Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tahte maailm.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jĂ”ud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
uuduuugu(Krööt)
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Märts 20, 2008 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

oled kuulnud ĂŒtelust, et olge oma soovidega ettevaatlik Wink
kuid minu vastus sinu kĂŒsimusele on, et sa pole mees, kellega mulle meeldiks paarituda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Märts 20, 2008 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
oled kuulnud ĂŒtelust, et olge oma soovidega ettevaatlik
kuid minu vastus sinu kĂŒsimusele on, et sa pole mees, kellega mulle meeldiks paarituda.

kust kohast sa ĂŒldse tead mis mees ma olen ?
Tagasi üles
uuduuugu(Krööt)
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Märts 20, 2008 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

mulle piisab, et ma tean enda soove ja unistusi. piisab, et tunnen end Smile
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Märts 20, 2008 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

mulle piisab, et ma tean enda soove ja unistusi. piisab, et tunnen end

kui paaritumise soov on, mis vahet seal on kellega
Tagasi üles
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 3:30 am    Teema: Vasta viitega

Ühelt poolt tekkis mul mĂ”te, et mis kuradi ajast Akkil need hetero geenid ellu Ă€rkasid Shocked Teiselt poolt aga:

Seega, kui Uugu sind ei taha, siis lepi sellega ja sÀti oma kena kannikas taas ilusasti Krishna suunas, eks Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
uuduuugu(Krööt)
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 10:10 am    Teema: Vasta viitega

1- Ülekandetasand. Need on need inimesed, kes haaravad ĂŒhtede inimeste mĂ”tteid ja vĂ€ljastavad neid edasi mĂ”tlematult. Selle klassi inimesed on vĂ€ga ihaldusvÀÀrne objekt manipulaatoritele. Need on inimesed, kes levitavad teadmisi sĂ”nakuulelikult edasi.

Selline tĂ€helepanek lihtsalt ...., et mĂ”ned on "spetsialiseerunud" hĂ€lvikute- sĂŒsteemis olijatest erinevate-nö peksupoiste kiusamisele Very Happy Juht leiab ĂŒhe sellise taunitava tĂŒĂŒbi, annab vĂ”imalikult halvustava hinnangu ja siis see klĂ€hvits hakkab seda hinnangut kĂ”ikvĂ”imalikel juhtudel sellele tĂŒĂŒbile meelde tuletama. Nagu pisike argpĂŒksist klĂ€hviv koer jĂ€rgneb talle kĂ”ikjale ja pĂŒĂŒab sÀÀrest tagaselja naksata ja ise kogu aeg valvel olles, et saaks ohutusse kaugusese taagsi tĂ”mmata. Kusjuures KINDLASTI ei lisa ta klĂ€hvimisse ĂŒhtegi uut nĂŒanssi, vaid korrutab seda ĂŒhte mĂ”tet ehk siis antud juhul seda ĂŒhte lajatatud hinnangut.
KĂ”rvaltvaatajatele muutub see enamsti lĂ”puks tĂŒlgastavaks ...
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 10:15 am    Teema: Vasta viitega

Selline tĂ€helepanek lihtsalt ...., et mĂ”ned on "spetsialiseerunud" hĂ€lvikute- sĂŒsteemis olijatest erinevate-nö peksupoiste kiusamisele Juht leiab ĂŒhe sellise taunitava tĂŒĂŒbi, annab vĂ”imalikult halvustava hinnangu ja siis see klĂ€hvits hakkab seda hinnangut kĂ”ikvĂ”imalikel juhtudel sellele tĂŒĂŒbile meelde tuletama. Nagu pisike argpĂŒksist klĂ€hviv koer jĂ€rgneb talle kĂ”ikjale ja pĂŒĂŒab sÀÀrest tagaselja naksata ja ise kogu aeg valvel olles, et saaks ohutusse kaugusese taagsi tĂ”mmata. Kusjuures KINDLASTI ei lisa ta klĂ€hvimisse ĂŒhtegi uut nĂŒanssi, vaid korrutab seda ĂŒhte mĂ”tet ehk siis antud juhul seda ĂŒhte lajatatud hinnangut.
KĂ”rvaltvaatajatele muutub see enamsti lĂ”puks tĂŒlgastavaks ...

ise naudid ka seda
Tagasi üles
uuduuugu(Krööt)
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 10:36 am    Teema: Vasta viitega

selle vahega, et peksupoisi valin alati ise vÀlja ja hinnangud lajatan ka ise

Aga antud tĂ€helepanek oli kirjeldus, kuidas Haldjamees sind teemast teemasse juba nĂ€dalaid pedeks olemise ja Krisna panemise hĂŒĂŒdlausega taga ajab Laughing Mulle isiklikult on see vaatepilt muutunud tĂŒlgastavaks Smile, kuid kindlasti on neid, kes seda naudivad.
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 10:46 am    Teema: Vasta viitega

Aga kui Tokroda lapsi paneb, siis see ei ole tĂŒlgastav. Aga kui mina paneks, siis oleks
Tagasi üles
uuduuugu(Krööt)
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 10:53 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Aga kui Tokroda lapsi paneb, siis see ei ole tĂŒlgastav. Aga kui mina paneks, siis oleks

ma ei oska seda kommenteerida, mida sina just silmas pidasid, kuid minu jaoks on see igal juhul ja alati midagi, mis on minu taluvuspiiride ĂŒletamine.
Tagasi üles
uuduuugu(Krööt)
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 10:54 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:

nÀib, et sa tahad ikka sellel teemal vestelda Very Happy
Minu isiklik nĂ€gemus on, et seal on suur vahe. Ja ĂŒleĂŒldse on igal inimesel tĂ”esti teatud taluvuspiirid, millised maailmad on veel nö vastuvĂ”etavad ja millised maailmad on sellised, kuhu ei tahaks kunagi tagasi sattuda ja millega ei tahaks mitte mingil tasandil ja moel kokku puutuda. Paaritumine ehk mehe ja naise ĂŒheks saamine on minu jaoks vĂ€ga ilus ja eriline sĂŒndmus. See kĂ€tkeb endas tegelikult elu ilusaimaid tundmusi ja see on hetk, kus inimene hÀÀlestub kĂ”ige enam teisele inimesele ja nĂ€itab ennast ja oma maailma kĂ”ige ehedamas valguses. KĂ”ik "lisandid", kĂ”ik kulinad on sellel hetkel kĂ”rvale heidetud. Mina ei suuda iial selle hetke ilu ja erilisust kirjeldada, sest mulle pole antud kaasa loojavĂ”imeid, kuid seda on teinud sajandeid luuletajad ja maalikunstnikud ja muusikud, kellel on see anne, kelle on oskus anda seda edasi sĂŒmboolses keeles.
Ja minu taluvuspiir ĂŒtleb mulle, et see maailm, see kirjeldus, millisena nĂ€evad paaritumist akk, haldjamees ja tokroda (kes seda teemat siis viimasel ajal on ĂŒles vĂ”tnud) on mulle vastuvĂ”etamatu ja ma ei taha selliste maailmadega mitte mingil moel ja tasandil kokku puutuda
Tagasi üles
uuduuugu(Krööt)
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 11:00 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
samas, romantikud sööksid nad ju kohe Àra Rolling Eyes

€vot on eesti keel, isegi seda ei vÔimalda selgelt öelda, et kes keda sööb Confused

Sinu lauses on romantikud need, kes söövad need ilusad tigedad kalad Àra Smile. Oled selles vallas kompetentsem kui mina (ma mÔtlen lingvistikas) Wink , kuid eesti keeles on ju selline asi nagu sÔnade jÀrjekord lauses, mis nÀitabki meile Àra, kes keda sööb ehk mis on alus ja mis on sihitis. Inglise keele mÔju on vÀga laastav. KÔige rohkem olen tÀheldanud just enda puhul, et see laastav mÔju on selgelt vÀljendunud lauseehituse juures ja enamasti eksin hetkel sÔnade jÀrjekorraga lauses.
Tagasi üles
Curiosa
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 11:28 am    Teema: Vasta viitega

uuduuugu kirjutas:
Curiosa kirjutas:
samas, romantikud sööksid nad ju kohe Àra Rolling Eyes

€vot on eesti keel, isegi seda ei vÔimalda selgelt öelda, et kes keda sööb Confused

Sinu lauses on romantikud need, kes söövad need ilusad tigedad kalad Àra Smile. Oled selles vallas kompetentsem kui mina (ma mÔtlen lingvistikas) Wink , kuid eesti keeles on ju selline asi nagu sÔnade jÀrjekord lauses, mis nÀitabki meile Àra, kes keda sööb ehk mis on alus ja mis on sihitis. Inglise keele mÔju on vÀga laastav. KÔige rohkem olen tÀheldanud just enda puhul, et see laastav mÔju on selgelt vÀljendunud lauseehituse juures ja enamasti eksin hetkel sÔnade jÀrjekorraga lauses.

tÀnud! oled terane, nagu ikka! mul oligi parasjagu tÔlketöö kÀsil ja "nad sööksid romantikud ju kohe Àra" kÔlas tÔepoolest sama kahtlasena tol hetkel Laughing
inglise keel risustab kĂŒll, kuid samas on selles nĂŒansse, mis jÀÀvad kĂŒlge, sest korrektses eesti keeles vĂ€ljendatult muutuks need vahest kohmakaks vĂ”i siis oluliselt pikemaks, et veel meenutada toda algteost, millele viidati, no nĂ€iteks:

samas, just romantikud on ju need, kelle nad kohe Àra sööksid

vrd

aga romantikud sĂŒĂŒakse ju kohe Ă€ra

a pmst vĂ”iks ka romantikud vahest kala sĂŒĂŒa ju, teeb hambad ilusaks Cool
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 11:35 am    Teema: Vasta viitega

Ja minu taluvuspiir ĂŒtleb mulle, et see maailm, see kirjeldus, millisena nĂ€evad paaritumist akk, haldjamees ja tokroda (kes seda teemat siis viimasel ajal on ĂŒles vĂ”tnud) on mulle vastuvĂ”etamatu ja ma ei taha selliste maailmadega mitte mingil moel ja tasandil kokku puutuda

Mina pole oma paaritumiskirjeldust kuskil avaldanud
Tagasi üles
uuduuugu(Krööt)
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 11:36 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:

Mina pole oma paaritumiskirjeldust kuskil avaldanud

ja mis see siis oli Wink Laughing
akk kirjutas:

Tagasi üles
uuduuugu(Krööt)
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 11:39 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:

romantikust kala kindlasti seda arvamust sinuga ei jagaks
pole siis ime, et romantikust kalast saab ĂŒhtĂ€kki tige kala Cool
Tagasi üles
The Green Knight
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 11:49 am    Teema: mĂ”ttetu teema :) Vasta viitega

.....sa ujud ligi, nemad sind ei mÀrka, vanad kalad- need vÀhesest ei Àrka, vaevu-vaevu liigutavad uimi....
Tagasi üles
Curiosa
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 11:50 am    Teema: Vasta viitega

uuduuugu kirjutas:
Curiosa kirjutas:

romantikust kala kindlasti seda arvamust sinuga ei jagaks
pole siis ime, et romantikust kalast saab ĂŒhtĂ€kki tige kala Cool

siis peaks ju tigedale kalale see vastavalt meeldima Rolling Eyes

ok, tean-tean, olen kÔige kÔvem lingvistilistes jaburlustes, no teeb kohe tuju heaks alati, loodetavasti ei pea keegi sellepÀrast hukkuma,

igatahes toredaid munavĂ”tteid ja erutavat liha ĂŒlestĂ”usmist kĂ”igile sarvilistele ja suliseile ja eriti kĂ”igusoojastele muidugi Wink
Tagasi üles
uuduuugu(Krööt)
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 11:56 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:

seda ka, et
geneetikus tekiks kiusatus pidada sulle loeng teemal, et hambaemaili vÀrvus on suuremalt jaolt geenide edasi kantav tunnus

toitumisspetsialist teataks sĂŒgava ohkega, et ehkki kalad omavad kĂ”rget toitevÀÀrtust, on kahjuks kaladesse akumuleerunud tugevasti kahjulikke aineid ja seetĂ”ttu tuleb kalade söömisega olla ettevaatlik

ravimite maaletooja hakkab sulle pĂ€he mÀÀrima Omega 3 rasvhapete kapsleid ja rÀÀgib, kuidas sa kaladest ei omista seda ikka piisavas koguses ja efektiivselt ja kui mĂŒrgised ikka meie saastatud keskkonna tĂ”ttu kalad on

gurmaanil lĂ€hevad silmad sĂ€rama ja ta hakkab sulle pajatama, millises hĂ”rgus kastmes ja millist kala sĂŒĂŒa ja millise kala liha on eriti hĂ”rk ja kuidas seda töödelda, et see maitseomadus sĂ€iliks

kalaneljapĂ€evakutega ĂŒleskasvanud pĂ”lvkond pööritab silmi ja igasugunegi romantikaisu on su jutu peale neil lĂ€inud

nii palju siis kaladest ja romantikast. Reaalsus lajatab oma kindlas teadmises ja kirjelduses Very Happy
Tagasi üles
uuduuugu(Krööt)
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2008 12:06 pm    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
ja eriti kÔigusoojastele muidugi Wink

muide, teises foorumis teatatakse sulle selle peale, et isiklike teadannete ja tervituste saatmiseks on privade sĂŒsteem Wink
et see ERITI tervitus oleks olnud kohane saata siis privaga (kui kedagi eriti silmas peetakse ja eriti tahetakse tervitada), sest vÀljajÀetud vÔivad tunda end puudutatuna ja teised tervitatud saavad aru, ,et nemad pole ERITI tervitatud Very Happy

ja veel, meil oli viplalaga kunagi vaidlus, kas tige_kala on meil kĂ”igusoojane vĂ”i pĂŒsisoojane. viplala tuhnis siis teadmiste radadel ja leidis, et kala on pĂŒsisoojane Cool
a ta kindlasti pole sulle pahane ja andestab selle pisikese möödapaneku. armastuse vÀgi pidavat olema kÔikvÔimas ja vÔidab kÔik ja pole solvumist ja kibestumist Cool
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jĂ”ud Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 9

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group