Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

halvad energiad meie vahel..
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 3:54 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 3:44 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

nosalt kirjutas:
Karmaprobleemidest vabastab andeks palumine ja andeks andmine. (Luule Viilma "Ellujäämise Õpetus") Luule oleks veel palju öelnud ja kirjutanud. Kas elate kortermajas? Soovitan minna loodusesse, metsa, orgu. Kui Teie Kahekesi seal õnne ja rahu tunnete siis on eluase sattunud energorünnaku alla.


Tõsi.. Kui me oleme käinud metsas jalutamas või sõpradega aega veetmas (kusagil mujal kui meie kodus), siis oleme me õnnelikud olnud ja suhteliselt rahulikud. Tunnen ennast siin korteris väga halvasti, kus elame juba algusest peale. Kahjuks ei saa me ka ära siit ruttu minna Sad Üürime üli soodsalt head korterit - selleks. Olen mõelnud kutsuda kellegi siia puhastama aga need maksavad ka päris hästi ja pappi meil praegu eriti njeetu Very Happy Vot. Need raha-jamad on ka koguaeg. Kui on lõpuks võimalus säästa, siis tuleb ikka mingi mats - nt lasti meil auto aknad paar nädalat tagasi õhupüssiga sisse (KUID õnneks kasutasime "võõrast" autot ja meie ei maksa, aga ikkagi!) .. selliseid asju juhtub tihti meil Sad
Kodus olles tunnen alati, et keegi jälitab mind ja pimedas tekib hoopis tunne, et keegi lööb kohe noa selga Very Happy vb kujutan ka ise pimedust ja üksindust nii jubedaks !?? Selle ajaga kui oleme siin elanud on minul tervis nässu läind ja mehele tikuvad halvad inimesed ligi jms. Täitsa jama!! Confused Confused Sad

See, kellede korter see on, mida me üürime, nendega läksime väga suurele sõjajalale septembris ja see lõi meid rivist välja. Peale seda polegi suutnud väga taastuda. Huvitav on see, et need inimesed (mehe sugulased - vanatädi ja tema tütar) astusid kummaliselt meile vastu. - Ma aitasin neid koguaeg, tegin neile süüa sel ajal kui nad meil siin külas olid (elavad soomes), hoolitsesin, muretsesin ja püüdsin väga palju aidata vanatädi tütart, kel on närvid katki (hullumajas istund jne) .., ja JÄRSKU!!! ..laps tegi väikest virinat ja ma sain mõlema käest sedasi sõimata!!! - küll laps koguaeg nutab, mina tõstan neid omast korterist välja, küll olen alaarenenud ja vajan alles täiskasvanuks saamist ja mis kõige huvitavam, panid nad veel paaalju otsa kogu teemale - ma ei luband meie nõusid kasutada, meie toitu süüa, meie rätikuid ja asju kasutada jne jne... VOT! Very Happy see lõi mind rivist välja veel kauaks. ma olin niiiiiiiii hea kui vähegi sain ja ma ei öelnud kordagi midagi paha ja vaat mis on vastutasu! Crying or Very sad

Panin vist jälle teemast mööda või läksin liiga põhjalikuks? Very Happy Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
akk kirjutas:
sensitiivid on mõtekamad . nõidadest on parem eemale hoida

mille poolest nad erinevad on?


äkki, et üks tegeleb rohkem musta energiaga ja teine valgega?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võllur
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 236
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Minu viimane post jäi vbla selle pärast ebaselgeks ka, et ma jätsin ühe küsimuse sealt välja... St. kustutasin ära. Aga kui ma nüüd loen su juttu siis.
ok

Kle võibolla sul on sitt mees keda memmetab suguvõsa? Anna andeks.. aga no imelikuks kisub see pilt.
_________________
Ohsa nugis! Ah ei kurat kass hoopis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Võllur kirjutas:
Minu viimane post jäi vbla selle pärast ebaselgeks ka, et ma jätsin ühe küsimuse sealt välja... St. kustutasin ära. Aga kui ma nüüd loen su juttu siis.
ok

Kle võibolla sul on sitt mees keda memmetab suguvõsa? Anna andeks.. aga no imelikuks kisub see pilt.


ekää. ma jätsin muust rääkimata. mees sai samamoodi pikki päid ja jalgu ja lisaks veel mehe vanaema (vanatädi õde) ka Very Happy et vanaema on kõiges süüdi, mis nüüd on - tema soovitas meid üürnikuks võtta! Kogu mehepoolne suguvõsa on riius nendega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja kirjutas:
Võllur kirjutas:
Minu viimane post jäi vbla selle pärast ebaselgeks ka, et ma jätsin ühe küsimuse sealt välja... St. kustutasin ära. Aga kui ma nüüd loen su juttu siis.
ok

Kle võibolla sul on sitt mees keda memmetab suguvõsa? Anna andeks.. aga no imelikuks kisub see pilt.


ekää. ma jätsin muust rääkimata. mees sai samamoodi pikki päid ja jalgu ja lisaks veel mehe vanaema (vanatädi õde) ka Very Happy et vanaema on kõiges süüdi, mis nüüd on - tema soovitas meid üürnikuks võtta! Kogu mehepoolne suguvõsa on riius nendega.


Kõik oli ok, ok ja ok... kuni järsku miskit plahvatas ja nad hakkasid kõigi sugulastega sõdima, kaasaarvatud minuga. Ja meie, mehega, saime kogu selle kõige suurema portsu enda kaela. Ma just imestangi seda, et ole nii hea kui tahes aga vastutasu on SELLINE!! Surprised Confused ma olin täiesti ilma tingimusteta nendega hea...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 4:12 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 3:45 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võllur
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 236
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 4:12 pm    Teema: Vasta viitega

okei... aga sellisel juhul... miks sa võtad südamesse mingite ebastabiilsete ja väiklaste inimeste iba? Kuidas saavad siukesed asjad TEID segada?
_________________
Ohsa nugis! Ah ei kurat kass hoopis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 4:16 pm    Teema: Vasta viitega

Sa oled saanud teiste kulul kaua elada. Nüüd on jõudnud tasumisetund kätte. Mille üle sa imestad? Loe oma teksti: soodne korter, võõras auto, teiste nõuanded... jne. Niipalju kui oled saanud, tuleb nüüd tagasi anda.

Ja kui nüüd pappi pole anda, võetakse rahu, tasakaalu, õnne, armastust. Seega teie vahel pole miskit häda. Probleem on teie suhe teie ümbrusega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

Võllur kirjutas:
okei... aga sellisel juhul... miks sa võtad südamesse mingite ebastabiilsete ja väiklaste inimeste iba? Kuidas saavad siukesed asjad TEID segada?


Tegelt läheb see veic algteemast mööda ju? Wink Kahjuks olengi ma selline, kes võtab südamesse kergelt. Püüan seda muuta. See on kurnav ju ja räsib. ma olen eluaeg võtnud südamesse selliseid asju ja ka pisemaid aga ma olin siiski tugev ja õnnelik. Nüüd olen ma ikka selline nagu kunagi ja isegi kõvema südamega aga energeetiliselt on lood tunduvalt halvemad.
Täpsustan, et ega ma väga südamesse ei võtnudki seda aga see kuidas nad plahvatasid minu peale tuli nii ootamatult, et ma sain ikka paraja ¹oki! Edasi oli ainult üks suuur hämming!! Laughing Ja nüüd on see ammu-ammu juba meelest läinud aga sõjajalg on säilinud ja end korda pole saanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võllur
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 236
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et see ei lähe mitte algteemast mööda.
_________________
Ohsa nugis! Ah ei kurat kass hoopis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Võllur
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 236
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

Masteri juttu soovitan ka mõttega lugeda.
_________________
Ohsa nugis! Ah ei kurat kass hoopis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

Master kirjutas:
Sa oled saanud teiste kulul kaua elada. Nüüd on jõudnud tasumisetund kätte. Mille üle sa imestad? Loe oma teksti: soodne korter, võõras auto, teiste nõuanded... jne. Niipalju kui oled saanud, tuleb nüüd tagasi anda.

Ja kui nüüd pappi pole anda, võetakse rahu, tasakaalu, õnne, armastust. Seega teie vahel pole miskit häda. Probleem on teie suhe teie ümbrusega.


Jah, nii võttes küll. Samas ma ei arva, et me oleme saanud palju asju sedasi soodsalt. Võõrast (mehe ema) autot kasutame üpris harva ja muidu me üldse teiste asju ei kasuta. Nõuandeid antakse igaühele ja korter... Mõni saab omale kallis maad ja majad ja autod ilma, et oleks midagi teinud (pärandusega nt) ja elab elu lõpuni õnnelikult.. Smile Ma ei arva, et mul oleks vaja nii palju tagasi anda kui mult võetakse Sad oeh. Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Styr
Arengumaag


Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 5:26 pm    Teema: Vasta viitega

Soovitaks alustuseks läbi lugeda Hall ja kollane seadus:
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=3990
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=4088

Ning raamat oleks ka igati raha väärt:
http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?158932

Ning Akk, ma olen 100% veendunud, et Tokroda suudaks hulga enam aidata ja nõu anda, kui mingi suvaline sensitiiv või kahtlase väärtusega nõid. Samas on teemaalgataja oma valik, mida ta teeb või ei tee ning kelle käest nõu ja abi küsib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

Niikaua kui sul pole kogemust selle kohta, tundubki et teised elavad "õnnelikult". Üks oluline õppetund on enda oma äratundmine ja selle kaitsmine. Elus teeme tihti erinevaid leppeid. Osadel käib saamine ees ja teistel jälle saamine tagantjärgi. Kui hakatakse pärast maksma, on tihti just see oht, et tasusaaja üritab "üldise tasu sees" tõmmata ka midagi sellist, mis teglt ei kuulu tasu sisse.
Püüa mitte keskenduda teiste asjadele, vaid ikka enda asjadele. Kui omad asjad kodus ja kontrolli all, on kergem ka uute õpitükkidega toime tulla. Ookean koosneb tilkadest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
mille poolest nad erinevad on?



sensitiiv pakub mingid varjandid mille seast valid, aga nõid paneb sind kohe midagi tegema kus valikut polegi. kui senss kasutab tuntud süsteemi siis vähemalt on aimu endal millega tegeled. kahjuks need tundmatud süsteemid on selged ainult tegijale endale. aga üldiselt meelekontrolliks käib ka praakteooria kui see on eesmärk. ma arvan et suhtevärke võib isegi teada tokroda paremini
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 3:45 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 5:52 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
akk kirjutas:
Tsiteerin::
mille poolest nad erinevad on?

kui senss kasutab tuntud süsteemi siis vähemalt on aimu endal millega tegeled. kahjuks need tundmatud süsteemid on selged ainult tegijale endale

kust Sa seda seda võtad, et kui inimene nimetab ennast sensitiiviks, et ta siis kasutab tuntud süsteeme, annab veel valida midagi jms. ??


olen käinud elus kahe sensitiivi juures. üks vehkis ja müksas mind, põletas küünlaga ümber minu jne; teine niisama rääkis ... ei antud mulle kummalgi korral midagi valida Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 5:53 pm    Teema: Vasta viitega

aga mis senss ta muidu on kui valida ei anna, nõid paneb oma nõiduse peale ja sul pole midagi piiksuda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

Olen pöördunud energoründe asjus konstaabli poole - paraku tulutult. Soovitati psühhiaatri konsultatsiooni. See on uus väär/kuriteo liik mille paljastamiseks on vaja tiim kokku ajada. Enese kaitseks saab kasutada ekraniseerimist. Kõige kindlam pliiplaadid. Hea on ka alumiiniumfoolium mis peegeldab madalamad sagedused tagasi. Leevendust pakuvad veel paks d¾uudivaip ja korkplaat. Ründeruumina kasutatakse tühja või remonditavat korterit - kusjuures pärast remonti on ründeaparatuur peidetud seintesse, põrandasse, lakke.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group