Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Vajan õmblusmasinaomaniku abi.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 20, 2008 1:28 am    Teema: Vajan õmblusmasinaomaniku abi. Vasta viitega

Plaanis on oma süstale (Taimen) teha veidi korralikum puri, mis veaks paati edasi ja oleks vastupidav - eelmised 2 olid katseversioonid, esimene oli liiga väike ja teise puhus tuul ribadeks. Seekordne plaan on ohverdada üks puhas tekikott, see äärtest nailonnööriga ära palistada ning selle nööri külge tekitada ka otsad masti ja poomi(de) külge kinnitamiseks. Käsitsi sellise asja ettevõtmiseks ei jätku mul kannatust, seega õmblusmasinaomanike abi on teretulnud ning eriti oodatud on abipakkujad Tartust (Tallinnast juba üks on leitud, aga kiiret pole, seega otsin veel).

Kui kellelgi tekib küsimus, et miks ma kusagilt purje ei osta, siis vastan ka sellele ette ära: esiteks säästan raha (kasutatud svertpaadi purje koos mastiga saab umbes 1000 krooniga, aga sama hinnaga ma sain ka oma süsta) ja teiseks muud iseärasused (Emajõel on tuulega nagu on, seega mingi über super mega reiss puri siin midagi juurde ei annaks).

Ühendust minuga saab privas, meiliga paadikapten@hot.ee või MSNis paadikapten@hotmail.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group