudeleid. Ja needki, kes kasutavad enda mudeleid võtavad enamuse siiski välismaailmast. Info lugemine toimub automaatselt ja alateadlikult.
Näited mudelite kasutamisest. Esimene mudel, mida inimene hakkab kasutama sündides on inimkeha mudel. Inimene kasvatab oma keha kasutades inimkeha mudelit. Selle mudeliga saab laps ühendust läbi ema. Vahemärkusena. Kuna ainult naine saab tuua välismaailmast sisemaailma, siis mudelitega ühendab naine. Mees ei saa valida erinevate mudelite vahel. Mees saab tuua oma isikliku mudeli välismaailma (tekitab infokogumi) või teostab seda mudelit, mille naine, ema talle välja valis. Lõi sideme mehe kookoni ja välismaailma mudelkeha vahele. Seega kõik inimesed kasutavad ühte mudelit oma keha loomisel, kasvatamisel. Me oleme oma keha ülesehitusel ju kõik sarnased. NB mudelkehadel võivad olla ka alamjaotused. Näiteks inimeste rassid. Inimkehamudelit saab luua superjõud. Seega inimkeha mudeli loomisest meil pole mõtet rääkida. See toimub automaatselt ja seda muuta pole meie võimuses.
Mudelkeha alla kuulub ka ühiskonna mudel. Ühiskonna mudel on egregoride üks alamliike. Seega ühiskonda saavad luua loojad. Neid on siin planeedil palju. Protsess toimub nii: ühel loojal on nägemus ühiskonna majanduslikust korraldusest. Ta tekitab planeedi infovälja mudeli (seitsmes vaimu sagedus) majanduslikust elust. Looja tekitab selle automaatselt, kui ta pole rahul olemasolevate mudelitega ja tal on uus nägemus, mida ta tahab ka teistele jaotada. See on seal passiivses olekus niikaua, kui teatud kogus naisi valib selle. Naised annavad sellele mudelile automaatselt jõu taha (elustavad), kui see neile meeldib. Nüüd läbi naiste hakkavad kasutama ka teised mehed, kellel puudub oma mudel või on tasemelt alla looja. Saavutades kriitilise piiri. See tähendab, et seda mudelit kasutab niipalju vastava tasemega inimesi, kui palju on vaja visioonmaailma loomiseks. Ja nüüd tekibki uus majanduskord. Kui kõrvuti on mitu majanduskorda, siis on mitu valikut. Kas nad eksisteerivad rahulikult kõrvuti ja iga inimene valib, kuhu ta kuulub, kuidas ta majandab, või läheb visioonmaailmade sõjaks. Kui läheb visuaalmaailmade sõjaks, siis hävineb see, keda vähem toetatakse. Sedasi on muutunud ajaloos ühiskonna korrad. Oli orjanduslik kord. Siis üks mees avastas, et orjanduslik kord ei ole rentaabel. Mõtles välja feodalismi. Naistele meeldis feodalism rohkem, kui orjanduslik kord ja tekkis uus ühiskonna kord. Siis ilmus välja mees, kes lõi kapitalismi. Ja ühiskond jälle muutus. Ka sotsialism on ühe mehe loodud mudel majanduskorrast. Siinjuures peab mainima, et uus kord ei pruugi olla alati kvaliteetsem. Ta on lihtsalt ahvatlevam. Hea näide on usundid. Me teame, et vanasti oli mitmejumeala süsteemid. Aga tänapäeval on levinud ainujumala süsteemid. Kristlus, muhameedlus. Kui usund peaks kirjeldama vaimseid protsesse, siis arenedes peaks tulema nüansse juurde. Näiteks elust: alguses oli raadio. Siis asi arenes ja tekkis televiisor. Areng toimus edasi ja pilt läks värviliseks. Aga usundites tekkis tagurpidi olukord. Asi hakkas manduma. Siin valisid naised lihtsama mudeli. Põhjus lihtne. Lihtsama mudeliga ei pea niipalju tööd tegema. Aga ajal on ka teine pool. lihtsam mudeliga ei saavutada enam kõrgeid eesmärke.
Mudeleid kasutame ka pereelus. Kui perekonnas domineerib naine, siis kasutatakse pereelus võõrast peremudelit. Naine on importija, mees eksportija. Kui domineerib mees, siis on kaks võimalust. Kas perekonna mudeli annab mehe ema või mees kasutab oma mudelit. Kumb variant mehe puhul eksisteerib saab vaadata selle järgi, kas mees suudab mudelit muuta paremaks või mitte. Võõrast mudelit me ei saa muuta. Aga me saame muuta ainult enda mudelit, parandada enda kookoni koores olevaid asju. Siinkohal oleks nüüd aeg purustada üks illusioon. Me teame, et paljud edukad mehed võtavad endale noored naised. Põhjus ei ole siin selles, et himustatakse ilusat naist. Põhjus on selles, et noored naised ei ole veel kindlalt omaks võtnud mingit mudelit. Ja kui see noor naine võtab mehe mudeli omaks. (Seda tehakse automaatselt armumise käigus, kui naises pole eelnevalt muud mudelit ees.) Siis mehel tekib naisega hea klapp. Mehe edukus seisneb selles, et ta ei kasuta tavalisi ühiskonnas levivaid mudeleid. Need on väga madala kvaliteediga. Nende kvaliteedi tase on tavaliselt inimese madalamad tasemel. Primkalikud ja kiskjalikud. Kui mees hakkab kasutama enda mudeleid, siis on edu garanteeritud. Siin olevate kehastunud inimeste tase on ju jumal. Osadel jumala ja looja vahe etapp. Loojaid on protsendiliselt küll juba vähem. On ka edukaid mehi, kes kasutavad vööraid kvaliteetseid mudeleid. Aga nende ema või naine oskas valida õige mudeli. Ta naispool oli tark ja elukogenud, kes oli selgeks õppinud, et kehva mudelit ei omandata. Ja nüüd kui mees kasutab head mudelit ja kohtub naisega, kes kasutab ühiskonna madalat mudelit, siis ta ei taha sellist naist. Sest naise madal mudel segab mehe teostusi, mees tunneb ebameeldivust selle naise vastu. Seega, kui naine ei leia endale head meest ja arvab, et ta pole ilus või vana, siis ta eksib. Põhjus on selles, et ta on omaks võtnud mudeli, mis peletab eemale edukaid mehi. Tegelikult peaks see naine loobuma oma õpitud, omandatud teadmistest. Aga reaalses elus on see raske teostada. Kuigi mitte võimatu. Kui naine saab sellega hakkama, siis on tal võimalik omandada uued kvaliteetsed mudelid. Kuna meie keha peegeldab kõike vaimseid muutusi, siis selline naine muutub ilusamaks. Naise ilu on seotud sellega, kui kvaliteetseid mudeleid ta kasutab. Me teame, et kultuur määrab ära naise ilu. Maad, kus on levinud tugev katoliiklus, islam, seal muutuvad naised kiiresti koledaks ja paksuks. Ateistlikes maades on naised üldreeglina üle keskmise ilusad. Nad ei muuda oma keha usundite madalate mudelitega koledaks. Me peame teadma, et mees kes kasutab oma pead (mudeleid) teeb naise ilusaks, kui naine armastab sellist meest. Usundid ei lase naistel mehi armastada. Nad haaravad selle endale, pakkudes oma mudeleid.
Veel tahaks mainida, seda, et fantaasia kirjanikud on leidnud mudeli, mis ei ole hetkel kasutusel või on seotud muu planeediga. Kuna nad ei teadvusta endale seda, siis saades sellest mudelist infot, nad kohandavad selle siinse inimeste teadlikkusega ja kirjutavadki ulmeromaane. Meie planeedile allub 22 planeeti (seal toimub loomade muutumine inimesteks). Nende mudeleid saame ka lugeda, sest nad asuvad meie planeedi mõjusfääris ja nende planeetide valitsejad kehastuvad meie planeedil. (süsteemi valitseja peab asuma väljaspool süsteemi). Kristlus ja muhameedlus ongi võetud nendest madalama planeetide mudelväljast. Sellepärast nende tase ongi madal, mis mõjub meie planeedi elanikele kehvasti.
Me peame teadma, et mudelid ise liigituvad ka tasemete järgi. Mida kvaliteetsem mudel, seda kõrgem valguse tase. Inimene suudab lugeda kõiki mudeleid, mis on tema kookoni tasemega sama ja madalam. Näiteks jumal ei suuda lugeda mudeleid, mis eksisteerivad looja tasemel. Seega inimene saab planeedi infoväljadest ainult niipalju kätte, kui ta enda arengutase võimaldab.
Õpetussõnad: Saage lahti illusioonist, et mudelid, ühiskonna programmid, väline tarkus on teie omad. Kui te seda ei teadvusta, siis te ei sa ka vabaneda neist juhul, kui te ei ole edukad. Kui te teadvustate, et te kasutate vööraid mõtteid, mudeleid, tarkusi, siis on teil lootust ära tunda ka omad mudelid, mõtted. Võõrast ei saa inimene muuta ja parandada aga oma küll. Kui te ei suuda parandada oma elu, siis kasutate võõrast kehva mudelit. Ja aeg oleks hüljata vanad tarkused selleks, et luua oma või võtta parema kvaliteediga mudel vana asemele.

Kurat täna koguaeg segati teooria kirjutamist. Kas oli siin midagi olulist?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

Kuule, dinosauruse järglane, ära ei tüüta juba munemisest, dinosauruse munasid on juba kõik kohad täis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

Mis Sulle nĂĽĂĽd haiget tegi Shocked
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik teavad, et sa oled muneja !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 5:01 pm    Teema: Vasta viitega

Ja varsti munen uue inimkuju Wink
Ja siis munen uue vaimsuse.
Mune ka.
See, et Sa ei oska on juba Sinu probleem.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

paned kaaskodanikud ketti või. mul oma kett olemas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5798
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

vaata, krisna vist peaks olema selle planeedi usk, kus inimesed pidid organiseeritud korras puhkama, mäletad?
ja akk vist saab aru, et tal madal mudel.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 7:26 pm    Teema: Vasta viitega

sul kett ei ulata minuni
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 8:14 pm    Teema: Vasta viitega

oli kĂĽll olulist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 8:30 pm    Teema: Vasta viitega

nattydread kirjutas:
paned kaaskodanikud ketti või. mul oma kett olemas
Kui ma paneksin inimesi ketti, siis oleksin ma rikas ja kiidetud mees.

Vabadus on see, mis inimesi hulluks ajab.

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Kelbas
Arengumaag


Liitunud: 26 Juul 2005
Postitusi: 58

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Aga mul tekkis paar kĂĽsimist!
Et on olnud juhuseid kus teadilukt teades et mõte/mudel on võõras on seda saadud muuta! Kas sellisel juhul on siis mudeli välja vahetamine, enda omaga asendamine! Tegu oleks siis kookonil koore ruudu ümberkirjutamisega?
_________________
Teadvustamas Teadlikust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Jahh.
Järelikult lood mudeleid kasutades teisi mudeleid näitena.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 9:53 pm    Teema: Vasta viitega

Jubeda stiiliga kirjutatud. Raske lugeda. Hüpatakse ühelt teemalt teisele. Taandridasid pole. Täiuslik sitt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

Mitte ainult naised ei saa korvi, vaid ka mehed, kes madalaid mudeleid kasutavad.

Muideks oma raja peale, ei saa, kui ei kasuta oma mudeleid.
Kui kasutad oma mudeleid, siis kõnnid ka omal rajal.

PS: Olgugi, et planeet võib sind toetada, võivad egregorid ja muud tropid ikkagi takistada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

Mina kasutan oma mudeleid ja minu tund on 500 krooni
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Esm Apr 07, 2008 12:12 am    Teema: Vasta viitega

Ma sattusin siis ka korraks sinna Akki maailma, seal olles on tõesti võimatu Toki teooriaid lugeda. Vaene Akk. Kaastundeavaldused.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Esm Apr 07, 2008 2:07 am    Teema: Vasta viitega

NATTYDREAD, sa oled mingi sado maso mees? ketid ja värgid. uuuu sex poiss
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Esm Apr 07, 2008 4:52 am    Teema: Vasta viitega

akikene--Sinul omad mudelid, kas kasutad oma munni mudeleid või! Laughing
Muneja olla oleks sulle liialt koormav aga mune imeja või munni imeja on sinu teema, millega ka ilmselt teenid 500 eek kõigest tunnis ja kas suudad seda teha seda tõesti tundide kaupa, kahtlustada võis, et oled pede!!! Idea
Aga Tokroda teoorjat mõistavadki ainult arukad, kellel arengutahe olemas! Idea
Kuid paistab, et sina biorobot oled ka veel sadomasokas, hojad oma mune peos nii, et pisar silmis ja sunnid ennast lugema vägisi! Laughing
Sinus kasvav meeltesegadus, näitab vaid sinu surma lähenemist, seni aga hingitse ja lõbusta meid edasi,sita sööja zombi! Laughing
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Apr 07, 2008 8:16 am    Teema: Vasta viitega

Akk sööb sitta!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Apr 07, 2008 8:52 am    Teema: Vasta viitega

jah, munni imemine
http://www.bavengineering.com/index.php?page=10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group