Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

halvad energiad meie vahel..
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 3:52 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
Naima kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
Ma ei tea, mis minuga valesti on Sad Kas on see ka seotud mu alateadvusega? Nende "mÀluploki hÀiretega" ??

Sa programmeerid ennast ise et, Singa on midagi valesti, sisendad seda endale.

Sedasi olen hakanud ma mÔtlema peale meie pika ajalisi halbasid suhteid ja peale erinevate suurte probleemide ja tagasilöökide pÀrast.

Sinu valik muidugi, kuidas Sa mÔtled.

Pm kĂŒll .. Aga nagu ma kuuendal lehekĂŒljel kirjutasin, siis hakkab mulle koitma, et probleem on minus..
Tagasi üles
Beez maag
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

....

Viimati muutis seda Beez maag (Nelj Juul 09, 2009 6:27 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Peamiseks on, et ei tohi ihaldada rohkem vara, hĂŒvesid kui eluks vajalik ja kui palju eest suudetakse hoolt kanda ning mĂ”istlikult kasutada.

kuidas kindlaks teha kui palju vara on vajalik? vanasĂ”na ĂŒtleb, tĂ€inahka pidi ka saja aaata pĂ€rast vaja minema.....nii et mĂ”istlik pole midagi Ă€ra visata , tuleb koguda halvemateks aegadeks
Tagasi üles
Beez maag
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

Vahe selles, mis Sul endal vaja ja mis peaks ĂŒhiskonna arvates sul vaja olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja
ma ĂŒtlesin, et teen Su alateadvuse korda ja siis ka teen.
Ma tegelen Sinuga, mitte su suhtega. Seega on kÔik OK.
Jah need probleemid, mis kirjeldasid, on seotud Sinu alateadvusega.
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2008 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
enesearmastaja
ma ĂŒtlesin, et teen Su alateadvuse korda ja siis ka teen.
Ma tegelen Sinuga, mitte su suhtega. Seega on kÔik OK.
Jah need probleemid, mis kirjeldasid, on seotud Sinu alateadvusega.

OK.
Kuidas see vÀlja nÀeks?
Pean sinu juurde tulema? Kuhu tÀpsemalt? Ise elan Tallinnas.
Kuidas tuleks (arvatavasti) seanssidega arvestada? Kui mitu neid olla vĂ”ib? MĂ”tlen seda rahalise poole pĂ€rast... Üks seanss 300 eeki? Kui tihti tuleks neid teha, kui on vaja mitut seanssi? Ma mĂ”tlen, kas kuus korra vĂ”i kuidas? Vabandan paljude kĂŒsimuste eest. Mul ei ole lihtsalt kuus korraga vist mitme seanssi eest raha vĂ€lja kĂ€ia Confused Confused Sad Embarassed
Muidu aga olen nÔus vÔtma vastu abi teilt Wink Smile
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2008 2:08 am    Teema: Vasta viitega

Seansse ma ei tee tihetamini, kui kahe nÀdala takka.
Kuu on tÀitsa paras.
Kui tuled, eks siis nÀe, mis teha tuleb.
Ma saan peale viit vastu vÔtta. Ma kÀin ise tööl.
Aga helista ja siis lepime tÀpsemalt kokku. Numbri annan privas.
nosalt
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 27, 2008 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tunnen huvi kuidas Sul "enesearmastaja" lÀheb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
enesearmastaja
Hall pÀike
Hall pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 28, 2008 9:49 am    Teema: Vasta viitega

nosalt kirjutas:
Tunnen huvi kuidas Sul "enesearmastaja" lÀheb?

Tere, tere - ĂŒle pika aja Smile
Sensitiivi juurde ma ei lÀinud 1. sest raha polnud ja 2. tundsin endas jÔudu ise midagi paremaks muuta.
Korteris, kus me elame, on igatahes halvad energiad liikumas - seda ĂŒtleb igaĂŒks, kes tajub .. Vahel mĂ”jutab see meid, meest aga rohkem, aga ĂŒldiselt elab ĂŒle .. - LĂ€hemegi tĂ€na teist korterit vaatama, mida vb ĂŒĂŒrida siis. Piltidelt tundub see ilus, valguskĂŒllane, hea ja hubane - ahjukĂŒte, pĂ”randaks vanemad naturaalsed lauad, vĂ€ike korterelamu, heas kandis (asukohalt)... Very Happy
Suur osa meie probleemidest tuleb kindlasti "kodusest" (- ma ei tahaks seda kohta, siin, oma koduks nimetada sest minu KODU ei saa olla nii halb.. Wink Evil or Very Mad ) elust, selleks loodan, et korteri vahetusega saab ĂŒht-teist joonde.
Teine probleem, mis tekitab pingeid, on muidugi raha. Sellegi kallal kĂ€ib peamurdmine ja targemate inimestega nĂ”u pidamine - kas teha firma, hakata fieks (lai mĂ”iste esialgu) vĂ”i leida tasuvam töökoht... Mina tööl ei kĂ€i ja veel aasta ei saa minna - laps alles ĂŒhene. Mees aga teeb nii tööd, et ei jĂ”ua Ă€ra rabada ja palk pole ĂŒldse see, sellise rabamise eest, mis "peaks" ja vĂ”iks ... Noh, see mure on kindlasti igale teisele eestlasele teada ja tuntud Smile
Kui rÀÀkida vaimsest poolest.. siis hing on nagu rahulikum Wink Üksteise vahel enam nii suuri pingeid polegi (, kuid viimased 4 pĂ€eva olen mina vale jalaga voodist astund kĂŒll Wink Confused ). PĂ€ris iga mĂ”tetu asja peale enam nĂ€rvi ei lĂ€he, ei teki vajadust nokkidagi eriti millegi kallal ja pĂŒĂŒan endas arendada teise mĂ”istmist.... Wink Nagu ma vist varem ĂŒtlesin, oli probleem vist minus suures osas.
Hmmm... Mis veel meenub. Enne, isegi veel siis, kui kirjutasin seda teemat, olin ma selline, kel oli vaja vahel (,vahel pĂ€ris tihti) kritiseerida inimesi, olgu ta vÔÔras - nĂ”medalt riides vĂ”i keegi teine ja teisiti... Ma rÀÀkisin Ă”ega pidevalt taga kui nĂ”me keegi on ja ikka nii haigete huvidega (nt. mu ema on hakanud hinduismist vĂ€ga huvituma ja palju mediteerib, kĂ€ib Indias jne), vend ka omamoodi - huvidelt emale sarnane jne. ... Aga nĂŒĂŒd on nii, et ma EI SAA lihtsalt inimestest taga rÀÀkida!! Ma ei saa midagi seljataga halvasti kellegi kohta öelda - eriti lĂ€hedaste inimeste kohta. Mul jÀÀb see siis kripeldama - kohe kĂ”vasti hinge kriipima - ja ma tunnen veel mitu pĂ€eva seda paha tunnet vahel. Olen hakanud nagu hunt karjaga kokku hoidma ja olen leidnud siira suhtumise (ja ka kĂ€itun vastavalt), et igaĂŒhe oma asi, kuidas oma elu elab - ja ma ei ĂŒtle ĂŒhtki halba sĂ”na selle kohta!; , mis teda huvitab jne..
Kui inimene tunneb ennast kuidagi paremini kui teisiti, ja tal on hingerahu nii, siis miks peaks ta mitte nii olema nagu soovib, ja miks peaks ta alluma sellele, mis kogu muu ĂŒhiskond arvab.. - Kui paljud arvavad, et "ah sa oled nĂ”me, et mingi mediteerid ja kĂ€id mingeid kahtlaseid asju laulmas", siis see ei ole kellegi asi - see on inimese oma asi! Wink

Ok... Iiiiiiilgelt pikaks ja tĂŒhiseks lĂ€ks mu jutt Very Happy PĂŒĂŒdsin selgitada, mis toimub... Imestan isegi, kuidas olen muutunud. Ma olin kunagi, pĂ€ris pubekaeas Laughing , selline, kes ainult kritiseeris ja kritiseeris ja unejutuks ka KRITISEERISIN.... Aga nĂŒĂŒĂŒd .. Surprised Ma ei jĂ”ua Ă€ra imestada. Ja see on nii hea tunne tegelikult! See, kuidas sa lihtsalt EI SAA öelda midagi halba kellegi kohta (ok, vahel mĂ”ni ĂŒksik erand juhtub vb - no kui tĂ”esti-tĂ”esti pĂ”hjust on) Laughing Ja on ka sĂŒvenenud see, et ma saan isegi pĂ€ris kurjaks kui keegi ĂŒtleb midagi halba kellegi kohta, kes ei ole "selles" sĂŒĂŒdi - nt. kodutut oma vaesuses, invaliid selles, et nad kĂ”nnivad imelikult vĂ”i ei saa soravalt rÀÀkida vms...

Ok, lÔpetan jutu - tÔesti pikaks venis Very Happy
Kena pÀeva siis!! Wink
Tagasi üles
nosalt
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Esm Märts 03, 2008 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tore! Olles endaga rahul suudame hoida isiklikku tugevat ja kÔrget vibratsiooni ning madalad vibrad jÀÀvad mÀrkamatuks. http://natalyapolovko.narod.ru/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 7

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group