Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ilus naine
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 3:40 pm    Teema: Ilus naine Vasta viitega

Kes on siin foorumil kõige ilusam naine? Ja palju maksab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

ohhhsaraks, kosjasobitaja minus sai kohe aktiveeritud Very Happy

a palju sa kõigepealt jaksad käia välja kulda ja karda, kui ma sulle selle nime avalikustan?

... ehkki muistendid räägivad, et just sellest alguse sai ennemuiste Trooja sõda ... riskiksin kulla-karra nimel siis pisikese sõjaga Very Happy

p.s kaunid neidised võivad privasse teha oma pakkumised, palju nad mulle välja käivad, et ma just nende nime võiks öelda .... ehk veidi infot moonutada Very Happy või kohandada vastavalt vajadusele (see info kohandamine vastavalt vajadusele ju paganate endi leivanumber niiehknii)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 4:58 pm    Teema: Vasta viitega

Mis seal ikka, ei hakka kauplema, ja kui oled kindel et tead kes on NAINE, ja kuidas on Tema ilus, siis sõda kah ei tule. Üks tunnustatud ekspert oskas rääkida, et siin pole ilusaid naisi, nii et Sinu olukord on üsna täbar, edu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 5:07 pm    Teema: Vasta viitega

ehhh, pole ta midagi täbar
lihtsalt kerge vaevaga saadud mammona jäi saamata Very Happy, a ma ei saand ka jätta kasutamata võimalust... aga kui ekspert , siis ekspert Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 5:21 pm    Teema: Vasta viitega

Saad mõned õpetussõnad ka ja päris tasuta seekord. Lihtsalt aegajalt ma leebe kui tuul …
Nimelt paganate naised ei ole müüdavad!!!! Ja nad ei saaks isegi kui tahaks, end ise väljapakkuda. Nad reedaksid oma süsteemi, oma Suure Juhi Wink. Iseasi, kui on keegi, kes annab nende nime üles … Siis nemad ei vastuta selle pahalase tegude eest, kes neid sulle siis reklaamis. Pahalasel on vägagi ükskõik, mis saab edasi, peaasi, et ta enda taskud täis on ja vilistades eemale võib kõndida. Kuidas teie siis kaubad omavahel ajatud saate, see pole enam pahalase huviorbiiti kuuluv küsimus Wink.

p.s aga tark oleks teil muidugi vaadata lepingu sisu üle sellise pilguga, et sealt välja ei loe, et sulle end müüdi. Jätab pagananeidisele tagaukse lahti lihtsalt. üks võimalik variant, et vajasid näiteks ravitsemist ja põrgus puhastumist ja juppide tagasitoomist ja sulle osutati teenust vms.


Viimati muutis seda uuduuugu(Krööt) (Nelj Apr 03, 2008 5:26 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 5:26 pm    Teema: Vasta viitega

ühesõnaga on naisi, kes pole müüdavad, aga need on väga kallid
Tagasi üles
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
ühesõnaga on naisi, kes pole müüdavad, aga need on väga kallid


sa olid ka mu listis ja mitte sugugi kehvade shanssidega Very Happy
ootasin, millal te mind info levitamise eest hakkaksite ikka moozima ja üle kuldama
a krt, keegi ekspert tegi juba enne siseauditi ära Sad ja huvitatus kohe kadus.
uvitav, kas seda siseaudiitorit võib ikka usaldada? järsku oli kristlikust foorumist ja kinnimakstud ja tal omad huvid mängus Rolling Eyes
või veel hullem Shocked Shocked sosistan, sest kõvasti ei julge öelda: sortside käepikendus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 5:37 pm    Teema: Vasta viitega

jah, vaid kuri nõid protossiilius see olla sai. tema püüdis meid lõksu ja ei lase avalduda. päästa meid, oo vapper rattur Crying or Very sad . me oleme väga ilusad
Tagasi üles
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 5:38 pm    Teema: Vasta viitega

Kui lihtsalt nikku otsid (ausalt - ära häbene tunnistada, ega näiteks mindki mingid hollallaa õhkavad tunded ei huvita) ja siit ei leia, siis võid vaadata seda kohta:

Foorum69

Saab infi igasugu kiirete torutühjendamise võimaluste kohta. Ja kui veab, siis isegi odavalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

Haldjamees, sai võid mu kasvõi kümnekordselt üle kullata, ma sinu nime ei suuda panna soovitavate listi. Mingi eetiline moraal siiski ka kosjasobitajatel on Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

Jälle siukene ümmargune jutt, ilmselt paganatel lihtsalt pole naisi, isegi koledaid mitte, kohe tekkib küsimus, aga miks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

uuduuugu
Kas mina meeste listi ka sobitun?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

Motosummer kirjutas:
Jälle siukene ümmargune jutt, ilmselt paganatel lihtsalt pole naisi, isegi koledaid mitte, kohe tekkib küsimus, aga miks?
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Tagasi üles
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

Ärgem kaldugem teemast kõrvale, naiste nimekirja tahan..
Ei taha nikkku teha, tahan lihtsalt vaadata.
Curjosa, miks nii murelik? Egas Sinu jalad kõverad pole?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

üks juba on Crying or Very sad Crying or Very sad siin tehakse hirmsaid paganaasju Shocked
Tagasi üles
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 6:05 pm    Teema: Vasta viitega

Mind rohkem huvitab kus paganad ilusaid naisi peidavad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
üks juba on Crying or Very sad Crying or Very sad siin tehakse hirmsaid paganaasju Shocked

mes sa jamad!
oled ilus ... ja pole meskit sul nad kõverad
ta ei tahtnud kaupa teha, kuid ega siis seepärast ei tohi hakata ilusaid ja väärt naisi maha tegema!!!!
las vaatab nüüd vesise suuga pealt. vaata kui kõik su voorused oopis üles loen Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

jah, uuduke, sina veel usud meie pääsemisse, aga vata, summer, meid sunnitakse siin kogu aeg õppima, muidu meest ei saa, ma õppisin omal ühe jala juba täitsa kõveraks ja siis öeldi, et näe, jalg kõver, nüüd ei saa üldse Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Tagasi üles
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 6:13 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
uuduuugu
Kas mina meeste listi ka sobitun?


hoolimata su puudustest ma paneks su listi küll. egas ma siis üksi taha see totu olla Very Happy. las teised ka selles supis ulbivad Wink .. see siis naiselik õelus oma suguõdede suhtes. ja samas, väga jama ei hakkaks ka neile vist soovitama Rolling Eyes , saaksid kohe aru, misvärk on. las nutavad pärast Very Happy

aga minu isiklikku listi enamp ei saa Sad. kohe üldse enamp ei saa. nõnna loll ma enamp ei ole Very Happy
"" ... armas laps, kui mu süda oleks vaba, siis ma kindlasti armuks ... "
( osav vangerdus ja tsitaat filmist: "Don Juan Tallinnas")


Viimati muutis seda uuduuugu(Krööt) (Nelj Apr 03, 2008 11:34 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
jah, uuduke, sina veel usud meie pääsemisse, aga vata, summer, meid sunnitakse siin kogu aeg õppima, muidu meest ei saa, ma õppisin omal ühe jala juba täitsa kõveraks ja siis öeldi, et näe, jalg kõver, nüüd ei saa üldse Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


mitte õppima ei sunnita. seepärast su jalg ongi kõver Very Happy küsind siis vanainimeselt ike nõu ...
1. sa pead eelistama paganate meest võõrastele ehk olema mittemüüdav
2. sa pead koogutama mehele kaasa ja lööma kulpi Suurele Juhile ja kiitma ta sõnu isegi siis, kui sa tegelt möhhugi aru ei saa ja tema ka tegelt ei saa Very Happy
3. mitte kordagi ei tohi Suure Juhi autoriteeti ja õigusust kahtlusealla seada. isegi mitte unenägudes ja oma kõige varjatumates mõtetes. neil on spioonid kõikjal. seepärast ümise igaks juhuks igal hetkel, kui sa Suurt Juhti ei kiida, mingit nõmedat laulujuppi ja soovitav, et seal oleks sõnad: päästja Tokrodale vms
4. hoia eemale oma näpud klaviatuurist ja EI MINGEID TEOORIAD või õpetusi!!!
5. raamaturiiul osta täis "Maagia alustalasid". Teised raamatud peida kirstu ja pööningule ja pane igaks juhuk palju lukke uksele ka ette. Ja ei kõssagi, et oled midagi sarnast kuskilt lugenud või kuulnud Shocked Parem, kui sa pole üldse koolis käind ja raamatuid lugend. Et oleksid värske ja puhas leht
6. võta vastu kõik võnked ja mida rohkem seda uhkem! isegi kui mingit muutust ei adu ja midagi ei tunne, räägi, kuidas sa sellega keerutad ja tirid ja midaiganes teed, mida sul siis kästi teha Very Happy ja igaks juhuks tee rohkem ka ja kindlasti uuri, kas tuttavad on märganud, et Elu on läinud paremaks ja sellest raporteeri Suurele Juhile, et ühised pingutused on kandnud vilja
7. oehhhh, nüüd jätka ise ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group