Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Nägemus mungast
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kaberlinski
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 3 Apr 2008
Postitusi: 31
Asukoht: Tugitool männimetsas

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

Razz ma usun, et munk on sinu kaitseingel. kai ta silmad polnud kurjad vaid heledad või helged, siis ta polnud hunt lambanahas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaberlinski
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 3 Apr 2008
Postitusi: 31
Asukoht: Tugitool männimetsas

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

Razz Question lugesin su munga-postitusi uuesti üle, enesearmastaja Razz . ehmusin, et ütlesin silmade kohta, nagu ütlesin. see arvamus ei pruugi küll mul õige olla. tähtsaim on vist ikka su enda enesetunn munaga seoses. su jutu järgi on ta ikka hea vaimu/ingli/energia moodi. minu arvates on hea, kui keegi vaim on kogu aeg kõrval. minul kaon, kuigi ma pole teda kunagi näinud, aga ta on kogu aeg olemas ja ma usun tema kaitsevõimesse. mu elus on palju raskusi, aga ma tõesti tulen neist täitsa kummalistel viisidel välja. Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

Kaberlinski kirjutas:
Razz Question lugesin su munga-postitusi uuesti üle, enesearmastaja Razz . ehmusin, et ütlesin silmade kohta, nagu ütlesin. see arvamus ei pruugi küll mul õige olla. tähtsaim on vist ikka su enda enesetunn munaga seoses. su jutu järgi on ta ikka hea vaimu/ingli/energia moodi. minu arvates on hea, kui keegi vaim on kogu aeg kõrval. minul kaon, kuigi ma pole teda kunagi näinud, aga ta on kogu aeg olemas ja ma usun tema kaitsevõimesse. mu elus on palju raskusi, aga ma tõesti tulen neist täitsa kummalistel viisidel välja. Confused


Heh. Maa peal olles sa ei võta ju inimesi silmavärvi järgi Wink Muidugi enamus kordadest võib välja lugeda küll silmadest üht-teist inimese kohta.
Need silmad olid siiski tugevad, kindlad, julgustavad, positiivne energia, armastus minu vastu - mind aidata... Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

Kaberlinski kirjutas:
Razz Question lugesin su munga-postitusi uuesti üle, enesearmastaja Razz . ehmusin, et ütlesin silmade kohta, nagu ütlesin. see arvamus ei pruugi küll mul õige olla. tähtsaim on vist ikka su enda enesetunn munaga seoses. su jutu järgi on ta ikka hea vaimu/ingli/energia moodi. minu arvates on hea, kui keegi vaim on kogu aeg kõrval. minul kaon, kuigi ma pole teda kunagi näinud, aga ta on kogu aeg olemas ja ma usun tema kaitsevõimesse. mu elus on palju raskusi, aga ma tõesti tulen neist täitsa kummalistel viisidel välja. Confused


Heh. Ega jah. Sa ei saa ju vaadata inimest silmavärvi järgi - sama on ka inglitega ju. Kuid ingli silmad ütlevad palju rohkem, nad on säravad ja ilusad.. Smile Aga muidugi võid silmadest palju välja lugeda... Need silmad olid siiski julged, kindlad, siirad, armastavad ja tõesti ON näha seda tungivat soovi minu kõrval olla ja mind aidata!! Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 9:02 pm    Teema: Vasta viitega

mh. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaberlinski
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 3 Apr 2008
Postitusi: 31
Asukoht: Tugitool männimetsas

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

nõustun sinuga täielikult. kas see munk on sulle tähtis? ma mõtlen ta olemas olu. Tumedust mainisin, sest vaimuilmas on minu jaoks küll alati must halb ja hele hea, aga ma ei NÄE, nagu sina otse NÄGID, seetõttu võib arvata, et see minu sümbol sinu puhul ei loe, inimese pruunid silmad küll halba inimest ei tähenda. ps - maises elus mulle must/ tume värv meeldib. Razz
_________________
Kaberlinski(+) otsib Kaberlinskit(+) - sa ise tead
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2008 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

mungad, va vene õigeusk, ei kandnud habet.
ja vene õigeusu munkadel ei olnud kitsehabe, vaid mida suurem ja pikem, seda uhkem, st looduslik, mida kunagi ei pügatud ega piiratud.
nii et see polnud munk.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Apr 04, 2008 12:08 am    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
Ta oli umbes 1m 60 cm pikk, kandis musta rüüd, peas oli lopsakas kapuuts, käed olid enda ees ja hoidis seal risti-palvehelmeid. Ta vaatas mind.. Tal oli tume "soku"habe... Ta oli minu ees umbes 5 sekundit.. Ta ei rääkinud minuga aga ta tuli mulle midagi teadvustama. Aga ma ei tea mida ja nüüd ma ei tea, kuidas seda ka teada saada? Kuidas saada taas ühendust vms.. ??


Hm... kapuutsiga rüüd ei kandnud vanasti vist mitte vaid mungad. Ka võis toona eksisteerida mingeid meile teadmata kultusi, kus, khm, preestrid tsitaadis kirjeldatud habet võisid kanda.
Et sa olid eelmises elus usklik, võidi su sensitiivist psühholoogi kaudu ka kellegi teise poolt sosistada. Kristlikud jõud ei kohku millegi ees tagasi, kui vaja kedagi lõksu meelitada. Näiteks eksisteerib siin Eestiski punt gurusid, kes iga kohatud inimese kohta võivad lõdvalt öelda, et "see oli Atlantises see ja see tegelane..." Kusjuures me siiski ei saa ju kindlalt väita, et me ikka sealt pärit oleme, meil pole ju vettpidavaid tõendeid. Aga näiteks Mai Väljataga võib teile lõdva randmega sellist sudu pähe ajada.
See tegelane võis olla ka mingi teise maailma elanik... Tolkieni teostes võis ka haldjarahvas taolist riietust kanda. Kas see oli Tolkieni enda fantaasia vili või on sellel tõepõhi all, seda ma kahjuks ei oska öelda. Küll aga olen leidnud infi, et müütide haldjad võisid olla kuni inimesega ühte kasvu, nii et see sinu nähtud tegelase kasv ei ütle meile kuidagi, kellega tegu võiks olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group