Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tüüp1: koonus. Mees=kollitapja & Naine=truudus.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 2:16 am    Teema: Tüüp1: koonus. Mees=kollitapja & Naine=truudus. Vasta viitega

Inimesed on väliselt kahte sugu. Aga sisemine keha jaguneb kuueks tüübiks. Iga inimene otsib seksuaalselt üht konkreetset tüüpi.
Ja nüüd räägiks neist meestest ja naiste soovidest.
Tüüp: Kollitapja. See on mees, kellega naine suheldes vabaneb kollidest, mis on tema sisse sattunud.
Kuidas naise sisse satuvad kollid? Loojad on loonud maailma niimoodi, et mehel on side jumalatega ja naisel side tühjuse jõuga. Teisiti öelduna: mehesse siseneb uus ja naine annab ära vana. Inimkond vajab mõlemat poolt. Ja loojad on jaotanud inimkonna kaheks. Meestele andnud ülemise poole ja naistele alumise poole. Voog läbib inimesi siis, kui mees ja naine on koos. Mees võtab uut ja naine annab vana. See voog toimib ainult siis, kui mees on domineerivas pooles, ehk on juht. Kui ühiskonnas domineerivad mehed, siis toimub areng ja hüvede loomine. Kui domineerivad naised, siis domineerivad kollid ehk toimub allakäik. Suureneb kuritegevus, vaesus jne. Naine saab jumalikust jõust osa ainult läbi mehe ja mees sattub kollide küüsi siis, kui hakkab alluma naisele. Seega feminism on kollide poolt loodud. Ja feminist on kolli teener. Mees kes allub naisele on kolli toit. Naine kes allub mehele on jumalate poolel.
Mees, kes on tüübilt kollitapja armastab truusid naisi.
Muideks truudus on naiste probleem. Naine, kes tahab valitseda mehi saab looduselt automaatselt koonusenergia (tipp ülesse) Selle naise ülesanne on teenida üht meest ja teda järgida. Naine, kes nõuab mehelt truudust on tegelikult koonustüüpi, kes tahab alluda kollidele. Tema näeb maailma tagurpidi. Koonustüüpi naine tõmbab automaatselt endale ligi koonustüüpi mehi (kollitapjaid) Need mehed on võimukad, kes allutavad sõnakuulmatuid naisi. Aga kui naine on ustav, siis saab ta endale katuse ja miski nõidus ei puutu temasse. Ta saab looduse, jumalate kaitse. Seega naised, kes vaevlevad hädade käes peavad abielluma koonusmeestega ja neid teenima.
Näide foorumist: Koonustüüp on meil Tobarot. Naised, kes vihkavad teda on tegelikult kolli teenrid. Näited Sera ja vesi. Naised, kes armastavad teda saavad kaitse. Tobarot võtab endale naiseks kõige ustavama naise.
NB ega ork Vett asjata rünnanud kohe algul. Ta haistis temas olevat kolli.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.


Viimati muutis seda Tokroda (Laup Juun 12, 2004 2:27 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 9:04 am    Teema: Vasta viitega

ma küsin nüüd ästi rumalalt ja inimlikust plaanist lähtuvalt.

sain aru, et naisel mehe ees on nõutav truudus, aga mehel naise ees nagu poleks või??? Et mees võib oma vanast loobuda ükskõik millise naise kaudu? Ja mil iganes?

Kas mehe ja naise vaheline koostöö ei nõua mõlemilt osapoolelt truudust (ehk minu arusaamu pidi pühendumist antud ülesandele)

Kui töö on tehtud, peaksid mõlemad osapooled muutuma vabaks, et minna edasi järgnevate väljakutsetega.
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 11:11 am    Teema: Vasta viitega

See on tunduvalt huvitavam teema ja truudus on siin suhteline väljend. Selle süsteemi üheks tähtsaks osaks on järgnev:

Naine on selle armastusevärgi algataja alateadlikult. Mees toitub naise antavast armastuse energiast. Kui naine annab mehele kvaliteetset energiat, siis mees suudab materiaalses maailmas edukalt läbi lüüa ja ei vaja lisaenergiat, seega on truudus kui selline olemas. Kuna naised on emotsionaalsed tüübid, siis nad loovad tihti juba enne kõike hunniku illusioone ja ootavad et mees püüab need soovid ja unistused õhust kinni. Armumise perioodil ei oma nad muidugi eriliselt suurt tähtsust, hiljem küll. Mehest luuakse kujutluspilt milline ta peaks olema ja üritatakse talle omistada jooni mida tas ehk üldse polegi ja samas pettutakse kui avastatakse et see ongi nii ja siis armutakse samal ajal kellegisse kellel selline joon on. Omas mehes pettutakse (selles osas). Üldiselt igal omad variatsioonid. Armastuseenergia kvaliteet saab seega rikutud, väheneb tunduvalt või pannakse üldse kinni.
Mees peab kuidagi elama - eksisteerima ja oma mehe rolli täitma, siis tuleb seda energiat saada kelleltki teiselt. Nii minnaksegi "vasakule" tegelikult hoopis "paremale" ehk ellujäämise nimel ja selle nimel et oma olemasolevat peret ülal pidada. Muidugi jääb üles eetiline küsimus, sest naistel on "teiste naiste" peale väga hea vaist.

Kuna naise "terrorit" ei saa tõestada ja mees nagu materialiseerijale kohane on probleemi füüsilisse maailma toonud jääb tema ikkagi süüdi. Varem või hiljem leiab mees (võib-olla ka mitte) sellise naise (või vastupidi kui mees pole suuteline armastust vastu võtma), kelle antava energia kvaliteet ületab eelnevad. Kuna see probleem on elus lahendamata ja valiku saab teha siiski ainult ühe, pannakse ta (ja ka too teine naine) valiku ette. Kui mehel on naisega väljaspoolt pikemaajaline suhe siis hakkavad naise sissetulekud "haihtuma" ja tema pannakse omakorda valiku ette leidmaks mees kes on võimeline tema armastust enese hüvanguks materialiseerima, mitte tolle teise mehe peret. Kui palju erinevaid siis seda hetke ei peaks olema, aga on muud nüansid. Igastahes vot nii olen mina iseenda ja ka teiste kogemuste pealt õppinud mõningase kõrvalise abiga Rolling Eyes
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

Kerca
Truuduse küsimus on sul korras. Sinul sellega ei ole probleeme. Truudus on vajalik koonustüüpi naisele. Sina oled muideks kuubi tüüpi. Truudus on vajalik selleks, et inimene pühenduks ühele asjale. Teised asjad hakkavad segama. Koonustüüpi naine hakkab endas arendama uut hingeosa. Aga õpitakse ühekaupa. Mees ei saa kunagi alustada uue hingeosa arendust ja seega pole talle oluline truudus. Kõige raskem ongi uue asja alustamine. see vajab inimese kogu energiat. Sellepärast peabki see naine pühenduma ühele mehele. Muideks koonustüüpi mehe väärtus seisneb selles, kui iseseisev ta on. seega kui valida on mitme koonusmehe vahel, siis tuleb valida kõige iseseisvam mees.
Teisiti õeldes koonusmees peab olema kindel (truu) iseendale.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 3:21 pm    Teema: Re: Tüüp: koonus. Mees=kollitapja & Naine=truudus. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Näide foorumist: Koonustüüp on meil Tobarot. Naised, kes vihkavad teda on tegelikult kolli teenrid. Näited Sera ja vesi. Naised, kes armastavad teda saavad kaitse. Tobarot võtab endale naiseks kõige ustavama naise.
NB ega ork Vett asjata rünnanud kohe algul. Ta haistis temas olevat kolli.


vesi ei vihka kedagi ja suhtub kõigisse sõbralikult, kuid umbusuga. vesi riidleb, kui ta näeb, et käitutakse inetult. minu seisukohavõtus peitus pigem sõnum tobarotile kui tahtmine serat kaitsta. aga teadagi, kellelegi ei meeldi, kui selgub, et kuningas on alasti.

tokroda, mis orki puutub, siis - ???

aga mis sinusse endasse puutub, siis ma saan aru küll, miks sa mu peale kuri oled. ja sellel ei ole mitte midagi pistmist kollidega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

Muld aga vett kinni ajab... (hiina 5 elemendi süsteem)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

Vesi riidleb valikuliselt. Mille järgi teeb valiku Question
Dmitri Petrjakov, sina ei ole koonus tüüp. Sa oled libliktüüp.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav, huvitav, Tokroda, mis tüüpi küll mina olen.


Ja see, et naised peavad mehi TEENIMA, on ikka eriti nüri ja arhailine jutt.


Võib olla sinu naine, Tokroda, teenib sind. Lasku käia, aga ega siis kogu maailm pole nagu sina ja sinu pere.

Vaata asju veidi laiemalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 10:05 pm    Teema: Vasta viitega

Libliktüüpi oled.

See, et naised peavad mehi teenima, on sinu sõnad kullake, mitte minu.

Eks küsi otse minu naise käest, kuidas ta minuga rahul on ja palju teenib.

No palun ära keera jälle asju tagurpidi. ma pole veel teistest tüüpidest jõudnud kirjutada, kui kukud mind süüdistama kitsast maailmast. Katsu aru saada, et mina ei ole sinu hädades süüdi ja ei hakka neid lahendama. Ma võin Sind aidata, kui soovid, aga põhi töö pead ikka ise ära tegema.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efu
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

Ehk selgitad veidi, milles sa mind aidata saad konkreetselt? Või... millist abi ma sinu arvates vajaksin.

Tuulepea, nagu olen, ei saa ju ise aru.

Ja milline on libliktüüpi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 10:20 pm    Teema: Vasta viitega

Saan aidata Sul selgusele jõuda.

Libliktüübist räägin tulevikus. Praegu mõtestan pudeltüüpi lahti. Ega see lihtne ole energeetika panemine inimestele arusaadavasse keelde.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nõianaine
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 11 Juun 2004
Postitusi: 22
Asukoht: nõiakodus

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:
Ja see, et naised peavad mehi TEENIMA, on ikka eriti nüri ja arhailine jutt.
Võib olla sinu naine, Tokroda, teenib sind. Lasku käia, aga ega siis kogu maailm pole nagu sina ja sinu pere.
Vaata asju veidi laiemalt.
No nii, see suur suvi on nüüd küll kõik segadusse ajanud. Vastan siis siin küsitud teemal. Mis mul nüüd enam Tokroodat teenida, teised ju teevad seda ja päris korralikult. Minul jääb üle vaid hüvesid kasutada. Pole ma nii kindel ses suhtes sugugi, et kogu maailm meist nüüd niiväga erineb, tahaksid ju kõik hüvesid kasutada....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Torkoda! Pole kuskilt välja lugenud mis tüüpi sa oled. ega kukke tüüpi mitte? Saba on küll kirju. Laughing Laughing Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Juun 12, 2004 12:10 am    Teema: Vasta viitega

hatshu tebja ispravit: "kukke" pishut s adnim k: "kuke".
tõ ne abishaisja, ja tolko tshut-tshut tebja pa trivoshil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 12, 2004 1:40 am    Teema: Vasta viitega

Suur tänu! Ega mingit solvangut! Laughing Vabandust kui see teid kortsutama pani. Küll ma grammatikast ikka jagu saan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Juun 12, 2004 7:24 am    Teema: Vasta viitega

Dmitrile:

kui oled võitluskunsti-mees , siis ju tead, et meid "teevad" vaenlased.
s. t. et igaüks on oma vaenlast väärt, või su vaenlane mõõdab sinu taset, või milline on sinu vaenlane, sellised on sinu vaimsed ülesanded.

sama kehtib muidugi ka argielu ja Ise suhtele. et milline on tema tavaelu, selline on ka tema vaimne tase.

aga tahtsin rääkida Ise ja Vaenlase suhtest.
tajun Sinu puhul sisemist vimma ja irooniana väljenduvat vihavaenu.
ja muud ei tahtnudki öelda, et oled lihtsalt mõõdulatt: Sinu kaudu saavad ennast Foorumitegijateks nimetavad/liigitavad inimesed mõõta oma hetketaset.
annad meile n. ö. vaimse tee suuna kätte.
suured tänud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Juun 12, 2004 10:43 am    Teema: Vasta viitega

selenium kirjutas:
Mees toitub naise antavast armastuse energiast. Kui naine annab mehele kvaliteetset energiat, siis mees suudab materiaalses maailmas edukalt läbi lüüa ja ei vaja lisaenergiat, seega on truudus kui selline olemas.

et seda teemat edasi arendada, toon sisse ühe mõiste: SAAMAHIMU.

see on Tokroda väljend ja see on vaimsete asjade mõistmiseks väga tähtis. püüana seda seletada ühe näitega.
võtsin ükskord osa ühest riitusest, mida viis läbi Vigala Sass. muude tegevuste hulgas tehti ka käepärastest materjalidest nukk ja ohverdati lõkkes hiie vaimudele. siis Sass ütles, et nüüd võib igaüks midagi soovida.
ja pominal lisas, et kes on puhtaks saanud, sellel pole midagi soovida , tal on juba kõik olemas.

ütleksingi, et kõik inimesed, kes midagi soovivad, on saamahimulised.
saate isegi aru, sõna on veidi solvav, aga sellegipoolest väga täpne, peegeldab tegelikku seisu.
mis on tähtis? läbi saamahimu saavad kollid meie maailma. kõik, mis on läbi saamahimu tulnud, on kollide söök. kollidest lahti saamiseks on vaja loobuda midagi soovimast.

aga kuidas siis elada? kuidas siis elada, kui elult nagu midagi ei oota, mingeid plaane ei tee, sihte ei sea? see polekski nagu reaalne elu. mingi ulme...

eks ta minugi jaoks ole rohkem ideaal, aga see ei sega sellest rääkimast...

ma kujutan ette, et saamahimust vaba inimene saab enda eluks vajalikud vahendid võimalused nagu iseenesest.
ta teeb maailmas reaalseid tegusid, teeb tööd, mõtleb mõtteid, suhtleb nagu iga teine. ainult ta ei oota tasu. ta ei tee tööd tasule suunatult.
ta teeb oma teod ja "astub kõrvale". ta ei oota käsi pikal raha , armastust ega energiat. ta ei arvesta külmalt, kes kellele mida annab ja kes võtab ; kust kasulikumalt ja rutem midagi kokku krabada.
ta astub kõrvale ja tema tasu tuleb iseenesest. õnnestunud äritehingust, heast ideest, harmoonilisest elust. nad tulevad tema juurde loomulikult, ilma ootuste ja pettumusteta, ilma rabelemise ja süüdistusteta.

ma arvan, et saate minust aru. see on Tao, Kulg, Toimumine, millest ma olen alati kirjutanud.

seleniumi arutlus välistab Looduse ja Maailma peale lootmise.
kõik tuleb läbi külma arvestuse ja "parema partneri" otsimise.
jah, on teadmine, kuidas asjad maailmas toimuvad, kes annab armastuse ja kes selle materjaliseerib. aga nendes inimestes puudub hing, nad on mõistuseinimesed. tabavad süsteemi ära ja kasutavad seda.
tõstavad teisi inimesi nagu nukke oma ellu ja elust välja.
ja siis imestavad, miks maailm, kus nad elavad, nii surnud on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Laup Juun 12, 2004 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Osade allikate järgi käsitletakse seksuaalenergiat neljal erinewal tasandil.
Ma arwan, et selenium kirjeldas instinktide ja fyysilise tasandi systeemi, aga ork waatab olukorda isiksuse ja tunnete tasandilt.
Peale nende tasandite on weel kirjeldatud seksuaalenergiaid energia ja loowuse tasandilt ning intellekti ja abstraktse mõtlemise tasandilt.

Fyysilise tasandi seksuaalenergiate tulemus on orgasm, eostamine ja tunnuseks on fyysiline iha.
Isiksuse ja tunnete tasandil on armastuse synd, suhe, tunnuseks fantaasia.
Energiate tasandil on tulemuseks jõud ja tunnusjooneks kirg.
Ning intellekti tasandil tulemuseks teadmine ning tunnuseks Armastus.

Täiuslikem siis wist oleks kõigi nelja tasandi energiate koostoime.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Laup Juun 12, 2004 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

kas tohib teada kui palju neid tüüpe ültse kokku on? Ning kas need tüübid on nagu trepp, st järjest arenenum jne?
_________________
ﺑﮑﻅﻺﻹﻻקּ$
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Külaline






PostitusPostitatud: Laup Juun 12, 2004 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

miku-wu kirjutas:
kas tohib teada kui palju neid tüüpe ültse kokku on? Ning kas need tüübid on nagu trepp, st järjest arenenum jne?


Miku-wu, kui sellel awataril oled see sina, siis ma armusin sinusse Very Happy
Aga karta on, et tyybid nagu Taewatrepp Wink
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group