Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Vanad asjad - mõtlemine, haigused ja tervis - läbu ka
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 9:06 am    Teema: Vanad asjad - mõtlemine, haigused ja tervis - läbu ka Vasta viitega

On nii, et ikka on hinges nagu päris eluski asju, mis seisavad riiulitel, ammu kasutud ja raiskavad ruumi. Ometi ei raatsi neid prügikotti ajada, toale avaramat ilmet anda, ruumi teha uuele.

Võtad kätte tundetassi ja käsi jääb poole pealt pidama - on jah teine kõrvutu ja põhja all suur mõra - vett ei pea, kuid äkki saab liiva panna või mõne taime sinna kasvama...

võtad vana kontserdipileti, kuhu ei jõudnudki - viskaks selle tühise lipiku minema, aga äkki... mõelda vaid, kui palju selle nimel vaeva nähti, äkki saab sellest käpiknukule pabermütsi voltida...

jne jne jne

Kui väga me kogume asju

miks
on neist ka mingit tolku

väike kõrvalpõige kah - keegi teab mõnd head huuleohatise vastast rohtu???
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa


Viimati muutis seda kerca (Teis Juun 15, 2004 11:27 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 9:13 am    Teema: Vasta viitega

Kõige parem ja käepärasem on kõrvavaik, mis alati kaasas ju Smile
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 9:38 am    Teema: Vasta viitega

Jah, endal pole vaja olnud aga kuulnud olen ka sellest.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Polaarpäev
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 110

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 11:13 am    Teema: Vasta viitega

Huuleohatise kohapealt soovitan Blistex Lip Conditioner. Selline väikses potsikus mitte huulepulga moodi... Endal pole sellist asja kunagi huulepeal olnud aga õde katsetas minu pool ja ütles, et võttis jube hästi ära. Müüakse apteekides...

Vanad asjad hm... just viisin iilge hunniku keldrisse, kuna ikka ja jälle ei raatsinud ära visata...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Polaarpäev
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 110

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 11:19 am    Teema: Vasta viitega

Ahjaa veel, et selline rohi nagu Zoviraks ka pateegis ja maksab mingi 100.- kiidetakse ühe ohatise profi poolt... Ja kui ville pole!!! Siis kasuta jääd! Aga ainult siis kui pole, muidu läheb asi hulluks. Nii et head ravimist...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 12:05 pm    Teema: Vasta viitega

tnx ravi variantide eest

a räägime neist vanadest asjadest kah

üsna käib orki sitateooria alla. Laughing
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

Hakkasin Su jutu peale mõtlema. Noh, minul on vanade asjadega lihtne. Mis linnas jalgu jäävad viin maale, kui seal neist ära tüdinen siis revideerin läbi- mis kaltsuks, mis tulle, mis metallihunnikusse.....
Kuidas aga toimida selle vaimse taagaga , jaah ilmselt peaks samamoodi utiili saatma ainult alati ei taipa, et just see või teine asi ülearune ja äraviskamist väärt on.....
Eks kompostiks peab kõik mittevajalik nagunii minema, et uus võiks idanema-arenema hakata.
Wink Wink Wink
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 1:13 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi võiks selle huuleohatise "veapunkti" välja uurida
Iga haigus saab inimese kallale läbi tema veapunkti Wink

Muideks orjastajad topivad inimestesse ka väärisiksusi, et inimesed hakkaks valesti elama ja mõtlema ning et kollid ja haigused neile kallale pääseks...
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

Mu tuttaval pidevalt see probleem ja ma mäletan, et mingil ajal mõtlesin selle üle. Kuna ohatis tekib reeglina sellest, et veres on kas vähe rauda, või oli veel midagi, ei mäleta.
Veri ringleb terves organismis, mis tähendab, et inimene on blokis, ja ei saa vajalikke aineid. Sellele toetudes pole vaime toit vastav ta vajadustele. Kõik kajastub füüsises.
Mu tuttaval on tarvis üsna karmilt ja sirgjooneliselt asju suunata siit ka takistus- ohatis suul.
Kindlasti oskavad need, kes asjaga rohkem on tegelenud ka konkreetsemalt ja sisukamalt rääkida.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 1:53 pm    Teema: Vasta viitega

heh, seekord ise sain küll murest kiiresti lahti - tõesti see va vaik aitab, kui kohe jaule saada ja odavam kui sovirax. teepuuõli kiirendab paranemist, a ei päästa töllmoklusest

füüsiliselt vanade asjadega on mul suhtkoht lihtne - mingi aastake seisavad nn reservis ja kui siis ka pole neid tarvis läind, siis musta prügikotti ja laiali jagada - inimeste ning prügimäe vahel.

vaimse ülejäägiga peaks kah vist olema, et lihtsalt unustaks. Isiklikult on kohutavalt lühike nime ja numbrimälu - see eest hea näo ja situatsioonimälu.

emotsionaalsusega on nii aga omamoodi kummaline olukord - hoiame ju hetki alles - häid ja halbu
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 2:08 pm    Teema: Vasta viitega

kerca kirjutas:


vaimse ülejäägiga peaks kah vist olema, et lihtsalt unustaks.

emotsionaalsusega on nii aga omamoodi kummaline olukord - hoiame ju hetki alles - häid ja halbu.


Unustamine ei aita, asi peab mu sees olema lõpetatud. Unustatud lõpetamata asjad on mu jaoks justkui kraavid, millele purret pole tehtud- ikka ja jälle tuleb läbi ronida. Ja need asjad mida tõesti unustada saab ju olid need vaid mööduvad hetkeolukorrad.
Nii on mul seni olnud.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

Mul õnneks sellega eriti probleemi pole, saan vanad asjad üsna kergesti nii füüsilised kui vaimsed seljataha jätta. vahest muidugi on selliseid situatsioone elus, mis ei unune vist iialgi ( nii head kui halvad).vähemalt olen püüdnud need enda jaoks lahti mõtestada ja selgust saada ,miks selline olukord või situatsioon on üldse tekkinud. ja siis see lihtsalt läheb meelest ja ei kerki ülesse ( ei häiri) Smile
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

vanade asjadega on mul nii, et neil on mingi 1-2 kuud ootereziimi ja kui selle ajajooksul pole vajaläinud, siis ei lähe mitte kunagi vaja ja läheb prügimäele vms. Ei seedi koli keskel elamist.

Misasi see ohatis on, sry minu asjatundmatust.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 3:30 pm    Teema: Vasta viitega

mina arvan seda, et iga haigus on ravitav, kui inimene on valmis ennast muutma...
Ise leian selle haiguse infokogumi üles (nagu mingi helendavkera ehk siis infokera), aga selle lahti mõtestamisega on raskemad lood
ka näiteks vaegnägemist on võimalik parandada, oma maailmapilti ja veendumusi muutes...
Minul nägemine päris korda ei läinud, aga läks ikka tunduvalt paremaks. Muideks istusin teleka taha ja alles siis hakkasin neid soovitusi realiseerima, pilt läks kohe selgemaks.



ja vanade asjadega on see hea, et vaatad neid ja sulle tulevad kümned vanad sündmused meelde, mida pole juba aastaid meenutanud. Vanad esemed on nagu uks minevikku.
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos:

ju oli sul silmade üleväsimus ja sellest siis nägemisteravuse langus. kuid eluaegsetele prillikandjatele sinu soovitatud maailmapildi muutus vist ei mõika.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
Arxos:

ju oli sul silmade üleväsimus ja sellest siis nägemisteravuse langus. kuid eluaegsetele prillikandjatele sinu soovitatud maailmapildi muutus vist ei mõika.


Miks mitte ?

Räägiks siis oma probleemidest seoses vaegnägemisega.

Pidin endale selgeks tegema, et iga väiksem asi on sama tähtis kui suurem asi. Võtame näiteks arvuti, kui näiteks videokaardilt on üks pisike ühendus puudu, siis ei lähe terve arvuti tööle.
Pidin omale nagu Win-Yang -i sümbolit põhjalikult lahti mõtestama ( et iga väike asi on osa suurest asjast, sipelgas on osa kõiksusest ja ilma selle sipelgata ei oleks kõiksus enam see, mis koos selle pisikese sipelgaga)
Oli muidu ka veel paar asja...
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea, pigem on mul sedapidi, et soov muutuseks on olemas kuid mind muudetakse siis kui aeg on käes ja ma selleks valmis. Osad asjad on niipidi kätte tulnud. See muutuste tegija olen küll ma ise, kuid tulevikust. Nii kord näidati. Ja kui ma enese jaoks loon muutused, siis on ka nii, et elu, mis on antud tuleb ka mul endal hoida ja jälle läbi tuleviku. Samas on teel abilised nii inimeste kui abivaimude näol.(pean silmas meie ajalist olekut)
Jah, haiguse likvideerimine ongi põhjuse mõistmine, mitte tagajärgede ravimine.
Vanad asjad- jah on asju, mis mäletada aitavad, kuid eelmine-üleelmine elu. Jääb midagi muud, arvan, et ilusad mälestused ei kao ka elude järel kusagile.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

Teeks järsku mingi haiguste ja nende tegelike põhjuste teema? Oleks üsna huvitav...
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 4:16 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos:

* Miks mitte ?

Kuidas miks mitte? Prillikandjal on silma sees olevad lihased lõtvunud ja millise valemiga saab mõttejõul jupi lihaskiudu vahelt ära kaotada või neid trimmida nii täpselt et teise äärmusse ei lange?

Inimese kehal on mingi osa nn liikuvad häired millega saab organism hakkama ehk isetervendav mõju kehale. Teine osa häireid on lõplikud ja ilma füüsilise vahelesegamiseta pole võimalik parandusi teha.

Mes puutub siia videokaart, inimene ei ole videokaart:))) Kuidas saab üldse inimest võrrelda mingi elutuasjaga?
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

aga selles arvutialases näites ei pidanud ma ju silmas inimest...

Kuidas nõiad "ravivad" inimestel vähkkasvajaid, verevähki ja aids Question
Sa võid seda muidugi mitte uskuda...
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group