Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tajude arendus kaartide abil
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

ülekaalukas avalik huvi ei taha seda teada. sa lihtsalt oma erahuvist tahad teada. minu erahuvi on mitte öelda. aga sinu erahuvi on õigus teada saada. seega me mõlemad tegutseme õieti enda erahuvist lähtudes. aga ülekaalukas avalik huvi on hoopis midagi muud ja mis meil sellega asja. raha saab niikunii. rahaga ka ei püüa. jah, sitad lood avalikul huvil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 4:18 pm    Teema: Vasta viitega

viiking loto on isegi lihtne, keegi ei nõua, isegi numbrite järjekorra äraarvamist. mõtle kui loeks ka numbrite järjekord, kui palju variatsioone siis juurde tuleks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

võime siis lühidalt selle kokku võtta sõnadesse "põjuse testist keelduda leiab alati"

kahju, et komistasin jälle wannabe otsa, kes ilmselt ei julge end testida lasta Confused

ehk leidub siin siiski keegi, kelle võimed veidi reaalsemad ja kes ei hakka kohe otsima vabandusi testist keeldumiseks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

liialdad, mis mõte sellel testil oleks. tulemus oleks ju ette teada, läbikukkumine testil, sest keegi ei pea ju mängu mida on liiga kerge võita. siis ju võetaks mäng turult maha. turureeglite järgi peab testija igaljuhul kaotama, muidu oleks mäng pankrottis ja kõigil osalejatel tuleks pillid kotti panna


sama põhjusel on kõik testijad läbikukkunud ja kukuvad ka edasi. selline on avalik huvi. kuid erahuvi on hooopis midagi muud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

ma võiks minna sina küll kaotama avaliku huvi järgi, aga mitte mingil juhul võitma. ja kui ma erahuvi lähen tegema, siis ma teen juba nii, et avalik huvi sellest teada ei saa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

tegu ei ole mingi mänguga. osavõtutasu puudub. kaotada pole midagi. tingimused on kokkulepitavad ja ainsaks nõudeks nende juures on see, et nad peavad võimaldama välistada igasuguse pettuse.

miks aga on raha välja pandud? seepärast, et liigagi paljud käivad mööda maad ringi ja pajatavad oma võimetest. varem rahalist autasu välja pandud ei olnud. siis nuriseti, et "niisama ei lenda isegi vares". selle peale pandi auhind välja. kahjuks ei muutunud midagi sest olelusvõitluses adapteerisid võime-inimesed uue vabanduse: "meie võimed pole raha eest näitamiseks. kui seepeale tehti ettepanek võidetud raha heategevuseks annetada või suisa välja võtmata jätte, leiti uus vabandus: "meie võimed pole üldse näitamiseks."

mängulisust pole siin aga mingil juhul. peale selle ehk, et nii mõnigi skeptik peab peenikest naeru, vaadates, mismoodi kõik nõiad ja pendlimehed sujuvalt neist testimisettepanekutest mööda hiilivad. tegelikult ON JU lõbus vaadata, mismoodi inimene, kes ühel hetkel väidab, et "oluline on hea elu ja raha", hakkab hetk hiljem jonnima, kui talle on positiivse testitulemuse eest miljon dollarit pakutud Twisted Evil

PS! miljonipakkumine on tõesti pädev ja päevakorras. väljapanijaks on James Randi Educational Foundation
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
kui ma erahuvi lähen tegema, siis ma teen juba nii, et avalik huvi sellest teada ei saa


hmm...aga me võime ka nii teha. lepime lihstalt kokku, et kui testi läbid, ei saa sellest keegi teada. sina saad oma papi ja meie ütleme avalikult vaid, et üks anonüümseks jääda sooviv isik tegi puhta töö. või ei teata üldse midagi. kui aga ei tee läbi, siis...noh, siis pole sul ju midagi muretseda - võimeid pole, eriteenistused sind ära röövima ei tule ja avalikult võib öelda küll, et väljakutsele vastanud isik kukkus läbi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

ma sain naerda jälle. sa ei taha aru saada, et huvi on kahte liiki, avalik ja era. avalik huvi on nii progetud, et testija peab igaljuhul läbi kukkuma ja siis seda nõiad, sensitiivid demonstreerivadki. ega keegi pole nii loll, et ülekaaluka avaliku huviga vastuollu minna, sest see on ju nende enda jõuallikas. kõik mida inimene teeb, teeb endale, lepi sellega, et maailma üks sensitiiv ei muuda, seda tehakse ikka üheskoos
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 5:18 pm    Teema: Vasta viitega

misiganes. ühesõnaga asja ei saa. ja omalt poolt mingit sulle sobivat võimetestimise projekti kah välja ei paku?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

ma loodan , et said nüüd aru miks nõiad ja sensitiivid koguaeg läbi kukuvad testimisel, isegi siis kui mõnel nendest tuleks mõte testil edukas olla. sul polegi vaja pakkuda, ma võtan ise endale ja ründan seal kus seda kõige vähem oodatakse, nii et pole karta vahele jääda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 5:26 pm    Teema: Vasta viitega

ausalt öeldes ega ei saanud küll. sain vaid sellest aru, et põhjuse ja õigustuse keeldumiseks leiab vabalt. kusjuures sedagi sain aru, et isegi põhjendus, miks mitte testile tulla, võib olla niiöelda mittetestitav ehk siis suvaline hämu mingist programmeerimisest...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 5:38 pm    Teema: Vasta viitega

kui me välja sees elame siis me ei saa seda fakti eitada. samamoodi ei saa masin välja sees eitada seda, et ma seda progesin ja käitub just nii nagu korralikule masinale kohane, ehk seda mida ma talle progesin. nii, et see on täitsa minu huvides, et keegi sinna testile ei jõuaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

sa räägid vist millestki muust. ma pakkusin välja näiteks MINU ENDA arvuti, kus jookseb juhuslike arvude genereerimise programm (selline imelihtne koodijupp, mis toodab juhuslikke arve etteantud piires ja arvutab neist samaaegselt smatemaatilist keskmist, mitte mingi paranormaalne väli vmt). see arvuti seisab, oletame, pitseeritult kuskil kokkulepitud kohas ja sina ENDA HUVIDEKS mõjutad seda kaugemalt. kasvõi kõrvaltoast või selle sama arvuti kõrval istudes, et ta genereeriks arve sinu soovitud suunas - kas siis keskmisest väiksemaid või keskmisest suuremaid. siin pole mitte mingit "avalikku" ega muud huyvi peale sinu huvi muuta arve ja teeninda raha ning meie huvi saada teada, kas sul see õnnestub.

ma ei saa aru, mida siin endam keerulist on? suudad või ei suuda? noh...vikingi masinat suudad muuta (ehkki sa vist ei tea, et vikingi numbreid ei loosi sugugi mitte arvuti vaid need loositakse välja suhteliselt primitiivselt, nummerdatud pinksipallide abil). kui sa suudad mõjutada sellist hulga füüsikalisemat toimingut, siis peaks ühe imelihtsa koodijupi mõjutamine olema imelihtne. seejuures saad seda koodi ka ise uurida, sulle selgitatakse näitlikult selle toimimist ja seega peaks asi VEELGI lihtsam olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 5:50 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei saa naeru pidama jälle, aga võibolla ma tahan ise erahuvides seda uurida ja sellele patent võtta, et hiljem veel suuremat raha teenida. mis huvi mul oleks sinu katses osaleda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

ma jällegi pean vaid õlgu kehitama, silmi pööritama ja tõdema, et "loll, kes vabandust ei leia" ja testist keeldumisele vabanduste-põhjenduste leidmise osas pole nõiad ja paravõimikud kohe kindlasti mitte lollid Twisted Evil

(et sa ei arvaks, et see liiga ühepoolne on, siis märgin ka ära, et seda, kui palju ma ise siin selle dialoogi käigus naerda olen saanud, ei tahaks ma viisakuse huvides täpsemalt mainida)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

on kellelgi üldse arusaamist, mida kõikide riikide luured sellise inimeseg teevad, kes suudab testi läbida positiivselt?
ma isegi ei kujuta ette, mida on võimalik ette võtta selle inimese endale saamiseks.
alates kogu perekonna karantiini panekust ja ükskõik millest, alates rahast ja lõpetades lihtsa röövimisega, millega seda inimest endale saada.
lisaks see, et kõik ülejäänud luured võtavad luubi alla kõik inimesed, kes sellise inimesega üldse kunagi rääkinud on , kaasa arvatud mahus: tänan ja palun. sest äkki saab miski infokillu sealt kätte, kui saab teada, mille eest see inimene suvatses aitäh öelda!
ja kindlasti tehakse sellest inimeset absoluutne katsejänes, kelle pissitilgad kah iga kord kokku loetakse, et miskite väliste näitajate alusel hakata otsima veel selliseid inimesi või vähemalt inimesi, kellel oleks mingisugune osa nendest võimetest, et siis neid paaritada ja järglased kindlates tingimustes üles kasvatada ja äkki saada nii testisooritanu sarnane isik.
sest mis võimed tal küll on ja milleks neid ära kasutada annab!

ja on selge ka see, et sellist summat ei käida välja lihtsalt uudishimust, olenemata sellest, mida väidetakse.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

jah muidugi teen ma mõne oma sõbraga tihedat koostööd erinevate riikide erinevate salateenistustega Laughing maga end välja, haldjanooleke.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 8:52 pm    Teema: Vasta viitega

sina ei pruugi seda teha, aga ma võin kindel olla, et silm peetakse peal.
on ju teada, et teostatakse pidevat monitooringut paljudes küsimustes ja nii, et see pole avalikult teada.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

ma jään igal juhul seisukohale: sul on aeg end välja magada Rolling Eyes

huvitav, miks kõik tuntud "võimetega" inimesed (vähemalt kohalikud) siiani veel ilusasti potti pissivad ja oma käega vett peale tõmbavad mitte ei saada seda steriilse purgikesga mossadi laboritesse? või tähendab see seda, et kõik avalikud "nõiad, pendlimehed ja muud võlurid" polegi nii võimekad? ei teagi, kas ma julgen siinkohal mõnda "kandidaati" välja hõigata....mine tea, äkki muidu homme Jummi (hannes) ei tulegi tööle? ja kodanik Akk peaks kah olema praeguseks juba teadmatusse kadunud - on neil mõlemal ju CIA ja MI6 seisukohast lausa enneolematult hindamatu väärtusega piss Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

kui vanaks ja haigeks jääte siis on teil silm nagunii peal ja võibolla juba mõned organid välja vahetatud . nii, et asi pole selles. asi on ikkagi ülekaalukas avalikus huvis mis eitab sellise asja võimalikust kuna ükski teadlane pole seda üheski teadusajakirjas veel avaldanud. teaduses pidigi nii olema, et uus teadus tuleb alles siis kui vanad teadlased on kõik surnd, inimesed ju austavad autoriteete, mitte naabimeest, kelle tegemistest neil pole õrna aimugi ja arvavad, et ju ta lollakas on , või muidu veidrik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group