Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

NĂ€gemus mungast
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 12:21 am    Teema: NĂ€gemus mungast Vasta viitega

Üks lugu veidi varasemast ajast...
Olin umbes 14 aastane. Õppisin Ă”htul oma toas kirjutuslaua taga ja Ă€kki nĂ€en enda ees seismas munka. Ma kindlasti ei kujutanud teda ette vaid ta oli nagu pool-reaalne (lĂ€bipaistev - aga olemas!)... Ta ei öelnud mulle midagi. Aga ma mĂ€letan ta nĂ€gu. Tal oli must mantel-keeb ja kapuuts peas. KĂ€es hoidis ta risti -palvehelmeid.

KĂ€isin peale seda ka psĂŒhholoogi juures, kellele rÀÀkisin sellest. Ta ĂŒtles mulle, et see munk on minu eelmisest elust, kus ta olevat pÀÀstnud (minuga rÀÀkides) mind enesetappu sooritamast. Aga ta ĂŒtles ka, et see munk on minuga ja ma vĂ”in teda kutsuda kui mul tema abi lĂ€heb vaja vms... Olen proovinud seda teha. Aga see nagu ei Ă”nnestuks. Ma olen paar korda tajunud teda aga ma pole enam kordagi teda nĂ€inud... Miks? Kuidas ma peaksin toimima? VĂ”i....... ?? Ja mida teie ĂŒldse arvate kogu sellest munga-asjast???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 12:26 am    Teema: Vasta viitega

Koige pealt ytle mis sinu jaoks tÀhendab munk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 12:38 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Koige pealt ytle mis sinu jaoks tÀhendab munk.


Alguses see hirmutas mind. Vbl selleks, et ma ei teadnud, miks ta tuli ja kellena end esitab. Kuid ma ĂŒtlen ausalt, et ma vist ei tea praegugi, kas ta on hea vĂ”i halb ja mida mul on temast tahta? Kas ĂŒldse?? VĂ”ib ju olla sama hĂ€sti halb hea maskeeringus? Kuid ma ei usu, et halb saab niisama kĂ€ia ristiga ringi, mis tĂ”esti tundus hea olevat. Ma ei ole mĂ”elnud selle peale.. Kuid praegu tunnetades ma nagu ei tunnetagi teda. Ma tunnen, et ta on siin aga ma ei tunne temast otseselt ei head ega halba Confused Kuid ma arvan tundvat vist pigem head. Aga pole vist ka tervislik ARVATA ! ??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 12:43 am    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
.Raul. kirjutas:
Koige pealt ytle mis sinu jaoks tÀhendab munk.


Alguses see hirmutas mind. Vbl selleks, et ma ei teadnud, miks ta tuli ja kellena end esitab. Kuid ma ĂŒtlen ausalt, et ma vist ei tea praegugi, kas ta on hea vĂ”i halb ja mida mul on temast tahta? Kas ĂŒldse?? VĂ”ib ju olla sama hĂ€sti halb hea maskeeringus? Kuid ma ei usu, et halb saab niisama kĂ€ia ristiga ringi, mis tĂ”esti tundus hea olevat. Ma ei ole mĂ”elnud selle peale.. Kuid praegu tunnetades ma nagu ei tunnetagi teda. Ma tunnen, et ta on siin aga ma ei tunne temast otseselt ei head ega halba Confused Kuid ma arvan tundvat vist pigem head. Aga pole vist ka tervislik ARVATA ! ??


Kui vĂ”tta nagu lihtsalt munka, mitte seda konkreetset, siis tĂ€hendab munk mulle pĂŒhameest, kes palvetab ja suudab kontakteeruda ka vĂ€lismaailmaga.. Very Happy Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
zeitgeist
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 30 Sept 2007
Postitusi: 159
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 12:43 am    Teema: Vasta viitega



kas ta oli selline
_________________
Viva la revolucia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 12:52 am    Teema: Vasta viitega

zeitgeist kirjutas:


kas ta oli selline


Ei Very Happy Very Happy Very Happy

Ta oli umbes 1m 60 cm pikk, kandis musta rĂŒĂŒd, peas oli lopsakas kapuuts, kĂ€ed olid enda ees ja hoidis seal risti-palvehelmeid. Ta vaatas mind.. Tal oli tume "soku"habe... Ta oli minu ees umbes 5 sekundit.. Ta ei rÀÀkinud minuga aga ta tuli mulle midagi teadvustama. Aga ma ei tea mida ja nĂŒĂŒd ma ei tea, kuidas seda ka teada saada? Kuidas saada taas ĂŒhendust vms.. ??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 12:57 am    Teema: Vasta viitega

Muideks olen juba vĂ€ikesest saadik ( ma arvan, et umbes vanusest 6 vĂ”i 7) tundnud koguaeg, et keegi jĂ€litab ja jĂ€lgib mind. Ka midagi tumedat aga ma ei tea, mis.. Ma pole vĂ€ga julgenud ka "torkida" .. Olen ĂŒpris tundlik kui peaksin nĂ€gema midagi halba ja kurja - siis ei saa hoopis rahulikult end tunda ega magada Razz Aga keegi on minu selja taga... Ja vaadates lĂ€bi oma kukla, nö, nĂ€en ma seal "suurt musta" ja kardan seda...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
zeitgeist
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 30 Sept 2007
Postitusi: 159
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:01 am    Teema: Vasta viitega

ju ta on su kaitseingel
_________________
Viva la revolucia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:17 am    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
Kui vĂ”tta nagu lihtsalt munka, mitte seda konkreetset, siis tĂ€hendab munk mulle pĂŒhameest, kes palvetab ja suudab kontakteeruda ka vĂ€lismaailmaga.. Very Happy Rolling Eyes
No kui arvestada, et meie yhiskond on nii voi teisiti kristlikute mojutustega siis see munk ei ole seotud sinul konkreetse religioonga vaid symboliseerib yldse noida, teadjameest. Sa lihtsalt seostad , yhiskonnas valitseva kristluse mojul, munka kellegiga, kes on seotud vaimse maailmaga.

Ta on sinu abiline.
Vb, Sinu varasemate elude koondkuju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:25 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
Kui vĂ”tta nagu lihtsalt munka, mitte seda konkreetset, siis tĂ€hendab munk mulle pĂŒhameest, kes palvetab ja suudab kontakteeruda ka vĂ€lismaailmaga.. Very Happy Rolling Eyes
No kui arvestada, et meie yhiskond on nii voi teisiti kristlikute mojutustega siis see munk ei ole seotud sinul konkreetse religioonga vaid symboliseerib yldse noida, teadjameest. Sa lihtsalt seostad , yhiskonnas valitseva kristluse mojul, munka kellegiga, kes on seotud vaimse maailmaga.

Ta on sinu abiline.
Vb, Sinu varasemate elude koondkuju.


Sensitiiv, kes rÀÀkis mulle sellest mungast vĂ€he tĂ€psemalt, ĂŒtles mulle ka, et olen kĂ”ik elud olnud usklik. Ühes elus olin lausa kloostris nunn olnud. Ka siin elus olin ma usklik ja olen siiani... Aga nĂŒĂŒd juba hoopis teisti. Enne palvetasin ja uskusin Jumalasse. NĂŒĂŒd on see juba mĂ”ni aasta tagasi kadunud ja tunnen suurt huvi kogu teistpoolsuse vastu ja alternatiivravi vastu jms... Aga enam ei suudaks ma nimetada end kristlaseks vms.....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
zeitgeist
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 30 Sept 2007
Postitusi: 159
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:31 am    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kas sa tema nÀgu nÀgid. kui jah siis milline see oli
_________________
Viva la revolucia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:34 am    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
Sensitiiv, kes rÀÀkis mulle sellest mungast vĂ€he tĂ€psemalt, ĂŒtles mulle ka, et olen kĂ”ik elud olnud usklik. Ühes elus olin lausa kloostris nunn olnud. Ka siin elus olin ma usklik ja olen siiani... Aga nĂŒĂŒd juba hoopis teisti. Enne palvetasin ja uskusin Jumalasse. NĂŒĂŒd on see juba mĂ”ni aasta tagasi kadunud ja tunnen suurt huvi kogu teistpoolsuse vastu ja alternatiivravi vastu jms... Aga enam ei suudaks ma nimetada end kristlaseks vms.....
Kas sona usklik seostub sinule ainult kristlusega?
Kui inimne usub enndasse siis voib kah tema kohta öelda usklik.
Sest ta usub.
Kahjuks on kristlased teinud koik endast oleneva, et sona uskilik voi usk on devaleerinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:36 am    Teema: Vasta viitega

zeitgeist kirjutas:
enesearmastaja kas sa tema nÀgu nÀgid. kui jah siis milline see oli


NĂ€gin tema nĂ€gu. See oli ĂŒpris ammu kui teda nĂ€gin aga arvan, et suudan meenutada piisavalt Ă”igesti... NĂ€gu oli heleda-nahaline, silmad paistsid tumedat olevat - vist pruunid?, tume sokuhabe - selline tihedam ja 4- 5 cm pikk... NĂ€gu oli vist rahulik, ka kogu muu olemine.. Kiirgas pigem kindlust temast..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:37 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
Sensitiiv, kes rÀÀkis mulle sellest mungast vĂ€he tĂ€psemalt, ĂŒtles mulle ka, et olen kĂ”ik elud olnud usklik. Ühes elus olin lausa kloostris nunn olnud. Ka siin elus olin ma usklik ja olen siiani... Aga nĂŒĂŒd juba hoopis teisti. Enne palvetasin ja uskusin Jumalasse. NĂŒĂŒd on see juba mĂ”ni aasta tagasi kadunud ja tunnen suurt huvi kogu teistpoolsuse vastu ja alternatiivravi vastu jms... Aga enam ei suudaks ma nimetada end kristlaseks vms.....
Kas sona usklik seostub sinule ainult kristlusega?
Kui inimne usub enndasse siis voib kah tema kohta öelda usklik.
Sest ta usub.
Kahjuks on kristlased teinud koik endast oleneva, et sona uskilik voi usk on devaleerinud.


Anteeksi. Olen ka usklik, aga teisiti kui mÔni aasta tagasi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
zeitgeist
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 30 Sept 2007
Postitusi: 159
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:37 am    Teema: Vasta viitega

kas ta enam pole sind kollitand vÔi
_________________
Viva la revolucia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:39 am    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:


Anteeksi. Olen ka usklik, aga teisiti kui mÔni aasta tagasi...
Kudas siis???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:43 am    Teema: Vasta viitega

zeitgeist kirjutas:
kas ta enam pole sind kollitand vÔi


Ei ole. Kui kĂŒsid mis emotsioonid mul sellega on, siis vastan, et kurvad ja igatsevad, vist.. Ootan teda aina tagasi ja olen ikka kutsunud teda .. Vbl ongi palju tahetud, et ta mu ees seisaks koguaeg kui fĂŒĂŒsiline isik Very Happy Aga ka muud kontakti pole ma temaga saanud... Ei mingeid vastuseid, informatsiooni vms...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:48 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:


Anteeksi. Olen ka usklik, aga teisiti kui mÔni aasta tagasi...
Kudas siis???


Enne, vĂ€ikelapse-east kuni noorukieani (-16a) olin ma kristlane ja kĂ€isin pĂŒhapĂ€eviti kirikus ja siiralt uskusin Jumalasse.

Siis hakkas mingi aeg vĂ€ga kiiresti mu usk ja suhtumine muutuma.. Ma ei uskunud enam sellesse jumalasse keda seal kirikus nii ĂŒlistatakse ja ma pidasin imelikuks seda... Usun jumalasse kui energiasse ja inglitesse (jms-sse).. Jah, vĂ”iks ju öelda, et ma olen ikka kristlane, eksju? Aga vat selleks ei suuda ma end kuidagi enam nimetada. NĂŒĂŒd on aeg siin-maal, kus pĂŒĂŒan kontakti saada kĂ”rgematega, infot kĂ”ige kĂ”rgema kohta ja minu elu-soov ja tung on aidata inimesi - lĂ€bi kĂ€te ja energiate, valguse.. - tervendades.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
zeitgeist
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 30 Sept 2007
Postitusi: 159
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:57 am    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
.Raul. kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:


Anteeksi. Olen ka usklik, aga teisiti kui mÔni aasta tagasi...
Kudas siis???


Enne, vĂ€ikelapse-east kuni noorukieani (-16a) olin ma kristlane ja kĂ€isin pĂŒhapĂ€eviti kirikus ja siiralt uskusin Jumalasse.

Siis hakkas mingi aeg vĂ€ga kiiresti mu usk ja suhtumine muutuma.. Ma ei uskunud enam sellesse jumalasse keda seal kirikus nii ĂŒlistatakse ja ma pidasin imelikuks seda... Usun jumalasse kui energiasse ja inglitesse (jms-sse).. Jah, vĂ”iks ju öelda, et ma olen ikka kristlane, eksju? Aga vat selleks ei suuda ma end kuidagi enam nimetada. NĂŒĂŒd on aeg siin-maal, kus pĂŒĂŒan kontakti saada kĂ”rgematega, infot kĂ”ige kĂ”rgema kohta ja minu elu-soov ja tung on aidata inimesi - lĂ€bi kĂ€te ja energiate, valguse.. - tervendades.


ma olin ka suur halleluuja ja muu enne. kuid 13.aastaselt kaotasin usu kuna mu vend suutis kuidagi Àra seletada mitte otseselt, aga kaudselt, et kristlus on puha sittt. Razz
_________________
Viva la revolucia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 1:59 am    Teema: Vasta viitega

zeitgeist kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
.Raul. kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:


Anteeksi. Olen ka usklik, aga teisiti kui mÔni aasta tagasi...
Kudas siis???


Enne, vĂ€ikelapse-east kuni noorukieani (-16a) olin ma kristlane ja kĂ€isin pĂŒhapĂ€eviti kirikus ja siiralt uskusin Jumalasse.

Siis hakkas mingi aeg vĂ€ga kiiresti mu usk ja suhtumine muutuma.. Ma ei uskunud enam sellesse jumalasse keda seal kirikus nii ĂŒlistatakse ja ma pidasin imelikuks seda... Usun jumalasse kui energiasse ja inglitesse (jms-sse).. Jah, vĂ”iks ju öelda, et ma olen ikka kristlane, eksju? Aga vat selleks ei suuda ma end kuidagi enam nimetada. NĂŒĂŒd on aeg siin-maal, kus pĂŒĂŒan kontakti saada kĂ”rgematega, infot kĂ”ige kĂ”rgema kohta ja minu elu-soov ja tung on aidata inimesi - lĂ€bi kĂ€te ja energiate, valguse.. - tervendades.


ma olin ka suur halleluuja ja muu enne. kuid 13.aastaselt kaotasin usu kuna mu vend suutis kuidagi Àra seletada mitte otseselt, aga kaudselt, et kristlus on puha sittt. Razz


Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group