Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nƵmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tajude arendus kaartide abil
Mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Anti Kristus
Valge pƤike
Valge pƤike


Liitunud: 29 Mai 2004
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Kolm Märts 05, 2008 1:54 pm    Teema: Tajude arendus kaartide abil Vasta viitega

Hakksin siin Ć¼kspƤev ajaviiteks kaarte Ƥra arvama ja mƵtlesin Ć¼he sĆ¼steemi vƤlja mis peaks vƵib olla mingi piiri tƵmbama juhuslikkuse ja tajude vahele.
Oletame, et vƵtame tavalisest 52 kaardiga pakist 10 kaarti Ć¼kshaaval vƤlja.Enne iga uue kaardi vƵtmist muidugi tuleb pakki segada.
Kui nĆ¼Ć¼d iga tƤpselt arvatud kaardi eest saab 1 punkti ja iga masti tƤpse Ƥraarvamise eest 0,5 punkti, ning samuti kui pihta lƤheb ainult number vƵi pilt saab ka 0,5 punkti siis peale 10 kaardi vƤljatƵmbamist vaadake kui palju tulemus tuli.

Enda kohta vƵin ƶelda , et keskmiselt tuleb 3,5 -4,5.
Kui lihtsalt matemaatiliselt ilma tajumiseta seda teha siis kipub keskmine jƤƤma 1-2 vahele. Seega siis....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane pƤike
Punane pƤike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Reede Märts 07, 2008 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

kindlasti on siin keegi, kes statistilise keskmise lƵdvalt Ć¼le lƶƶb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jason
Punane pƤike
Punane pƤike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 12:58 pm    Teema: Vasta viitega

tule taevas appi! kas tƵesti pole??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 1:14 pm    Teema: Vasta viitega

ma olen viiking lotole spetsialiseerunud. sellise jama peale ei hakka energiat kulutama kust tasu pole loota
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane pƤike
Punane pƤike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 1:28 pm    Teema: Vasta viitega

ahha. sina siis oledki see, kes siin milllgi mitu milli vƤlja tƵmbas? vƵi kuidas seda mƵista, et oled sellele spetsialiseerunud? kui suur on sul stabiilne pihtasaamise protsent jmt?

PS! aga kui ma pakuks sulle kaartide piisava tƤpsusega Ƥraarvamise eest 10000-20000 krooni? siis oleks ju kasu sees...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

mul tegelt pole eesmƤrk Ƥra arvata numbreid vaid teada saada mida numbrid mulle rƤƤgivad. kui mina rƤƤgin sama mis numbrid, siis saab ka raha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane pƤike
Punane pƤike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 1:44 pm    Teema: Vasta viitega

noh aga kas kaartide puhul siis ei saa sama keelt rƤƤkida? kaardid ju kah numbrid. rƤƤgite sama keelt, arvad kaarid Ƥra ja raha kah tuleb. garanteeritud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

ei saa, kaartidel puuduvad tuletisnumbrid, nƤiteks 18 on tegelikult 9 st 18 on 9ksa tuletis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane pƤike
Punane pƤike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 2:05 pm    Teema: Vasta viitega

ahah, no oletame siis nii. aga Ƥkki on veel mƵni moodus, kuidas sa saaksid seda numbritega "kƵnelemise" tulemuslikkust vaieldamatult nƤidata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 2:13 pm    Teema: Vasta viitega

ei , ma ei ole huvitatud nƤitamisest. viikong loto numbreid teeb masin, mitte ei sega inimene. aga masinat saab progeda , nii et numbrid ei ole tegelikult juhuslikud. lollidele rƤƤgitakse, et see on puhas juhus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

ja kui vƵidad siis tuleb teha nƤgu nagu see oleks puhas juhus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane pƤike
Punane pƤike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

kas see tƤhendab siis pƵhimƵttelsielt midagi sellist, et sa mƵjutad kuidagi masinat endale meelepƤraseid numbreid genereerima?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

ei tƤhenda, ma ei mƵjuta mitte masinat, vaid ma mƵjutan vƤlja mille sees on masin. masinat ma ei peagi nƤgema ja vƤlja kaudu mƵju ulatub masinale
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane pƤike
Punane pƤike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 2:31 pm    Teema: Vasta viitega

noh, kuna mƵju laieneb ka masinale, siis mƵjutad ju lƵpuks ikkagi masinat. aga seega saaksid sa mƵjutada ka nƤiteks minu arvutit, milles programm genereerib juhuslikke arve? oletame, et programm genereerib arve Ć¼hest sajani. statistiliselt on pooled neist vƤiksemad kui 50 ja pooled suuremad kui 50. kƵigi genereeritud arvude matemaatiline keskmine peaks aga olema umbes 50. pluss-miinus miskit. kas sa suudaksid panna seda generaatorit genereerima keskmisest suuremad vƵi vƤiksemaid arve? nƤiteks, et matemaatiline keskmine langeks kolinal alla 50 vƵi tƵuseks mĆ¼hinal Ć¼le 50? senise jutu pƵhjal peaks see kƶki-mƶki olema. pole vaja isegi kindlaid arve a'la 6 40'st. vaid Ć¼ksnes mƵju laias laastus alla- vƵi Ć¼lespoole statistikat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 2:41 pm    Teema: Vasta viitega

mul ei meeldi Ć¼ldse kellegile midagi tƵestada, mul peaasi see, et mul endal hea ja huvitav oleks

masin vahendab mulle vƤlja mƵju ehk seda infot mida ma enne vƤlja sisse saatsin vƵi oleks pidanud saatma
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane pƤike
Punane pƤike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 2:45 pm    Teema: Vasta viitega

miks siis ei meeldi? hea tƵestuse eest pakutakse ju samamoodi pappi. pealegi saaks seelƤbi selgelt tƵestada, et taoline mƵju on reaalne ning selle kallal saaks hakata pƵhjalikumaid uuringuid teostama. oleksid selles vallas pioneeriks, esimeseks tƵestajaks. ja pƤrast eestis vƤljapakutud auhinda on lahti tee usa's pakutud miljonile dollarile.

ma ei nƤe mitte mingit pƵhjust, miks sellest keelduma peaks. tegelikult Ć¼hte pƵhjust nƤen aga ei hakka seda siinkohal vƤlja Ć¼tlema... Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

on olemas erahuvi ja Ć¼lekaalukas avalik huvi. see on tƵestatud erahuvi poolt korduvalt, aga Ć¼lekaalukas avalik huvi on huvitatud, et see poleks tƵestatud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane pƤike
Punane pƤike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

siis tulebki selles Ć¼lekaalukast varajata pĆ¼Ć¼dvast huvist lƤbi murda. selleks ongi loodud erinevad Ć¼hingud, mis otsivad erinevate vƵimetega isikuid, kelle kaasabil avalikkusele taolisi nƤhtusi tƵestada. mulle tundub, et ka sina esindad seda varjata pĆ¼Ć¼dvat huvigruppi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 3:05 pm    Teema: Vasta viitega

liiga palju hoolid avalikust huvist. peaasi on see, et endal hea oleks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane pƤike
Punane pƤike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

mina personaalselt huvitun antud asja raames Ć¼ksnes sellest, kas kellelgi Ƶnnestub midagi tƵestada vƵi mitte. selles suhtes aga, nagu sa Ć¼tled: peaasi, et endal hea oleks -- mis sa arvad, milleks siis raha pakutakse? vƵta kƤtte, tee Ƥra ja ongi endal hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group