Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Lollid
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Märts 01, 2008 10:11 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kui sina lülitad välja oma käed, jalad, pea (kindlasti suu ja keele ning neelamise) ja kõhu ja demonstreerid mulle seda olekut piisavalt õnnelikuna ja piisavalt kaua, elades samal ajal aktiivset ja täisväärtuslikku elu, siis ma mõtlen, kas tasub kaaluda sinu poolt pakutud võimalust, lülitada välja ülejäänud teisikud



käed, jalad on tegutsemismeeled, mitte teisikud. sa ei saa öelda, et sinu käsi on teisik või sinu jalg on teisik, see on idiootne. võibolla sa oledki idioot, ma ei tea. krisnal on küll nii, aga võibolla sa pead ennast krisnaks
, tundub, et sul on 40 erinevat juhtimiskeskust aga õige oleks nimetada, et krisna deemon on kiskunud su 40ks erinevaks jupiks mida nimetatakse teisikuteks. tegelikult , reaalsuses , on ikka nii, et inimene on ainult üks ja see üks inimene elab tegutsemisväljas, mis koosneb 24 komponendist. ja need 24 komponenti pole mingit teisikud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 01, 2008 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

Ohhoo, akk isegi teab 24 sĂĽsteemist midagi.
Kust Sa infi said?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Märts 01, 2008 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ohhoo, akk isegi teab 24 sĂĽsteemist midagi.
Kust Sa infi said?



Krisna andis !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 01, 2008 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

Kas krisnal on sitt pĂĽksis, et jaotab infi?
Loodab, et pääseb hukust.
Surmakanal on minu käes ja ma lennutan Ta siit universumist välja.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Märts 01, 2008 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

See on hoopis minu käes. Ma arvan, et see kultusekivi ongi see Surmakanal. Ja see on minu maapeal. Nii, et sina Akk sööb sitta!.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 01, 2008 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

Surmakanal ei ole seotud väikse kiviga.
Nii, et söö ise sitta.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Märts 01, 2008 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Surmakanal ei ole seotud väikse kiviga.
Nii, et söö ise sitta.



See on suur kivi ja kes teab mis seal kivi all veel on . Näksi ise.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Märts 02, 2008 12:25 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tsiteerin::
Surmakanal ei ole seotud väikse kiviga.
Nii, et söö ise sitta.



See on suur kivi ja kes teab mis seal kivi all veel on . Näksi ise.


Kuule, Akk - kaeva selle kivi alust veidi. Ma oletan, et leiad sealt vaid usse ja saad minna kalale selle asemel, et siin avalikult Krishnaga pedereerida. Usu mind, üks pirakas suitsulatikas on lõpmatus korda parem kui Krishna peerulebra Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 02, 2008 5:35 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tsiteerin::
Surmakanal ei ole seotud väikse kiviga.
Nii, et söö ise sitta.
See on suur kivi ja kes teab mis seal kivi all veel on . Näksi ise.
Ma pole Eesti suurust kivi näinud. Sinu maa on imepisike ja Sinu kivi liivatera võrreldes surmakanaliga. Nii, et söö ikke ise sitt ära.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
liivaterake
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 10 Jan 2007
Postitusi: 239

PostitusPostitatud: Püh Märts 02, 2008 5:40 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Sinu maa on imepisike ja Sinu kivi liivatera võrreldes surmakanaliga. Nii, et söö ikke ise sitt ära.


Pidi nüüd siis minu nimega võrdlema.. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Thule
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 13 Märts 2006
Postitusi: 111
Asukoht: Lasnamägi

PostitusPostitatud: Kolm Märts 05, 2008 9:03 pm    Teema: Vasta viitega

Tervist auväärt rahvas.

Kuidas siis selle verepeatamise loitsuga on, võin proovida kui juhtub haav tulema ja olema kindel et minuga ei juhtu midagi?

Või panen kohe haavale soola peale ja lakun keelega üle.



Ja veelgi huvitaks mind see, kas pole mingit sellist võimalust/loitsu mis suunaks minust välja mingi hulk negatiivset energiat ja aitaks keskendumisvõimet suurendada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Nelj Märts 06, 2008 6:10 am    Teema: Vasta viitega

Thule kirjutas:
Tervist auväärt rahvas.

Kuidas siis selle verepeatamise loitsuga on, võin proovida kui juhtub haav tulema ja olema kindel et minuga ei juhtu midagi?

Või panen kohe haavale soola peale ja lakun keelega üle.



Ja veelgi huvitaks mind see, kas pole mingit sellist võimalust/loitsu mis suunaks minust välja mingi hulk negatiivset energiat ja aitaks keskendumisvõimet suurendada.


Kui on teada ja kättesaadav mõni praktiline meetod probleemi lahendamiseks, on mõttekam seda loitsu asemel kasutada. Näiteks haava saab siduda või plaasterdada, suvel kusagil grüünes olles leiad kindlasti teelehti ja soola puhastav toime on ka üldtuntud - olen kuulnud isegi stoorit, kus üks mees oma külmunud sõrme kanges soolvees leotades korda sai, arstid oleksid näpu lihtsalt maha lõiganud, ja ma ise olen nohu korral soolveega ninalõõre loputanud, töötab sama hästi kui apteegi rohud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
PerfectEnemy
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Veeb 2008
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Reede Märts 07, 2008 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

Chakrad ei avane siis kui sa oled head elu elanud. Kui nii oleks saaks pea iga inimene tänavapeal su mõtteid lugeda ja oleksid elurõõmsad ja ei läheks närvi ega vihkaks jne... halbu emotsioone ei oleks ja palju muud. Aga vaata mis siin toimub mingid aprilliöö rahutused ja laamendamised, tapmised, röövimised ja palju muud. Sa võid arvata et head elu elades sul chakrad avanevad ja sa isegi tajud neid veidikene kui piisavalt keskendud aga need ei ole isegi 10% oma tõest võimust. Kui sul need avatakse siis sai pea keskenduma et neid tunda ega midagi sellist kui sa tahad sa tajud ja näed näed seda pingutamata ja mitte häguselt ega uduselt nagu tavaliselt kui kujutad midagi vaid selgelt nagu päevavalgus. See selleks, jah see oli sul õigus mida alguses tegema peab kui tahad inimest ´´valgustada´´(nagu nad seda kutsuvad) aga ma lihtsalt ei viitsinud seda kirjutada.

Ma tõesti ei viitsi enam vaielda selle asja kallal, sest tõesti ma ei näe sellel mõtet. Seda on ju ilmselgelt näha ju et siin foorumis enamusel (ka loogiline) pole chakrad avatud, näha on ju et inimeste alamkonstekstis on kirjas NÄITEKS krishna on üks munnide munn jne. Kui sul oleks need avatud näeksid sa maailma hoopis teises perspektiivis ja kõik solvamised ja vaidlemised jne on su jaoks mõtetud. Vaielge edasi kui tahate sest mul lihtsalt pole selleks mõtet. Kui sa arvad et sinuarvamus on õige... olgu kui se sul tuju paremaks teeb ja sind suurema mehena tundma paneb.


Ja Thule sa saad hulga negatiivset energiat endast minema põletada siis kui sa kujutad enda ümber heledat valgust kogu keha ja aura peale. Kõik su chakrad on nagu miniatuursed päikesed. Siis kujuta enda ümber veelgi heledamat valgust ja kui näed et su chakrad pole valged vaid mustad osadest kohtadest jne siis tee seda loitsu uuesti ja negatiivsus ongi läinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Märts 07, 2008 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

Veidike rumal jutt.
Tsakrad on otseselt seotud ka füüsilise kehaga ja mingi tsakra mitte töötamine tähendaks väga kehva.
Kui sul 6 tsakra nt ei töötaks, siis su aju lihtsalt ka ei töötaks.
Tsakrad töötavad kõigil, lihtsalt enamusel on seal ummistused või ei käi/pöörle piisavalt kiirest ringi jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Märts 07, 2008 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

valetajaid on siin foorumis enamuses. mina räägin tõtt ja tõsi on see, et ma ei näe chakrasid. kes väidab, et näeb, see on minu silmis valetaja. ma võin chakralaadsetest asjadest üksnes mõelda ja ma tunnistan et filosoofiliste kategooriatena nad eksisteerivad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Märts 07, 2008 11:13 pm    Teema: Vasta viitega

See tshakrate värk võib olla tõesti ka meie kujutlusvõimest tingitud... me ei tea, kuidas meie kehad toimivad ja seetõttu üritame luua oletusi ning kujutluspilte, mis meie arvates aitaksid protsesse seletada. Mina näiteks tshakraid ei näe. Aga ma suudan vajadusel ette kujutada, et näen Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Märts 07, 2008 11:23 pm    Teema: Vasta viitega

ma suudan ka vajadusel ettekujutada, et näen, ja sellise ettekujutuse järgi saab keha parameetreid muuta, kuid kõik muud väljamõeldised on juba ülejuhtimine ja liialdus, mis võib tähendada, et keegi tahab juhtimist üle võtta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen füüsiliselt näinud keeriseid käe peal. Aga need on lambikad, kui vaja näha, siis tuleb blokk peale. Aga kuna olen näinud, siis tean et on olemas. Konkreetselt ma t¹akrasid ei näe, erinevate kehaosade juures erinevat värvi energialaike.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 5:52 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen chakrasid näinud unenägemises unenäokehaga ringi liikudes ja siis oled vaadanud, magajatel on chakrad olemas. Ma arvan, et need kes näevad chakrasid on enda füüsilise kehaga liitnud nn unenäokeha. Sest puhtfüüsiliselt füüsiline keha ei näe energiaid , vaid ainult mateeriaalset kesta. Kuna unenäokeha on puhtast energiast siis sarnane sarnast näeb. Aga mingit kasulikke otstarvet ma ei ole neil leidnud, nagu mõni väidab, et nendel on mingi tähendus jne aga puhtfilosoofiliselt või mõtteliselt , ma arvestan sellise võimalusega, et neil mingi tähendus on. Aga mina mingi nõia juurde remonti ei läheks, sest on palju paremaid remontijaid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Mul ükskord oli võimalus füüsilise kehaga energiakeha liita, aga see energiakeha oli selline , mis ei tunnistanud jalgsi käimist. Ta keeldus lihtsalt jala käimast, kuigi mulle meeldib väga jala käia. Sellepärast ma loobusin sellest energiakehast. Aga ma tajun, et energiakehasid võib endaga liita ja ma usun , et paljud on seda teinud. Sest ega nad muidu teisi dimensioone, sagedusi, chakrtasid ei näeks. Energiakehast saab lahti nii kui tekitada paremal ja vasakul käel elektriline lühis ja siis see energiakehast olend väljub käe kaudu oma koju tagasi. Ja saab energiakehasid nii, et tuleb panna kaks nimetissõrme eripotensiaaliga vedelike sisse unenägemises nagu elektripistikusse. Võite ka proovida
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group