Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Minu tänaöine unenägu
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Cleopatra



Liitunud: 10 Juun 2004
Postitusi: 151
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Nelj Juun 10, 2004 1:54 pm    Teema: Minu tänaöine unenägu Vasta viitega

Tere,

katsun rääkida nii lühidalt, kui oskan ja loodan, et võibolla keegi oskab mulle ka mingi seletuse pakkuda.
Asi sai alguse eile õhtul, kui olin une ja ärkveloleku vahelises staadiumis, peaaegu magasin aga mitte päris. Niisis, olles selles vahepealses olekus, tabas mind äkki paanikahoog ja seda pole minuga juba kuu aega kindlasti olnud. Püüdsin ennast rahustada, jõin vett, haarasin pihku kaitsva amuleti, midagi ei aidanud ja aina hullemaks läks. Lõpuks pidin ikkagi rahustit võtma ja lõpuks jäin enam-vähem rahulikult magama.
Ja nüüd unenäo juurde. Kogu unenäo sisu oli põhimõtteliselt selline, et mind jälitas süsimust kass ja mina püüdsin tema eest põgeneda. Iga kord kui ta mind leidis ja kergelt küünistas või hammustas, olin mõneks ajaks nagu halvatud, ei suutnud liigutada. Ma ei mäleta täpseid detaile kuid see kass oli umbes nagu mingi kurjuse kehastus või midagi taolist ja püüdis mind kas siis sundida (ja keelitada vaheldumisi) midagi tegema, või temaga kaasa minema aga võibolla hoopis endale viga tegema ja isegi tapma. Võibolla kõiki neid asju. Ei mäleta täpselt, tegevus arenes paanilise kiirusega kogu aeg edasi.
Mida see kõik tähendab? Kas üldse midagi tähendab? Kas on mu unel mingi seos eilse paanikahooga?

Niipalju kui ma olen kuulnud tähendab musta kassi nägemine mingit ohtu sõprade poolt?

Oleksin väga tänulik kui keegi leiaks natuke mahti, et mind aidata.

Ette tänades
Cleopatra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 10, 2004 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan et pigem polnud tegemist mitte unenäo endaga kuivõrd kellegi rünnakuga.

Alateadvus suudab reageerida sellele kui keegi sind vaimsel tasandil ründab. See kuidas ta sulle sellest teavitab sõltub juba täiesti vaimu enda arengutasemest. Kuna sind tabas paanikahoog ja sa teadsid kindlalt et miskit kurja on lahti siis oli see sinu alateadvuse märk rünnakust.

Uni on meie tavamaailma peegeldus mingil määral. Unel on palju erinevaid tähendusi... unes projekteeritakse saadud andmete põhjal tulevik, töödeldakse eelmise päeva mälestusi ja teadvust.
Kuna une aeg on aeg kus inimese mõistus on otseses sidemes vaimuga siis saab vaim une kaudu projekteerida sulle seda võitlust võõra mõju ja jõuga.
Kuna sa aga arvatavasti pole õppinud veel end vaimsel tasandil kaitsma siis sai vaim alateadlikult ainult põgeneda.

Sellest ka see uni.
Tagasi üles
Cleopatra



Liitunud: 10 Juun 2004
Postitusi: 151
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Nelj Juun 10, 2004 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

Olen tõesti juba väga pikka aega tundnud ennast kaitsetuna ja seetõttu ka vastava amuleti muretsesin, millest on ka natuke abi.
Aga kuidas õppida ennast pareminikaitsma. Tihtipeale tunnen ka seda kuidas imen endasse teiste inimeste negativismi ja kuidas see mind seest sööb ja põletab, aga midagi teha ka ei oska, et seda vältida Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 10, 2004 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

tegelikult huvitab mind mis amuletiga tegemist on ja kust see saadud/muretsetud?
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 10, 2004 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

Cleopatrale

Tule kickboxingut õppima! Kõik ründajad - nokauti!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Cleopatra



Liitunud: 10 Juun 2004
Postitusi: 151
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Nelj Juun 10, 2004 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
tegelikult huvitab mind mis amuletiga tegemist on ja kust see saadud/muretsetud?



see on pentagramm, mis ripub mul enamasti kaelas ja ööseks asetan selle voodi kõrvale lauale
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 10, 2004 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

Cleopatra
Hirmu vastu on ainult üks ravim: Teadmine, amuletid Sind ei aita.
Muideks amulet ei kaitse sind pimeduse eest.
Õpi vaimumaailma. Õige teadmise korral kaob hirm.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 10, 2004 7:54 pm    Teema: Vasta viitega

Kõige kiirem - kickboxingu ringis! Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Cleopatra



Liitunud: 10 Juun 2004
Postitusi: 151
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Nelj Juun 10, 2004 8:18 pm    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
Kõige kiirem - kickboxingu ringis! Laughing


Kas sa oled koomik või?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 9:42 am    Teema: Vasta viitega

Cleopatrale
AGA LOOMULUKULT OLEN! Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 10:15 am    Teema: Vasta viitega

Cleopatra kirjutas:
see on pentagramm, mis ripub mul enamasti kaelas ja ööseks asetan selle voodi kõrvale lauale


see pole amelett või asi. saa lahti sellest lollusest.
pentagramm on ülima alandlikkuse märk.

/.../

ja muide... su juhtruumi minek on tugevasti takistatud. nagu ka ühel teisel inimesel oli samamoodi: koridorid sinna on hästi madalad ja kitsad... lisaks igasugu vääte täis.
juhtruumi koridoridesse sissekäik asub kuristiku äärel.
võibolla on ka see mingi põhjus miks see sinu eest hooldamata on. kas sa kardad kõrgust?
Tagasi üles
Cleopatra



Liitunud: 10 Juun 2004
Postitusi: 151
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 10:30 am    Teema: Vasta viitega

No ma ei ütleks, et just kardan kõrgust....kui, siis tekitab veidi ebamugavustunnet.

Aga, mis puutub amuletti....siis usun, et iga üks valib selle endale vastavalt oma sisetundele ju või kuidas, vähemalt mina tegin nii. Eelnevalt muidugi uurisin ka erinevate amulettide tähendusi/omadusi ja siis lähtusin intuitsioonist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Cleopatra



Liitunud: 10 Juun 2004
Postitusi: 151
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 10:31 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Cleopatra
Hirmu vastu on ainult üks ravim: Teadmine, amuletid Sind ei aita.
Muideks amulet ei kaitse sind pimeduse eest.
Õpi vaimumaailma. Õige teadmise korral kaob hirm.


Jahh, tunnen hirmu, kohutavat, närivat hirmu....hirmu surma ees.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 10:46 am    Teema: Vasta viitega

Cleopatra kirjutas:

Aga, mis puutub amuletti....siis usun, et iga üks valib selle endale vastavalt oma sisetundele ju või kuidas, vähemalt mina tegin nii. Eelnevalt muidugi uurisin ka erinevate amulettide tähendusi/omadusi ja siis lähtusin intuitsioonist.



ja mida sa said siis teada pentagrammi kohta kui tohib küsida?
Tagasi üles
Cleopatra



Liitunud: 10 Juun 2004
Postitusi: 151
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 10:54 am    Teema: Vasta viitega

Tohib ikka küsida:)
Lühidalt öeldes sain teada, et pentagarmm on kaitse-amulett. Kaitseb näiteks needuste eest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 11:18 am    Teema: Vasta viitega

hmm... oleneb mis pidi see pentagramm sul on. on ta teravik allapoole või tavaliselt.



kui on teravik allapoole siis:

Kui pentagrammi üks teravik on suunatud alla, siis sümboliseerib see vaimu allutamist mateeriale, inimese sõltuvust tema lihalikest himudest.


kui pentagramm on õiget pidi siis:

pentagrammi võib vaadelda ka kui vabamüürlaste sümbolit, imiteerides naise ja mehe vahelist suguakti.
vabamüürlased aga nagu me teame on... njah. kuidas nüüd öelda. pahad Very Happy
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 11:23 am    Teema: Vasta viitega

kas tõesti arvatakse et igasugune kila-kola saab tõepoolest migit kaitset pakkuda?! Shocked
Tagasi üles
Cleopatra



Liitunud: 10 Juun 2004
Postitusi: 151
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 11:25 am    Teema: Vasta viitega

selenium kirjutas:
kas tõesti arvatakse et igasugune kila-kola saab tõepoolest migit kaitset pakkuda?! Shocked


Aga mis sulle kaitset pakub?
Kuidas kaitsed ennast kurjuse eest?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 11:26 am    Teema: Vasta viitega

cleopatra, mina ei võtakski seda kickboxingu juttu päris 100% naljana. olen tähele pannud, et need, kes on füüsiliselt julged, eriti võitluskunstide harrastajad, saavad tihti ka vaimsel tasandil oma hirmudega paremini hakkama. ilmselt on teadmine omaenese jõust ülekantav ka vaimsesse plaani.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cleopatra



Liitunud: 10 Juun 2004
Postitusi: 151
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 11:31 am    Teema: Vasta viitega

Vesi kirjutas:
cleopatra, mina ei võtakski seda kickboxingu juttu päris 100% naljana. olen tähele pannud, et need, kes on füüsiliselt julged, eriti võitluskunstide harrastajad, saavad tihti ka vaimsel tasandil oma hirmudega paremini hakkama. ilmselt on teadmine omaenese jõust ülekantav ka vaimsesse plaani.


Tugevas kehas, tugev vaim?
Paraku, mina seda teooriat ei usu. Olen pigem tähele pannud seda, et füüsiliselt tugevamad inimesed ainult ARVAVAD, et nad on tugevad ja osavad ka kõiges muus, tegelikult aga...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group