Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuulen laste naeru...
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 12:26 am    Teema: Kuulen laste naeru... Vasta viitega

Sarnane ühele eelnevatest teemadest..
Nimelt ei kuule ma mitte hõikamas kedagi minu nime (, kuid juhtub sedagi vahel) aga olen hakanud viimastel kuudel kuulma üpris tihti laste naeru. See natuke hirmutab ja ärritab mind. Loodan, et kujutan ette.. Aga see on kuidagi nii reaalselt tol hetkel ja tõesti panen kõik vaikseks ja kuulatan veel.. Aga siis ei miskit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:06 am    Teema: Vasta viitega

Sa oled mingis hirmumaailmas kinni, ma vaatan Very Happy Brr..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:11 am    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
Sa oled mingis hirmumaailmas kinni, ma vaatan Very Happy Brr..


Ära tee nalja Very Happy Very Happy Very Happy Exclamation

Ma olen üks suur hirm ise, tegelikult... Confused
Mul muud ei ole kui hirm hirm ja hirm.. Ma kardan aina kõike.. Kuid kõike, mis on tundmatu või ma ei näe.
Ma kardan kui mulle kuu taevast peale paistab, ma kardan pimedust nii mis jube - ma tunnen seal kedagi olevat ja mind jälgivat ja jälitavat - ja seda ka valges! Ma vaatan pidevalt oma selja taha.. Ma tean, et seal kedagi pole (vähemalt midagi füüsilist mitte) kuid ma vaatan ikka ja kontrollin.. sest ma TUNNEN , et seal ON keegi või miski!! Confused Shocked See on nii jube ja ahistav tegelikult. Nii sööb närve Confused Aga ei tea ka, mis või kes seal on Confused Kas üldse on? Kas äkki kujutan ette? Kuid nii võiks ju kõigi tunnetuste ja nägemuste kohta öelda Wink Very Happy Ju siis on ta tegelikult seal.......
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zeitgeist
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 30 Sept 2007
Postitusi: 159
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:17 am    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:

Ära tee nalja Very Happy Very Happy Very Happy Exclamation

Ma olen üks suur hirm ise, tegelikult... Confused
Mul muud ei ole kui hirm hirm ja hirm.. Ma kardan aina kõike.. Kuid kõike, mis on tundmatu või ma ei näe.
Ma kardan kui mulle kuu taevast peale paistab, ma kardan pimedust nii mis jube - ma tunnen seal kedagi olevat ja mind jälgivat ja jälitavat - ja seda ka valges! Ma vaatan pidevalt oma selja taha.. Ma tean, et seal kedagi pole (vähemalt midagi füüsilist mitte) kuid ma vaatan ikka ja kontrollin.. sest ma TUNNEN , et seal ON keegi või miski!! Confused Shocked See on nii jube ja ahistav tegelikult. Nii sööb närve Confused Aga ei tea ka, mis või kes seal on Confused Kas üldse on? Kas äkki kujutan ette? Kuid nii võiks ju kõigi tunnetuste ja nägemuste kohta öelda Wink Very Happy Ju siis on ta tegelikult seal.......



pööra tema poole tõsise näoga ja ütle ''seleta ennast kes iganes sa ka poleks'' kõige tähtsam on, et sa ei kardaks
_________________
Viva la revolucia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:21 am    Teema: Vasta viitega

zeitgeist kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:

Ära tee nalja Very Happy Very Happy Very Happy Exclamation

Ma olen üks suur hirm ise, tegelikult... Confused
Mul muud ei ole kui hirm hirm ja hirm.. Ma kardan aina kõike.. Kuid kõike, mis on tundmatu või ma ei näe.
Ma kardan kui mulle kuu taevast peale paistab, ma kardan pimedust nii mis jube - ma tunnen seal kedagi olevat ja mind jälgivat ja jälitavat - ja seda ka valges! Ma vaatan pidevalt oma selja taha.. Ma tean, et seal kedagi pole (vähemalt midagi füüsilist mitte) kuid ma vaatan ikka ja kontrollin.. sest ma TUNNEN , et seal ON keegi või miski!! Confused Shocked See on nii jube ja ahistav tegelikult. Nii sööb närve Confused Aga ei tea ka, mis või kes seal on Confused Kas üldse on? Kas äkki kujutan ette? Kuid nii võiks ju kõigi tunnetuste ja nägemuste kohta öelda Wink Very Happy Ju siis on ta tegelikult seal.......



pööra tema poole tõsise näoga ja ütle ''seleta ennast kes iganes sa ka poleks'' kõige tähtsam on, et sa ei kardaks


Huuuuhh... Jah.. Tähtis jah, et ma ei kardaks... Aga ma lausa hakkan värisema ja kokutama kui pean sedasi pöörduma Confused Kuna ma ei tea, kes või mis seal on, siis ma ka ei tea kui suur ja tugev ta on.. Vbl ärplen niisama mingi eriti kurja tüübiga?? Very Happy Very Happy Confused Ma olen päevast-päeva üksi kodus (ok, minuga koos on ka aastane laps) ja ma ei julge sedasi teha.. Ma ei pea seda/teda nii mitte-füüsiliseks kehaks, et ma võiks julgeda täiesti vabalt nii nii tõsiselt ja kurjalt suhelda Smile Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:23 am    Teema: Vasta viitega

Sellistes olukordades tuleb ennast suureks tõmmata ja peksa anda hirmutajatele. Sa oled liiga sügavale vajunud, näen sind pimeduses nagu sügavas kaevus aga üleval on väike avaus, kus paistab valgus.
Võib-olla on sul ka hea kanal, oma hirmuga tõmbad tonte ligi ja samas, ma tunnen ennast väga ebamugavalt, lood oma kanaliga ühenduse sinna maailma ka teistele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:28 am    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
Sellistes olukordades tuleb ennast suureks tõmmata ja peksa anda hirmutajatele. Sa oled liiga sügavale vajunud, näen sind pimeduses nagu sügavas kaevus aga üleval on väike avaus, kus paistab valgus.
Võib-olla on sul ka hea kanal, oma hirmuga tõmbad tonte ligi ja samas, ma tunnen ennast väga ebamugavalt, lood oma kanaliga ühenduse sinna maailma ka teistele.


Ma ei näe isegi valgust kaevu sügavusest. Tunnen end olevat kitsikuses ja õhu puuduses....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:32 am    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
FinalFantasy kirjutas:
Sellistes olukordades tuleb ennast suureks tõmmata ja peksa anda hirmutajatele. Sa oled liiga sügavale vajunud, näen sind pimeduses nagu sügavas kaevus aga üleval on väike avaus, kus paistab valgus.
Võib-olla on sul ka hea kanal, oma hirmuga tõmbad tonte ligi ja samas, ma tunnen ennast väga ebamugavalt, lood oma kanaliga ühenduse sinna maailma ka teistele.


Ma ei näe isegi valgust kaevu sügavusest. Tunnen end olevat kitsikuses ja õhu puuduses....


Ma ei ole suutnud ja ei oska ja isegi julgust ei ole sealt välja pugeda... Mul pole nii palju aega endaga tegeleda ja kui ma silmad sulen, ajal, mil võiks nt proovida mediteerida, teen ma need kohe kontrolli-mõttes lahti sest ma koguaeg tunnen, et keegi tuleb või näeb... Ja nii ma ei saagi miskit tehtud. Aga ma ütlen ausalt - ma ei julge nendega tegeleda Confused Embarassed Ma olen elu aeg l´kartnud ja "tonte" näinud ja ma olen koguaeg selles sees olnud... Ma pole sellest vist kordagi täielikult välja tulnud ja ma tean, kuidas olen kui vereloik haile kõigele pahale...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:45 am    Teema: Vasta viitega

No, ma sain enda vaimudest lahti küll, ma vaatan kas sinu peal ka toimib. Aga kui ei toimi, siis pead ise tegema.
Ja see kui sa ei julge silmi kinni panna mõneks ajaks, et keskenduda, näitab ju eneseusalduse puudumist. Tead, et füüsiliselt ei saa sulle keegi viga teha aga vaimselt pole vahet kas hoiad silmad kinni, või ronid kasvõi kirstu magama. Sa ise võimendad enda hirme sellega ainult.
Kui oled aastase lapse ema, siis see küll lapsele hästi ei mõju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:52 am    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
No, ma sain enda vaimudest lahti küll, ma vaatan kas sinu peal ka toimib. Aga kui ei toimi, siis pead ise tegema.
Ja see kui sa ei julge silmi kinni panna mõneks ajaks, et keskenduda, näitab ju eneseusalduse puudumist. Tead, et füüsiliselt ei saa sulle keegi viga teha aga vaimselt pole vahet kas hoiad silmad kinni, või ronid kasvõi kirstu magama. Sa ise võimendad enda hirme sellega ainult.
Kui oled aastase lapse ema, siis see küll lapsele hästi ei mõju.


Mulk, kuidas sa seda saad minuga teha? Kas saame ehk kuidagi koostööd teha? Kuigi ma sind ei tea ega tunne, usaldan ma sind praegu. Kui sinu võimuses on midagi aidata, siis luba mul aidata... Wink Question Idea
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 2:24 am    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
FinalFantasy kirjutas:
No, ma sain enda vaimudest lahti küll, ma vaatan kas sinu peal ka toimib. Aga kui ei toimi, siis pead ise tegema.
Ja see kui sa ei julge silmi kinni panna mõneks ajaks, et keskenduda, näitab ju eneseusalduse puudumist. Tead, et füüsiliselt ei saa sulle keegi viga teha aga vaimselt pole vahet kas hoiad silmad kinni, või ronid kasvõi kirstu magama. Sa ise võimendad enda hirme sellega ainult.
Kui oled aastase lapse ema, siis see küll lapsele hästi ei mõju.


Mulk, kuidas sa seda saad minuga teha? Kas saame ehk kuidagi koostööd teha? Kuigi ma sind ei tea ega tunne, usaldan ma sind praegu. Kui sinu võimuses on midagi aidata, siis luba mul aidata... Wink Question Idea
Mida ma nägin, oli see, et tõmbasin su oma maailma (mis ei pruugi sulle meeldida, kuna olen paganlikus egregoris) aga midagi muud ei mõistnud teha. Sinu küljes olevatele surnud hingedele ma ligi eriti ei saanud, sinule endale sain rohkem. Igaks juhuks vaata oma kiskjakuju üle, sellest siin juttu olnud. Ma usun, et seda on sul vaja arendada.
Aga ma olen alles noor ja roheline ja võin asju valesti mõista.
Üritasin sulle kaitset luua, niipalju kui suutsin. Kuna mul kogemused puuduvad, siis pead ikka ise asjaga toime tulema. Tegelikult peadki ise, see on sinu veapunkt ja sina ise pead selle läbi kogemusi saama. Ära mine kergema vastupanu teed. Mina sain oma hirmudest jagu, iseseisvalt.
Aidata võin ikka, aga teen seda natukene kobamisi.
Ja proovi ära, kui hakkad mediteerima ja hoiad silmi kinni... ! Mõne aja pärast peaks tekkima rahu. Ja siis süvene endasse..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 2:29 am    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
FinalFantasy kirjutas:
No, ma sain enda vaimudest lahti küll, ma vaatan kas sinu peal ka toimib. Aga kui ei toimi, siis pead ise tegema.
Ja see kui sa ei julge silmi kinni panna mõneks ajaks, et keskenduda, näitab ju eneseusalduse puudumist. Tead, et füüsiliselt ei saa sulle keegi viga teha aga vaimselt pole vahet kas hoiad silmad kinni, või ronid kasvõi kirstu magama. Sa ise võimendad enda hirme sellega ainult.
Kui oled aastase lapse ema, siis see küll lapsele hästi ei mõju.


Mulk, kuidas sa seda saad minuga teha? Kas saame ehk kuidagi koostööd teha? Kuigi ma sind ei tea ega tunne, usaldan ma sind praegu. Kui sinu võimuses on midagi aidata, siis luba mul aidata... Wink Question Idea
Mida ma nägin, oli see, et tõmbasin su oma maailma (mis ei pruugi sulle meeldida, kuna olen paganlikus egregoris) aga midagi muud ei mõistnud teha. Sinu küljes olevatele surnud hingedele ma ligi eriti ei saanud, sinule endale sain rohkem. Igaks juhuks vaata oma kiskjakuju üle, sellest siin juttu olnud. Ma usun, et seda on sul vaja arendada.
Aga ma olen alles noor ja roheline ja võin asju valesti mõista.
Üritasin sulle kaitset luua, niipalju kui suutsin. Kuna mul kogemused puuduvad, siis pead ikka ise asjaga toime tulema. Tegelikult peadki ise, see on sinu veapunkt ja sina ise pead selle läbi kogemusi saama. Ära mine kergema vastupanu teed. Mina sain oma hirmudest jagu, iseseisvalt.
Aidata võin ikka, aga teen seda natukene kobamisi.
Ja proovi ära, kui hakkad mediteerima ja hoiad silmi kinni... ! Mõne aja pärast peaks tekkima rahu. Ja siis süvene endasse..


minu küljes olevad surnud hinged? what??? Confused Confused Confused Sa ajad mul veel vastu ööd siin judinad nahka Very Happy huhh... jube jube, ma ütlen. Aga selgita mulle palun kui oskad.. Miks sa neile ligi ei saanud? Liiga tugevad? Kas ma ise neist ikka saan jagu või vajan ma mõne sensitiivi abi nt vms??
Mis on kiskjakuju?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 2:32 am    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
FinalFantasy kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
FinalFantasy kirjutas:
No, ma sain enda vaimudest lahti küll, ma vaatan kas sinu peal ka toimib. Aga kui ei toimi, siis pead ise tegema.
Ja see kui sa ei julge silmi kinni panna mõneks ajaks, et keskenduda, näitab ju eneseusalduse puudumist. Tead, et füüsiliselt ei saa sulle keegi viga teha aga vaimselt pole vahet kas hoiad silmad kinni, või ronid kasvõi kirstu magama. Sa ise võimendad enda hirme sellega ainult.
Kui oled aastase lapse ema, siis see küll lapsele hästi ei mõju.


Mulk, kuidas sa seda saad minuga teha? Kas saame ehk kuidagi koostööd teha? Kuigi ma sind ei tea ega tunne, usaldan ma sind praegu. Kui sinu võimuses on midagi aidata, siis luba mul aidata... Wink Question Idea
Mida ma nägin, oli see, et tõmbasin su oma maailma (mis ei pruugi sulle meeldida, kuna olen paganlikus egregoris) aga midagi muud ei mõistnud teha. Sinu küljes olevatele surnud hingedele ma ligi eriti ei saanud, sinule endale sain rohkem. Igaks juhuks vaata oma kiskjakuju üle, sellest siin juttu olnud. Ma usun, et seda on sul vaja arendada.
Aga ma olen alles noor ja roheline ja võin asju valesti mõista.
Üritasin sulle kaitset luua, niipalju kui suutsin. Kuna mul kogemused puuduvad, siis pead ikka ise asjaga toime tulema. Tegelikult peadki ise, see on sinu veapunkt ja sina ise pead selle läbi kogemusi saama. Ära mine kergema vastupanu teed. Mina sain oma hirmudest jagu, iseseisvalt.
Aidata võin ikka, aga teen seda natukene kobamisi.
Ja proovi ära, kui hakkad mediteerima ja hoiad silmi kinni... ! Mõne aja pärast peaks tekkima rahu. Ja siis süvene endasse..


minu küljes olevad surnud hinged? what??? Confused Confused Confused Sa ajad mul veel vastu ööd siin judinad nahka Very Happy huhh... jube jube, ma ütlen. Aga selgita mulle palun kui oskad.. Miks sa neile ligi ei saanud? Liiga tugevad? Kas ma ise neist ikka saan jagu või vajan ma mõne sensitiivi abi nt vms??
Mis on kiskjakuju?


see: http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=3078 ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 2:35 am    Teema: Vasta viitega

Ja siin ka, vist täpsemalt. http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=4078
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 2:41 am    Teema: Vasta viitega

Saad ise jagu. Selleks pead vaid usaldama ennast, teadvustama, et oled tugevam, mõtled lahenduse, kuidas neist vabaneda. Seda alustuseks Laughing Võib-olla see on natukene raske, ma ei tea.
Aga see on hea küsimus, miks ma sinu küljest surnuid hingi ei saanud ära kiskuda. Ma arvan, te kogemuste puudus. Ja liiga suur energiakulu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 2:47 am    Teema: Vasta viitega

Rääkides surnutest, siis olen elu aeg surnuaedasid kartnud sest tunnen ja näen seal "toimuvat" ... Tunnen palju ka "kummitavat" .. Ka siin korteris, kus elan.. Kuid pole reaalselt midagi kogenud - midagi imelikult liikunud või kukkunud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 2:58 am    Teema: Vasta viitega

kord kui olin pikali voodis (tegeleikult mitu korda:P), õhtul, siis vaatasin enda peale ja sisse, kes ma olen või kes minus on. Olin selili ja minust kõrgemal oli selili, minu sees ja peal, üleni hall vanadaam.. Samuti pikutas ja oli silmad kinni... Kuidagi kivijas tundus ta ja hingetu...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 3:37 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 8:29 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2008 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Tead (-te..) ...ma ajasin selle vananaise ära.. ma ei saanud temast päris lahti, ta veel lendab minu juures ja püüab mind saada.. tahab mu "peale" tagasi tulla.. aga ta on nüüd valgustatum ja ma saatsin talle valgust julgust ja armastust.. ..... mul on kaitsekiht ( hele kollakas-valge särav valgus) ümber ja munk on koos minuga... tunnen ka kedagi teist.. neid on vist kolm (koos mungaga) .. teised on eemal.. (tunnen endal olevat kümme või 11 kaitseinglit ja jumalust... ) ... ja munk kaitseb mind ja jälgib... palusin tal hoida kaitset minu ümber ja sees ja valgust, et pahad vaimud ja energiad ei saaksminuni... aaahh.. see on nii hea ja kuum tunne... kuidagi nagu hõõgaks kuumusest.. nagu veri käiks ringi ... aga seda energeetiliselt kuidagi... nii hea on.. Smile SmileSmileSmileSmile ... Very HappyVery Happy ... mul on side mungaga .

Ma räägin lähemalt... me tegime eile koostööd . ta luges mingit (võõrkeeles .. aga ma oleks nagu aru saanud (aga ma ei oska tedlikult tõlkida.. ) ) .. rituaali-palvet ja hoidis käes seda risti... ta tuli sellega vanadaamile lähemale ja ta (munk) palus ja soovis minult koostööd.. ma sain armastava ja puhta ja kaitsva energia/ jõu .,.. see daam oli ristiga munga (, kes kiirgas samuti valgusest ja suurest jõust .. ) ja minu kätest tuleva puhastava , julgustava, armastava valguse-kiirguse vahel... ta nagu hajus meie vahelt.. ta läks aina heledamaks ja puhtamaks ja ta ei tundud ennast ise ka enam nii halvasti .. ta oli kuidagi hirmunud ja teda vist ka "prõmmivad" mingid tumedamad jõud.. ( aga ma nii kaugele pole vaadanud veel... ) ... vanadaam (nüüd muideks noorem veel!! ) on rahulikum ja parem.. kuid miski käsib tal must kinni haarata. aga mina ja munk anname talle pidevalt seda ülimalt positiivset valgust- jõudu ja tal pole nii palju jõudu ja kohati pealehakkamist minusse rünnata... ..

... tundisin toas veel midagi .. midagi suurt ja tumedat.. aga ma ei keskendunud temale. ma olin julge ja tugev ja mul on kaitse. ja ma tundsin kuidas ma sain üleüldise kaitse ja ka see teine must .. ei saa nii hästi ligi mulle. kuid ta siiski on mulle ligi ja ma ei ole suutnud kanaleid hävitada.. ta on vähem minu küljes kinni ja heledam kui enne.. aga ma tunnen seljas ikka sihukest kerget kiskumist-sikutamist või "kõdistamist" ... aga ma näen ka veel väiksemaid kanaleid mu küljes, mis ei ole head aga neid samuti ma pole analüüsinud ... aga ka neid ma vaatan ja "ajan ära" Wink Wink Very Happy

kirjutasin nii nagu tundest tuli......
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2008 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

Oh sa poiss, see võib pisut väsitav olla küll. Mul siin pole mitte kedagi, kui jamaks läheb, põrutan põrgusse.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group