Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

III maailmasÔda tulemas??
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Dets 04, 2007 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:

Aga mis need mördikad ehk mördiööbikud ehk vabamĂŒĂŒrlased siis tegelikult on? Mis on tundemĂ€rgiks? Ideoloogia? Ausalt, ma pole kunagi aru saanud.

vabamĂŒĂŒrlaste ĂŒks peamine tunnusmĂ€rk, mida nad kasutavad on sirkel ja kellu.
mördiööbik on zargoonis mĂŒĂŒrsepp - sealt vabamĂŒĂŒrlane...
sa ikka oled kuulnud ĂŒle maailma asuvatest vabamĂŒĂŒrlaste loozidest?
nendest on isegi sherlock holmesi sarjas kirjutatud Cool

ja lions ja rotari klubid on nende avalikud kĂ€epikendused, ĂŒks jĂ€igem, teine paindlikum.
VÔllur
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Teis Dets 04, 2007 10:43 pm    Teema: Vasta viitega

ma mĂ”tsi, et ĂŒks silm olla see old... amis ma tiĂ€... Kuradi pĂ”hiline see: impotentsed vanamehed on nad ilmselt.
Pilleriin
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2007 1:32 pm    Teema: Vasta viitega

TĂ€nan, Haldjanool, vist tunnetasin antud info pĂ”hjal selle vabamĂŒĂŒrlaste tunde nĂŒĂŒd Ă€ra.
Tsiteerin::

jah, olen. Isegi mingit JĂŒri Lina filmi vaatasin ĂŒkskord. Samas tuleb arvestada, et inimestele meeldib alati kuulda igasugustest vandenĂ”u teooriatest. seal oli see point, et pĂŒĂŒti igasuguste tĂ”estusmaterjalide abil nĂ€idata, et lĂ€bi sajandite on vabamĂŒĂŒrlased juhtinud inimkonna ajalugu: millised on nende tegevuskeskused, tĂ€htsamad liikmed. Isegi Mozart olevat olnud lĂ”ppude-lĂ”puks vabamĂŒĂŒrlane ja tema muusika on selle jaoks kirjutatud. Ja et vabamĂŒĂŒrlased korraldasid I ja II maailmasĂ”ja ja nĂŒĂŒd korraldavad kolmandat, kuna see on kuidagi Ameerikale kasulik.

Aga kÔik see tundub kuidagi vÀga muinasjutuline, et olla reaalsus.
Zargoonis MĂŒĂŒrsepp kohta ei leidnud internetist midagi, kust sellest kuulnud oled?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2007 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

VÔllur kirjutas:
Kle mistarvis sa nende sammastega jĂ€ndasid, kui ennast niivĂ”inaa venelastele maha oled valmis mĂŒĂŒma?
Vaata probleem on selles, et ma pole ennast kellegile maha mĂŒĂŒnud. Kui oleksin, siis teeniks tasuta kedagi. Oleksin kellegi poolt.
Aga mina ajan jalad harki ja ĂŒtlen, et ma aitan seda, kes maksab.
Muideks Sorts ja mÔrdikas on vÔÔras ja mind ei koti, kes vÔidab.
Mina olen 15 aastat sÔdinud, et eestlastel oleks varjupaikka, kui elu kibedaks lÀheb. Ja vahet pole, kes vÔidab, mÔlemad pooled on halastamatud röövlid. Seega ma liigutan ainult siis, kui makstakse.

NB eemalt vaadatuna on mÔrdikad vÀga nutuses olukorras. Sortsid ei tunne abi jÀrgi vajadust. Aga mÔrdikad lÀmbuvad oma ahnusesse.
muriel
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2007 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Vaata probleem on selles, et ma pole ennast kellegile maha mĂŒĂŒnud. Kui oleksin, siis teeniks tasuta kedagi. Oleksin kellegi poolt
Shocked sĂ”napaar "maha mĂŒĂŒnud" eeldab, et sa oled midagi vastu saanud - mismoodi sa siis tasuta teeniks?

Tokroda kirjutas:
Aga mina ajan jalad harki ja ĂŒtlen, et ma aitan seda, kes maksab.
...ja siis ĂŒtled, et teed seda tasuta Razz

Tokroda kirjutas:
Mina olen 15 aastat sÔdinud, et eestlastel oleks varjupaikka, kui elu kibedaks lÀheb.
Ja kus on tulemused? Rolling Eyes
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2007 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
TĂ€nan, Haldjanool, vist tunnetasin antud info pĂ”hjal selle vabamĂŒĂŒrlaste tunde nĂŒĂŒd Ă€ra.

jah, olen. Isegi mingit JĂŒri Lina filmi vaatasin ĂŒkskord. Samas tuleb arvestada, et inimestele meeldib alati kuulda igasugustest vandenĂ”u teooriatest. seal oli see point, et pĂŒĂŒti igasuguste tĂ”estusmaterjalide abil nĂ€idata, et lĂ€bi sajandite on vabamĂŒĂŒrlased juhtinud inimkonna ajalugu: millised on nende tegevuskeskused, tĂ€htsamad liikmed. Isegi Mozart olevat olnud lĂ”ppude-lĂ”puks vabamĂŒĂŒrlane ja tema muusika on selle jaoks kirjutatud. Ja et vabamĂŒĂŒrlased korraldasid I ja II maailmasĂ”ja ja nĂŒĂŒd korraldavad kolmandat, kuna see on kuidagi Ameerikale kasulik.

Aga kÔik see tundub kuidagi vÀga muinasjutuline, et olla reaalsus.
Zargoonis MĂŒĂŒrsepp kohta ei leidnud internetist midagi, kust sellest kuulnud oled?

naljatilk.
reaalsus on nii hull, et muinasjutulisus jÀÀb esimese kolmandiku peale maha juba.
see, et inimene tĂ€navalt ĂŒldjuhul teab vĂ€he, sest USUB korralikult ametlikest infoallikatest pĂ€rinevat, ei tĂ€henda, et kĂ”ik sealt pĂ€rinev peaks olema tĂ”de - lissalt seepĂ€rast, et on avalik...
vahel maksaks ĂŒht-teist tĂ€hele panna ja siis ise edasi mĂ”elda.
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2007 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

VÔllur kirjutas:
ma mĂ”tsi, et ĂŒks silm olla see old... amis ma tiĂ€... Kuradi pĂ”hiline see: impotentsed vanamehed on nad ilmselt.

jaa-jaa. ja silm ja pĂŒramiid ja tuleleek ja muna ja kolmnurk jne.
igal asjal oma roll.
oh ja seal on ka tĂ€itsa potentseid ja ĂŒldse mitte vanu vĂ”imujanulisi tĂŒĂŒpe koos.
VÔllur
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2007 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
VÔllur kirjutas:

jaa-jaa. ja silm ja pĂŒramiid ja tuleleek ja muna ja kolmnurk jne.
igal asjal oma roll.
oh ja seal on ka tĂ€itsa potentseid ja ĂŒldse mitte vanu vĂ”imujanulisi tĂŒĂŒpe koos.

No midagi peab neil kÔigil viga olema
VÔllur
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2007 8:54 pm    Teema: Vasta viitega

Õu aga tuleleek ja muna ja kolmnurk ? mis vĂ€rk nendega on?
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Dets 06, 2007 2:45 am    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Mina olen 15 aastat sÔdinud, et eestlastel oleks varjupaikka, kui elu kibedaks lÀheb.
Ja kus on tulemused? Rolling Eyes
NĂŒĂŒd on aeg vaikida ja mitte midagi teha.

MÔistetakse siis, kui ilma jÀÀdakse.

Ma olen saanud tugevaks. Ainult tugevad vÔivad endale lubada seda luksust, et ei pea sÔdima. Ja miks ma peaksin yasuta rabelema.

Hetkel hoolin ma ainult paganatest. ÜlejÀÀnudest on mul savi. Hetkel olen nĂ”us sĂ”dima ainult paganate heaolu nimel.
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Dets 06, 2007 10:13 am    Teema: Vasta viitega

vabamĂŒĂŒrlaste ĂŒks peamine tunnusmĂ€rk, mida nad kasutavad on sirkel ja kellu.
mördiööbik on zargoonis mĂŒĂŒrsepp - sealt vabamĂŒĂŒrlane...
nendest on isegi sherlock holmesi sarjas kirjutatud

mina saan vabamĂŒĂŒrlusest ja sortsidest nii aru et ...
vabamĂŒĂŒrlased need kellel on mingi Ă€ri, kes on turul tegutsenud kaua ja kellel on palju tutvusi, ja veel see, et nad ei tee sitta tööd. kui keegi teeb sitta tööd siis ta visatakse vabamĂŒĂŒrlaste hulgast vĂ€lja . ja kui nad kĂ€ivad klubides, siis nad on avalikud vabamĂŒĂŒrlased.
aga sortsid on tÀnapÀeva mÔistes need kes on riigi poolt paika pandud ja toimetavad midagi. tegutsevad nagu x-failides , ajavad taga ufosid ja nÔidu ja teevad neid kahjutuks. sortsidel tavaliselt oma Àri pole, tegutsevad mingi organisatsiooni huvides, riigirahadega ja seetÔttu vÔivad olla veel olulisemad mördikatest, nad vÔivad olla paremini organiseerunud ja suuremad ressursid, kÔik sÔltub organist mis neid juhib
nb! igaljuhul ei tÀhenda mördikas ja sorts rahvusi !!!!!!!!!!!!!

kogu selle tÔmblemise taga praegu on ....
see, et raha puudusel on tĂ€iesti ĂŒkskĂ”ik kellele ennast maha mĂŒĂŒa. ja sellepĂ€rast oodatakse pakkumisi mördikatelt vĂ”i sortsidelt. kui pakkumisi nendelt ei tule, siis tuleb paganaid koorida. paganatel lĂ€heb siis sitemini kui pakkumisi ei tule

eestis on mördikaid rohkem kui sortse. riigil vĂ€he raha ja vĂ€lisriigi rahad siinsetele sortsidele ei jĂ”ua. v.a mördikate rahad. mördikaid on rohkem. mördiklikus tekib siis kui on vĂ€ike ĂŒhiskond, kĂ”ik tunnevad kĂ”iki. suures ĂŒhiskonnas ei saa mörtlust tekkida sellepĂ€rast, et on ananĂŒĂŒmsus tagatud ja turureeglid mÀÀrvad edukuse. eestis kubised mördikatest, sortse on vĂ€he kuid olulisemad
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Dets 07, 2007 11:27 am    Teema: Vasta viitega

Hetkel hoolin ma ainult paganatest. ÜlejÀÀnudest on mul savi. Hetkel olen nĂ”us sĂ”dima ainult paganate heaolu nimel.

Kuidas paganate koorimine edeneb?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Dets 07, 2007 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

Vaata sellega MĂ”rdikad persse kukkusid. Nad lĂŒkkasid paganad sortsidega sĂ”tte ja ise koorisid kĂ”ik rikkused endale.
Aga nĂŒĂŒd on teised ajad. Paganad on tugevad ja sortsid ei julge enam kottida.
Ja sortsid ei kavatse diile teha. nad vĂ”tavad mĂ”rdikatelt lihtsad hĂŒved kĂ€est. nad on tugevamad.

Ja mul on vĂ€ga konkreetne hind mĂ”rdikatele. 100 milli mulle ja igale paganale maja. Kokku 44 tĂŒkki.

Ja meenutage vanasÔna:
Kes ei toida oma sÔjavÀge, see toidab vöörast armeed.
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Dets 07, 2007 9:03 pm    Teema: Vasta viitega

sortsid ei vĂ”ta mördikatelt midagi Ă€ra. sortsid saavad oma rahad riigilt ja riik saab mördikatelt. ah mis, mul on enda arvamus mida eelmises kirjas kirjutasin. ja ma ĂŒtlesin ka, et mördikas ja sorts ei tĂ€henda rahvusi
Tagasi üles
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Dets 07, 2007 11:33 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 11:50 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 12:12 am    Teema: Vasta viitega

meil on siis tÀielikult erinevad arusaamised mördikate ja sortside mÔistest.
mina nende mĂ”istete vahetegemiseks usu mĂ”istet ĂŒldse sisse ei tooks. SellepĂ€rast , et avalik uuring tegi kindlaks, et eestlased usuvad mingit vaimolendit. Usk on eestlase jaoks tĂ€iesti vĂ€heoluline teema juba sellepĂ€rast, et eestlastele suruti usku möögaga peale. Ja tegelult iga eestlane usub seda mida tahab ja keegi tegelikult ei teagi mida eestlane usub. Aga majanduslik vahetegemine huvitab kĂ”iki ja see paistab ka vĂ€lja.

Mina just arvan, et eestis on ĂŒlekaalus mördikad. Mördiklikus saab tekkida vĂ€ikses ĂŒhiskonnas kus kĂ”ik kĂ”iki tunnevad. Aga sortslus saab tekkida suures ĂŒhiskonnas kus on anonĂŒĂŒmsus tagatud ja saab luua tugeva organisatsiooni riigi rahadega, nagu venemaal on tehtud. Sortlus ja mördiklikus mĂ”lemad tahavad vĂ”imu, aga vĂ”im ilma rahata ei ole vĂ”imalik. TĂ€napĂ€eval usk on riigist lahutatud, kedagi ei huvita mida keegi usub. NĂ€iteks venemaal neid huvitab ainult see et nad saaksid oma palga Ă”igel ajal kĂ€tte ja pensioni. Inimesi huvitab usk ainult siis kui ta elab vĂ€ga vaeselt ja halvasti vĂ”i on suremas vĂ”i lihtsalt lollakas.
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 12:34 am    Teema: Vasta viitega

kuna usuteema ei ole siin eestis oluline siis usu najal edu saavutada on vÔimalik ainult siis kui lahendada mÔni suur probleem mis maailmas on usuga seotud. nÀiteks kui keegi lahendaks juutide ja araablaste vÔi indu -pakistani, vÔi iraagi-usa , vÔi hiina-tiibeti. moslemite-serblaste vastuolu mingi raamatuga siis ta saaks miljonÀriks oma raamatuga ja kuulsaks. ta lahendaks probleemi.. seal on neid piisavalt kelle jaoks usk on oluline. aga lÀÀnes sellise asjaga edu ei saavuta. see on juba ette kaotusele mÀÀratud. sest lÀÀne jaoks ei ole usk probleem. usk on probleem ainult neide jaoks kes usuvad. pole mÔtet unistada et keegi selle eest maksab
Tagasi üles
muriel
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 1:28 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ja mul on vĂ€ga konkreetne hind mĂ”rdikatele. 100 milli mulle ja igale paganale maja. Kokku 44 tĂŒkki.

Ja meenutage vanasÔna:
Kes ei toida oma sÔjavÀge, see toidab vöörast armeed.

irw Razz

100 miljonit mulli ja igale paganale oma tuba paldiski maanteel saab orgunnitud Razz
Tagasi üles
Roltsick
Infoparasiit

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 1:38 am    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:
igale paganale oma tuba paldiski maanteel saab orgunnitud

oot-oot, kelle finantside pealt sa paned? lausa terve tuba igale? kui internetiĂŒhendusega raal on paketi sees, siis liitun rÔÔmuga.
Tagasi üles
muriel
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 1:46 am    Teema: Vasta viitega

Roltsick kirjutas:
muriel kirjutas:
igale paganale oma tuba paldiski maanteel saab orgunnitud

oot-oot, kelle finantside pealt sa paned? lausa terve tuba igale? kui internetiĂŒhendusega raal on paketi sees, siis liitun rÔÔmuga.

milleks sulle raal? paganad istuvad enamasti silmad kinni ja vaatavad hoolega (internett missugune Razz ). Rolling Eyes
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group