Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tahte maailm.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Märts 17, 2008 11:49 pm    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
millisest juhtumist Shocked Question
eelmisest postitusest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Märts 17, 2008 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda jutule lisaks

Haritud, lihvitud, akadeemilisel tüübil on raske oma õpitd tarkusest vaba, "programmeerimata" pilguga maailma vaadata. Värsket kraami ja loovust leiab tihti teistsuguse rahva hulgast. Tõeline kunsttükk on poolused kokku sobitada, Tokil on selle kohta isegi termin - kauss.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 12:00 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
Curiosa kirjutas:
millisest juhtumist Shocked Question
eelmisest postitusest


neh, see oli kõigest lingvistiline galambuur

a ma lugesin Andromeedat, vinge
hoolimist ja rahu heas väljenduses
või mis arvate?
Tagasi üles
zeitgeist
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 30 Sept 2007
Postitusi: 159
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 12:10 am    Teema: Vasta viitega

ei tea liiga pikk tekst. võibolla järjekordne Tokroda sõdur
_________________
Viva la revolucia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 12:23 am    Teema: Vasta viitega

kas ühe poole sõdur hooliks mõlemast poolest Wink
Tagasi üles
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 1:59 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
viplala kirjutas:
Curiosa kirjutas:
millisest juhtumist Shocked Question
eelmisest postitusest


neh, see oli kõigest lingvistiline galambuur

a ma lugesin Andromeedat, vinge
hoolimist ja rahu heas väljenduses
või mis arvate?

ma mõistan mida Andromeeda öelda tahtis, kuid ...
ma leian et uuguuudu tekst polnud vahem sisukam sugugi ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 2:21 am    Teema: Vasta viitega

võimalik, igatahes on ta julge ja see on kõva sõna tänapäeval Wink
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 2:33 am    Teema: Vasta viitega

muideks uuguudu ei ole julge. Ta on väga arg ja pugejalik. Minuga kakleb ta sellepärast, et ma paistan väga väiksena. Mul on vähe pooldajaid. Ta ei julge kunagi suurte süsteemide vastu oma kätt tõsta. Ta tahab lihtsalt endast muljet jätta.

Mõni koer klähvib hirmust. Aga see on juba omaette pikk jutt.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 9:10 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda, kuid mis sa arvad sellest, mis Andromeeda kirjutas? jättes kõrvale isikud jms - põhimõtteliselt?

seda enam, kui:

viplala kirjutas:

Haritud, lihvitud, akadeemilisel tüübil on raske oma õpitd tarkusest vaba, "programmeerimata" pilguga maailma vaadata. Värsket kraami ja loovust leiab tihti teistsuguse rahva hulgast. Tõeline kunsttükk on poolused kokku sobitada, Tokil on selle kohta isegi termin - kauss.


et kas on siis õigustatud kõikvõimalikud lõplikud paikapanekud?
kõrgemad ja madalamad...
selline asjade vormistus teeb paljudele pooldamise keeruliseks kuni võimatuks, samas, kas on vaja üldse muret tunda selle pärast, kui palju on pooldajaid...
ja ehk ei ole temagi enam arg vms! mulle kõrvaltvaatajana näib pigem, et tal enda jaoks mõni asi lõpetamata, mida lahendab, sest enne ei saa ka uut alustada, eksju? peegeldusi paistab siit mõlemat pidi...
Tagasi üles
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 9:15 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
termin - kauss.


näiteks sihukese kausi/mängu ehitamine
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?p=139127#139127
pilet mängu.. kui ei leia& ühenda iseendas mängu aluseks võetud "kausi" vastandpoolusi(lahendajad, kes tulevad). vaimustumine mängust, kausi täitmine.......
30 mängu
Tagasi üles
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 9:45 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::

pilet mängu.. kui ei leia& ühenda iseendas mängu aluseks võetud "kausi" vastandpoolusi(lahendajad, kes tulevad).


kuni ei ole leidnud& ühendanud.
seni vanade, kulunud, oma rolli enam mitte täitvate mängude asemele loodud "uutest" mängudest kinni haaramine. uuest kausist pudrumägede otsimine
"kausi" looja probleemide lahendamine
Tagasi üles
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 10:32 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Vaata Sina oled ka üks jahtija. Aga Sa tahad tasuta saada. Miks ma peaksin Sind tahtma. Sa ju oma naiselikuse ju primkadele kinkinud. Ja üldse ära aja mind vihala. ma küllalt elu näinud ja ütlen ausalt. Naine, kes on olnud mingi ilalõuaga, sellest ei saa enam asja. Nii, ole rahul oma valikuga ja ära näpi seda, mis sulle ei kuulu.


BINGO! See on ammu kuuldud "tõde" ja teadsin ette, et see jälle tuleb kui lindilt. Pealegi on see puhas loits Cool

Hmm ....
Tsiteerin::
Ometi, inimene võib püüda muutuda, või muutuda ka reaalselt oma harjumustes ja käitumises, kuid omades eelarvamustes näevad need, kes teda "tunnevad", ikka endisena


Kindlasti võib muutuda, kuid enamasti mitte Smile. Kui oleks muutund näiteks Toki, siis poleks ma teadnud ette ta vastust Wink
Ja pealegi, muutused ei toimu iial märkamatult, vähehaaval. Inimene peab muutuma kohe nüüd ja praegu ja selleks annab mingi sündmus tõuke, et ta võtab end kokku ja rebib lahti vanadest mustritest. See enda muutmine järkjärgult on puhas illusioon ja piisab pisikesest tõukest, kui ta on lopsti vanas mustris-rajas tagasi.
Ja näiteks see CC nõidade laitmatus on tegelikult suur pingutus: see tähendab pidevalt iseenda varitsemist suure tähelepanelikkusega Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 10:38 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kui inimene on voos, avatud pooles, kui ta töötleb ja väljastab saadut, mitte ei hoia seda isekalt vaid enesele, siis ta hakkab paratamatult saama üha rohkem sellest kanalist, mille suhtes ta avatult funktsioneerib. Kellel on, sellele antakse juurde, kes püüab enesele jätta, selle võime kahaneb. Harjutades, tarvitades- kasvavad oskused.



Tsiteerin::
Minu tähelepanek on, et elus vahest mõned sügavad tõed, pannakse väliselt väga veidrate või lausa taunitavate isikute suhu, kes oma olemises mitte kuidagi kuuldut järgima ei kisu. Mulle tundub, et loojal on veider komme testida inimeste avatust sel moel, et ta neile infot "ebasobilike isikute" kaudu edastab.


Kõik on ju ilus iseenesest Smile. Aga minul tekkis küsimus, et mis on see info, mida inimesed ei teadnud, ja mida neile tõi siis kristliku süsteemi rajaja Kristus ja mida tõi siis enda süsteemi rajaja Toki? Kas kümnes käsus ja raktobleerides on tõde, mida te varem ei teadnud?
Kas tõesti usute, et teil endal pole juurdepääsu infole ja vajate selleks valgustajaid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 10:42 am    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
Tsiteerin::

pilet mängu.. kui ei leia& ühenda iseendas mängu aluseks võetud "kausi" vastandpoolusi(lahendajad, kes tulevad).


kuni ei ole leidnud& ühendanud.
seni vanade, kulunud, oma rolli enam mitte täitvate mängude asemele loodud "uutest" mängudest kinni haaramine. uuest kausist pudrumägede otsimine
"kausi" looja probleemide lahendamine


krt, aga need "uued" mängud on ju vanade koopiad Laughing ja pudrumäed ,mis leitakse on samad vanad ammu teada-tuntud ja mekitud pudrumäed Shocked
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 10:56 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Tahte maailma näevad nägijad, kui elastset palli, millest väljuvad köie moodi lohvid. Nende lohvide otsas on iminapad. Kui inimene midagi soovib, himustab, tahab saada, siis sellest elastsest pallist väljub köis vastava objektini ja kleepub selle külge.


Tsiteerin::
Ta on kera, mille peal on klapid. Osad klapid on suured, osad on väiksed. Klappide arv sõltub sünniparameetrist. Kuna hingekettaid on 24 tüüpi, siis ka klappkehasid on 24 erinevat sorti.


Kas olete kuulnud midagi vaiksetest teadmistest? Tegelikult on kõik info meile erinevatest ühisväljadest kättesaadav, kuid kui see tuleb vahetult ja anorgaaniliste poolt vahendamata, siis ongi see vaikne teadmine. Lihtsalt tead. Enamus inimesi teavad seda tunnet, et kuidas neil nö "sisemine hääl" miskit ette hoitas vms.
Kui aga see info ja teadmine omab juba luulude nägemist ja mida kirkam ja detailiderohkem see info kirjeldus tuleb, seda rohkem on seal mängus abimehed - anorgaanilised. Tugeva tahtega tüübid, kellel on kas võimas saamahimu või võimujanu, neil on palju soove ja nad on ideaalsed kanditaadid "valgustajateks" ehk tõe ja info meieni toojateks. Ei väida, et nende kirjeldustes ja infos, mida siis nö vahendavad, pole tõde. On, kuid see tuleb hakata nüüd üles kaevama selle juurdepoogitud kaunistuste seest ja naljakas on see, et kui kaevate välja, siis leiate enamsti, et tegelikult teadsite ise ka kõike seda . Lihtsalt polnud vajadust seda endale kirjeldada.
Ma ei jaga midagi mees olemisest, kuid vähemalt naised tegelikult teavad enamasti seda, mida vaja teada ja nad lihtsalt pole leidnud enamasti vajadust hakata seda kõike kirjeldama.

Mulle näib (seega see pole kindel teadmine ja ei tarvitse olla tõsi), et mehed arvavad enamasti rohkem, et nad midagi ise ei tea ja vajavadki siis valgustajaid/teejuhte/gurusid/süsteemimeistreid/jummeleid. Nende pidev ja lakkamatu nälg teadmiste järgi võibolla ongi sellest usust tingitud? Krt seda teab ... miks see nii on nagu mulle näib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 10:59 am    Teema: Vasta viitega

kauss ei ole mehhaaniline pahupidipööramine
see natuke lihtsameelne lähenemine
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 12:16 pm    Teema: Vasta viitega

viplala,
saab "kaussi" nii luua? või ei saa?
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?p=139127#139127
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

misasi see kauss on? on seda siin kusagil ka lahti kirjutatud?
Tagasi üles
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 12:37 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=4093
Tagasi üles
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 12:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ta ise varjab ja kaitseb probleemi allikat.
Aga tegelikult ta ise takistab enda aitamist. Ta ei taha loobuda probleemi allikast. Tema lohv on klammerdunud probleemi külge ja ta keeldub sellest lahti laskmast.


Pisike näpuharjutus:
Tokroda kirjutas:

Sa küll oled omameelest kaval ja püüad asju tagurpidi keerata.
Sa pole sündinud koledana. Primka panemine tegi Sinust peletise. ma ei ole huvitatud naisest, kes levitab madalatasemilisi meesaspekte. Ja ma ei kavatse neid ka teostama hakata.
Näe, isegi Akk ei taha Sind.

Aga võibolla hoopis nii kõlama peaks Wink :
Mina Tokroda küll olen omameelest kaval ja püüan asju tagurpidi keerata.
Ma pole sündinud koledana. Suurte panemine tegi minust peletise. Sa Naima ei ole huvitatud mehest, kes levitab madalatasemilisi naisaspekte. Ja sina Naima ei kavatse neid ka teostama hakata. Näe, isegi Akk ei taha mind.

Tokroda kirjutas:
Vaata Sina oled ka üks jahtija. Aga Sa tahad tasuta saada. Miks ma peaksin Sind tahtma. Sa ju oma naiselikuse ju primkadele kinkinud.

Aga võibolla hoopis nii kõlama peaks Wink :
Vaata, mina Tokroda olen ka üks jahtija. Aga ma tahan tasuta saada. Miks peaksid sa mind tahtma? Ma ju oma mehelikkuse Suurtele kinkinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group