Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

"Inglitüdruk" saab... igasse auku.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2008 6:37 pm    Teema: "Inglitüdruk" saab... igasse auku. Vasta viitega

Vikerkaaresilla meililistis, mis üldiselt on kristlike New Age jüngrite koht,
võttis üks tegelanna kätte ja pani meie kuulsale "inglineiukesele", Kätlin Roovikule (alias CRISTAL RA LAKSHMI) ühe liti kirja. Pakun tema juttu ka teile lugeda:

Tsiteerin::
Tere!
Olen interdimensionaalse transformatsiooni magister ja töötan ka
veerandkohaga Interdimensionaalse Migratsiooni Järelvalveametis spetsialistina.
Käesolevaga soovin avalikult teatada illegaalse immigrandi väljasaatmisotsusest, mis tehti Kristal Ra Lakhsmi alias Kätlin Roovikule teatavaks reedel, 28-l märtsil.
Kõnealune isik on väitnud, et ta on kristallfaasis, kuid see ei vasta tõele. Neljandas ja kõrgemates dimensioonides pole valetamine võimalik, sest kvantarvutid on programmeeritud nõnda, et üheainsa vale klahvivajutuse tagajärjel käivitub SELF DISTRUCT MODE, ehk programm hävitab ennast ise.

Küsisin meie reedel toimunud kohtumisel, kust Kätlin selle uue nime endale sai ja ta ütles, et see olevat tulnud "jumalikust energiast". Mispeale ma rõõmsalt küsisin, et kas sinu meelest Jumal laseb oma nime üle IRVITADA?

NOMEN EST OMEN seda teadsid juba meie iidsed eelkäiad.
Delfiinide abiga de¹ifreerisin selle kollide seltskonna, kes Kristal Ra meeskonnas tegutsevad, soovin neid siinkohal esitleda. (Kristal ei soovinud neid näha, nagu inimene, kellele on teatatud, et talle on vorst nina otsa kasvand, ning pakutud peeglit.)

Palun tutvuge teid teenindavate tegelastega firmast NewFlow:

KRISTAL RA LAKHSMI
ämbrikõnni maailmameister

HARKLITS MYRKLAAS
intiimteenindaja

MYRKSALL SITAHARK
eesti esimene eeslikeele tõlk

KRYSTALL RAHA MIKS (?)
kaval maksupettur

SILLY K.M. RAHASTARK
suur susserdaja

HARKILL SAASTMYRK
millionär

SYRR LAST HAKKLIMA
laevakapten-piraat

MYRKSALL SITAHARK
eutanaasiaspetsialist

Tore tsitaat imede kursusest (A Course In Miracles)

Miracles are everyone's right but purification is necessarry first. (Miracle principles nr.7)

Tore tsitaat piiblist:

Kui rüve vaim on inimesest välja läinud, käib ta põuaseid paiku pidi hingamist otsides ega leia seda. Siis ta ütleb: "Ma pöördun tagasi oma majja, kust ma välja läksin." Ja tulles leiab ta selle pühitud ja ehitud olevat. Siis ta läheb ja võtab kaasa teist seitse vaimu, kes on kurjemad temast endast, ja nad tulevad ning asuvad sinna elama, ja selle inimese viimane lugu läheb halvemaks kui esimene. (Luuka evangeelium 11pt.)

Soovin sulle Kätlin, olgu asfalt sulle pehme, see on ju ainult õppeprogramm. Ja keegi ei saa esimene kord hakkama, isegi Neo kukkus.

Irje Nassar
Tel: 58110253
või
53880231
indigoema@gmail.com


Üldiselt seda "inglineidu" pole eriti avalikult nillitud, kui v.a. paar üksikut artiklit massimeedias, seni on ta saanud rahulikult pasandada. Aga vist on ta hakanud kellegi seljatagust ohustama Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2008 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

ja mõstab ka New Age nalja, üllatus-üllatus

anagrammid on tõeliselt andekad Laughing
Tagasi üles
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2008 11:42 pm    Teema: Vasta viitega

akk tuleks sinna komandeeringusse saata.
_________________
delirium tremens
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 12:13 am    Teema: Vasta viitega

Nii, "inglitari" vastus...

Tsiteerin::

Kellelt: Crystal Ra Lakshmi <newflow44>
Kellele: vikerkaaresild@anahata.imelaps.ee
Teema: [Vikerkaaresild] DRAAMATULEKAHJU KUSTUTUS CRYSTAL RA POOLT. Tänukiri Irje Nassarile Crystal Ralt.
Aeg: 02.04.2008 17:09

Mõtisklusi Crystal Ralt

Kunagi ammu sai toonane Kätlin ühe nägemuse selle kohta, et ta on sõnumitooja. Need on sellised inimesed, kes lähevad esirinnas ning peavad seetõttu paljust läbi käima, millest järeltulijad on juba vabastatud. Oma kogemuste ja mõtete jagamisega soovib Crystal Ra ka jagada seda protsessi - kuidas teadlikkuse laienemine on üks pidev protsess, mis ei lõpe kunagi. Lisaks see fakt, et pärast transformatsiooni on enesearendus ja teadlikkus päevakorral kogu aeg, iga sekund, mitte vaid nädalavahetustel või kursustel käies.

Üks osa Crystal Ra`ks olemisest on olla tugev ja nõrk samaaegselt, sest seal, kus vaimenergia on ühinenud kehaga, on kõik ühes pajas - ka valgus ja pimedus. Erinevad välised impulsid vajutavad erinevatele punktidele, mis aitavad kaasa sellele, et rakumälu tasandite puhastus käib veel täie hooga. Pole ka ime, sest neid on palju - on need ju sügavalt juurdunud läbi aegade. Iga kord, kui uus puhastus aset leiab, saab vaimenergia ruumi ja ligipääsu veelgi rohkem kehaga ühineda. Teatud hetkedel võib tunduda, nagu puhkeksid samaaegselt õide tuhanded väikesed lootoslilled . Seda võib võrrelda üle kogu keha leviva orgasmiga, mis on tekitatud sisemiste protsesside poolt ja välise stiimulita.

Crystal Ra on tohutult tänulik selliste imeliste puhastuste eest, mis tulevad inimeste näol, nagu seda on ka Irje Nassar. Sellega, et inimene valab Crystal Ra kui inimese ja tema tegevuse solgipangega üle, aitab see inimene kaasa teadlikkuse tõusule nii Crystal Rale kui ka kõigile kes asjast huvitatud on. Seega on Crystal Ral endal vähem tööd. Need kes asjast sügavamas mõttes aru saavad, teavad mis neile vajalik on ja käituvad sellele vastavalt. Vaim ei valeta.

Täna on olnud üks nendest päevadest, mida me Tiinaga nimetame hetkedeks, mil meile valatakse solgipang kaela. Sageli käib see nii kähku, et me ei saa alguses arugi, mis see oli. Olen seda täna seedinud ja tänu sellele on palju asju minu teadvuses saanud selgemaks ja sellega seoses on see inimene ning inimesed, kes on teemaga seotud, andnud jällegi võimalusi seda selgust ka teistega jagada, mida siinkohal teengi.

Kõige esiteks. Kui keegi ründab kristall- või indigofaasis inimest või saadab midagi, mida inimesed madalamates dimensioonides nimetavad negatiivseks või ohtlikuks energiaks, siis kristallinimese puhul saavad kõik need saatjad selle tagasi vähemalt kümnekordse peegeldusena ja üsna kohe. Kristallinimene ei pea selleks isegi puhastuslauseid ütlema, see toimib automaatselt ja iseenesest. Kristallenergia on niivõrd võimas ja puhas, et see on nagu elastikpall kristallinimese ümber, mis tõukab ära absoluutselt kõik, mis on madalamal vibratsioonil. Kuna madalama vibratsiooniga energiad teavad seda ohtu, kasutavad nad rünnakuks sageli peent taktikat ja üritavad rünnata kas nii, et inimene seda ei oota, või kuidagi vingerdades või valega. Nad kutsuvad kristallinimese mingi nipiga välja, ründavad siis ja panevad pärast rünnaku sooritamist üsna kohe ka plehku, nagu nad oleksid vargil käinud.

Kui oleks tegu kristallinimesega, poleks tal midagi karta ning ta sooviks kohtuda teise kristallinimesega alasti tõe valguses ja rääkida nii nagu asi on, tehes seda rahulikult ja harmoonias, sest kristallinimene on ise ja laseb teistel olla. Tema jaoks ei ole oluline, et keegi peaks olema õigem kui teine või et keegi teeb midagi nii nagu talle ei meeldi. Ta teab, et vaimenergia sisaldab endas nii valgust kui ka pimedust ning ta ise valib, kas ja millele rohkem energiat ja tähelepanu annab. Isegi kui ta keeldub pimeduse vaatamisest või kallistamisest, ta teab, et see seal on, aga teeb oma valiku selles suhtes, mida sellega peale hakata või mitte.

Iga inimene areneb omas tempos ja arusaamas. Crystal Ra ettevalmistus transformatsioonitööks oli ingliteraapia. Tegelikult sobib see paljudele hästi eelsoojenduseks sellele tööle, mida ta nüüd teeb. Ingliteraapias tehti maksimaalselt tööd tema vaimse nägemise ja teadlikkuse ühinemiseks, mis toimus maksimaalselt transformatsiooni ajal ja jätkus eriti võimsalt auratransformaatorite koolituse ajal. Sellega seoses on Crystal Ra vaimne nägemine ja teadlikkus hoopis teisel tasandil - eriti mis puudutab ingleid.

Kõige kindlam asi siin maailmas on MUUTUMINE. AuraTransformatsioon on muutumine ja muundumine kõrgendatud vormis. Kuna inimene ühineb siis vaimenergiaga, siis ühineb ta ka inglite ja vaimsete teejuhtide energiatega. Kui nüüd inimene räägib iseendaga, räägib ta kohe ka inglitega ja kui räägib inglitega, räägib ka iseendaga. Ei ole enam midagi, mis on sinust väljaspool. Kõik on sinu sees ja ümber. Seega suhtlemine hakkab pihta seestpoolt väljapoole ning inimesel pole isegi vajadust enam mainida ingleid või neid kutsuda või mida iganes, sest nad on kogu aeg seal. See on niivõrd loomulik osa ja see on kõik üks, et seda pole isegi vaja mainida.

Ühel loengul kommenteeris keegi Crustal Ra ütlust, et kogu maailm on teel sinnapoole, et peaksime kõik uue energiaga ühinema ning need, kes seda ei suuda, puhastatakse omal moel. See kõlab, nagu oleks AuraTransformatsioon Noa Laev, päästmaks inimesi. On tuldud ka minu juurde ning öeldud, et minu töö on soolapuhumine ja nemad peaksid mind päästma. Kui me räägime päästmisest, siis siin on tegu hirmu energiaga. Tuleb millegi eest päästa, mis on ohtlik või paha.

AuraTransformatsiooniga on asi hoopis teine. Inimesed, kes selle valivad, teevad seda omast vabast tahtest ning need, kes ei tee, on nii või teisiti mõjutatud nendest energiatest, isegi kui nad nendesse ei usu. Kogu protsess toimub armastuse ja tasakaalu energias. Kedagi ei päästeta. Toimub teadlikkuse laienemine. Vaimenergias on kõik ühinenud ja seal on kõiksus kõrgemas astmes. See tähendab, et pole olemas head ega halba - meie meel on see, kes lahterdab asju valgeks ja mustaks. Vaimenergias on kõik hinnanguteta. Polaarsused eksisteerivad, kuid on ühte sulanud.



Me kõik oleme üks, aga isegi ühtsuses on meil omad näod ja eripärad. See teebki siinolemise põnevaks ja huvitavaks. Anni Sennov ütleb, et on olemas inimesi teatud planetaarsete taustadega(pidades siin silmas Irje Nassari sarnaseid inimesi) ja tugeva õhuelemendiga, kellel ei ole maaühendust. Nendel on läbilöögivõimet inimeste hulgas, kes soovivad neid järgida, kuid mitte teiste hulgas, kes on tasakaalu inimesed ja kellel on maaga kontakt. Irje Nassar on Berit Reaveri sõnul 4 ja 5 dimensioonis vana aja energiasüsteemis, mida ta omamoodi proovib siis alal hoida. See, millega Irje tegeleb tegelikult ei puuduta energiaid, neid mis on uues energias, millega siis Crystal Ra tegeleb, ja nendes dimensioonides kus tema tegeleb. Beriti arvates on tegu teatud sorti energeetilise võrguga, mille siis Irje on oma sõnul Crystal Rale ja AuraTransformatsioonile peale pannud, kuid kuna see kuulub kõik vanasse aega ja energiasse, ei saa see Crystal Rale mitte midagi teha.

On inimesi, kes esindavad energiat, mis on sarnane paljude religioonidega siin maa peal, mis tähendab, et inimene sageli siis soovib maailma selliseks pöörata nagu neile meeldib. Sellistele inimestele ei tasu uues energias olijatel anda mingit energiat ega tähelepanu, sest sel moel ei ole neil mingit mõjuvõimu teiste üle.

Inimestel on erinevad arusaamad asjadest. Crystal Ra`ga võtavad sellised inimesed ühendust, sest tema teadlikkuse raadius on väga suur. Sageli kontakteeruvad temaga väga vaimsed inimesed, kes väidavad, et Crystal Ra tegutseb mustade jõududega. Mida tegelikult Crystal Ra ka teeb, sest pimedus on ju üleüldise tasakaalu osa valguse ja pimeduse vahel. Ei ole võimalik töötada ainult ühe poolega. Uue aja energiate puhul on tegu vaimenergiaga, kus kõik on ühendatud - nii valgus kui ka pimedus. Seega ei ole olemas positiivset või negatiivset, sest kõik on üks.

Ãœks kommentaaridest:
Crystal Ra ei ole kristallfaasis, sest nimetab end Eesti esimeseks AuraTransformaatoriks, sest esimeseks seavad endid inimesed, kes on egoistlikud, ning väidetavalt pidi ego olema lahustunud kristallfaasis.



Et Crystal Ra on Eesti esimene transformaator, panime meie infomaterjalidele eelkõige selle mõttega, et lihtsalt mainida fakti, et Crystal Ra on Anni Sennovi ja Berit Reaveri poolt esimesena koolitatud Eesti transformaator. Seda ei mainitud selleks, et panna end esimeseks või kellestki paremaks, kuivõrd just rõhumaks faktidele ning lisaks ka sellele, et need, kes on esirinnas, käivad tõesti tulest ja veest ehk rohkem läbi, sest rajavad teed uuele. Lisaks tuleb sellega kaasa kogemus, mida järeltulijatel võib-olla sellisel moel ei ole.

On väidetud, et võib olemas olla erinevaid energeetilisi kogumeid, mis tegutsevad inimeste eri dimensioonidest väljasaatmisega. Mitte kedagi ei saa tema vaba tahte vastaselt kusagilt dimensioonist, kus ta parajasti on, välja saata. Kõik peab käima inimesega kooskõlas. Kui nüüd inimene tuleb AuraTransformatsioonile, on see tema enda vaba valik ja tunnetus, et talle on seda välist abi selles liikumises ühest dimensioonist teise vaja ning ta on selle omal vabal tahtel valinud. Seega on tegemist harmoonial põhineva kokkuleppega, mille nii inimene kui AuraTransformaator teevad ja teised võivad asjast arvata, mis soovivad.

Paljud reageerivad negatiivselt nii sellesse, mida ja kuidas Crystal Ra enne ingliterapeudina tegi ja teeb praegu rahaga. Ingliterapeudina üritas ta inimesi harjutada mõtlema rahast kui positiivsest energiast. Raha kui selline polnud kunagi otsene eesmärk. Raha on kahjuks loodud siinses maailmas hirmu ajel ja on ego valuuta madalamates dimensioonides, aga me võime raha kasutada ka väga üllaste eesmärkide nimel - kui vahendit oma eluülesande täitmiseks, teadlikkuse suurendamiseks siin maa peal jms. Kui inimene hakkab täitma oma eluülesannet, saab ta universumilt selleks kõik vahendid - olgu selleks siis kas raha või midagi muud. Senikaua, kuni see valuuta veel energiavahetuse eest toimib, saame seda kasutada positiivsel moel.

Aastatuhandeid on inimestes olnud uskumus, et raha ja vaimsus ei sobi kokku, ning et inimesi, kes neid kokku panevad, tuleb tuleriitadel põletada. Vaimsuse töö on vast kõige tähtsam siin maa peal. On isegi väidetud, et kõik see töö, mis Crystal Ra on selles elus teinud vaimselt, et ta peaks selle eest saadud raha inimestele tagasi maksma. Tuldi isegi välja summaga - miinus kolmteist miljonit. Sama loogikat järgides peaksid kõik inimesed tagasi maksma mis iganes töö eest saadud tasu. Kui Crystal Ra saaks elada ja tegutseda tasuta, siis ta kindlasti teeks seda, kuid kahjuks on tõsiasi see, et paljud asjad siinses peamiselt kolmandas ja madalamates dimensioonides toimivad veel valuutaga, mille nimeks on raha. Crystal Ra kasutab ja on seda alati kasutanud kui jumalikku vahendit, et veelgi paremini teha oma tööd, parandada teenuseid ja tooteid. Seega universum näeb ja kogeb, et kui anda Crystal Ra´le küllust mis iganes vormis, suunab ta selle sinna, kuhu vaja, et teadlikkuse kasv maa peal tõuseks. Crystal Ra on osa sellest team`ist siin maa peal, kes tegutsevad tasakaaluenergiatega, et tõsta üldist kriitilise massi teadlikkuse taset, nii et see liblikaefektina saaks kallutada kaalukausi sinna, kus see Jumalikus plaanis ette on nähtud.

Kas on võimalik tühistada kellegi tegevust või äri mingi vaimse rühmituse vastupanutöö tõttu?

Kindlasti, kui tegu on tegevusega kolmandas või madalamates dimensioonides. Kui tegu on aga kooslusega, kuhu on koondunud inimesed, kes on peamiselt kõrgemates dimensioonides ja ka tegutsevad selle nimel, et inimesi kõrgematesse dimensioonidesse aidata, siis mida iganes neile väljast saadetakse, läheb see topelt tagasi sinna, kust see tuli. Nende äri, kes on kõrgemates dimensioonides, kasvab sellest tegelikult veelgi tugevamaks ning need kes saatsid energiat mis iganes eesmärgil, saavad tagasi täpselt kõik selle, mida saadeti mitmekümne kordselt. Seega teevad need inimesed endile tegelikult rohkem kahju kui kasu.

Paljud on uurinud ja puurinud Crystal Ra uue nime kohta. Crystal Ra viibis eelmisel suvel Norra mägedes. Kui olla nii metsikus looduses, on inimene puhtas vaimenergias. Crystal Ra ka paastus, nii et kõik kokku tõid talle nägemuse ja tunnetuse tema uuest nimest. Iga täht ja kombinatsioon ning kooslus on tähendusega ning kannab endaga vibratsiooni. Kuigi siin on kooslusi, mis tekitavad seoseid kas vanade mõistete või jumalate ja jumalannadega, siis on sellel kooslusel ka uued vibratsioonid. Crystal on kristallenergia ja naiselikkuse ning puhtuse energia kandja. Ra on mehelikkuse ja jõulisuse kandja. Ra on india külluse mantra, lisaks päikese jumal ja ka hõim, kes kolis Atlantiselt enne vee alla vajumist Egiptusesse. Lakshmi ühendab endas nii mehelikkuse kui naiselikkuse, nii valguse kui ka pimeduse ning väljendab endas jumalikkust ning on tähenduselt India külluse Jumalanna. Külluse all mõeldakse siin igat sorti küllust.
On väidetud, et Lakshmid kasutas Crystal Ra ka oma eelnevates inglikoolitustes - seega on see osa tema vanast karmast ning see pole vabanenud. Selle arvamuse on andnud teatud inimene või inimesed. Crystal Ra teab ise, kuidas ja mis see nimi tema jaoks tähendab. Vaimenergias pole nimedel absoluutselt mingit tähendust ning meelsamini oleks Crystal Ra nimetu, aga kuna oleme veel ikkagi maailmas, kus meid sildistatakse, otsustas Crystal Ra valida sildi, mis sobib tema uue olemusega. Kui kellelegi see ei meeldi või tal on omad kommentaarid, võivad tal need olla ja ta võib nendega end lõbustada, kuid Crystal Ra teab ja tunneb, mis tema jaoks on õige ja mis talle sobib. Seda nimetatakse täiesti paigas olemiseks kristallfaasis. Inimene seisab siis püsti omal jalal, ilma tugikeppideta. See tähendab, et teda ei huvita enam üldsuse arvamus, olgu see siis hea või halb, ta ei hooli enam ka kiitusest või laitusest, sest ta teab ise, mis talle sobib ja mis mitte. Need, kes on nüüd madalamates dimensioonides, ei suuda seda sageli taluda ning proovivad salakavalate võtetega sellist inimest loomulikult provotseerida. See võib küll Crystal Ra hetkeks kõikuma panna, kuid kui ta süveneb ja seedib, saab ta pihta, miks see asi loodi ja mis oli asja sisu ning eesmärk. Ta tänab selle eest, selle valguse ning teadlikkuse kasvu eest ning liigub edasi, naeratus näol, ning õhkab: "Ah, elu on lill!"

Soovitan kõigil, kes seda emaili loevad lõpetuseks ütelda:
Ma tõmban tagasi kõik selle mis kuulub mulle läbi puhastava filtri ja saadan tagasi kõik selle mis ei kuulu mulle, sinna kust see tuli.
Sellega saadate tagasi kõik selle energia, mis seda emaili lugedes saatsite kas Crystal Rale või Irje Nassarile.

Suur tänu tähelepanu eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Apr 17, 2008 9:05 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
akk tuleks sinna komandeeringusse saata



minu jaoks ei ole usk sotsialiseerumise objekt vaid minu isiklik asi. mind ei huvita mingi ühing,,, ma olen täiesti asotsiaalne selles osas. ma ei hooli inimestest piisavalt lihtsalt, selles on asi. Selles ongi erinevus. Võimu ma teostan teiste vahenditega. Mul ei ole usku võimu jaoks ka vaja. Kõige rohkem ma olen nõus CC teooriaga uskude suhtes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Apr 17, 2008 11:07 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tsiteerin::
akk tuleks sinna komandeeringusse saata



minu jaoks ei ole usk sotsialiseerumise objekt vaid minu isiklik asi. mind ei huvita mingi ühing,,, ma olen täiesti asotsiaalne selles osas. ma ei hooli inimestest piisavalt lihtsalt, selles on asi. Selles ongi erinevus. Võimu ma teostan teiste vahenditega. Mul ei ole usku võimu jaoks ka vaja. Kõige rohkem ma olen nõus CC teooriaga uskude suhtes.


Laughing Laughing Laughing Selle CCga v6iksid rahulikult omaette WC enda perset pyhkida ju siis, mitte siin haiseda. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Apr 17, 2008 11:09 am    Teema: Vasta viitega

Oled sa lugenud mu teooriat WC -s saadud kogemus Sinistest täppidest kottpimedas ruumis ! See on täielik tase.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Apr 17, 2008 11:26 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Oled sa lugenud mu teooriat WC -s saadud kogemus Sinistest täppidest kottpimedas ruumis ! See on täielik tase.


See oli sul yks tase pask kyll ma pakun. Mad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Apr 17, 2008 11:28 am    Teema: Vasta viitega

Turkian nii ei arvand
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Apr 17, 2008 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

valest kohast otsid toetust.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Apr 17, 2008 2:12 pm    Teema: Vasta viitega

Akk, v6ibolla oled tase koprofaag, et sul meeldib kangesti kaanida ja mängida sitaga. Sa peaksid telesse talendijahi saatesse minema, et k6ik su yle veelkord naerda saaksid! Laughing Siin muutud juba igavaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Esm Apr 28, 2008 5:45 pm    Teema: Vasta viitega

Akk, kui tahad Krishna sitale vahelduseks inglite paska lürpida, siis roni siia:

http://www.newflow.ee/

Saad nautida seda, kuidas mingid valged lummutised su kohal lendlevad ja sulle sirinal pähe pasandavad...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Mammusupp



Liitunud: 18 Veeb 2009
Postitusi: 8
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 03, 2009 12:59 am    Teema: Vasta viitega

tal on vinge liikumine tekkinud:
http://kulgejad.ning.com/profile/CrystalRaLakshmi
_________________
Liiga õel, et olla nazgul?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Teis Märts 03, 2009 2:50 am    Teema: Vasta viitega

Chillib, ühesõnaga. Vähemalt ei jahu ta enam inglitest eriti... ongi noid juba igale poole ilmunud, aitab küll - las jääb ruumi ka jumalatele, inimestele ja haldjatele Smile

Kes tahab chillida ja kino näha, võib muidugi tema korraldatud Tutvumisklubi üritustele minna - ühel sellisel viibisin ise ja selgus, et päris kaiff... oli tantsu, kallistusi ja sai trummi müdistada (ikka need eksootilised trummid). Ja selgus ka, et Crystalile meeldib muusikastiilidest peale ambiendi ka house... minu silmis annab see asjale veel ühe plussi (ma ju ise kah sellise muusika austaja).

Ühesõnaga, "inglitar" üritab ilmselt lähemat kontakti luua ka inimestega, kes inglitesse hästi ei suhtu.

No jah, kui need udused ja hägused inglid mängust välja jätta ja vaadata vaid Crystal Ra´d, siis... inimesena tundub ta olevat üpris ohutu tegelane.

Selle jutu peale ilmselt Haldjanool käratab nüüd, et "kurat, roni tema mullist välja"... jah, ma võin tema mullis olla küll, eks see kuradi talv ongi mul ära kamminud ja tähelepanuvajaduse kiiks kipub vägisi jalaga kanni taguma Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Märts 03, 2009 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

ei kärata.
normaalselt istutakse selle mullis, keda milleski kõige paremaks peetakse.
ise tead, milles teda kõige paremaks pead. Rolling Eyes
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Kolm Märts 04, 2009 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

oi see ingli värk on vastik...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Reede Märts 06, 2009 3:07 am    Teema: Vasta viitega

Kosmiline pätt Jahve - kah ainult ingli tase
_________________
NaCl - esimene lisaaine, mis maalastele pähe ja sisse määriti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group