Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Lollid
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
PerfectEnemy
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Veeb 2008
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Püh Veeb 24, 2008 8:04 pm    Teema: Lollid Vasta viitega

Lollid, kõike asju mida te kutsute võimeteks ei TOHI teie iskilikult üksi ega nende õpetustega mida siin saate teha. Te seate ohtu ennast ja niipalju nagu teie energiat enda ümber. Need on asjad mis võtavad aastaid aega, et neid õppida ja neid korralikult taltsutada. Kõik telekinees, pyrokinees, telepaat(ohutum neist) ja paljud veel, neid pead kõike tegema õpetaja silma all. Kui sa näiteks telekineesiga sul midagi tuksi läheb see jõud mida sa väljendad kõik sööstab susse sisse tagasi ja keerab sul kõik asjad sõna otseses mõttes persse. Kõik su emotsioonid siin kehas ajab segi niiet võid hakata psühopaadiks või mõrvariks vms sest sai saa aru mis sinuga toimub ja sai tea enam piire mida tohib ületada ja mida mitte ja kujutad ohtu teistele kui ka endale. Peale selle keerad oma karma ka persse ja ühesõnaga peaaegu kõik läheb. Pyrokineesiga on nii et kui sa leeki korralikult välja kutsuda ei oska või sul seal midagi tuksi läheb võid sa süttida põlema või süüdata kõik su ümbruses ja võib ka sama juhtuda mis telekineesiga. Need asjad võivad juhtuda enamjaolt iga asjaga. Kõige algelisemad loitsud võibolla verejooksu peatamise loits ja hypnosis ja sellised on ohutud. Ja üks asi veel et kui sa oled oma hinge väga palju arendanud ja tugevaks teinud siis su füüsiline keha võib selleks nõrk olla ja see peab ka tugev olema et neid asju taluda sest muidu võib ka sama juhtuda mida ma seletasin telekineesi all. Hinge saab arendada mediteerimisega. Ma ütlen ühe algelistest loitsudest et verejooksu peatada ja seda võivad kasutada igaühed ja on täiesti ohutu.


Kui sa lõikad endale sisse või kukud vms siis puhasta ruttu enda pea mõtetest või muusikast su peas(kujutad kasti ja paned mõtted sinna ja sulged kasti või lihtsalt tõukad eemale nendest) ja kutsu endas välja veidi energiat(ei vaja üldse palju) ja lausu seda teksti kolm korda

"Rivers Shall Flow
Be Pure and crystalline
But red rivers must not
they must be trapped inside my being
This river so red
Must Be Stopped with a Golden Net
Stop the now stop this bleed"

Loits mõjub ainult inglise keeles ja kui sa lõpetad on ainuke veri mis sul on on see mis on haavast välja voolanud ja verejooks on lõppenud. Haav pole väga tugev veel (oleneb palju energiat kasutasid) niiet puhasta verest ümbrus ära õrnalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zeitgeist
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 30 Sept 2007
Postitusi: 159
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Püh Veeb 24, 2008 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

WTF mida sa ajad, ma ei saa midagi aru
_________________
Viva la revolucia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 24, 2008 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

loits mõjub igas keeles, ka kehakeeles kui vaja Very Happy
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Veeb 24, 2008 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

Jälle üks "guru" Very Happy PerfectEnemy, räägi õige meile, kust sa selle loitsu välja tirisid, näiteks viska link allikale jne, samuti ütle, kas see sinu peal on toiminud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
PerfectEnemy
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Veeb 2008
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Püh Veeb 24, 2008 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

Selle loitsu ütles üks sõber mulle kes elab präegu Kanadas. Ja jah see on minu peal toiminud, mitu korda isegi. Seda suudab iga inimene kellel vähegi oskust on teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
PerfectEnemy
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Veeb 2008
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Püh Veeb 24, 2008 9:15 pm    Teema: Vasta viitega

USAs tähendab, üks teine tüüp elab Kanadas ja ma ei ole mingi guru. Lihtsalt soovitasin sest teie keha millega mängite.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Veeb 24, 2008 10:57 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kust persest su sõber selle sai? Taas oma sõbralt? Ja kust sai siis selle su sõbra sõber? jne jne jne Very Happy

Väike netituhnimine Googles ja Yahoos andis mingeid saite, mis kahtlaselt tunduvad olevat teismelistele "nõianduse fännidele" suunatud.

Näiteks:

http://www.freewebs.com/darkangel32/Other.html

http://www.spellsandmagic.com/stopbleeding.html

http://www.shadezofblack.com/Healthspells.html

http://www.geocities.com/cheyenneskyeforest/bos/spells_hh.html
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
PerfectEnemy
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Veeb 2008
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Püh Veeb 24, 2008 11:20 pm    Teema: Vasta viitega

Ahet kust persest mu sõber selle sai vaata seda:
http://www.angelfire.com/empire/serpentis666/JoSClergy.html
Teine inimene sealt.
Muidugi võid lihtsalt esiread copyda google otsingusse ja saadki kuskile x lehele kirjutatud loitsu aga see inimene on olnud 36 aastat juba satanist selles elus ja tema ise Saatana abiga tegigi selle loitsu. muidugi on ta selle www.joyofsatan.com i üles pannud sest see on tema tehtud sait ala 60datel ja sealt ongi see levinud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Veeb 25, 2008 5:15 pm    Teema: Vasta viitega

kui sa pole veel aru saanud, kes siin foorumis jagab teadmisi ja kes solgib, siis tee see kõigepealt selgeks.
ja siis hakka sõna võtma, adresseerides oma sõnavõtud konkreetselt.

veel...

ma võin sulle ütelda, et asjad, mida sina pead ohututeks, nendest mõni on väga ohtlik.
aga näib, et sa ei suuda aru saada, millised neist.
(muideks, selles foorumis on sellest kirjutatud küll ja küll!)
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 25, 2008 7:10 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kui sa pole veel aru saanud, kes siin foorumis jagab teadmisi ja kes solgib


soovitan üles otsida kasutaja LAKMUS
sellele küsimusele adekvaatse vastuse saamiseks
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 25, 2008 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
Tsiteerin::
kui sa pole veel aru saanud, kes siin foorumis jagab teadmisi ja kes solgib


soovitan üles otsida kasutaja LAKMUS
sellele küsimusele adekvaatse vastuse saamiseks


oioi, tema räägib ju mingis imelikus keeles Shocked
Tagasi üles
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 25, 2008 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

hasti ja ojeti juomala enese keeles Exclamation Idea
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 25, 2008 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

Laughing Laughing Laughing
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Veeb 25, 2008 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

noh, kui aastaid pole õnnestunud emakeelt rääkida, siis on vähe keeruline kohe jälle õigesti rääkida.
oluline, et õigesti mõeldakse.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 26, 2008 1:00 am    Teema: Vasta viitega

neeh, no kas keeletakistus ikka sedavõrd pärsib, et mõtlemist paista ei lase Shocked kui pelgalt kaasakarjete vorm longab, siis mõjub see küll veidralt, ega muidu poleks närinudki
Tagasi üles
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 26, 2008 1:39 am    Teema: Re: Lollid Vasta viitega

PerfectEnemy kirjutas:
...


Ühes teemas räägid, et inimkonda hoitakse lukus ja teises levitad rituaalmaagiat, mille ülesanne on võtta inimeselt igasugune oskus iseseisvalt tegutseda?
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
PerfectEnemy
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Veeb 2008
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Teis Veeb 26, 2008 1:31 pm    Teema: Re: Lollid Vasta viitega

Faxaros kirjutas:
PerfectEnemy kirjutas:
...


Ühes teemas räägid, et inimkonda hoitakse lukus ja teises levitad rituaalmaagiat, mille ülesanne on võtta inimeselt igasugune oskus iseseisvalt tegutseda?

Inimkonda hoitaksegi lukus, peaksid olema pime et seda mitte märgata. Ja ma ei levita mingit rituaalmaagiat mille ülesanne on võtta oskus inimestelt iseseisvalt tegutseda. Minu meelest tehku mida tahavad aga mina ainult hoiatasin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Veeb 26, 2008 7:10 pm    Teema: Re: Lollid Vasta viitega

PerfectEnemy kirjutas:

Inimkonda hoitaksegi lukus... Ja ma ei levita mingit rituaalmaagiat mille ülesanne on võtta oskus inimestelt iseseisvalt tegutseda.... Minu meelest tehku mida tahavad aga mina ainult hoiatasin.


rituaal on alati dogmaatiline, külmutatud ja välistab mõtlemise, mis on iseseisva tegutsemise aluseks.

...ja kui sa tähele pole pannud veel, siis siin foorumis üritatakse inimestele anda võtmeid nende arvutute lukkude avamiseks, mille taha raffas on pandud!

hoiatus ilma juhtuva konstruktiivse analüüsita on mõttetu ja isegi ebasoovitav, kuna tekitab nõrgemates, kuid arenemisvõimelistes inimestes hirmu blokeerides sellega arenemise teid.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 26, 2008 10:09 pm    Teema: Re: Lollid Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 9:27 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
PerfectEnemy
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Veeb 2008
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Reede Veeb 29, 2008 8:26 pm    Teema: Re: Lollid Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
PerfectEnemy kirjutas:

Inimkonda hoitaksegi lukus... Ja ma ei levita mingit rituaalmaagiat mille ülesanne on võtta oskus inimestelt iseseisvalt tegutseda.... Minu meelest tehku mida tahavad aga mina ainult hoiatasin.


rituaal on alati dogmaatiline, külmutatud ja välistab mõtlemise, mis on iseseisva tegutsemise aluseks.

...ja kui sa tähele pole pannud veel, siis siin foorumis üritatakse inimestele anda võtmeid nende arvutute lukkude avamiseks, mille taha raffas on pandud!

hoiatus ilma juhtuva konstruktiivse analüüsita on mõttetu ja isegi ebasoovitav, kuna tekitab nõrgemates, kuid arenemisvõimelistes inimestes hirmu blokeerides sellega arenemise teid.


Ma ju juba alguses ütlesin et nende ´´õpetustega´´ mida te annate võibolla isegi saaks telekineesi ja selliseid asju teha. Kuid teie ´´õpetused´´ on kõik võibolla ainult veerandid mis need tegelikuses on ja kõik pisidetailid mis on väga tähtsad pole te sinna kirjutanud. Te pole kirjutanud , et siis kui juba isegi telekineesisega hakkama saada, kui seal midagi sitasti läheb mis siis tegema peab, ja ohutusnõudeid ega mitte midagi. Kõige alguses ei tohi algata kohe telekineesisega ja muu sellisega, telekinees ja astraalprojektsioon ja hinge poolitamine, kõik need on kõik edasijõudnutele või õpetajatele ja need võtavad aastaid aega et selles alas edasijõudnuks saada. Vaid kõigepealt tuleb chakrad avada ja neid peab tegema õpetaja sest kui ise proovid neid avada VÕIB tulla hälve vms noh ala sama nagu ma ennem rääkisin. Arvatavasti seda sa juba tead niiet mul pole mõtet seletada. Suit yourselves
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group