Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tere
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2008 11:09 pm    Teema: Vasta viitega

Õigus, curiosa on voolav ehk kurguni fikseeritud, hirme tĂ€is ja saamahimuline.
Sina aga pisut voogav ja see vÀlistab fikseerituse, mis aga ei tÀhenda seda, et sa ei ihkaks olla voolav ja hirmud tulenevad juba sealtpealt.
_________________
kui praktik pole nÔus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 27, 2008 1:34 am    Teema: Vasta viitega

kust tekkis sul ĂŒhtĂ€kki vajadus hakata Ă€ra arvama kes keegi on?
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Märts 27, 2008 10:27 am    Teema: Vasta viitega

Kui hirm ja saamahimu kÀsikÀes, tuleb end tyhjaks sittuda. Ja siis parem juba metsa v6i p6llule minna, muidu torud umbes! Loogiline ju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Märts 27, 2008 10:58 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
kust tekkis sul ĂŒhtĂ€kki vajadus hakata Ă€ra arvama kes keegi on?
Uuduugu arvas, mina tean niigi, vajaduseta. irw.
Tema tahab, et maailm oleks roosa ja ilus ning sealtpealt hirmud, mina vaatan, missugune see on, ja naeran. Naerupalli ei huvita, millised on teised, tema naerab, ja lÔpuks naerdakse temaga koos, kuigi ei teata miks. Cool
_________________
kui praktik pole nÔus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
uuduuugu(Krööt)
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Nelj Märts 27, 2008 11:04 am    Teema: Vasta viitega

Gerdele ka Smile

http://www.youtube.com/watch?v=3slPsmWHddU

p.s ja arvan tÔesti, et tead niigi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Gerdenel
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Nelj Märts 27, 2008 11:13 am    Teema: Vasta viitega

Narr mugib mĂ”nuga Ă”una ja teeb ĂŒhe silma lahti. Kas ma kuulsin kusagilt teadlikkust?
No ootame veel....
_________________
kui praktik pole nÔus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Märts 27, 2008 3:10 pm    Teema: Vasta viitega

TĂ€nud minu poolt naistele ja kollidele, aga ennek6ike ikka iseendale! Tubli olen Laughing Aga nii raist v6ib eneseimetluse koll tekkida.
Arvake kellega ma viimased kaks ööd olen voodis maganud? Vihjeks, kui naisel koer, siis mehel...? Aga noh, ega mina teda kutsund.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Teis Apr 01, 2008 1:01 am    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Narr mugib mĂ”nuga Ă”una ja teeb ĂŒhe silma lahti. Kas ma kuulsin kusagilt teadlikkust?
No ootame veel....


Loen ja loen su kirju, ei m6ista mida see teine kaagutab.
Vaata, et ise sööksid iga pÀev vÀhemalt yhe suure 6una, j6uad oma jutus kord ka mingi pointini.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Ufolane
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 11 Apr 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Metsa ÀÀrel ja OtepÀÀ metsades

PostitusPostitatud: Esm Jan 19, 2009 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

oh, milline teema siit arenend, Shocked ja pea teema siis megre raamatud, kuna pean neid raamatuid headeks raamatuteks siis tunnen et peaks ka midagi kirjutama.. ei jÔudnud kÔike seda teemat lÀbi lugeda ikka pÀris mitu lehte oli siin,tunnistan ausalt et olen lugend megre raamatu seeriat kolm korda jÀrjest lÀbi ja infot on seal palju mida ammendada eriti see info mis on seal varjatud kujul ehk ridade vahel...

Ütlen, et siia foorumisse satun ma ĂŒli harva, reeglina midagi internetist otsides lihtsalt..

rÀÀgin siis lĂŒhidalt endast ja nendest Anastasia ehk V.Megre raamatutest, ma ei kummarda Anastasiat, teisi tegelasi sealt raamtatust, Jumalat ega mitte kedagi tegelt, inimene on loodud tĂ€iuslikuks olendiks tal pole ĂŒhtegi puudust !

Anastasiat nĂ€en mina kui inimest nagu, mina isegi kuigi ta on saanud vĂ”imaluse kasvada puhtas keskonnas ja ta omastab ka tĂ€nu sellele meie keeli nagu hĂ€mmastavaid vĂ”imeid mis on tegelt kĂ”ikidele inimestele loomulikud asjad... ei ĂŒtleks et raamatud on nagu biibel mulle, ned on nagu lemmik raamatud, kuid ma usaldan Anastasia öeldut kuna olen neid raamatuid piisavalt lĂ€bi analĂŒĂŒsind, hetkel on pooleli raamat „Egregorid , Anatoli Nekrassov „...

Siia foorumisse satun ma ĂŒli harva sellepĂ€rast, et kunagi olin ma tihe kĂŒlastaja siin ja ikka lugesin ja pĂŒĂŒdin areneda. kuid vĂ”ta nĂ€pust arengut siit foorumis ei leidnud ma enda jaoks, rohkem tundus prahi kogunemine mu pĂ€he (vabandust kui kedagi solvasin) kuna mulle oli ilmselge kui palju valet siin maailmas on ning tĂ€nu omakasule ja muudele energia valitsemistele inimeste ĂŒle, on ilmselge kĂ”ik kui silmad lahti teha, Anastasia raamatutes ma ei nĂ€e religiooni ega sekti nii ka ĂŒtleb Anastasia, ta palub ka inimestelt et keegi teda kummardama ei hakkaks, ning ta ei soovi isiku kultust, teises raamatus jah hakkab megre rÀÀkima oma elulugu natuke ja tĂ”esti vĂ”ib tunda religiooset hĂ”ngu kuna megre patrab vene Ă”igeusu kirikutest...

Aga rÀÀgin siis endas mis raamtud mulle andnud on, tĂ€nu raamatutele ma hakkasin nĂ€gema tulevikku teise nurga alt, et tulevik vĂ”ib olla maal ilus ja hea, praegu se meenutab vĂ”itlusplatsi ja kiskjaid kes pĂŒĂŒavad olla teistest paremad.
TĂ€nu nendele raamatutele hakkasin mina ka vaimselt arenema, avastasin et kui lĂ”petada vĂ€ljaspoolt info kogumine ja hakata hoopis seespoolt infot koguma siis areng muutub ĂŒlikiireks ja teadmistel on vapustav puhtus, Ă”ppisin et armastuses ja Ă”nnes elamine on imeline ja kui palju se head teeb  Ă”ppisin austama kĂ”ike ja kĂ”iki, nii isennast maad loodust kui ka teisi, minus toimus lĂŒhikese ajaga hĂ€mmastav pööre, mul hakkasin tekkima sensitiivsed vĂ”imed vĂ”i ma ei teagi kuidas neid mimetada vĂ”ibolla lĂ€hevad (selgelttundja alla) Ă”ppisin arenema iseenda seest, ning on tunda puhtust ja heledust mu ĂŒmber, Ă”ppisin et kui suur vĂ€gi on juba vĂ€iuksel naeratusel, mind hakkasid abistama NEMAD (nii kirjeldatakse ka neid Anastasia raamatutes) kĂ”ik mu soovid tĂ€ituvad mis ma soovin, ehk ma Ă”ppisin endale Ă”nneliku tulevikku ja saatust looma, ma sain haigustest priiks ja nii juba ĂŒle aasta minust lĂ€ksid mööda suure kaarega isegi grippid, ei tunne ma ei nohe ega köha, kuid tĂ€nu vĂ”in arvatavasti öelda kas mu kaitseinglitele vĂ”i muudele headele olenditele, ainuke koht kus mu imuunsus sĂŒsteem langes oli siis kui ma seda soovisin enne sĂ”javĂ€e arstlikku komisjoni.. kuid endas mul on veel palju avastada, tulevikus rajan endale pĂ”liskodu mis on jah inspireeritud Anastasia raamatutest, olen hakand uuesti kusnstiga tegelema tĂ”sisemas mĂ”ttes ja olen hakand muusikapille Ă”ppima kuigu varem pole sellega tegelenud (ehk olen saanud tohutu inspiratsiooni puhangu)... kĂ€isin ka sĂŒgisel Dolmenitel kĂŒlas (millest Anastasia raamatutes rÀÀgib) se oli hĂ€mmastav reis ei oleks suutnud kujutada ka ette et saan sealt niipalju kui sain...

Oh mis ma ikka siin oma elulugu hakkan kirjutama ĂŒhesĂ”naga ma olen palju saanud, ei oskaks öelda et se on nĂŒĂŒd vasikavaimustus olnud ? soovitan ned lugeda lĂ€bi kĂ”igil tegelt kes pole lugend, ka Tokil kui ta neid lugend pole, seal on palju mille ĂŒle mĂ”tiskleda...
_________________
NĂ€gemuses
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Ufolane
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 11 Apr 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Metsa ÀÀrel ja OtepÀÀ metsades

PostitusPostitatud: Esm Jan 19, 2009 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

ajah kuna siin rÀÀgib pĂ”himĂ”tteliselt Anastasia raamatute seeriast siis soovitan mĂ”nel adminnil vĂ”i kellegil se teema ĂŒmber tĂ”sta kus on juba seda teemat arendatud.... olen vist siin foorumis Anastasia V.Megre teemat nĂ€inud...
_________________
NĂ€gemuses
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Ufolane
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 11 Apr 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Metsa ÀÀrel ja OtepÀÀ metsades

PostitusPostitatud: Esm Jan 19, 2009 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

ajah mul oli ka seda raamatut lugedes tunne nagu oleks ise selle kirjutand, kuna kĂ”ike mis ta kirjutas ma nagu teatsin juba.. ainult et... ei olnud mĂ€rgand vĂ”i tĂ€helepanu pöörand lihtsalt, se raamat nagu avab inimest iseendale ja enamus (suurem %) inimestel peale selle raamatu seeria lugemist maailma vaade muutub, nad suudavad nĂ€ha maailma kuidagi teistmoodi, kuid ei ĂŒtleks et raamat muudab inimese enda nĂ€oliseks, hoopis efekt on vastupidine raamat vĂ”tab selle tumeda korba sult eest Ă€ra lihtsalt.... sest kui vaadata enda ninge praegu vĂ”rrelda seda mis oli mul 4 aastat tagasi ja vĂ”rrelda oma hinge mis oli mul kui olin vĂ€ike nĂ€iteks 2-3 aastane siis on tunda et ma sarnanen selle isikuga kes ma nooruses olin, siis kui vĂ€ike, sellest teen jĂ€relduse et ma olen mina ise...

kuid kui hakata end liigitama et kes olen siis, ei tea siia foorumisse ma ei kuulu ju vist ma pole Eesti pagan (vaimumaailma pagan), olen rohkem inimene kes tahab olla vaba , inimene kes tahab rÔÔmustada ja elada Ônnes ja armastuses, inimene kel on side kÔiksusega Very Happy

kui vaadata seda foorumit siis hakata mÔtlema siis usun et sellel foorumil on tÀhtis roll tegelt Eestis.. kuid se pole minu jaoks nÀiteks kui oleks kolm pÀeva jÀrjest siin foorumis ainult Ôppides ja lugedes ning teise varjandina minna metsa kolmeks pÀevaks, siis olen 100% kindel et mina isiklikult saaksin metsast rohkem teadmisi ja infot kui siin olles Smile

NB: ma ei soovi siin kedagi halvustada ega alandada (need mu isiklikud arvamused!)
_________________
NĂ€gemuses
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Jan 20, 2009 1:58 am    Teema: Vasta viitega

minu jaoks on kummaline, et sa rÀÀgid, et siit ei saanud midagi, aga siis lugesid anastassiat ja sealt said.
kummaline sellepÀrast, et mina sain siit enne kui sina sealt, seega, asi pidi olemas olema.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Teis Jan 20, 2009 2:17 am    Teema: Vasta viitega

Oled kuulnud vĂ€ljendit, et igaleĂŒhele oma?
Ühele tĂŒtar, teisele ema.
See foorum ei ole mingi universaalse tÔe tugipunkt kus kÔik midagi peaks saama.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Jan 20, 2009 2:19 am    Teema: Vasta viitega

ma pidasin silmas seda, raulike, et ta kirjeldab samu asju.
niisiis, ta toetub samale.
vahe selles, et siit pÀrineb meesaspekt, aga sealt antakse lÀbi mulli.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Teis Jan 20, 2009 2:26 am    Teema: Vasta viitega

Mis seal imeliku on, kui Ufolase jaoks kirjeldab Megre asju arusaadavamalt kui ta siit foorumist vÔib lugeda.

Seda ma silmas pidasingi kui ĂŒtlesin, et kellele tĂŒtar, kellele ema.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Ufolane
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 11 Apr 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Metsa ÀÀrel ja OtepÀÀ metsades

PostitusPostitatud: Teis Jan 20, 2009 8:35 am    Teema: Vasta viitega

jah ma kaldun arvam, et igaĂŒhejaoks Ă”ige aeg ja koht, ning mina sain info neist raamatutest, kuid siine info tundus mulle liigselt moonutatud vĂ”ibolla sellepĂ€rast et siin ka hulganisti erinevaid maailmanĂ€gemusi, ja vĂ€ga palju infot on mu hingele nagu vastukarva just, ei suuda tunnetada nagu tĂ”de, ju mina vajasin teisugust infoallikat Very Happy
_________________
NĂ€gemuses
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 21, 2009 12:04 am    Teema: Vasta viitega

Ufolane kirjutas:
jah ma kaldun arvam, et igaĂŒhejaoks Ă”ige aeg ja koht, ning mina sain info neist raamatutest, kuid siine info tundus mulle liigselt moonutatud vĂ”ibolla sellepĂ€rast et siin ka hulganisti erinevaid maailmanĂ€gemusi, ja vĂ€ga palju infot on mu hingele nagu vastukarva just, ei suuda tunnetada nagu tĂ”de, ju mina vajasin teisugust infoallikat Very Happy

kust sa siis ikkagi info said kas enda seest nagu eespool ĂŒtled vĂ”i raamatutest nagu siin vĂ€idad? Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Jan 21, 2009 12:18 am    Teema: Vasta viitega

Ufolane kirjutas:
kuid siine info tundus mulle liigselt moonutatud vÔibolla sellepÀrast et siin ka hulganisti erinevaid maailmanÀgemus
Moonutatud? Millega vÔi kellega vÔrreldes moonutatud?
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Jan 21, 2009 7:27 am    Teema: Vasta viitega

Ufolane kirjutas:
ajah mul oli ka seda raamatut lugedes tunne nagu oleks ise selle kirjutand, kuna kĂ”ike mis ta kirjutas ma nagu teatsin juba.. ainult et... ei olnud mĂ€rgand vĂ”i tĂ€helepanu pöörand lihtsalt, se raamat nagu avab inimest iseendale ja enamus (suurem %) inimestel peale selle raamatu seeria lugemist maailma vaade muutub, nad suudavad nĂ€ha maailma kuidagi teistmoodi, kuid ei ĂŒtleks et raamat muudab inimese enda nĂ€oliseks, hoopis efekt on vastupidine raamat vĂ”tab selle tumeda korba sult eest Ă€ra lihtsalt.... sest kui vaadata enda ninge praegu vĂ”rrelda seda mis oli mul 4 aastat tagasi ja vĂ”rrelda oma hinge mis oli mul kui olin vĂ€ike nĂ€iteks 2-3 aastane siis on tunda et ma sarnanen selle isikuga kes ma nooruses olin, siis kui vĂ€ike, sellest teen jĂ€relduse et ma olen mina ise...

kuid kui hakata end liigitama et kes olen siis, ei tea siia foorumisse ma ei kuulu ju vist ma pole Eesti pagan (vaimumaailma pagan), olen rohkem inimene kes tahab olla vaba , inimene kes tahab rÔÔmustada ja elada Ônnes ja armastuses, inimene kel on side kÔiksusega Very Happy



Eheh... mina ei tea, mis asjad on Ă”nn, armastus ja kĂ”iksus - Ă€kki seletad lahti Smile Aga ma vĂ€hemalt pole sihuke, kes iga pĂ€ev sellist jama suust vĂ€lja ajab teadmata, mida tema öeldud sĂ”nad tĂ€hendavad. Ja usu mind - New Age jĂŒngritest pole veel mitte keegi suutnud mulle seda nii tĂ”lkida, et ma ka poindile pihta saaksin. Nad on osanud vaid reklaami teha: "su mured kaovad, kui hakkad elama armastuses ja Ă”nnes, luues sideme kĂ”iksusega"... öek, minge perse, inglid Twisted Evil Üks hÀÀ oksendamise emotikon kuluks siia Ă€ra kĂŒll.

Okei, foorumis on neist asjades (armastusest, Ă”nnest ja kĂ”iksusest) nagu rÀÀgitud, kuid miskipĂ€rast see info on mu jaoks mittemidagiĂŒtlev... Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Ufolane
Tumeroheline pÀike
Tumeroheline pÀike


Liitunud: 11 Apr 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Metsa ÀÀrel ja OtepÀÀ metsades

PostitusPostitatud: Kolm Jan 21, 2009 11:06 am    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:

kust sa siis ikkagi info said kas enda seest nagu eespool ĂŒtled vĂ”i raamatutest nagu siin vĂ€idad? Smile


Hhh se on umbes nii et alguses ikka raamatutest, kuid seal on tihtipeale juhtniidid et inimene ise mĂ”tleks ja raamatus rĂ”hutatakse rohkesti just ise mĂ”tlemisele mitte pimesi uskumisele, kuid enda seest info tekkimine se on natuke keerulisem seletada ju igaĂŒks loeb natuke erinevalt ennast , mina loen energiatest pĂ”imitud vastuseid, need on nagu energia mustrid minu enda sees.. seda vĂ€ga vĂ€ga keeruline seletada kuna ju ma pole piisavalt haritud et niipalju erinevaid sĂ”nu teaks Laughing
_________________
NĂ€gemuses
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group