Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nƵmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Eliant

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Curiosa
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2008 2:13 am    Teema: Eliant Vasta viitega

kui on kampaaniasallivust ja puudub armastus antibiootikumi (e.k. elu vastane) vastu

http://www.eliant.nl/?action=behaviour&actionid=215&lang=uk
http://www.eliant.eu/new/lang/en/?p=41
Tagasi üles
tuuletooja
Pruun pƤike
Pruun pƤike

PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2008 2:48 am    Teema: Vasta viitega

mis kuradi kristlik jura siia jƤlle topitud on
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2008 4:50 am    Teema: Vasta viitega

tƵeline jura.
antroposoofia, jne.
selle kohta on siin juba arvamust avaldatud.
Curiosa
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2008 10:52 am    Teema: Vasta viitega

kui sa seda ei toeta ja tuleb keegi ning pissib su klaviatuurile, siis pole need lood sugugi omavahel seotud.
ise ma, jah, TAHAN leida ka koduapteegist asjakohase tinktuuri nt lapse kƵhuvalule selle kƵik-Ć¼hes keemia alternatiivina, aga mingit kihutustƶƶd kĆ¼ll tegema ei hakka.
Haldjanool, seda kĆ¼sin kĆ¼ll, et kas Sa pmst nƤed selles initsiatiivis midagi ohtlikku vƵi kahjulikku?
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2008 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

oleneb, miks see tekitatud on ja mis peaksid tekitaja meelest soodsad tagajƤrjed olema.
ja mis need tagajƤrjed (ka siis kui on mittesoodsad) teistele teevad.
kui vƵtavad Ƥra mingeid reaalseid vƵimalusi, siis on halvad.
kui kisuvad miskisse sekti, on kah halvad.
Curiosa
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2008 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

kas nƤed seal midagi sellist? mina ei nƤe
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 12:33 am    Teema: Vasta viitega

ma lihtsalt tean natuke seda seltskonda ja nende kombeid.
nii siin kui piiri taga.

nii ongi, pealt ei ole nƤha midagi, mis poleks korras.
kui sĆ¼vened, hakkavad paistma igast kummalised asjad, mis sektantluse lahtrisse kipuvad liigituma.
Curiosa
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 12:42 am    Teema: Vasta viitega

noo, aga siis ehk vƵiksid tƤpsustada? jagada oma kogemust
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 2:35 am    Teema: Vasta viitega

seda on siin foorumis juba mitmete inimestega arutatud, mitmete teemade all.
lƶƶ nƤiteks steiner vƵi antroposoofia otsingusse ja vaata
vƵi homƶopaatia vƵi sellega sobivad muud sƵnad.
ma ei viitsi lƵpmatuseni Ć¼hest ja samast jahuda.
Curiosa
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 9:42 am    Teema: Vasta viitega

on jah suht tĆ¼Ć¼tu, juba neljas hinnanguline postitus, kus pƵhjendust ega argumentatsiooni pole Confused otsingu tulemused olid mul samasugused, vƵibolla olen kehv otsija
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 2:02 am    Teema: Vasta viitega

ok.
anname sulle iseseisvat tƶƶd.
kƵigepealt vaata, millisesse seltskonda kuulus r.steiner - antroposoofia rajaja.
edasi, mis on selle sisu (st millele toetuvad teesid, (ka mis need teesid on)).
siis vaata nenes koolides Ƶpetajate ringis valitsevat Ƶhkkonda - mul Ć¼x endine sƵbranna/perekonnatuttav on steiner-kooli direktriss.
kes kellega suhtleb, mis alustel.
kuidas vƵetakse juurde uusi Ƶpetajaid.
(seal koolis on Ƶpetaja roll hoopis suurem tavakooliga vƵrreldes, st Ƶpetaja mƵju on tugevam).
millele nad rƵhuvad (avalikult) ja milline on tulem (tegelikult).
nii sisuliselt kui vormiliselt.

edasi.
kui tƵene on homƶopaatide vƤide, et sarnast ravi sarnasega.
ja mida nad tƤielikult unustavad?

mis valdkonna vihjeid sa veel tahad?
Pilleriin
Punane pƤike
Punane pƤike

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 2:51 am    Teema: Vasta viitega

see teema huvitab juba mindki vƤga.
Vastata ma praegu ei proovi, sest kĆ¼simused olid suunatud Curiosale.
Muidu olen isegi nende asjadega vƤga lƤhedalt kokku puutunud. Kogemustest tulenevad teadmised on aga praegu Ć¼sna poolikud ja kĆ¼simƤrgilised.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 9:27 am    Teema: Vasta viitega

Haldjanool, ma ei mƵista, mida Sa keerutad. Kui tahad midagi konkreetset ƶelda, siis Ć¼tle, kui tahad midagi kĆ¼sida minult, siis kĆ¼si, kuid ei koduseid Ć¼lesandeid ega vihjeid pole mina Sult palunud.
Ent sellise suhtumise juures, nagu vƤljendad, oleks esmatƤhtis uurida ka seda, millisesse seltskonda on kuulunud Haldjanool vƵi Tokroda, kes on olnud nende sƵbrad jne. See lƤhenemine meenutab mulle Ć¼ht (vƵi ka mitut) totalitaarset rezhiimi ja mina seda ei harrasta.
Eliant kogub allkirju, et saada legaalsust, mitte ainuvƵimu! Siiani toimib tugevalt aga Ć¼he mƵtteviisi domineerimine teistsuguste Ć¼le - ehk oled sedagi omal nahal kogenud? kas pooldad nii tuliselt neid alternatiive, mis on legaalsed tƤna, et pelgad eluƵiguse andmist millelegi erinevale?
Sinu suhtumises olen ka varem mƤrganud, et vƵtad tugevalt pedagoogi positsiooni, kes vette lubab vaid neid kutsasid, kes on kusagil kuival maal ujumise korralikult selgeks Ƶppinud ja kui ei ole, siis liigutavad oma kƤpakesi tƤpselt siis kui, seal kus ja nii nagu Ƶpetaja nƵuab.
Tagasi üles
hall kass
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 10:12 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa, rƤƤgi ehk lĆ¼hidalt, mis su linkide taga on - mul see keeleoskus liiga nadi, et asjast aru saada. Nagu ma ise aru sain, tahavad mingid alternatiivse ravimeetodi pooldajad ennast kuuldavaks teha?

LƵppude lƵpuks on see inimese enda valik... tƤnapƤeval lihtsalt pole vahet, kas minna arsti juurde vƵi nƵidade manu - kas ettevƵetud samm ka mƵjub, sƵltub ilmselt hoopis muudest teguritest. Inimene on ikka nii kirju tegelane, et meetod, mis Ć¼ht tervendab, vƵib teise hoopis tappa.
Surid inimesed probleemide kƤtte siis, kui olid veel vaid ravimtaimed ja maagilised vahendid, ja surevad ka nĆ¼Ć¼d, mil areenile on astunud meditsiiniline (al)keemia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Curiosa
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 10:54 am    Teema: Vasta viitega

eestikeelne harta on ka
http://209.85.135.104/search?q=cache:w4mYgJMyQa8J:www.eliant.eu/new/userfiles/file/pdf/Charta/W_charta_EE.pdf+eliant&hl=et&ct=clnk&cd=1&gl=ee&lr=lang_et&client=firefox-a
ma ei hakkaks oma mƤtta otsast seletama, mis seal taga on, sest mingit propagandataotlust mul pole, usaldan ja austan inimeste Ƶigust ise valikuid teha, kuid mul pƵgus kogemus on selle antroposoofilise lƤhenemise koha pealt ja sestap ei pea ka paljuks oma allkirjaga seda initsiatiivi toetada.
no nƤiteks kƵnekas oli vƵrdlusmomelt, kas vƤikese lapse nƤpuotsast vƵtab vereproovi umbkeelne lihunik vƵi eakohasel tasemel vestlemissuuteline INIMENE ja annab kohe ruttu ka kommi, pƤrast ehmatust Wink
tolle sfƤƤri arstitƤdidelt olen kuulnud ka juttu tƤnulikkusest, kohati kalduvusega selliseks, mis siin foorumis paganatel sarved tuliseks ajab Laughing kuid mina pole pidanud end kĆ¼ll sellest hƤirida laskma, sest peale ei suruta kĆ¼ll midagi (nad vastavad siis, kui ise kĆ¼sid, on minu kogemus) ja tegemist on ennekƵike ikkagi kƵigest inimestega, nagu elus ikka Wink. mind ei pane nƤiteks imestama, et sedalaadi projekte tƤnapƤeva reaalsuses alustavad ehk liigselt positivistid vms ja et neid totudeks vms tembeldatakse, see on omamoodi paratamatus ja tƤnamatu tƶƶ.
waldorf koolide osas pole mul isiklikku otsest kokkupuudet ja ilmselt suhtuksin esialgu ettevaatlikult isegi, kuid mitmetine kokkupuude on praeguse haridussĆ¼steemiga ja igatahes toetan vƵimaluse andmist sellele alternatiivi tekkimiseks...
Tagasi üles
Curiosa
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 11:01 am    Teema: Vasta viitega

ps. miks ma selle Ć¼ldse siia riputasin - nad tƤnasid mind alla kirjutamise eest ja andsid teada, et nƵutav toetajate arv pole veel tƤis ja kas vƵiksin infot levitada. nii ma siis levitan, sest seda ma saan. valik on ju vaba igaĆ¼hel.
Tagasi üles
Curiosa
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
Curiosa kirjutas:

no nƤiteks kƵnekas oli vƵrdlusmomelt, kas vƤikese lapse nƤpuotsast vƵtab vereproovi umbkeelne lihunik vƵi eakohasel tasemel vestlemissuuteline INIMENE ja annab kohe ruttu ka kommi, pƤrast ehmatust Wink

mƵttetu ajupesu, Curiosa, ikka veel lƤhed kommionude liimile ... Laughing

liimile? totu - kui on valida, siis igatahes jƤtan lapse piinamata
on ka tƵsisemaid vƵrdlusmomente, mida ma siin detailideni ei tƤpsusta, kuid Ć¼ldjoontes: tavameditsiini kergekƤelisus antibiootikumiravi mƤƤramisel (deviisiks on: me ei vƵi iial kindlad olla, kuid tĆ¼sistuste hirmus tapame igaksjuhuks kƵik bakterid. seda tean otse allikast, mu mƵlemad vanemad on tavakooliga meedikud, kusjuures tunnustatud) tƵi minu praktikas kaasa Ć¼sna halvad tagajƤrjed. homƶopaatia ei vƤlista ka antibiootikumiravi, kuid teeb kƵik, et seda vƤltida ja seni on mu kogemus positiivne. ennekƵike seetƵttu, et vaevutakse ravima inimest, mitte ainuĆ¼ksi sĆ¼mptomeid.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group