Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Sissejuhatus.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 8:55 am    Teema: Vasta viitega

siin ja seal kirjutas:
Näeh, viivad asja nalja peale.


kes sulle ĂĽtles et see nali oli?
KARDA MIND, KARDA MIND Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil (ja ĂĽks kiilakas ka: Razz
urr, urr, urr
Tagasi üles
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 10:32 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
teretulemast minu mahedasse mulli Cool
krt, saaks paberiveski kah nii lihtsasti Rolling Eyes


ei tea, ei tea miskit, võib juhtuda, et saadki ehk Wink
Ajalugu mäletab, et kui viimati siin niimoodi särati ja siristati Krissu poolt (ja mullitaja tiitel omistati), siis see lõppes tal kaaslase leidmisega Cool
Tüdruk, märgid näitavad, et sa sedasama kummalist,mõistetamatut. Ettearvamatut Twisted Evil rada käid Wink
Dreams can come true
Curiosa kirjutas:
kahjuks mitte, aga äkki võiks - linnast ära kolida ja kultiveerima hakata - kusagil jõekäärus - paraja vesiveskiga, et mahe-paberivabrik püsti panna... tead, kui juhtub vastav mees elus kõrvale sattuma, äkki saabki teoks Cool


They can come true
Yeeeeeee...
They can come true

Move a step closer ...
Just a question of time...

Heaven is a girl that makes dreams come true ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 1:57 pm    Teema: Vasta viitega

Eelnevalt anti üld infot kanepi kohtaja, siis tehti vägagi selgeks, et kanepi lehe märk sümboliseerib kogu maailmas NARKOT ja ka seda ma püüdsingi, sulle rääkida pidevalt! Idea Siin vaimses Foorumis püütakse ikka näidata, enda sümbolit enamus vaimsest nurgast, sina aga topid selle kanepi lehe ja tagad moodne olla, väga napakas igaljuhul! Laughing
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

LAKMUS kirjutas:
Eelnevalt anti üld infot kanepi kohtaja, siis tehti vägagi selgeks, et kanepi lehe märk sümboliseerib kogu maailmas NARKOT ja ka seda ma püüdsingi, sulle rääkida pidevalt! Idea Siin vaimses Foorumis püütakse ikka näidata, enda sümbolit enamus vaimsest nurgast, sina aga topid selle kanepi lehe ja tagad moodne olla, väga napakas igaljuhul! Laughing


mõinikord on targem suu kinni hoida, LAKMUS Wink eriti siis kui pole millestki kinni haarata, aga nii tahaks. kukub väilja ebaloogiline ja jabur katse "kaitsta" midagi Laughing tunnista endale, et suu tilgub süilge ja tahaks teha kandikuks, aga no ei õinnestu. hakkab kergem Cool, kui endale tõitt räigid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 2:25 pm    Teema: Vasta viitega

ma arvan et Curiosa on lihtsalt pidevalt vaimse laksu all ... ĂĽtleme nii,
kuid LAKMUS, pane ka siis oma märk pöörlema 3D Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

liivaterake kirjutas:
Elu ei maksa alati nii tõsiselt võtta.
Ükski äärmus pole hea.

Liivaterake ka öise eluviisiga, viimane postitus 04.06.!
Küllap oskan ka vajadusel nalja visata, samas püüan asjaga ikka lõpuni minna - kui tõsidus, siis tõsidus.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

Mingi uuduuugu või udukogu või udutaja ehk zombi, mis iganes nimega on siia jälle tekkinud, tore jällegi üks zomb ja peksupoiss, areneda sa ju ei taha, ainult targutama kipud,võiksid parem lugeda siin Tokroda edasiviivat materjali! Laughing Mina, meie foorumis märkan ebakõla, siis ka mainin seda ja sa pooldad, vist ka seda kanepi märki, et sind häiris õige tähelepanek, kuid sellest tähelepanekust sa ei osanud aru saada õjeti!
Nägid oma peegelpilti vaid minus! Idea
Aga kui sul midagi kuskilt tilgubki, siis sa ei pea seda siin kuulutama, see on sinu probleem ja vajab parandamist, ehk! Laughing
Aga teadmiseks kõigile meie märk põõrlebki, sest me areneme, seda tuleb osata näha ainult ja kes näeb see ka saab areneda! Idea
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

sa said õjeti aru, et see kanepi värk mulle meeldib. praegugi kuluks üiks laks ära.

Tsiteerin::
Nägid oma peegelpilti vaid minus!


pjean kohe üitlema, et sa ei kanna seda rolli välja, seega ära ehi vöiraste sulgedega Laughing

p.s muideks, ole LAKMUSEna ka oma stiilis järjepidev Laughing
p.s p.s see on kĂĽill maitseasi, aga ma ĂĽitleks, et minu arvates on sul olnud paremaid varikontosid ja rolle Wink
p.s p.s p.s ja sa oled täihelepanelik, ma tjõesti pole lugenud su uut edasiviivat materiaali
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
liivaterake
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 10 Jan 2007
Postitusi: 239

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 5:50 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Eelnevalt anti üld infot kanepi kohtaja, siis tehti vägagi selgeks, et kanepi lehe märk sümboliseerib kogu maailmas NARKOT ja ka seda ma püüdsingi, sulle rääkida pidevalt!


No aga oma peaga mõtlemine pidi ju hea olema...et sis pole zombi Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

õhtust!

Lakmus, kuid keegi ei panegi ju sulle pahaks, kui tunnistad narkomaailma traditsioone (nende sümboolikat arukuse ülesena või mida iganes), kuid tõepoolest, ses osas ei saa sa arvestada kõikide toetusega Sad

uuduuugu, su julgus ja terasus on imetlusväärne! on siin ennegi püütud Akki ja Topaasi seitsmel erineval moel paika panna ja defineerida, mu arust ses osas sa seni ainus arukas

Naima, päeva nael Laughing siin on tõepoolest ajustrabavalt viljastav keskkond vaimse laksu alla jäämiseks Laughing

ja ĂĽleĂĽldse http://www.youtube.com/watch?v=D7fxD32QZ0g&feature=related
Tagasi üles
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Alles juhtus selline asi ,et kaks narkarit tulid pussipeale,ma ei tea kas nad päriselt narkarid ka olid või mitte agab järgmises peatuses olid case selline ,et nad väljusid pussist ja istusid rahulikult pingile maha(vaba tahe,hihi) .Nad olid mõlemad must kakskorda suuremad aga mul pohhui ma olen pagan,või lihtsalt teadmistega jobu ja nii see eluke veereb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

LAKMUS kirjutas:
Aga teadmiseks kõigile meie märk põõrlebki, sest me areneme, seda tuleb osata näha ainult ja kes näeb see ka saab areneda! Idea

selge, selge ... tiirleb lihtsalt niikiiresti, et paistab nagu oleks paigal Idea Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
selge, selge ... tiirleb lihtsalt niikiiresti, et paistab nagu oleks paigal Idea Cool


eks sellest paigalseisvast liikumisest või reisimisest ole palju räägitud ja lauldud * ...

* (juutuub on popp)
_________________
delirium tremens
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 1:00 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa--kui sulle nii väga see märk meeldib, siis püia teda reklaamida ja lehvitada kuskil moial foorumis...näiteks kuskil narko pooldajate omas, edu oleks vapustavam kindlalt! Laughing
uuduuugu--mina olen Eesti Pagan ja mis iganes kannan välja ja kui vaja lähen ka igasse rolli ning tulen sirge seljaga välja! :lol:Stiil on aga igas rollis ju erinev! Idea
liivatrake--kui on sees võõrad zombi programmid, pole arengut ja pole ka oma mõttemudelit! Idea ning ka ei taheta areneda...ometi on materjal otse nina ees olemas, et hakata valgust nägema aga on ju huvitavam pimedas istuda ja lihtsalt lambist siin kireda, otsides millest saaks kinni hakata! Laughing
Naima--igas vormis on ka sisu, tulebosata näha sügavamale! Idea
meie Tokrodalaste märk on ja jääb tiirlema, et puhastada energeetilist meie galaktika süsteemi!
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 1:15 am    Teema: Vasta viitega

LAKMUS kirjutas:
Naima--igas vormis on ka sisu, tulebosata näha sügavamale! Idea

vot siis vaatagi Idea , vorm on sama oluline kui sisu Idea, pole ĂĽhte ilma tjeiseta Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 1:27 am    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
LAKMUS kirjutas:
Naima--igas vormis on ka sisu, tulebosata näha sügavamale! Idea

vot siis vaatagi Idea , vorm on sama oluline kui sisu Idea, pole ĂĽhte ilma tjeiseta Cool

bingo!
lisaks:
"Paljud tajuvad juba vahet vaimsuse ja religiooni vahel. Nad mõistavad, et veendumuste süsteem - mõtete kogum, mida sa pead absoluutseks tõeks - ei tee sind veel vaimseks, ükskõik, millise sisuga need veendumused poleks. Tegelikult, mida enam oma mõtetega (veendumustega) samastud, seda enam oled ära lõigatud vaimsest mõõtmest eneses. Paljud usklikud takerduvad sellele tasemele. Nad võrdsustavad tõe mõttega ja, olles täielikult mõttemeelega samastunud, püüavad alateadlikult kaitsta oma identiteeti, väites end olevat tõe ainuomanikud. Nad ei taju mõtte piiratust. Kui sa ei usu (ei mõtle) täpselt nende kombel, oled nende silmis ekslik ning mitte väga kauges minevikus oleks see olnud sinu tapmise õigustuseks. Leidub selliseid, kes veel tänagi nii arvavad." [Eckhardt Tolle]
Tagasi üles
liivaterake
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 10 Jan 2007
Postitusi: 239

PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 1:28 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
liivatrake--kui on sees võõrad zombi programmid, pole arengut ja pole ka oma mõttemudelit! Idea ning ka ei taheta areneda...ometi on materjal otse nina ees olemas, et hakata valgust nägema aga on ju huvitavam pimedas istuda ja lihtsalt lambist siin kireda, otsides millest saaks kinni hakata!

Esimese lausega nõus.
Aga kiremises pole mul jah sellist valgustatust nagu sul... Crying or Very sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 4:40 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa--Usulahud propageerivad usku:Usu jumalasse ja meie usulahu läbi seda kui ei usu, lähed põrgusse põlema!
Aga kui sa kontrollid teadmisi ehk teadvustad, siis ka koged ja kogemustega tulevad teadmised! Ning areng ja oma mõttemaailm ja nägemus ja saad otsustada ja kaaluda, kuhu egregori kuuluda tahad! Ning ei lase ennast värvata vaid valid ise!
See on minu, Eesti pagana arvamus! Idea
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 11:27 am    Teema: Vasta viitega

oh Tokroda, Tokroda nagu väiksele poisile selgita, mis on tegelikult mis ...

LAKMUS pole mitte viivõrd filtreerija ja inimesetele nende enda peegeldaja, kuivõrd kõige puhtam sinu tahte väljendus, MILLISENA SA ISE TAHAD teised sind näeks ja kuidas sinusse suhtuks ja mida nad teeks sinu heaks
ta kaitseb tõesti, kuid ta kaitseb sinu enesepeegeldust sinust endast ja kui tuleb keegi, kes mitte ei näe seda sinu loodud peegelpilti, siis kaitsed sa eelkõige iseenda peegelpilti väites, et tegelikult nad nägid ennast, mitte sind. see on tõhus kaitsja tõesti Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 11:31 am    Teema: Vasta viitega

uuduuugu kirjutas:
oh Tokroda, Tokroda nagu väiksele poisile selgita, mis on tegelikult mis ...

LAKMUS pole mitte viivõrd filtreerija ja inimesetele nende enda peegeldaja, kuivõrd kõige puhtam sinu tahte väljendus, MILLISENA SA ISE TAHAD teised sind näeks ja kuidas sinusse suhtuks ja mida nad teeks sinu heaks
ta kaitseb tõesti, kuid ta kaitseb sinu enesepeegeldust sinust endast ja kui tuleb keegi, kes mitte ei näe seda sinu loodud peegelpilti, siis kaitsed sa eelkõige iseenda peegelpilti väites, et tegelikult nad nägid ennast, mitte sind. see on tõhus kaitsja tõesti Smile

Gerdel on õigus, et palju baseerub siin ilmas hirmul. Aga ma oleks ettevaatlik absoluudiga, et kõik baseerub. Nii nagu tema teab hirmudest palju, tead ka sina ja nendel mängid inimestega nagu orelit Very Happy. Oled superosav selles Wink. Nii nagu sina teevad tegelt enamik inimesi, et omavad enesepeegeldust endast ja tahet, millisena teised võiksid neid näha. Tahavad end armastada ja olla teiste poolt armastatud, aga on olemas ju stereotĂĽĂĽpne mõtlemine ehk nö TĂ•DE, et kui mõtled teistest vaid head ja näed vaid ilu, siis oledki ilus ja kui näed halba ja mõtled halba, siis oled ise ka halb. LAKMUS sellele apelleeribki tihti - ehhh, nägid minus seda või teist viga, tegelt sa nägid iseend. Et sina oledki see, mida sa mõtled - et inimene nagu peaks samastama end oma mõtetega ja ei midagi muud .... Kuid tõsiasi on see, et kui langeb hirm, et ma pole ilus ja hea ja kui enam ei muretse, millised on mu mõtted - sest mu mõtted ju olengi mina, siis langeb ära ka vajadus kinnitada endale või teistele enda ja nende enesepeegeldust. Näed halba ja ei karda sellest mõelda ja rääkida ja näed head ja ei räägi ja mõtle sellest enam seepärast, et siis ma ju olen ilus ja hea Cool Sa saad vabaks selles mõttes, et sul on julgus näha iseendas kui teistes head ja halba. MA ei pea ise veel võimalikuks seda, et pole ka enam siis head ja halba. Maailm on pooluseline. Lihtsalt ei peaks ĂĽhte või teist poolt rohkem rõhutama ja tähtsustama ehk sellesse takerduma. Kui mul on õigem olla hetkel halb, siis seda ma olen ja kui mulle on vajalik ja õigem olla hetkel hea, siis seda ma olen. See nagu on kohastumus, see valik pidevalt hea ja halva vahel ….


kusjuures Lakmus räägib päris selget juttu, kui ta parasjagu ei sõdi Rolling Eyes
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Meid valitsevad jõud Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group