Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Saamislugu.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 3:48 pm    Teema: Saamislugu. Vasta viitega

Alguses oli üks lõputu ruum, kus asusid ürgalged. Eksisteeris ainult olemine. Mittemingisuguseid sündmusi, ega protsesse polnud. Paljud ürgalged tahtsid muutusi. Nad küll suutsid tekitada endas sisendi, ehk ruumi taju aga see ei muutnud nende eluolu. Aga üks ürgalge tahtis ennast ka väljendada. Ja sel hetkel, kui ta tekitas endas väljundi, sattus ta järsku järgmisesse hüperruumi. Läbi tema voolas hüperruumi voog ja tekkis esimene planeet. Me nimetame seda ürgplaneediks. See ürgplaneet oli kui suur vesine gaasimull. Ja ta hakkas tõmbama alumisest alghüperruumist uusi algeid. Need alged said oma esimesed kogemused. Ja selle hüperruumi valitsejat kutsuti esimeseks. Esimeses hüperuumis lisandus ruumile ka väli. Elu ürgplaneedil toimus rahulikult. Kõik toitusid ürgplaneedist otse. Ja uued tulijad, kes ei suutnud ise toituda, neid aitasid vanemad olijad. Tänu oma väljale suutsid nad toita uustulnukaid, kuni need õppisid ise toituma. Nimelt nihutasid nad oma väljaga planeedi energiat noortesse algetesse. Aga siis tekkis probleem: Vanimad olijad tahtsid ennast väljendada. Nüüd tahtis esimene lahendada selle probleemi. Ta ei suutnud seda üksi teha. Juhuslikult sattus ta kokku ühe teise algega, kes tahtis ka probleemi lahenda. Ja koos tõusid nad järsku järgmisele, teise tasemelisele hüperruumi.
Teine hüperruum hakkas voolama läbi nende kahe ürgalge. Tekkis esimene ürguniversum ja esimesed planeedid. Selles hüperuumis lisandus aeg. Hakkasid toimima protsesside jadad. Selle ürguniversumi planeedid olid juba kihilised. Väljast hõredamad ja seest tihedamad. Neid kahte esimest hakati hüüdma loojateks. Aga seal puudusid elanikud. Loojad nuputasid, et mida, teha, et tuleksid elanikud. Ja siis tulid mõttele, et tuleb luua kanal esimesele hüperuumi. Kui kanal oli loodud, siis sealt tuli esimene ürgalge, kes soovis ka probleeme lahendada. Temast sai esimene jumal. Jumal hakkas toitma esimese hüperuumi elanikke teise hüperruumi energiaga, tänu millele nad said ka tõusta teisele hüperruumi. Nüüd toimis elu täiel rinnal. Vanimad elanikud toitsid oma energiaga uustulnukaid ja ise sõid planeedi järjest sügavamatest kihtidest. Nad arenesid ka ise läbi selle. Nende tihedus kasvas. Tänu tiheduse kasvule tõusis ka nende tase. Tekkis juurde uusi jumalaid ja loojaid. Aga siis tekkis probleem: kõik jumalad olid ühesugused ja loojad olid omakorda ühesugused. Eristada võis algeid ainult tiheduse järgi.
Nüüd otsustasid kolm enam arenenud loojat, kellel oli omandatud kõik teadmised ja oskused teises hüperruumis minna kõrgemale. Nad ühendusid ühtseks tervikuks. Tekitades kolmainsuse. Ja hetkega olid järgmises hüperruumis. Nüüd tekkis uus universum ja uued planeedid. Selles universumis lisandus spekter. Maailmu valitsesid jõud ja hüperruumi kolm superjõudu. Tekkisid värvid. Energia ei olnud enam terviklik. Ta koosnes osadest. Tekkis ka esimene egregor. Planeedid olid juba ka tahked. Taevasse tekkisid tähed. Millest lähemaid hüüti päikesteks. Läbi egregori said alged suhelda üksteisega, vahetada infot ja kogemusi. Tänu spektrile olid kõik alged oma nägu. Aga siis tekkis probleem: selleks, et luua midagi suurt oli vaja tööd koordineerida. Polnud juhte. Kolm superjõudu valisid välja neli tublimat jõudu ja hoolikalt hakkasid neid arendama. Niikaua arendasid, kui neistki said superjõud. Kui tekkis kokku seitse superjõudu, siis hüperruum viskas neli paremat järgmisele tasemele.
Neist neljast said neli suurt, kes valitsevad meie multiuniversumit. Selles universumis on sidusinfo väljad. See tähendab, et kõik alged ja osakesed on omavahel vastasmõjus. Kõik mõjutavad kõike ja tänu sellele võib igast ruumipunktist tajuda kogu hüperruumis toimuvat. Meie multiuniversumis on juba palju universumeid. Aga universumid ei tahtnud püsida. Nad tekkisid ja kadusid. Aga siis tekkis esimene mängur. Ja ta hakkas hoolitsema ühe universumi eest. See universum ei lagunenud. Möödusid ajad ja tekkis veel kaks mängurit. Aga siis tekkis probleem. Tekkisid parasiitalged. Need olid juhid, kes lõid meeskonnaga hüvesid endale, aga teistele ei tahtnud midagi anda. Neli parasiiti arendasid ennast mänguri tasemele ja nad sõid kogu suurte poolt loodud energia, hüved ära. Nad lõid ka neli parasiitegregori, millega sai orjastada teised alged. Nüüd ei saanud teised alged enam areneda. Mõõdus veel aega ja tekkis viies parasiit mängur. Nüüd hakkas multiuniversumis taandareng. Aga õnneks olid kolm mängurit arenenud suurte tasemele. Ja seitse suurt panid pead kokku, et lahendada parasiitluse probleem. Nad teadsid, et lahendus tuleb järgmisest hüperruumist. Nad saatsid kaks suurt järgmisele hüperruumi. Ãœhest sai suurmust ja teisest värviline. Aga ühe suure jätsid nad mängurina hoolt kandma meie universumi eest. Nüüd saades teadmisi, kogemusi järgmisest hüperruumist, siis loodigi maine põrgu. Põrgu süsteem ei lase parasiitlusel tegutseda. Ja minule väikesele Hannesele anti ülesanne kirjutada raamat : „Maine põrgu, Seitse filtermaailma“, et inimkond suudaks põrgu abil vabaneda parasiitidest, et hakata ennast edasi arendama.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

küsimus: Millal se ülesanne anti (aastates), se omab tähtsust. kesse andis, juhul kui saladus pole, juhul kui mingi meeskonnaga tegemist on siis palju neid oli ja kellena nad väidavad end olevat?
Hakkas huvitavama info algelisus, kui juba "elu"'st räägime, kui se kõik justkui saladus pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

Ülesanne minule, kui sädemele väga-väga ammu. Teastvustasin, siis , kui põrguga tegelema hakkasin. Mind koguaeg peeditud. Nüüd vist saan valmis.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

Oleksid võinud oma teooria asemel juba Matrixi lingi panna, siis oleks teisedki analoogilisi muinasjutte võinud kirjutada.
Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 12:20 am    Teema: Vasta viitega

ma olen sellist teksti juba kusagilt lugenud. võiks siis lisada juurde referentsid kust mida võetud ja mis erinev
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 1:14 am    Teema: Vasta viitega

See on hea, kui taolistele sündmustele on ajaloos viiteid olnud. Seda tõepärasem see ju on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 11:11 am    Teema: Vasta viitega

jutus liiga palju loogikavigu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
jutus liiga palju loogikavigu
Palun too need välja.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
ma olen sellist teksti juba kusagilt lugenud. võiks siis lisada juurde referentsid kust mida võetud ja mis erinev
Kuidagi india mekk juures. Keegi teeb midagi ja siis õeldakse, et juba ammu on see kirjas. Näita fakte.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 4:33 pm    Teema: Vasta viitega

eelpoolmögisejatele:

kõik teavad, isegi vanasõna on:
tasuta lõunaid pole olemas
seda on miljoneid kordi korrutatud, aga keegi pole seda kui süsteemiosa lahti seletanud.
ja kõik ütlevad, et ma ju tean! palju sa korrutad?!
ja ikkagi leidub inimesi, kes arvavad, et "kui naaber ei näe, et ma tasuta võtan, siis on asi nii salajane, et keegi ei tea ja järelikult MA SAAN TASUTA".

sama analoogiat võib kenasti toppida ka eelneud mõttevahetse asemele.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 5:18 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
eelpoolmögisejatele:

kõik teavad, isegi vanasõna on:
tasuta lõunaid pole olemas
seda on miljoneid kordi korrutatud, aga keegi pole seda kui süsteemiosa lahti seletanud.
ja kõik ütlevad, et ma ju tean! palju sa korrutad?!
ja ikkagi leidub inimesi, kes arvavad, et "kui naaber ei näe, et ma tasuta võtan, siis on asi nii salajane, et keegi ei tea ja järelikult MA SAAN TASUTA".

sama analoogiat võib kenasti toppida ka eelneud mõttevahetse asemele.


ainus kes siin mögiseb tasuta tegemisest on Tokroda Laughing Laughing terve paranoia on käivitatud, et nüüd "tasuta" tegemine lõpeb - värisege Razz

ma olen sinuga 100% nõus, et tasuta ei saa midagi ja kõik kes Tokrodalt "tasuta" juskui miskit saand on on selle 300-ga tagasi maksnud ilma et nad seda ise teaks Cool
Tagasi üles
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:

ainus kes siin mögiseb tasuta tegemisest on Tokroda Laughing Laughing terve paranoia on käivitatud, et nüüd "tasuta" tegemine lõpeb - värisege Razz

ma olen sinuga 100% nõus, et tasuta ei saa midagi ja kõik kes Tokrodalt "tasuta" juskui miskit saand on on selle 300-ga tagasi maksnud ilma et nad seda ise teaks Cool


lisaksin vaid, et Noolel on sellest hoolimata kogu aeg kõikse suurem hirm, et JÄRSSSSSSKu keegi sai siiski tasuta Shocked
uvitav, uvitab, millest tal see kadeduseuss sees närimas? kas pole ise ikkagi õnnelik ja rahul, et maksis oma lõuna väga vingelt kinni ....
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 8:29 pm    Teema: Vasta viitega

murjam kirjutas:
kas pole ise ikkagi õnnelik ja rahul, et maksis oma lõuna väga vingelt kinni ....


jaa.
mina maksan "lõunad" alati korralikult kinni.
ja sellepärast muidusööjaid ei salli.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
murjam kirjutas:
kas pole ise ikkagi õnnelik ja rahul, et maksis oma lõuna väga vingelt kinni ....


jaa.
mina maksan "lõunad" alati korralikult kinni.
ja sellepärast muidusööjaid ei salli.


nüüd sa räägid ise vastu teooriale, mida siin äsja presenteerisid Laughing Laughing Laughing

muidusööjaid ei ole olemas - tasuta lõunaid ei ole Cool

kui sul on probleem "muidusööjatega", siis sa ei näe seda, millal ja milles nad maksavad. muidu poleks häda aga sa lähed ise neilt tasu koorima arusaamata, et tasu on makstud ja võlglane, kellelt nüüd tasu läheb oled sinaise. ja kirud ilmaasjata, et maksad topelt Cool
Tagasi üles
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 8:52 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:

jaa.
mina maksan "lõunad" alati korralikult kinni.
ja sellepärast muidusööjaid ei salli.


kusjuures see on väga kahtlane ettevõtmine - otsustamine, kes on muidusööja ja kes mitte Wink . kulmineerub enamasti puusse panekuga ja veel...
see on sama hea kui rõhutamine, et keski on väärtuslik ja keski mitte. subjektiivne lahmimine, kus on taga alati teatud kasuahne motiiv Laughing
enese upitamise näol Cool

ise olen kogend, et päris hea ja vaba tunne on mõnikord anda/kinkida ja vastulootmata-tahtmata
kahjuks oskavad vaid lapsed seda vastu võtta ilma et tahaks/tunneks, et on nüüd kohhhhhustatud maksma
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

seletan kui loogika vastuolusid siis kui aega natuke rohkem on

seni aga selline mõte - minu filosoofia järgi on kõige paremad asjad just need, mis sul tasuta on Razz leidke need asjad oma elus, mis teil tasuta olemas on, ja mõistke seda väärtust. õnneliku elu alus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ester



Liitunud: 12 Veeb 2007
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Esm Dets 10, 2007 12:06 am    Teema: Vasta viitega

noh... mul on üks kampsun tasuta saadud. Ema sai töö juurest (taheti ära visata) ja tõi mulle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Dets 10, 2007 12:15 am    Teema: Vasta viitega

see on lugu sellest mis oli, aga huvitavam on mis tuleb
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 10, 2007 3:33 am    Teema: Vasta viitega

Wahya
Vastuolud on ühed väga toredad asjad.
Sa kindlasti tead füüsika üht reeglit. Mitte miski ei teki ega kao. Ainult muutub ühest olekust teiseks.
Ja siis seletatakse meile koolis suure paugu teooriat, kus universum tekkis tühjusest.
Mis arvad sellest asjast?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Dets 10, 2007 10:16 am    Teema: Vasta viitega

mingeid loojaid pole olemas ja kolmainsust , see su enda ettekujutuse vili
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group