Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Taime seemneid, lehti, õisi
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Juun 23, 2008 4:16 am    Teema: Vasta viitega

Siin saadetakse kansa seemneid tavaliselt ymbrikus papi vahel, teate see sikk-sakkiline papp kus on v2ikesed torud nagu sees, pakkepapp yhes6naga. Minu teada saaks euroopasse seemneid ka saata. Saaja aadressi ei paneks ja saaja oleks miski mati kala.. aga see selleks. Jama tuleks nii v6i teisiti. Seemneid muidu suur kotit2is. Taimed saadetakse kohvipakis, siin sisepostis keegi ei kontrolli, aga kui kohvi usast v2lja saadad, kistakse pakid lahti kohe. Vanasti olid narkokoerad, nyyd vist kohvikoerad Smile

p2hh asi nii v6i teisiti !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Esm Juun 23, 2008 10:32 am    Teema: Vasta viitega

hispaanias oled?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Esm Juun 23, 2008 11:18 am    Teema: Vasta viitega

ahh usas oled, kus usas siis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Juun 24, 2008 4:42 am    Teema: Vasta viitega

nattydread kirjutas:
ahh usas oled, kus usas siis
Hawaii. Bigisland. Yritan illegaalsetest tegevustest eemale hoida, et minult ei saa tee midagi. Peale selle on euroopas seda kraami niigi palju, lugesin hiljuti, et paljud nooret Eestis tarvitavad seda saasta viimasel ajal. Lihtsalt omast kogemustes ytlen, et tunnen inimesi, kes on terve elu suitsetanud kanepit pidevalt - neil on mingi vastik kiiks kyljes, t2pselt ei oska kyll 8elda, minuteada on neil m2luprobleemid vms. Igatahes, kui eesti samas laines j2tkab, siis 40ne aasta p2rast on eesti t2is parajaid ajuk22bikuid. 6nneks siiski on ka inimesi, kes on sellest yle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Teis Juun 24, 2008 11:16 am    Teema: Vasta viitega

narkarid jäävad kinni. ilma suitsetamata olla ei oska enam või süstimata või joomata.ära ennast nii tähtsaks ka pea et kõik sinult midagi tahtma peaks Laughing Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Juun 24, 2008 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

nattydread kirjutas:
narkarid jäävad kinni. ilma suitsetamata olla ei oska enam või süstimata või joomata.ära ennast nii tähtsaks ka pea et kõik sinult midagi tahtma peaks Laughing Laughing


Nii pealiskaudselt seda probleemi kyll lahti seletada ei saa. Et lihtsalt olla ei saa. Sama kehtib ka tubaka kohta, see on s6ltuvus - fyysiline. Yldiselt on kindlaks tehtud, et kanep (600 erinevat yhendit) ei tekita s6ltuvust, kui inimene seda ei saa, ei hakka ta t6mblema ja n2rvitsema. Teadaolevalt alkohoolikud v6ivad surra kui napsi ei saa. Olen olnud systemaatiline suitsetaja ja tean, mis t2hendab kui suitsud otsas, on isegi jala, vihma ja kylmaga 88sel poes k2idud mitu km (6udus).

Ma ei hakka parem r22kima teistest synteetilistest narkootikumidest, s6ltuvus tekib peaaegu k6igil korduva kasutuse j2rgi.

Yldiselt v2ga huvitav teema mulle, m6nedki uurimused l2bi lapanud, niipalju kui erinevaid inimesi on ka erinevate tulemusteni j6utud.

Ma isegi ei hakka vaidlema taimede ja synteetiliste ainete erinevuse yle. Esimesi (marju, seeni, juuri, vilju, 6isi jne) on kymneid tuhandeid aastaid n6iad kasutanud erinevate riituste eesm2rkidel, mina usun nende toimesse.

Teine, synteetiline on myrk. Ja kui inimene kasutab looduslikke vaid selleks, et oleks hea, on see hea kurjasti kasutamine !

Kanep on siiki tugev ravimtaim ja valuvaigisti. Ka depresiooni puhul. Miks me ei r22gi siin myrgistest ravimitest mida keemiat88stus toodab ja raha kokku kyhveldab, aga p6lluservas olevad taimed, mis planeet maa on meile andnud-kinkinud on 2kki kahjulikud ? K6ikide asjadega liialdamine on kurjast - ka shokolaadiga (kahju) !!!http://www.hot.ee/hempster/Kanep_kui_ravimtaim.htm

Ja veelkord, ravimtaimede kasutamine ei tee kedagi narkariks. Kinni j22vad ikka need, kes ei suuda loobuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Teis Juun 24, 2008 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

tubaka narkar või kanepi, vahet pole, kohvi narkar võib ka olla.

Tsiteerin::
Ja kui inimene kasutab looduslikke vaid selleks, et oleks hea, on see hea kurjasti kasutamine !


no kui sa kanepit valuvaigistina kasutad siis kasutadki selleks et oleks hea Laughing

minu pärast võib kiviga ka pähe endale lüüa et mingit tõuget saada, või ennast lõikuda, kanepit suitsetada, kohvi juua...kui vastutad oma teo eest ja tead eesmärki, kinni ei jää peaks kõik korras olema Laughing

samas ma pole kiviga pähe löömist proovinud, enda lõikumist ka pole Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Kolm Juun 25, 2008 1:24 am    Teema: Vasta viitega

Yldiselt kohvi jooja kohta ei 8elda narkar. Narkootikum peaks tekitama tugevamat psyyhilist m6ju, kui vaid yles 2ratama, pealeselle on kohvi v2ga looduslik. Isegi uuemad uurumused n2itavad, m66dukas kohvi, nagu vein ja 6lu on p2ris kasulikud. Ja kui kasutad taimi, et valu 2ra v6tta, ongi hea, mitte sa ei kasuta selleks taimi, et peast lolliks minna. Parem kui keemiat sisse syya. Sama 6lle kohta, 6lu on ju p2ris hea, m6ni pudel, aga ma ei saa aru enam mis m6nu on 2ra juua terve viski . Ei ole m6nus, m6nel inimesel see aga elustiil. Seega ei saa 8elda, et m6ne 6lle jooja on joodik, v6i kuus m6ne suitsu tegija on narkar. Kui juba igapev, siis elustiil, mis aga t2hendab seda, et inimene on kuskil kinni. Inimene peab suutma lihtsalt (nagu oleks see lihtne, ahaa) kontrollida enese keha, kui enam ilma kohvita maast lahti ei saa ja keha vajab p2evas 4 tassi, siis on juba ka pahasti. Tegelikult poleks meil yldse seda kohvi, alkot, valuvaigisteid-rahusteid vaja. Kui inimene on terve, t2uslik, siis milleks abivahendeid. Aga pole meist keegi t2iuslik, ehk kunagi ! N2iteks olin u. aasta tagasi haige (pigem vigastus), olin sunnitud l6puks s88ma hulga valuvaigisteid mitu n2dalat j2rjest, et ringi liikuda, usu mind, see tegi mind l6puks rohkem haigeks, kui ma sellest aru sain, puhastasin oma keha saastast ja sain hoobilt terveks, valu kadus. Kui vaim on n6rk, ega siis polegi muid valikuid, kui enesele seada kas keelde v6i s6ltuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Kolm Juun 25, 2008 11:30 am    Teema: Vasta viitega

muidugi ei öelda kohvi jooja kohta narkar, kohv on ju normaalne. paljud inimesed ''vajavad'' hommikul esimese asjana kohvi ja kui ei saa on endast väljas, aga see on täitsa normaalne.

mina valiks taimede kasutamise selleks et peast lolliks minna Laughing, ma räägin, võid kiviga ka pähe lüüa endale, vahet pole, võid 100 tassi kohvi ka sisse juua aga taime suitsetamine tundub vähe meeldivam.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Kolm Juun 25, 2008 11:42 am    Teema: Vasta viitega

või seene joomine Confused

mul on keefiriseent üle.
teine märksõna on veekeefir
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Juun 26, 2008 2:16 am    Teema: Vasta viitega

nattydread kirjutas:
muidugi ei öelda kohvi jooja kohta narkar, kohv on ju normaalne. paljud inimesed ''vajavad'' hommikul esimese asjana kohvi ja kui ei saa on endast väljas, aga see on täitsa normaalne.

mina valiks taimede kasutamise selleks et peast lolliks minna Laughing, ma räägin, võid kiviga ka pähe lüüa endale, vahet pole, võid 100 tassi kohvi ka sisse juua aga taime suitsetamine tundub vähe meeldivam.

Yldiselt kui inimesele on t2helepanu ja keskendumise probleemid, siis saab ka seda ravida. Aga sa v6id endale t6esti kiviga vastu pead lyya, kuula kuidas kajab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Juun 26, 2008 2:38 pm    Teema: Vasta viitega

nipi kirjutas:
või seene joomine Confused

mul on keefiriseent üle.
teine märksõna on veekeefir


kes teeseent pole kellelgi üle?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Nelj Juun 26, 2008 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

teeseent pole, aga see, mida on, keefiriseen siis, on iseenesest hõlbus: käib vee, sidruni, suhkru ja lisaga, soovitavalt viigimari, võib ka muid kuivatatud puuvilju selle asemel ja tulemus on mõnusa vurtsuga limps, olla kangesti kasulik nii ainevahetusele kui ka hingamisteedele ja lastele ka meeldib. mulle meeldib see ka, et olen vabastatud poest mullivee vms koju tarimisest Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Juun 27, 2008 4:18 pm    Teema: Vasta viitega

no see küll keefiriseen pole.
keefiriseen elab piimas ja toodab maitsestamata keefiri sarnast jama.
mul on olnud. jube tüütu oli.
aga aga see vurtsuvee seen on suht teeseene sarnane.
kuidas seda saada oleks võimalik?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Reede Juun 27, 2008 4:53 pm    Teema: Vasta viitega

http://74.125.39.104/search?q=cache:iGu9o1ing7kJ:www.els.ee/index.php%3Fpage%3D273+veekeefir&hl=et&ct=clnk&cd=1&gl=ee&client=firefox-a siin on üks lõiguke veekeefirist. minu külmkapist saab, privas täpsustades jne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group