Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

halvad energiad meie vahel..
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 3:52 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
Naima kirjutas:
enesearmastaja kirjutas:
Ma ei tea, mis minuga valesti on Sad Kas on see ka seotud mu alateadvusega? Nende "mäluploki häiretega" ??

Sa programmeerid ennast ise et, Singa on midagi valesti, sisendad seda endale.

Sedasi olen hakanud ma mõtlema peale meie pika ajalisi halbasid suhteid ja peale erinevate suurte probleemide ja tagasilöökide pärast.

Sinu valik muidugi, kuidas Sa mõtled.


Pm küll .. Aga nagu ma kuuendal leheküljel kirjutasin, siis hakkab mulle koitma, et probleem on minus..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Beez maag
Arengumaag


Liitunud: 26 Dets 2007
Postitusi: 16
Asukoht: Saku

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

....

Viimati muutis seda Beez maag (Nelj Juul 09, 2009 6:27 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Peamiseks on, et ei tohi ihaldada rohkem vara, hüvesid kui eluks vajalik ja kui palju eest suudetakse hoolt kanda ning mõistlikult kasutada.
_________________



kuidas kindlaks teha kui palju vara on vajalik? vanasõna ütleb, täinahka pidi ka saja aaata pärast vaja minema.....nii et mõistlik pole midagi ära visata , tuleb koguda halvemateks aegadeks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Beez maag
Arengumaag


Liitunud: 26 Dets 2007
Postitusi: 16
Asukoht: Saku

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

Vahe selles, mis Sul endal vaja ja mis peaks ühiskonna arvates sul vaja olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

enesearmastaja
ma ütlesin, et teen Su alateadvuse korda ja siis ka teen.
Ma tegelen Sinuga, mitte su suhtega. Seega on kõik OK.
Jah need probleemid, mis kirjeldasid, on seotud Sinu alateadvusega.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2008 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
enesearmastaja
ma ütlesin, et teen Su alateadvuse korda ja siis ka teen.
Ma tegelen Sinuga, mitte su suhtega. Seega on kõik OK.
Jah need probleemid, mis kirjeldasid, on seotud Sinu alateadvusega.


OK.
Kuidas see välja näeks?
Pean sinu juurde tulema? Kuhu täpsemalt? Ise elan Tallinnas.
Kuidas tuleks (arvatavasti) seanssidega arvestada? Kui mitu neid olla võib? Mõtlen seda rahalise poole pärast... Üks seanss 300 eeki? Kui tihti tuleks neid teha, kui on vaja mitut seanssi? Ma mõtlen, kas kuus korra või kuidas? Vabandan paljude küsimuste eest. Mul ei ole lihtsalt kuus korraga vist mitme seanssi eest raha välja käia Confused Confused Sad Embarassed
Muidu aga olen nõus võtma vastu abi teilt Wink Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2008 2:08 am    Teema: Vasta viitega

Seansse ma ei tee tihetamini, kui kahe nädala takka.
Kuu on täitsa paras.
Kui tuled, eks siis näe, mis teha tuleb.
Ma saan peale viit vastu võtta. Ma käin ise tööl.
Aga helista ja siis lepime täpsemalt kokku. Numbri annan privas.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 27, 2008 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tunnen huvi kuidas Sul "enesearmastaja" läheb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
enesearmastaja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 3 Jan 2008
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 28, 2008 9:49 am    Teema: Vasta viitega

nosalt kirjutas:
Tunnen huvi kuidas Sul "enesearmastaja" läheb?


Tere, tere - üle pika aja Smile
Sensitiivi juurde ma ei läinud 1. sest raha polnud ja 2. tundsin endas jõudu ise midagi paremaks muuta.
Korteris, kus me elame, on igatahes halvad energiad liikumas - seda ütleb igaüks, kes tajub .. Vahel mõjutab see meid, meest aga rohkem, aga üldiselt elab üle .. - Lähemegi täna teist korterit vaatama, mida vb üürida siis. Piltidelt tundub see ilus, valgusküllane, hea ja hubane - ahjuküte, põrandaks vanemad naturaalsed lauad, väike korterelamu, heas kandis (asukohalt)... Very Happy
Suur osa meie probleemidest tuleb kindlasti "kodusest" (- ma ei tahaks seda kohta, siin, oma koduks nimetada sest minu KODU ei saa olla nii halb.. Wink Evil or Very Mad ) elust, selleks loodan, et korteri vahetusega saab üht-teist joonde.
Teine probleem, mis tekitab pingeid, on muidugi raha. Sellegi kallal käib peamurdmine ja targemate inimestega nõu pidamine - kas teha firma, hakata fieks (lai mõiste esialgu) või leida tasuvam töökoht... Mina tööl ei käi ja veel aasta ei saa minna - laps alles ühene. Mees aga teeb nii tööd, et ei jõua ära rabada ja palk pole üldse see, sellise rabamise eest, mis "peaks" ja võiks ... Noh, see mure on kindlasti igale teisele eestlasele teada ja tuntud Smile
Kui rääkida vaimsest poolest.. siis hing on nagu rahulikum Wink Üksteise vahel enam nii suuri pingeid polegi (, kuid viimased 4 päeva olen mina vale jalaga voodist astund küll Wink Confused ). Päris iga mõtetu asja peale enam närvi ei lähe, ei teki vajadust nokkidagi eriti millegi kallal ja püüan endas arendada teise mõistmist.... Wink Nagu ma vist varem ütlesin, oli probleem vist minus suures osas.
Hmmm... Mis veel meenub. Enne, isegi veel siis, kui kirjutasin seda teemat, olin ma selline, kel oli vaja vahel (,vahel päris tihti) kritiseerida inimesi, olgu ta võõras - nõmedalt riides või keegi teine ja teisiti... Ma rääkisin õega pidevalt taga kui nõme keegi on ja ikka nii haigete huvidega (nt. mu ema on hakanud hinduismist väga huvituma ja palju mediteerib, käib Indias jne), vend ka omamoodi - huvidelt emale sarnane jne. ... Aga nüüd on nii, et ma EI SAA lihtsalt inimestest taga rääkida!! Ma ei saa midagi seljataga halvasti kellegi kohta öelda - eriti lähedaste inimeste kohta. Mul jääb see siis kripeldama - kohe kõvasti hinge kriipima - ja ma tunnen veel mitu päeva seda paha tunnet vahel. Olen hakanud nagu hunt karjaga kokku hoidma ja olen leidnud siira suhtumise (ja ka käitun vastavalt), et igaühe oma asi, kuidas oma elu elab - ja ma ei ütle ühtki halba sõna selle kohta!; , mis teda huvitab jne..
Kui inimene tunneb ennast kuidagi paremini kui teisiti, ja tal on hingerahu nii, siis miks peaks ta mitte nii olema nagu soovib, ja miks peaks ta alluma sellele, mis kogu muu ühiskond arvab.. - Kui paljud arvavad, et "ah sa oled nõme, et mingi mediteerid ja käid mingeid kahtlaseid asju laulmas", siis see ei ole kellegi asi - see on inimese oma asi! Wink

Ok... Iiiiiiilgelt pikaks ja tühiseks läks mu jutt Very Happy Püüdsin selgitada, mis toimub... Imestan isegi, kuidas olen muutunud. Ma olin kunagi, päris pubekaeas Laughing , selline, kes ainult kritiseeris ja kritiseeris ja unejutuks ka KRITISEERISIN.... Aga nüüüd .. Surprised Ma ei jõua ära imestada. Ja see on nii hea tunne tegelikult! See, kuidas sa lihtsalt EI SAA öelda midagi halba kellegi kohta (ok, vahel mõni üksik erand juhtub vb - no kui tõesti-tõesti põhjust on) Laughing Ja on ka süvenenud see, et ma saan isegi päris kurjaks kui keegi ütleb midagi halba kellegi kohta, kes ei ole "selles" süüdi - nt. kodutut oma vaesuses, invaliid selles, et nad kõnnivad imelikult või ei saa soravalt rääkida vms...

Ok, lõpetan jutu - tõesti pikaks venis Very Happy
Kena päeva siis!! Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Esm Märts 03, 2008 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tore! Olles endaga rahul suudame hoida isiklikku tugevat ja kõrget vibratsiooni ning madalad vibrad jäävad märkamatuks. http://natalyapolovko.narod.ru/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group