Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tahte maailm.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Nelj Märts 20, 2008 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

oled kuulnud ütelust, et olge oma soovidega ettevaatlik Wink
kuid minu vastus sinu küsimusele on, et sa pole mees, kellega mulle meeldiks paarituda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Märts 20, 2008 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
oled kuulnud ütelust, et olge oma soovidega ettevaatlik
kuid minu vastus sinu küsimusele on, et sa pole mees, kellega mulle meeldiks paarituda.



kust kohast sa üldse tead mis mees ma olen ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Nelj Märts 20, 2008 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

mulle piisab, et ma tean enda soove ja unistusi. piisab, et tunnen end Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Märts 20, 2008 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
mulle piisab, et ma tean enda soove ja unistusi. piisab, et tunnen end




kui paaritumise soov on, mis vahet seal on kellega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 3:30 am    Teema: Vasta viitega

Ühelt poolt tekkis mul mõte, et mis kuradi ajast Akkil need hetero geenid ellu ärkasid Shocked Teiselt poolt aga:

Tsiteerin::
kui paaritumise soov on, mis vahet seal on kellega


Seega, kui Uugu sind ei taha, siis lepi sellega ja säti oma kena kannikas taas ilusasti Krishna suunas, eks Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 10:10 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
1- Ülekandetasand. Need on need inimesed, kes haaravad ühtede inimeste mõtteid ja väljastavad neid edasi mõtlematult. Selle klassi inimesed on väga ihaldusväärne objekt manipulaatoritele. Need on inimesed, kes levitavad teadmisi sõnakuulelikult edasi.


Selline tähelepanek lihtsalt ...., et mõned on "spetsialiseerunud" hälvikute- süsteemis olijatest erinevate-nö peksupoiste kiusamisele Very Happy Juht leiab ühe sellise taunitava tüübi, annab võimalikult halvustava hinnangu ja siis see klähvits hakkab seda hinnangut kõikvõimalikel juhtudel sellele tüübile meelde tuletama. Nagu pisike argpüksist klähviv koer järgneb talle kõikjale ja püüab säärest tagaselja naksata ja ise kogu aeg valvel olles, et saaks ohutusse kaugusese taagsi tõmmata. Kusjuures KINDLASTI ei lisa ta klähvimisse ühtegi uut nüanssi, vaid korrutab seda ühte mõtet ehk siis antud juhul seda ühte lajatatud hinnangut.
Kõrvaltvaatajatele muutub see enamsti lõpuks tülgastavaks ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 10:15 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Selline tähelepanek lihtsalt ...., et mõned on "spetsialiseerunud" hälvikute- süsteemis olijatest erinevate-nö peksupoiste kiusamisele Juht leiab ühe sellise taunitava tüübi, annab võimalikult halvustava hinnangu ja siis see klähvits hakkab seda hinnangut kõikvõimalikel juhtudel sellele tüübile meelde tuletama. Nagu pisike argpüksist klähviv koer järgneb talle kõikjale ja püüab säärest tagaselja naksata ja ise kogu aeg valvel olles, et saaks ohutusse kaugusese taagsi tõmmata. Kusjuures KINDLASTI ei lisa ta klähvimisse ühtegi uut nüanssi, vaid korrutab seda ühte mõtet ehk siis antud juhul seda ühte lajatatud hinnangut.
Kõrvaltvaatajatele muutub see enamsti lõpuks tülgastavaks ...




ise naudid ka seda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 10:36 am    Teema: Vasta viitega

selle vahega, et peksupoisi valin alati ise välja ja hinnangud lajatan ka ise

Aga antud tähelepanek oli kirjeldus, kuidas Haldjamees sind teemast teemasse juba nädalaid pedeks olemise ja Krisna panemise hüüdlausega taga ajab Laughing Mulle isiklikult on see vaatepilt muutunud tülgastavaks Smile, kuid kindlasti on neid, kes seda naudivad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 10:46 am    Teema: Vasta viitega

Aga kui Tokroda lapsi paneb, siis see ei ole tülgastav. Aga kui mina paneks, siis oleks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 10:53 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Aga kui Tokroda lapsi paneb, siis see ei ole tülgastav. Aga kui mina paneks, siis oleks


ma ei oska seda kommenteerida, mida sina just silmas pidasid, kuid minu jaoks on see igal juhul ja alati midagi, mis on minu taluvuspiiride ületamine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 10:54 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:

kui paaritumise soov on, mis vahet seal on kellega


näib, et sa tahad ikka sellel teemal vestelda Very Happy
Minu isiklik nägemus on, et seal on suur vahe. Ja üleüldse on igal inimesel tõesti teatud taluvuspiirid, millised maailmad on veel nö vastuvõetavad ja millised maailmad on sellised, kuhu ei tahaks kunagi tagasi sattuda ja millega ei tahaks mitte mingil tasandil ja moel kokku puutuda. Paaritumine ehk mehe ja naise üheks saamine on minu jaoks väga ilus ja eriline sündmus. See kätkeb endas tegelikult elu ilusaimaid tundmusi ja see on hetk, kus inimene häälestub kõige enam teisele inimesele ja näitab ennast ja oma maailma kõige ehedamas valguses. Kõik "lisandid", kõik kulinad on sellel hetkel kõrvale heidetud. Mina ei suuda iial selle hetke ilu ja erilisust kirjeldada, sest mulle pole antud kaasa loojavõimeid, kuid seda on teinud sajandeid luuletajad ja maalikunstnikud ja muusikud, kellel on see anne, kelle on oskus anda seda edasi sümboolses keeles.
Ja minu taluvuspiir ütleb mulle, et see maailm, see kirjeldus, millisena näevad paaritumist akk, haldjamees ja tokroda (kes seda teemat siis viimasel ajal on üles võtnud) on mulle vastuvõetamatu ja ma ei taha selliste maailmadega mitte mingil moel ja tasandil kokku puutuda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 11:00 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
samas, romantikud sööksid nad ju kohe ära Rolling Eyes

¤vot on eesti keel, isegi seda ei võimalda selgelt öelda, et kes keda sööb Confused


Sinu lauses on romantikud need, kes söövad need ilusad tigedad kalad ära Smile. Oled selles vallas kompetentsem kui mina (ma mõtlen lingvistikas) Wink , kuid eesti keeles on ju selline asi nagu sõnade järjekord lauses, mis näitabki meile ära, kes keda sööb ehk mis on alus ja mis on sihitis. Inglise keele mõju on väga laastav. Kõige rohkem olen täheldanud just enda puhul, et see laastav mõju on selgelt väljendunud lauseehituse juures ja enamasti eksin hetkel sõnade järjekorraga lauses.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 11:28 am    Teema: Vasta viitega

uuduuugu kirjutas:
Curiosa kirjutas:
samas, romantikud sööksid nad ju kohe ära Rolling Eyes

¤vot on eesti keel, isegi seda ei võimalda selgelt öelda, et kes keda sööb Confused


Sinu lauses on romantikud need, kes söövad need ilusad tigedad kalad ära Smile. Oled selles vallas kompetentsem kui mina (ma mõtlen lingvistikas) Wink , kuid eesti keeles on ju selline asi nagu sõnade järjekord lauses, mis näitabki meile ära, kes keda sööb ehk mis on alus ja mis on sihitis. Inglise keele mõju on väga laastav. Kõige rohkem olen täheldanud just enda puhul, et see laastav mõju on selgelt väljendunud lauseehituse juures ja enamasti eksin hetkel sõnade järjekorraga lauses.


tänud! oled terane, nagu ikka! mul oligi parasjagu tõlketöö käsil ja "nad sööksid romantikud ju kohe ära" kõlas tõepoolest sama kahtlasena tol hetkel Laughing
inglise keel risustab küll, kuid samas on selles nüansse, mis jäävad külge, sest korrektses eesti keeles väljendatult muutuks need vahest kohmakaks või siis oluliselt pikemaks, et veel meenutada toda algteost, millele viidati, no näiteks:

samas, just romantikud on ju need, kelle nad kohe ära sööksid

vrd

aga romantikud süüakse ju kohe ära

a pmst võiks ka romantikud vahest kala süüa ju, teeb hambad ilusaks Cool
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 11:35 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ja minu taluvuspiir ütleb mulle, et see maailm, see kirjeldus, millisena näevad paaritumist akk, haldjamees ja tokroda (kes seda teemat siis viimasel ajal on üles võtnud) on mulle vastuvõetamatu ja ma ei taha selliste maailmadega mitte mingil moel ja tasandil kokku puutuda




Mina pole oma paaritumiskirjeldust kuskil avaldanud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 11:36 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:

Mina pole oma paaritumiskirjeldust kuskil avaldanud


ja mis see siis oli Wink Laughing
akk kirjutas:

kui paaritumise soov on, mis vahet seal on kellega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 11:39 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:

a pmst võiks ka romantikud vahest kala süüa ju, teeb hambad ilusaks Cool

romantikust kala kindlasti seda arvamust sinuga ei jagaks
pole siis ime, et romantikust kalast saab ühtäkki tige kala Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
The Green Knight
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 11:49 am    Teema: mõttetu teema :) Vasta viitega

.....sa ujud ligi, nemad sind ei märka, vanad kalad- need vähesest ei ärka, vaevu-vaevu liigutavad uimi....
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 11:50 am    Teema: Vasta viitega

uuduuugu kirjutas:
Curiosa kirjutas:

a pmst võiks ka romantikud vahest kala süüa ju, teeb hambad ilusaks Cool

romantikust kala kindlasti seda arvamust sinuga ei jagaks
pole siis ime, et romantikust kalast saab ühtäkki tige kala Cool


siis peaks ju tigedale kalale see vastavalt meeldima Rolling Eyes

ok, tean-tean, olen kõige kõvem lingvistilistes jaburlustes, no teeb kohe tuju heaks alati, loodetavasti ei pea keegi sellepärast hukkuma,

igatahes toredaid munavõtteid ja erutavat liha ülestõusmist kõigile sarvilistele ja suliseile ja eriti kõigusoojastele muidugi Wink
Tagasi üles
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 11:56 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:


a pmst võiks ka romantikud vahest kala süüa ju, teeb hambad ilusaks Cool


seda ka, et
geneetikus tekiks kiusatus pidada sulle loeng teemal, et hambaemaili värvus on suuremalt jaolt geenide edasi kantav tunnus

toitumisspetsialist teataks sügava ohkega, et ehkki kalad omavad kõrget toiteväärtust, on kahjuks kaladesse akumuleerunud tugevasti kahjulikke aineid ja seetõttu tuleb kalade söömisega olla ettevaatlik

ravimite maaletooja hakkab sulle pähe määrima Omega 3 rasvhapete kapsleid ja räägib, kuidas sa kaladest ei omista seda ikka piisavas koguses ja efektiivselt ja kui mürgised ikka meie saastatud keskkonna tõttu kalad on

gurmaanil lähevad silmad särama ja ta hakkab sulle pajatama, millises hõrgus kastmes ja millist kala süüa ja millise kala liha on eriti hõrk ja kuidas seda töödelda, et see maitseomadus säiliks

kalaneljapäevakutega üleskasvanud põlvkond pööritab silmi ja igasugunegi romantikaisu on su jutu peale neil läinud

nii palju siis kaladest ja romantikast. Reaalsus lajatab oma kindlas teadmises ja kirjelduses Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 12:06 pm    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
ja eriti kõigusoojastele muidugi Wink


muide, teises foorumis teatatakse sulle selle peale, et isiklike teadannete ja tervituste saatmiseks on privade süsteem Wink
et see ERITI tervitus oleks olnud kohane saata siis privaga (kui kedagi eriti silmas peetakse ja eriti tahetakse tervitada), sest väljajäetud võivad tunda end puudutatuna ja teised tervitatud saavad aru, ,et nemad pole ERITI tervitatud Very Happy

ja veel, meil oli viplalaga kunagi vaidlus, kas tige_kala on meil kõigusoojane või püsisoojane. viplala tuhnis siis teadmiste radadel ja leidis, et kala on püsisoojane Cool
a ta kindlasti pole sulle pahane ja andestab selle pisikese möödapaneku. armastuse vägi pidavat olema kõikvõimas ja võidab kõik ja pole solvumist ja kibestumist Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group