Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ürgnaine & Nõrkuse jõud.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 20, 2004 3:36 pm    Teema: Ãœrgnaine & Nõrkuse jõud. Vasta viitega

Va vaatan, et olen kehva seletaja olnud ja ebateadlikult nati segadust külvanud. Ma proovin nati asja paranda.

Ürgnaine on jõud, mille allikas asub väljaspool planeedi sagedusi. Hetkel 38 sagedusel, see tähendab, et mõjutab hinge. Ajastu vahetusega muutub tema segedus ja ta laskub 37 sagedusele. Siis hakkab ta mõjutama olemust. See jõud oma olemuselt on neutraalne.
mis on selle jõu eesmärk. Ta tõmbab nõrkadele energiat, hoolitsust. Selle jõuga on ühenduses laps. See ongi jõud, mis paneb tema eest hoolitsema. Seda jõudu saab kasutada ka täiskasvanud. Näiteks mina kasutan teadmist tömbamiseks. Mul on soov midagi teada saada, ja inimesed ise toovad selle, jõud juhib. Aga ürgnaine jätab inimese siis kohe maha, kui ta on vajaliku kätte saanud. Näiteks puberdeedi iga. Siis lahkub temast ürgnaisejõud ja ta peab nüüd ise enda eest seisma hakkama. ja ka minu jätab ta maha, kui olen kõik vajaliku teadmiste pagasi kätte saanud.
NB ürgnaine kehastus siis, kui Katus sõidab teatas, et Jehhoova on vallandatud.

Nõrkusejõud on kunslikult loodud analog. Ta loodi 22 sagedusel. Selle lõid maagid, kes tahtsitki jääda tarbijaks. Nad soovisid olla kui lapsed, kelle eest teised hoolitsevad aga ise ei anna midagi vastu. Aga see jõud toitub inimestest. Selle jõu tootmiseks on loodud suured süsteemid. Näiteks ristiusk oma paradiisi ideega.
See jõud vajab endale teenreid. Need on inimesed, kes on teinud diili selle jõuga. Need on inimesed, kes saavad ilma midagi vastu andmatta. Samas nad tühjendavad teisi.
Ja selle jõu orjad on need, kes niinimetatult teenivad kunstlikke abivajajaid, teenreid.
Selle jõu teenri tunneme ära inimesena, keda kõik tormavad aitama. Aga tegelikult ta ise ei tahagi ennast parandada. Ta on saanud kõik vajaliku materjali ammu kätte. Olete pannud tähele, kuidas inimesed kaitsevad mõnd kurjategijat Exclamation Question Kui vaene, õnnetu ja ta vajab kaitset, abi jne. Aga kannatanust ei tee keegi välja. Ja selliseid näiteid palju. Kasvõi õnnetud pereemad. Tegelikult, kui lähemalt neid uurima hakata, siis on nad kõigile oma lähedastele pähe istunud ja peres on täielik vaimne terror.
Ja nõrkuse jõu ori on see, kes on selle lõksu sattunud. Seega esimene ülesanne vabanemiseks on hakata välja selgitama, kas teised inimesed tema ümber vajavad abi või kaigast.

Ma loodan, et suutsin nati oma viga parandada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2004 2:37 am    Teema: Vasta viitega

Siis on asjaga tõsiselt seotud ka koll nimega Metafor (taandarendaja), kellest sa siin ka väga selgelt ja põhjalikult rääkisid:

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=329&start=0
Üks lõik antud tekstist:
Tsiteerin::
Ta annab inimesele võimaluse niimoodi hakkama saada, et ise midagi ei tee. Metafor loob muretu elu peibutusega endale „toitja“. Ta pakub inimesele teadmisi, kuidas muuta oma ümbrust turvaliseks ja saada muid hüvesid, samuti tarkusi, kuidas panna teisi enda heaks tööle.


Et kindlasti peab inimene ennast ka temast vabaks tegema
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Kolm Aug 25, 2004 10:27 pm    Teema: Vasta viitega

nagu juba oli räägitud, on India Jõudu näha kahejalgse Draakonina.
või siis ka nõrkuse jõudu.
minu üllatuseks on midagi väga sarnast kujutanud skulptor Vigeland Norrast.

http://www.zone.ee/rularula/

pildid on tehtud Oslos Vigelandi pargist...neli kuju seisavad kahe kaupa mõlemalpool silda kõrgete postide otsas.
ühelpool silda ründab Draakon meest ja teiselpool silda naist.

pange tähele, tal on kaks jalga ja väga pikk, nõtke saba.

mul on tunne, et oleme selle mehega näinud üht ja sedasama olendit.

minu nägemuses oli Draakonil veel suurem suu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Sept 01, 2004 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

kah kenad: http://www.sorayama.com/gallery/fl09.html (PRIMAL LUST) e. new software is coming

Viimati muutis seda Tüünas (Kolm Sept 01, 2004 3:52 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Sept 01, 2004 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

ork

kas meil mitte lohed polnud ja draakonid olid aasias?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group