Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

halvad energiad meie vahel..
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 3:08 am    Teema: halvad energiad meie vahel.. Vasta viitega

Tere!

Olen nüüd siin värske olija Smile

Mul on suuuur mure...
Alustan sellest, et.. Olen 19-aastane, mul on aastane tütar mehega, kes on 21-aastane. Me ei arva, et oleme midagi liiga vara teind ja otsustand Wink Tunnen oma elukaaslast juba 8 aastat. Juba varem, siis kui me tunduvalt nooremad olime, oli meil 2 suhet. Aga me armastasime teineteist salaja edasi... Läksin siis 2005 sügisel ühest pikema-ajalisest suhtest lahku ja kuu pärast saigi minust ja TEMAST paar. Juba mõne kuu pärast otsustasimegi lapse teha jne. olime väga-väga õnnelikud! Aga vat ei teagi, kust... on hakanud meie energiaid ja sidet miski "närima". Me tunneme ikka seda suurt armastust üksteise vastu aga ALATI kui meil hakkab suhe korda saama ja saame juba paremini läbi, siis tuleb mingi suur tagasilöök Confused Kas mingi meeletu rahaline probleem või mõndade sugulastega kohutavad kana kitkumised jne Confused Milles asi? Me nagu ei tohikski õnnelikud olla. Keegi koguaeg segab!! Ma ei saa aru :S Ma nii väga tahan teda armastada ja tema mind... Aga suhte hoidmine läheb aina raskemaks. Ise ma täiesti reaalselt tunnen, et mul on karma-augud (suured!!).. ehk siis negatiivne energia pääseb mulle ülimalt kergelt ligi ja positiivne "ununeb" ruttu. Ma olen üpris kindel, et ka mehel on nii. Mõlemad oleme väga närvilised ja kuidagi negatiivseks ja kaitsvaks muutunud välismaailma suhtes. Ehk tulekski alustada oma karmade ja energiate parandamisega? Kas võib selles olla probleem? Või on keegi oma suure halva mõttega meid maha tampinud? Ma tunnen küll nii. Või pigem... Ma tunnen et keegi on mõttes väga halb meie peale ja kuna meil on suured karmaaugud, siis oleme me vastuvõtlikud ja mõjutatavad sellest. Aga kuidas seda muuta? Ma ei taha, et kõik untsu läheb mingi krdi energeetilise-maailma pärast Sad Sad

Loodan, et saite mu segasest jutust aru Smile

Mainin veel ära, et ongi plaan minna sentsitiivi juurde lähitulevikus - võimalikult ruttu, ja asjale selgust saada ja püüda parandada, mis parandada annab Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 9:58 am    Teema: Vasta viitega

Sissejuhatuseks: Praegu käib Headuse ja Kurjuse vahel halastatu võitlus s.t. Kurjus on asunud rünnakule. Oma nahal hakkasin seda tunnetama oktoobrist 2005. Kurjuse käsutuses on kõige moodsamad relvad homogeense energovälja rikkumiseks. Võibolla olete ka sattunud tehnogeense rünnaku alla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 10:26 am    Teema: Vasta viitega

nosalt kirjutas:
Sissejuhatuseks: Praegu käib Headuse ja Kurjuse vahel halastatu võitlus s.t. Kurjus on asunud rünnakule. Oma nahal hakkasin seda tunnetama oktoobrist 2005. Kurjuse käsutuses on kõige moodsamad relvad homogeense energovälja rikkumiseks. Võibolla olete ka sattunud tehnogeense rünnaku alla.


kusjuures!! Hakkasin ka mina tundma sellist asja 2005 a. sügisest .. huvitav Surprised Aga kuidas sellest üle olla või lahti saada? Pidevalt on sihuke tunne nagu oleks rase Very Happy - hormoonide suhtes. Aga ei ole Confused Millal see võitlus lõppeb või peame meie, inimesed, selle ise peatama? Astudes vastu ja lihtsalt üle olla jne. Kuidas???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 11:10 am    Teema: Vasta viitega

sensitiivid on mõtekamad . nõidadest on parem eemale hoida
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 11:30 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
sensitiivid on mõtekamad . nõidadest on parem eemale hoida


Sensitiivi juurde ma just tahangi minna. Üks päris tuntud sensitiiv Tallinnast ja olevat ka hea. ja eks me peame vist mõlemad mehega sinna minema ja midagi peale hakkama selle olukorraga, aga endal kahjuks jõudu ja oskust ei ole, et midagi tunduvalt paremuse poole liigutada.. nii meil mõlemal - lihtsalt jõudu ja energiat pole selle jaoks... nagu kaoks kuhugi pidevalt.. ! Confused

Aga kellel veel selline probleem on? Kuidas ja kas olete jagu saanud? Olete endise MINA tagasi saanud ja elu on nüüd rahulik ja rõõmus? Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Styr
Arengumaag


Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 11:47 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda poole on mõtekas minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 11:53 am    Teema: Vasta viitega

Styrman kirjutas:
Tokroda poole on mõtekas minna.


Kes on tokroda? Embarassed Rolling Eyes Miks ta hea/parem on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Styr
Arengumaag


Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 12:03 pm    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
Styrman kirjutas:
Tokroda poole on mõtekas minna.


Kes on tokroda? Embarassed Rolling Eyes Miks ta hea/parem on?


http://www.vaimumaailm.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=9

Sest ta on kõikvõimalikest süsteeemidest mõjutamata ning asjad töötavad, kui need enda jaoks selgeks teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 12:08 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda süsteemi valdab ainult Tokroda. Aga kui minna sensitiivi juurde kes valdab tuntud süsteeme siis saab hiljem omal käel ennast edasi remontida ja ei jää sõltuvaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 12:12 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tokroda süsteemi valdab ainult Tokroda. Aga kui minna sensitiivi juurde kes valdab tuntud süsteeme siis saab hiljem omal käel ennast edasi remontida ja ei jää sõltuvaks


Sina soovitaksid pigem sensitiivi poole pöörduda kui Tokroda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 12:41 pm    Teema: Vasta viitega

jah, kui ei ajata kuiva filosoofiat
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 3:42 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
sensitiiv või Tokroda on samuti inimene, sellest saad aru?


Saan aru. Ma tunnetan milles asi on - sellest saan ma väga hästi aru, et mul on karmaaugud ja miskit negatiivset on pidevalt mu elu häirimas. Ma oskaks isegi ise hakata seda parandama aga mul ei ole jõudu. See on probleem. Ja ma vajan abi ja tuge selles osas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
jah, kui ei ajata kuiva filosoofiat


Kuivast filosoofiast ainuüksi ei ole praegu kindlasti väga suurt abimeest. Olen proovinud, tean neid asju.., aga mida ei ole on energia ja jõud selles osas, ja ka keskendumise ja järjepidevusega probleeme nii.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Võllur
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 236
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 3:04 pm    Teema: Vasta viitega

Oled kindel, et sul see karmavõlg ikka see on milleks sa seda pead? Kas ... oled ikka kindel kõiges mis kirjutad?
mina pole abimees siinkohal tegelikult. Mul nimelt pole lapsi.
_________________
Ohsa nugis! Ah ei kurat kass hoopis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 3:43 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

maagia peaks aitama, ilma kuiva filosoofiata. maagia vähendab asjatut tõmblemist ja tekitab energiat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 3:26 pm    Teema: Vasta viitega

Võllur kirjutas:
Oled kindel, et sul see karmavõlg ikka see on milleks sa seda pead? Kas ... oled ikka kindel kõiges mis kirjutad?
mina pole abimees siinkohal tegelikult. Mul nimelt pole lapsi.


Ma ei saa päris hästi aru sinust. Ma ei räägi karmavõlast vaid karmaaukudest. Need ju ikka on kaks eri asja? Confused Paar aastat tagasi olin ma rõõmus ja hea inimene ning ei lasknud välisel end VÄGA palju mõjutada ...Lasin siis mõjutada end mõnel määral teiste inimeste arvamusest ja kõik maailma katastroofid ja probleemid tekitasid mulle muret. Nüüd sõidab mulle KÕIK sisse ja selle halb energia jääbki minusse, ma ei suuda sellest kuidagi lahti lasta. Kui saan natukeseks rõõmsamaks ja tugevamaks, siis tuleb mingi räme tagasilöök jälle! Confused Ja kõik on vanamoodi .... Ma ei tea, kas see puutub asjasse Smile aga natuke ikka.
(Ei tea, kas on karmavõlg. Eelmistes eludes olevat ma nunn ja usklik olnud Very Happy Aga isegi olevat tahtnud enesetappu teha..... Kuid üks munk "päästis" mu rääkides minuga. Nägin seda munka mõned aastad tagasi oma toas Surprised )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 3:43 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

Karmaprobleemidest vabastab andeks palumine ja andeks andmine. (Luule Viilma "Ellujäämise Õpetus") Luule oleks veel palju öelnud ja kirjutanud. Kas elate kortermajas? Soovitan minna loodusesse, metsa, orgu. Kui Teie Kahekesi seal õnne ja rahu tunnete siis on eluase sattunud energorünnaku alla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group