Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

III maailmasõda tulemas??
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 9:33 pm    Teema: Vasta viitega

Sorts on ka mördikas, ainult riigi palgal. Pole mingit vastuolu mördika ja sortsi vahel ,millest paganatel oleks kasu. Nüüd edaspidi kui mingi mäss tuleb siis mässajad saadetakse euroopa liidu vangilaagrisse nagu moslemid kuubasaarele ja edasi aafrikasse vabatahtlikuks.... ja kui keegi tahab mässata siis lihtsalt asustatakse ümber nagu NL ajal siberisse. enam ei panda sadama terminali vaid saadetakse palju kaugemale. Mässamisest ei tule välja mitte midagi. Ma olen selles täiesti kindel. Mingid sortsid ei saa siin mitte midagi organiseerida mille eest mördikad peaksid maksma paganatele. Mördikad ei maksa asjade eest mida neil pole vaja või millega nad ise hakkama saavad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 11:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Oli aeg, kus paganad neid kaitsesid tasuta. Aga kuna tasuta lõunaid pole, siis tasu võtavad nüüd sortsid ja veel kümne, saja kordselt.


seleta nüüd palun kuidas teie kaitsete tasuta ja sortsid korjavad selle eest tasu? ma ütleks, et olete sortside orjad Razz ja kui tasuta lõunaid ei ole, siis kuidas sa saad öelda, et oled midagi tasuta teinud? ma ütleks, et oled oma tasu varjanud Cool

ja ma reedan sulle saladuse, et miks sind keegi osta ei taha - SA OLED LIIGA SAADAVAL - odav ühesõnaga Cool
Tagasi üles
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 11:48 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 9:54 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
seleta nüüd palun kuidas teie kaitsete tasuta ja sortsid korjavad selle eest tasu? ma ütleks, et olete sortside orjad ja kui tasuta lõunaid ei ole, siis kuidas sa saad öelda, et oled midagi tasuta teinud? ma ütleks, et oled oma tasu varjanud

ja ma reedan sulle saladuse, et miks sind keegi osta ei taha - SA OLED LIIGA SAADAVAL - odav ühesõna




mitte odavuses pole asi. kui tahad müüa siis peab uurima mida ostja vajab. antud juhul tahetakse müüa sellepärast et usutakse olevat ennast maailmanaba ja siis pole imestada et kedagi ei huvita
sama asi on eestiga. poliitikud arvasid et on mingid tegijd ida ja lääne vahel, tegelikuses tuleb valida kas lään või ida. valiti lääs. mõned ei saa ikka aru et kahte suunda ei saa vaadata.
sortsid on eestis kaotanud lõplikult. mördikad on saavutanud täieliku võidu. mõni ikka aru ei saa veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

Muriel, palun süvene kahh veits. Mitte sortsid ei lõiganud kasu, vaid mõrdikad lõikasid. Sa lahmid huupi.

Akk, sortsid asusid juba rünnakule. Mõrdikate süsttemides on juba praod sees. Kui mõrdikad ei võta midagi ette, siis ei aita enam ka paganate palkamine. Sa muide oled heade tajudega, aga Sa ei näe astraaltasandis sündmuste käike.

Ma tegin mõrdikatele pakkumise, enam teistkorda ei tee, sest varsti pole neil mulle midagi pakkuda.
Sortsidele ei ole mul mõtet pakkumist teha, sest nemad hetkel tõesti ei vaja meid, et mõrdikaid allutada.

NB mina valisin enda ja vabadust ihkavad eestlased. Ja teistele näitan keskmist näppu.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 12:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Ma tegin mõrdikatele pakkumise, enam teistkorda ei tee, sest varsti pole neil mulle midagi pakkuda.
Sortsidele ei ole mul mõtet pakkumist teha, sest nemad hetkel tõesti ei vaja meid, et mõrdikaid allutada.

NB mina valisin enda ja vabadust ihkavad eestlased. Ja teistele näitan keskmist näppu.


Tegelt Tokroda on ju juba loetlend, mis ta oma misjuuuuuuuni eest tasuks sai Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ei miskit tasuta misjuuuni ja raffffa päästmist ja harimist Wink

Tokroda kirjutas:
Minu elu muutis paganlus
täiega positiivseks.
Paranes tervis,
raha hakkas tulema,
naised hakkasid vaatama.
.


... siit järeldub, et ikkagi himud, himud, himud ja negatiivne elu ja alaväärsuskompleksid ajendasid teda tagant
ehk oli ja on anorgaanilistele nämmaks tööriistaks
ei saa see mees küll selles elus vabaks, seepärast sellest vabadusest ja vaba mees olemisest jahubki kõikse aeg
erinev sõnastus, aga plaat kõikse aeg sama Cool

p.s olen alati öelnud, et kõikse hullem kombinatsioon inimese juures: rumalus, harimatus ja meeletu võimuiha alaväärsustunde tõttu
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 09, 2007 12:43 pm    Teema: Vasta viitega

murjam kirjutas:
p.s olen alati öelnud, et kõikse hullem kombinatsioon inimese juures: rumalus, harimatus ja meeletu võimuiha alaväärsustunde tõttu
Jahh, ega su elu kerge pole.
Kuule kumma poolt oled, kas mõrdikate või sortside?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group