Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tüüp1: koonus. Mees=kollitapja & Naine=truudus.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Kolm Juun 16, 2004 7:53 am    Teema: Vasta viitega

Njahh, ytled, et elukwaliteet mõõdab waimsust ja mina kysin, mis mõõdab elukwaliteeti?

Ja weel kysin ma, milleks neid mõõdetakse yldse? Nii waimsust kui elu kwaliteeti? Ma kardan, et yhest wastust ei tule.

Ma tean yhte inimest, kes on wäga uhke oma elatud elu yle, et kogu elu jooksul on tal olnud waid yks töökoht, tal on olnud yks mees, tal on olnud yks laps, kellele on kõik wajaliku wõimaldanud, kõrge wanaduseni hoolitseb ta ikka weel tema eest. Tal on olnud maja ja suwila, ta kodu särab puhtusest. Ta on lugenud raamatuid ja käinud teatris. Kõik oleks nagu kwaliteetne? Ja siis? Nn waimsust ma temas kohe kindlasti pole märganud.

Siin on ikka mingi muu konks, kuulge, selle waimsusega Wink
Ma ei arwa igatahes, et waimsus oleks midagi, millega poosetada wõi mille puudumist kellelegi ette heita.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Kolm Juun 16, 2004 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:

Ma tean yhte inimest, kes on wäga uhke oma elatud elu yle, .....

arvan, et ennast teistega võrreldes ei jõua küll kuskile.
igaüks mõõdab oma elukvaliteeti ja oma vaimsust iseenda elu ja iseenda arusaamisi võrreldes.
oled n.ö. iseenda mõõdupuu.

miks mõõta? ega ei pea ju...aga kui tahad, võid ju...mõtlen, et ikka ju mõõdetakse. aga kuidas?
mõõdad enda "nägemise" kaudu. vaatad oma hingeketast, oma juhtruumi. kõiki muid tasandeid ja ruume. nende puhtus ja tase´med ongi mõõdupuuks.

muidugi, kui neid asju ei näe, siis on raskem. siis vist tõesti hakkad ennast teistega võrdlema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Kolm Juun 16, 2004 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Ähh, ork, sa hyppad yhelt mõõtmiselt järgmisele mõõtmisele.
Waimsust mõõdame kwaliteediga ja kwaliteeti puhtusega ja puhtust tolmu hulgaga jne jne

Kes need mõõdud siis annab? Mõõtmine tähendab ju wõrdlemist?
See on ringiratast tiirutamine lihtsalt.

Misasju ma pean nägema? Hingeketast ja juhtruumi? Need on ju teie teoorias, mitte minu nägemises. Milleks mulle hingeketas ja asjalik ja kaalutletud inimeste paigutamine sellele ja sellelt mahawõtmine?
Tulge teadwusele ometi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Kolm Juun 16, 2004 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
no ma võin muidugi eksida, aga sa osanud ka öelda miks see ei ole eneselohutus.


püüan nüüd aru saada, mis asi on SEE...
on SEE saamahimu puudumine? ja eneselohutus on tegutsemine ilma tasu ootamata? kas sain õigesti aru?

ma püüdsin rääkida ühest printsiibist, mida oleks hea järgida...ja ainult.

ei olnud nagu mingist lohtusest juttu. lohutama peaks nagu mingi ebaõnnstumise või loobumise pärast. või kuidas?

näed, ma ei saa Su mõttest üldse aru.. ei saa ka vastata. oleme ikka väga erinevate maailmavaadetega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Kolm Juun 16, 2004 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
Ähh, ork, sa hyppad yhelt mõõtmiselt järgmisele mõõtmisele.


jah, õige!
nüüd on Sinu kord, räägi, kuidas ise asja näed.
vaimsust ja saamahimu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 16, 2004 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ja weel kysin ma, milleks neid mõõdetakse yldse? Nii waimsust kui elu kwaliteeti? Ma kardan, et yhest wastust ei tule.



Aga seda et mõõtmiseks on vaja etaloni. nii palju kooliharidusest ei ole meelde jäänud. ühest vastust muidugi ei ole kui etaloni pole
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 16, 2004 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

ork

ei, eneselohutus on enda õigustus iseendale kui sa laisk oled. aga mis see saamahimu siia puutub...
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Kolm Juun 16, 2004 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

ma olen juba varem öelnud, et Sinu jutt on nagu herned vastu seina.
ei mingit sihti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 17, 2004 12:49 am    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
Misasju ma pean nägema? Hingeketast ja juhtruumi? Need on ju teie teoorias, mitte minu nägemises. Milleks mulle hingeketas ja asjalik ja kaalutletud inimeste paigutamine sellele ja sellelt mahawõtmine?
Tulge teadwusele ometi.
See, et Sa ei näe, ei tähenda, et teda pole olemas.
Muideks terve kristlik maailm räägib 12 apostlist. Kuidas nad jeesusega olid ühendatud Question Ikka hingekettaga.
Nojahh ega kommendeerida pole siin midagi. Kui oma rahva nõid seda ütleb, siis on jama, kui tuuakse sisse, siis ülim tõde. Aga kas tegeliku iva mõistetakse Question
Mõistavad vähesed.
Äkki meie oleme teadvusel ja Sina mitte Question kas seda võimalust oled arvestanud Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 17, 2004 12:57 am    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
ma olen juba varem öelnud, et Sinu jutt on nagu herned vastu seina.
ei mingit sihti.


mis sihti sa siis vajad?
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Nelj Juun 17, 2004 6:51 am    Teema: Vasta viitega

Sinu avatar on siinkohal jälle abiks.
sinu siht on nagu avataril oleval isikul.
teha korduvat liigutust, tihedalt ja pidevalt.
kas see viib kuhugi välja...?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 17, 2004 6:56 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Muideks terve kristlik maailm räägib 12 apostlist. Kuidas nad jeesusega olid ühendatud



Ei maksa uskuda kõike mida räägitakse. Mingit Jeesust pole kunagi olnud ja apostleid pole olemas. Inimesed tähtsustavad asju üle. Kuidas sa usud igasugust jama mida räägitakse. Ja mis tähtsust sellel on mis kunagi usuti. Praegu usutakse mikrokiipidesse , teaduse ja tehnika arengusse, seda teatakse juba ammu, tõestatud et nõidasid ei ole olemas. Nii, et ennast nõiaks kuulutamine, see on samahea kui ennast hullumajasse arvele võtmine.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 17, 2004 6:59 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
mis sihti sa siis vajad?



Siht hullumajasse, see on see mida vajatakse.
Tagasi üles
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 17, 2004 8:41 am    Teema: Vasta viitega

Seksuaalenergiast - hullumajani Exclamation

Hmm, teema eriti laiali valgunud, kas pole Question
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Nelj Juun 17, 2004 12:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

See, et Sa ei näe, ei tähenda, et teda pole olemas.
Muideks terve kristlik maailm räägib 12 apostlist. Kuidas nad jeesusega olid ühendatud Question Ikka hingekettaga.
Nojahh ega kommendeerida pole siin midagi. Kui oma rahva nõid seda ütleb, siis on jama, kui tuuakse sisse, siis ülim tõde. Aga kas tegeliku iva mõistetakse Question
Mõistavad vähesed.
Äkki meie oleme teadvusel ja Sina mitte Question kas seda võimalust oled arvestanud
Question

Wõid ju pikalt-laialt kirjeldada pimedale wärwe ja pole waja tõesti ta peale solwuda, kui ta su pika jutu lõpetuseks kysib sult hämmastunult:
"Kas selline segadus walitsebki nägija maailmas?"

Wõid ju jutustada kurdile helidest, pillide kõlast ja muusikast, siiski pole waja loota, et ta hakkab muusikat fännama ja pole waja imestada, kui ta ytleb, et maailm muusikata on lihtsam ja parem.

Kui sa tunned seda, mida teine ei tunne, siis pole su tunded weel waled ja neid ei pea hakkama seepärast maha matma, et olla sarnane pimedale wõi kurdile.
Cool
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 17, 2004 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
Sinu avatar on siinkohal jälle abiks.
sinu siht on nagu avataril oleval isikul.
teha korduvat liigutust, tihedalt ja pidevalt.
kas see viib kuhugi välja...?


no kui sa avatari juba ettekäändeks tood siis läheb tõesti raskeks. paistab ikka ära et sul on suht raskusi ka lihtsa dialoogi ülesehitamisega. (muie)
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 28, 2004 12:09 pm    Teema: Vasta viitega

kas mina kuulun siia kategooriasse? Embarassed
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2004 3:15 am    Teema: Vasta viitega

Jah kuulud küll, vaid Sul on vale polarisatsioon. Sa pead ise olema ustav, truu, aga mitte nõudma seda meestelt. Sisult ei ole Sa naine, vaid mees.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juul 06, 2004 11:54 am    Teema: Vasta viitega

ork


ork kirjutas:
selenium kirjutas:
Mees toitub naise antavast armastuse energiast. Kui naine annab mehele kvaliteetset energiat, siis mees suudab materiaalses maailmas edukalt läbi lüüa ja ei vaja lisaenergiat, seega on truudus kui selline olemas.

et seda teemat edasi arendada, toon sisse ühe mõiste: SAAMAHIMU.


aga kuidas siis elada? kuidas siis elada, kui elult nagu midagi ei oota, mingeid plaane ei tee, sihte ei sea? see polekski nagu reaalne elu. mingi ulme...

eks ta minugi jaoks ole rohkem ideaal, aga see ei sega sellest rääkimast...

.


Siis saaks võimalikuks utoopia-maailm. Kõik töötaksid ühiselt liigi hüvanguks. Ja seda teadlikult/tahtlikult. Iseenesest on see teoorias võimalik ju. Ühiskonna väärtushinnangud peaksid muutuma.Hävitamise asemel peaks hakkama arenema.
Näit: Kui inimene õpib/loob/uurib midagi.Ta teab ,et tema töö avardab ta maailmavaadet ja ühtlasi võimaldab sellega areneda ka endast nö madalamatel.Sellega loob ta võimalusi teistele kasvada/luua/areneda. See olekski tema töö eesmärk. ja kui kõigi tegutsemise ajendid olaks samasugused kaoks ära vajadus/mõte omada midagi rohkem kui teised. Üleolek ei oleks primaarne. Keegi ei tegutseks selle nimel.
Mulle tundub ,et sellisel juhul ei oleks ka mammonast puudust. Aina suureneva tarbimise asemel hakatakse rohkem looma.Igal tasandil.

Kollid saaksid allutatud. Peaks õppima neid tundma ja aktsepteerima. Eelkõige nägema neis iseendis.Tundes kollide strateegiat võib nende tegevust suunata ja nendega manipuleerida(viha suunamine füüsilisse töösse...kahju asemel tekib kasutegur).

Mis puutub naistesse ja meestesse siis minu nägemuse kohaselt on naine alati meest toetav osapool. Vahet pole kas on tegu koonuste vai pudelitega.Mees peab oskama/tahtma anda, naine oskama/tahtma saada.
Mõlemad sugupooled on võrdsed. Ühel poleks teiseta mõtet.
Mõlemale sugupoolele on antud mõtlemisaparaadid. Peaks neid aga rohkem kasutatama,oleks probleeme ka vähem.


uhh...jube pikk jutt sai:)
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juul 06, 2004 1:26 pm    Teema: Vasta viitega

Mõtlemisaparaadi (aju) kasutamisest pole mingit tolku kui see võõrast sodi täis. Ja vihaga tehtud töö on viha täis, st vihaga tehtud töö külvab materialiseerunud viha igale poole kus hirmudest kobestatud pinnas ees. Ehk olete märganud (need vähemalt, kes linnakividelt korrakski põllu veerde pääsenud) kuidas tänavusel aastal umbrohi vohab ja toiduks külvatu edeneda ei taha...
Vana hea, ehkki kulunud ütlemist veidike modifitseerides: muuda ennast ja muudad maailma. Millist maailma, küsitakse ehk. Maa ilma...
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group