Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised n├Ámme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaats§numite lugemiseks logi sissePrivaats§numite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

T├╝├╝p1: koonus. Mees=kollitapja & Naine=truudus.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Jńrgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata jńrgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 2:16 am    Teema: T├╝├╝p1: koonus. Mees=kollitapja & Naine=truudus. Vasta viitega

Inimesed on v├Ąliselt kahte sugu. Aga sisemine keha jaguneb kuueks t├╝├╝biks. Iga inimene otsib seksuaalselt ├╝ht konkreetset t├╝├╝pi.
Ja n├╝├╝d r├Ą├Ągiks neist meestest ja naiste soovidest.
T├╝├╝p: Kollitapja. See on mees, kellega naine suheldes vabaneb kollidest, mis on tema sisse sattunud.
Kuidas naise sisse satuvad kollid? Loojad on loonud maailma niimoodi, et mehel on side jumalatega ja naisel side t├╝hjuse j├Áuga. Teisiti ├Âelduna: mehesse siseneb uus ja naine annab ├Ąra vana. Inimkond vajab m├Álemat poolt. Ja loojad on jaotanud inimkonna kaheks. Meestele andnud ├╝lemise poole ja naistele alumise poole. Voog l├Ąbib inimesi siis, kui mees ja naine on koos. Mees v├Átab uut ja naine annab vana. See voog toimib ainult siis, kui mees on domineerivas pooles, ehk on juht. Kui ├╝hiskonnas domineerivad mehed, siis toimub areng ja h├╝vede loomine. Kui domineerivad naised, siis domineerivad kollid ehk toimub allak├Ąik. Suureneb kuritegevus, vaesus jne. Naine saab jumalikust j├Áust osa ainult l├Ąbi mehe ja mees sattub kollide k├╝├╝si siis, kui hakkab alluma naisele. Seega feminism on kollide poolt loodud. Ja feminist on kolli teener. Mees kes allub naisele on kolli toit. Naine kes allub mehele on jumalate poolel.
Mees, kes on t├╝├╝bilt kollitapja armastab truusid naisi.
Muideks truudus on naiste probleem. Naine, kes tahab valitseda mehi saab looduselt automaatselt koonusenergia (tipp ├╝lesse) Selle naise ├╝lesanne on teenida ├╝ht meest ja teda j├Ąrgida. Naine, kes n├Áuab mehelt truudust on tegelikult koonust├╝├╝pi, kes tahab alluda kollidele. Tema n├Ąeb maailma tagurpidi. Koonust├╝├╝pi naine t├Ámbab automaatselt endale ligi koonust├╝├╝pi mehi (kollitapjaid) Need mehed on v├Áimukad, kes allutavad s├Ánakuulmatuid naisi. Aga kui naine on ustav, siis saab ta endale katuse ja miski n├Áidus ei puutu temasse. Ta saab looduse, jumalate kaitse. Seega naised, kes vaevlevad h├Ądade k├Ąes peavad abielluma koonusmeestega ja neid teenima.
N├Ąide foorumist: Koonust├╝├╝p on meil Tobarot. Naised, kes vihkavad teda on tegelikult kolli teenrid. N├Ąited Sera ja vesi. Naised, kes armastavad teda saavad kaitse. Tobarot v├Átab endale naiseks k├Áige ustavama naise.
NB ega ork Vett asjata r├╝nnanud kohe algul. Ta haistis temas olevat kolli.

Viimati muutis seda Tokroda (Laup Juun 12, 2004 2:27 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi Řles
Vaata kasutaja profiili Saada privaats§num Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kerca
Beez p├Ąike
Beez p├Ąike

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 9:04 am    Teema: Vasta viitega

ma k├╝sin n├╝├╝d ├Ąsti rumalalt ja inimlikust plaanist l├Ąhtuvalt.

sain aru, et naisel mehe ees on n├Áutav truudus, aga mehel naise ees nagu poleks v├Ái??? Et mees v├Áib oma vanast loobuda ├╝ksk├Áik millise naise kaudu? Ja mil iganes?

Kas mehe ja naise vaheline koost├Â├ ei n├Áua m├Álemilt osapoolelt truudust (ehk minu arusaamu pidi p├╝hendumist antud ├╝lesandele)

Kui t├Â├ on tehtud, peaksid m├Álemad osapooled muutuma vabaks, et minna edasi j├Ąrgnevate v├Ąljakutsetega.
selenium
KŘlaline

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 11:11 am    Teema: Vasta viitega

See on tunduvalt huvitavam teema ja truudus on siin suhteline v├Ąljend. Selle s├╝steemi ├╝heks t├Ąhtsaks osaks on j├Ąrgnev:

Naine on selle armastusev├Ąrgi algataja alateadlikult. Mees toitub naise antavast armastuse energiast. Kui naine annab mehele kvaliteetset energiat, siis mees suudab materiaalses maailmas edukalt l├Ąbi l├╝├╝a ja ei vaja lisaenergiat, seega on truudus kui selline olemas. Kuna naised on emotsionaalsed t├╝├╝bid, siis nad loovad tihti juba enne k├Áike hunniku illusioone ja ootavad et mees p├╝├╝ab need soovid ja unistused ├Áhust kinni. Armumise perioodil ei oma nad muidugi eriliselt suurt t├Ąhtsust, hiljem k├╝ll. Mehest luuakse kujutluspilt milline ta peaks olema ja ├╝ritatakse talle omistada jooni mida tas ehk ├╝ldse polegi ja samas pettutakse kui avastatakse et see ongi nii ja siis armutakse samal ajal kellegisse kellel selline joon on. Omas mehes pettutakse (selles osas). ├ťldiselt igal omad variatsioonid. Armastuseenergia kvaliteet saab seega rikutud, v├Ąheneb tunduvalt v├Ái pannakse ├╝ldse kinni.
Mees peab kuidagi elama - eksisteerima ja oma mehe rolli t├Ąitma, siis tuleb seda energiat saada kelleltki teiselt. Nii minnaksegi "vasakule" tegelikult hoopis "paremale" ehk elluj├Ą├Ąmise nimel ja selle nimel et oma olemasolevat peret ├╝lal pidada. Muidugi j├Ą├Ąb ├╝les eetiline k├╝simus, sest naistel on "teiste naiste" peale v├Ąga hea vaist.

Kuna naise "terrorit" ei saa t├Áestada ja mees nagu materialiseerijale kohane on probleemi f├╝├╝silisse maailma toonud j├Ą├Ąb tema ikkagi s├╝├╝di. Varem v├Ái hiljem leiab mees (v├Áib-olla ka mitte) sellise naise (v├Ái vastupidi kui mees pole suuteline armastust vastu v├Átma), kelle antava energia kvaliteet ├╝letab eelnevad. Kuna see probleem on elus lahendamata ja valiku saab teha siiski ainult ├╝he, pannakse ta (ja ka too teine naine) valiku ette. Kui mehel on naisega v├Ąljaspoolt pikemaajaline suhe siis hakkavad naise sissetulekud "haihtuma" ja tema pannakse omakorda valiku ette leidmaks mees kes on v├Áimeline tema armastust enese h├╝vanguks materialiseerima, mitte tolle teise mehe peret. Kui palju erinevaid siis seda hetke ei peaks olema, aga on muud n├╝ansid. Igastahes vot nii olen mina iseenda ja ka teiste kogemuste pealt ├Áppinud m├Áningase k├Árvalise abiga Rolling Eyes
Tagasi Řles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

Kerca
Truuduse k├╝simus on sul korras. Sinul sellega ei ole probleeme. Truudus on vajalik koonust├╝├╝pi naisele. Sina oled muideks kuubi t├╝├╝pi. Truudus on vajalik selleks, et inimene p├╝henduks ├╝hele asjale. Teised asjad hakkavad segama. Koonust├╝├╝pi naine hakkab endas arendama uut hingeosa. Aga ├Ápitakse ├╝hekaupa. Mees ei saa kunagi alustada uue hingeosa arendust ja seega pole talle oluline truudus. K├Áige raskem ongi uue asja alustamine. see vajab inimese kogu energiat. Sellep├Ąrast peabki see naine p├╝henduma ├╝hele mehele. Muideks koonust├╝├╝pi mehe v├Ą├Ąrtus seisneb selles, kui iseseisev ta on. seega kui valida on mitme koonusmehe vahel, siis tuleb valida k├Áige iseseisvam mees.
Teisiti ├Áeldes koonusmees peab olema kindel (truu) iseendale.
Vesi
Tumeroheline p├Ąike
Tumeroheline p├Ąike

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 3:21 pm    Teema: Re: T├╝├╝p: koonus. Mees=kollitapja & Naine=truudus. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
N├Ąide foorumist: Koonust├╝├╝p on meil Tobarot. Naised, kes vihkavad teda on tegelikult kolli teenrid. N├Ąited Sera ja vesi. Naised, kes armastavad teda saavad kaitse. Tobarot v├Átab endale naiseks k├Áige ustavama naise.
NB ega ork Vett asjata r├╝nnanud kohe algul. Ta haistis temas olevat kolli.

vesi ei vihka kedagi ja suhtub k├Áigisse s├Ábralikult, kuid umbusuga. vesi riidleb, kui ta n├Ąeb, et k├Ąitutakse inetult. minu seisukohav├Átus peitus pigem s├Ánum tobarotile kui tahtmine serat kaitsta. aga teadagi, kellelegi ei meeldi, kui selgub, et kuningas on alasti.

tokroda, mis orki puutub, siis - ???

aga mis sinusse endasse puutub, siis ma saan aru k├╝ll, miks sa mu peale kuri oled. ja sellel ei ole mitte midagi pistmist kollidega.
Tagasi Řles
Vaata kasutaja profiili Saada privaats§num
Dmitri Petrjakov
Indigo p├Ąike.
Indigo p├Ąike.

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

Muld aga vett kinni ajab... (hiina 5 elemendi s├╝steem)
Tagasi Řles
Vaata kasutaja profiili Saada privaats§num Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

Vesi riidleb valikuliselt. Mille j├Ąrgi teeb valiku Question
Dmitri Petrjakov, sina ei ole koonus t├╝├╝p. Sa oled liblikt├╝├╝p.
efu
Indigo p├Ąike.
Indigo p├Ąike.

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav, huvitav, Tokroda, mis t├╝├╝pi k├╝ll mina olen.

Ja see, et naised peavad mehi TEENIMA, on ikka eriti n├╝ri ja arhailine jutt.

V├Áib olla sinu naine, Tokroda, teenib sind. Lasku k├Ąia, aga ega siis kogu maailm pole nagu sina ja sinu pere.

Vaata asju veidi laiemalt.
Tagasi Řles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 10:05 pm    Teema: Vasta viitega

Liblikt├╝├╝pi oled.

See, et naised peavad mehi teenima, on sinu s├Ánad kullake, mitte minu.

Eks k├╝si otse minu naise k├Ąest, kuidas ta minuga rahul on ja palju teenib.

No palun ├Ąra keera j├Ąlle asju tagurpidi. ma pole veel teistest t├╝├╝pidest j├Áudnud kirjutada, kui kukud mind s├╝├╝distama kitsast maailmast. Katsu aru saada, et mina ei ole sinu h├Ądades s├╝├╝di ja ei hakka neid lahendama. Ma v├Áin Sind aidata, kui soovid, aga p├Áhi t├Â├ pead ikka ise ├Ąra tegema.
efu
Indigo p├Ąike.
Indigo p├Ąike.

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

Ehk selgitad veidi, milles sa mind aidata saad konkreetselt? V├Ái... millist abi ma sinu arvates vajaksin.

Tuulepea, nagu olen, ei saa ju ise aru.

Ja milline on liblikt├╝├╝pi?
Tagasi Řles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 10:20 pm    Teema: Vasta viitega

Saan aidata Sul selgusele j├Áuda.

Liblikt├╝├╝bist r├Ą├Ągin tulevikus. Praegu m├Átestan pudelt├╝├╝pi lahti. Ega see lihtne ole energeetika panemine inimestele arusaadavasse keelde.
n├Áianaine
Valge p├Ąike
Valge p├Ąike

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:
Ja see, et naised peavad mehi TEENIMA, on ikka eriti n├╝ri ja arhailine jutt.
V├Áib olla sinu naine, Tokroda, teenib sind. Lasku k├Ąia, aga ega siis kogu maailm pole nagu sina ja sinu pere.
Vaata asju veidi laiemalt.
No nii, see suur suvi on n├╝├╝d k├╝ll k├Áik segadusse ajanud. Vastan siis siin k├╝situd teemal. Mis mul n├╝├╝d enam Tokroodat teenida, teised ju teevad seda ja p├Ąris korralikult. Minul j├Ą├Ąb ├╝le vaid h├╝vesid kasutada. Pole ma nii kindel ses suhtes sugugi, et kogu maailm meist n├╝├╝d niiv├Ąga erineb, tahaksid ju k├Áik h├╝vesid kasutada....
Tagasi Řles
Dmitri Petrjakov
Indigo p├Ąike.
Indigo p├Ąike.

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Torkoda! Pole kuskilt v├Ąlja lugenud mis t├╝├╝pi sa oled. ega kukke t├╝├╝pi mitte? Saba on k├╝ll kirju. Laughing Laughing Laughing
Tagasi Řles
Vaata kasutaja profiili Saada privaats§num Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ork

PostitusPostitatud: Laup Juun 12, 2004 12:10 am    Teema: Vasta viitega

hatshu tebja ispravit: "kukke" pishut s adnim k: "kuke".
t├Á ne abishaisja, ja tolko tshut-tshut tebja pa trivoshil.
Tagasi Řles
Vaata kasutaja profiili Saada privaats§num MSN Messenger
Dmitri Petrjakov
Indigo p├Ąike.
Indigo p├Ąike.

PostitusPostitatud: Laup Juun 12, 2004 1:40 am    Teema: Vasta viitega

Suur t├Ąnu! Ega mingit solvangut! Laughing Vabandust kui see teid kortsutama pani. K├╝ll ma grammatikast ikka jagu saan.
Tagasi Řles
ork

PostitusPostitatud: Laup Juun 12, 2004 7:24 am    Teema: Vasta viitega

Dmitrile:

kui oled v├Áitluskunsti-mees , siis ju tead, et meid "teevad" vaenlased.
s. t. et iga├╝ks on oma vaenlast v├Ą├Ąrt, v├Ái su vaenlane m├Á├Ádab sinu taset, v├Ái milline on sinu vaenlane, sellised on sinu vaimsed ├╝lesanded.

sama kehtib muidugi ka argielu ja Ise suhtele. et milline on tema tavaelu, selline on ka tema vaimne tase.

aga tahtsin r├Ą├Ąkida Ise ja Vaenlase suhtest.
tajun Sinu puhul sisemist vimma ja irooniana v├Ąljenduvat vihavaenu.
ja muud ei tahtnudki ├Âelda, et oled lihtsalt m├Á├Ádulatt: Sinu kaudu saavad ennast Foorumitegijateks nimetavad/liigitavad inimesed m├Á├Áta oma hetketaset.
annad meile n. ├Â. vaimse tee suuna k├Ątte.
suured t├Ąnud!
Tagasi Řles
ork

PostitusPostitatud: Laup Juun 12, 2004 10:43 am    Teema: Vasta viitega

selenium kirjutas:
Mees toitub naise antavast armastuse energiast. Kui naine annab mehele kvaliteetset energiat, siis mees suudab materiaalses maailmas edukalt l├Ąbi l├╝├╝a ja ei vaja lisaenergiat, seega on truudus kui selline olemas.

et seda teemat edasi arendada, toon sisse ├╝he m├Áiste: SAAMAHIMU.

see on Tokroda v├Ąljend ja see on vaimsete asjade m├Áistmiseks v├Ąga t├Ąhtis. p├╝├╝ana seda seletada ├╝he n├Ąitega.
v├Átsin ├╝kskord osa ├╝hest riitusest, mida viis l├Ąbi Vigala Sass. muude tegevuste hulgas tehti ka k├Ąep├Ąrastest materjalidest nukk ja ohverdati l├Ákkes hiie vaimudele. siis Sass ├╝tles, et n├╝├╝d v├Áib iga├╝ks midagi soovida.
ja pominal lisas, et kes on puhtaks saanud, sellel pole midagi soovida , tal on juba k├Áik olemas.

├╝tleksingi, et k├Áik inimesed, kes midagi soovivad, on saamahimulised.
saate isegi aru, s├Ána on veidi solvav, aga sellegipoolest v├Ąga t├Ąpne, peegeldab tegelikku seisu.
mis on t├Ąhtis? l├Ąbi saamahimu saavad kollid meie maailma. k├Áik, mis on l├Ąbi saamahimu tulnud, on kollide s├Â├Âk. kollidest lahti saamiseks on vaja loobuda midagi soovimast.

aga kuidas siis elada? kuidas siis elada, kui elult nagu midagi ei oota, mingeid plaane ei tee, sihte ei sea? see polekski nagu reaalne elu. mingi ulme...

eks ta minugi jaoks ole rohkem ideaal, aga see ei sega sellest r├Ą├Ąkimast...

ma kujutan ette, et saamahimust vaba inimene saab enda eluks vajalikud vahendid v├Áimalused nagu iseenesest.
ta teeb maailmas reaalseid tegusid, teeb t├Â├Âd, m├Átleb m├Átteid, suhtleb nagu iga teine. ainult ta ei oota tasu. ta ei tee t├Â├Âd tasule suunatult.
ta teeb oma teod ja "astub k├Árvale". ta ei oota k├Ąsi pikal raha , armastust ega energiat. ta ei arvesta k├╝lmalt, kes kellele mida annab ja kes v├Átab ; kust kasulikumalt ja rutem midagi kokku krabada.
ta astub k├Árvale ja tema tasu tuleb iseenesest. ├Ánnestunud ├Ąritehingust, heast ideest, harmoonilisest elust. nad tulevad tema juurde loomulikult, ilma ootuste ja pettumusteta, ilma rabelemise ja s├╝├╝distusteta.

ma arvan, et saate minust aru. see on Tao, Kulg, Toimumine, millest ma olen alati kirjutanud.

seleniumi arutlus v├Ąlistab Looduse ja Maailma peale lootmise.
k├Áik tuleb l├Ąbi k├╝lma arvestuse ja "parema partneri" otsimise.
jah, on teadmine, kuidas asjad maailmas toimuvad, kes annab armastuse ja kes selle materjaliseerib. aga nendes inimestes puudub hing, nad on m├Áistuseinimesed. tabavad s├╝steemi ├Ąra ja kasutavad seda.
t├Ástavad teisi inimesi nagu nukke oma ellu ja elust v├Ąlja.
ja siis imestavad, miks maailm, kus nad elavad, nii surnud on.
Tagasi Řles
flyghost
Punane p├Ąike
Punane p├Ąike

PostitusPostitatud: Laup Juun 12, 2004 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Osade allikate j├Ąrgi k├Ąsitletakse seksuaalenergiat neljal erinewal tasandil.
Ma arwan, et selenium kirjeldas instinktide ja fyysilise tasandi systeemi, aga ork waatab olukorda isiksuse ja tunnete tasandilt.
Peale nende tasandite on weel kirjeldatud seksuaalenergiaid energia ja loowuse tasandilt ning intellekti ja abstraktse m├Átlemise tasandilt.

Fyysilise tasandi seksuaalenergiate tulemus on orgasm, eostamine ja tunnuseks on fyysiline iha.
Isiksuse ja tunnete tasandil on armastuse synd, suhe, tunnuseks fantaasia.
Energiate tasandil on tulemuseks j├Áud ja tunnusjooneks kirg.
Ning intellekti tasandil tulemuseks teadmine ning tunnuseks Armastus.

T├Ąiuslikem siis wist oleks k├Áigi nelja tasandi energiate koostoime.
Hall p├Ąike
Hall p├Ąike

PostitusPostitatud: Laup Juun 12, 2004 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

kas tohib teada kui palju neid t├╝├╝pe ├╝ltse kokku on? Ning kas need t├╝├╝bid on nagu trepp, st j├Ąrjest arenenum jne?
KŘlaline

PostitusPostitatud: Laup Juun 12, 2004 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

miku-wu kirjutas:
kas tohib teada kui palju neid t├╝├╝pe ├╝ltse kokku on? Ning kas need t├╝├╝bid on nagu trepp, st j├Ąrjest arenenum jne?

Miku-wu, kui sellel awataril oled see sina, siis ma armusin sinusse Very Happy
Aga karta on, et tyybid nagu Taewatrepp Wink
Tagasi Řles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad K§ik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Jńrgmine
LehekŘlg 1, lehekŘlgi kokku 5

HŘppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hńńletada kŘsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group