Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

III maailmasõda tulemas??
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Dets 04, 2007 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:

Aga mis need mördikad ehk mördiööbikud ehk vabamüürlased siis tegelikult on? Mis on tundemärgiks? Ideoloogia? Ausalt, ma pole kunagi aru saanud.


vabamüürlaste üks peamine tunnusmärk, mida nad kasutavad on sirkel ja kellu.
mördiööbik on zargoonis müürsepp - sealt vabamüürlane...
sa ikka oled kuulnud üle maailma asuvatest vabamüürlaste loozidest?
nendest on isegi sherlock holmesi sarjas kirjutatud Cool

ja lions ja rotari klubid on nende avalikud käepikendused, üks jäigem, teine paindlikum.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Võllur
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 236
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 04, 2007 10:43 pm    Teema: Vasta viitega

ma mõtsi, et üks silm olla see old... amis ma tiä... Kuradi põhiline see: impotentsed vanamehed on nad ilmselt.
_________________
Ohsa nugis! Ah ei kurat kass hoopis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2007 1:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tänan, Haldjanool, vist tunnetasin antud info põhjal selle vabamüürlaste tunde nüüd ära.
Tsiteerin::
sa ikka oled kuulnud üle maailma asuvatest vabamüürlaste loozidest?


jah, olen. Isegi mingit Jüri Lina filmi vaatasin ükskord. Samas tuleb arvestada, et inimestele meeldib alati kuulda igasugustest vandenõu teooriatest. seal oli see point, et püüti igasuguste tõestusmaterjalide abil näidata, et läbi sajandite on vabamüürlased juhtinud inimkonna ajalugu: millised on nende tegevuskeskused, tähtsamad liikmed. Isegi Mozart olevat olnud lõppude-lõpuks vabamüürlane ja tema muusika on selle jaoks kirjutatud. Ja et vabamüürlased korraldasid I ja II maailmasõja ja nüüd korraldavad kolmandat, kuna see on kuidagi Ameerikale kasulik.

Aga kõik see tundub kuidagi väga muinasjutuline, et olla reaalsus.
Zargoonis Müürsepp kohta ei leidnud internetist midagi, kust sellest kuulnud oled?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2007 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

Võllur kirjutas:
Kle mistarvis sa nende sammastega jändasid, kui ennast niivõinaa venelastele maha oled valmis müüma?
Vaata probleem on selles, et ma pole ennast kellegile maha müünud. Kui oleksin, siis teeniks tasuta kedagi. Oleksin kellegi poolt.
Aga mina ajan jalad harki ja ütlen, et ma aitan seda, kes maksab.
Muideks Sorts ja mõrdikas on võõras ja mind ei koti, kes võidab.
Mina olen 15 aastat sõdinud, et eestlastel oleks varjupaikka, kui elu kibedaks läheb. Ja vahet pole, kes võidab, mõlemad pooled on halastamatud röövlid. Seega ma liigutan ainult siis, kui makstakse.

NB eemalt vaadatuna on mõrdikad väga nutuses olukorras. Sortsid ei tunne abi järgi vajadust. Aga mõrdikad lämbuvad oma ahnusesse.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2007 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Vaata probleem on selles, et ma pole ennast kellegile maha müünud. Kui oleksin, siis teeniks tasuta kedagi. Oleksin kellegi poolt
Shocked sõnapaar "maha müünud" eeldab, et sa oled midagi vastu saanud - mismoodi sa siis tasuta teeniks?

Tokroda kirjutas:
Aga mina ajan jalad harki ja ütlen, et ma aitan seda, kes maksab.
...ja siis ütled, et teed seda tasuta Razz

Tokroda kirjutas:
Mina olen 15 aastat sõdinud, et eestlastel oleks varjupaikka, kui elu kibedaks läheb.
Ja kus on tulemused? Rolling Eyes
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2007 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
Tänan, Haldjanool, vist tunnetasin antud info põhjal selle vabamüürlaste tunde nüüd ära.
Tsiteerin::
sa ikka oled kuulnud üle maailma asuvatest vabamüürlaste loozidest?


jah, olen. Isegi mingit Jüri Lina filmi vaatasin ükskord. Samas tuleb arvestada, et inimestele meeldib alati kuulda igasugustest vandenõu teooriatest. seal oli see point, et püüti igasuguste tõestusmaterjalide abil näidata, et läbi sajandite on vabamüürlased juhtinud inimkonna ajalugu: millised on nende tegevuskeskused, tähtsamad liikmed. Isegi Mozart olevat olnud lõppude-lõpuks vabamüürlane ja tema muusika on selle jaoks kirjutatud. Ja et vabamüürlased korraldasid I ja II maailmasõja ja nüüd korraldavad kolmandat, kuna see on kuidagi Ameerikale kasulik.

Aga kõik see tundub kuidagi väga muinasjutuline, et olla reaalsus.
Zargoonis Müürsepp kohta ei leidnud internetist midagi, kust sellest kuulnud oled?


naljatilk.
reaalsus on nii hull, et muinasjutulisus jääb esimese kolmandiku peale maha juba.
see, et inimene tänavalt üldjuhul teab vähe, sest USUB korralikult ametlikest infoallikatest pärinevat, ei tähenda, et kõik sealt pärinev peaks olema tõde - lissalt seepärast, et on avalik...
vahel maksaks üht-teist tähele panna ja siis ise edasi mõelda.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2007 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

Võllur kirjutas:
ma mõtsi, et üks silm olla see old... amis ma tiä... Kuradi põhiline see: impotentsed vanamehed on nad ilmselt.

jaa-jaa. ja silm ja püramiid ja tuleleek ja muna ja kolmnurk jne.
igal asjal oma roll.
oh ja seal on ka täitsa potentseid ja üldse mitte vanu võimujanulisi tüüpe koos.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Võllur
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 236
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2007 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
Võllur kirjutas:
ma mõtsi, et üks silm olla see old... amis ma tiä... Kuradi põhiline see: impotentsed vanamehed on nad ilmselt.

jaa-jaa. ja silm ja püramiid ja tuleleek ja muna ja kolmnurk jne.
igal asjal oma roll.
oh ja seal on ka täitsa potentseid ja üldse mitte vanu võimujanulisi tüüpe koos.


No midagi peab neil kõigil viga olema
_________________
Ohsa nugis! Ah ei kurat kass hoopis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Võllur
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 236
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2007 8:54 pm    Teema: Vasta viitega

Õu aga tuleleek ja muna ja kolmnurk ? mis värk nendega on?
_________________
Ohsa nugis! Ah ei kurat kass hoopis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 06, 2007 2:45 am    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Mina olen 15 aastat sõdinud, et eestlastel oleks varjupaikka, kui elu kibedaks läheb.
Ja kus on tulemused? Rolling Eyes
Nüüd on aeg vaikida ja mitte midagi teha.

Mõistetakse siis, kui ilma jäädakse.

Ma olen saanud tugevaks. Ainult tugevad võivad endale lubada seda luksust, et ei pea sõdima. Ja miks ma peaksin yasuta rabelema.

Hetkel hoolin ma ainult paganatest. Ülejäänudest on mul savi. Hetkel olen nõus sõdima ainult paganate heaolu nimel.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Dets 06, 2007 10:13 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
vabamüürlaste üks peamine tunnusmärk, mida nad kasutavad on sirkel ja kellu.
mördiööbik on zargoonis müürsepp - sealt vabamüürlane...
sa ikka oled kuulnud üle maailma asuvatest vabamüürlaste loozidest?
nendest on isegi sherlock holmesi sarjas kirjutatud



mina saan vabamüürlusest ja sortsidest nii aru et ...
vabamüürlased need kellel on mingi äri, kes on turul tegutsenud kaua ja kellel on palju tutvusi, ja veel see, et nad ei tee sitta tööd. kui keegi teeb sitta tööd siis ta visatakse vabamüürlaste hulgast välja . ja kui nad käivad klubides, siis nad on avalikud vabamüürlased.
aga sortsid on tänapäeva mõistes need kes on riigi poolt paika pandud ja toimetavad midagi. tegutsevad nagu x-failides , ajavad taga ufosid ja nõidu ja teevad neid kahjutuks. sortsidel tavaliselt oma äri pole, tegutsevad mingi organisatsiooni huvides, riigirahadega ja seetõttu võivad olla veel olulisemad mördikatest, nad võivad olla paremini organiseerunud ja suuremad ressursid, kõik sõltub organist mis neid juhib
nb! igaljuhul ei tähenda mördikas ja sorts rahvusi !!!!!!!!!!!!!

kogu selle tõmblemise taga praegu on ....
see, et raha puudusel on täiesti ükskõik kellele ennast maha müüa. ja sellepärast oodatakse pakkumisi mördikatelt või sortsidelt. kui pakkumisi nendelt ei tule, siis tuleb paganaid koorida. paganatel läheb siis sitemini kui pakkumisi ei tule

eestis on mördikaid rohkem kui sortse. riigil vähe raha ja välisriigi rahad siinsetele sortsidele ei jõua. v.a mördikate rahad. mördikaid on rohkem. mördiklikus tekib siis kui on väike ühiskond, kõik tunnevad kõiki. suures ühiskonnas ei saa mörtlust tekkida sellepärast, et on ananüümsus tagatud ja turureeglid määrvad edukuse. eestis kubised mördikatest, sortse on vähe kuid olulisemad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Dets 07, 2007 11:27 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Hetkel hoolin ma ainult paganatest. Ülejäänudest on mul savi. Hetkel olen nõus sõdima ainult paganate heaolu nimel.



Kuidas paganate koorimine edeneb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 07, 2007 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

Vaata sellega Mõrdikad persse kukkusid. Nad lükkasid paganad sortsidega sõtte ja ise koorisid kõik rikkused endale.
Aga nüüd on teised ajad. Paganad on tugevad ja sortsid ei julge enam kottida.
Ja sortsid ei kavatse diile teha. nad võtavad mõrdikatelt lihtsad hüved käest. nad on tugevamad.

Ja mul on väga konkreetne hind mõrdikatele. 100 milli mulle ja igale paganale maja. Kokku 44 tükki.

Ja meenutage vanasõna:
Kes ei toida oma sõjaväge, see toidab vöörast armeed.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Dets 07, 2007 9:03 pm    Teema: Vasta viitega

sortsid ei võta mördikatelt midagi ära. sortsid saavad oma rahad riigilt ja riik saab mördikatelt. ah mis, mul on enda arvamus mida eelmises kirjas kirjutasin. ja ma ütlesin ka, et mördikas ja sorts ei tähenda rahvusi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 07, 2007 11:33 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 11:50 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 12:12 am    Teema: Vasta viitega

meil on siis täielikult erinevad arusaamised mördikate ja sortside mõistest.
mina nende mõistete vahetegemiseks usu mõistet üldse sisse ei tooks. Sellepärast , et avalik uuring tegi kindlaks, et eestlased usuvad mingit vaimolendit. Usk on eestlase jaoks täiesti väheoluline teema juba sellepärast, et eestlastele suruti usku möögaga peale. Ja tegelult iga eestlane usub seda mida tahab ja keegi tegelikult ei teagi mida eestlane usub. Aga majanduslik vahetegemine huvitab kõiki ja see paistab ka välja.

Mina just arvan, et eestis on ülekaalus mördikad. Mördiklikus saab tekkida väikses ühiskonnas kus kõik kõiki tunnevad. Aga sortslus saab tekkida suures ühiskonnas kus on anonüümsus tagatud ja saab luua tugeva organisatsiooni riigi rahadega, nagu venemaal on tehtud. Sortlus ja mördiklikus mõlemad tahavad võimu, aga võim ilma rahata ei ole võimalik. Tänapäeval usk on riigist lahutatud, kedagi ei huvita mida keegi usub. Näiteks venemaal neid huvitab ainult see et nad saaksid oma palga õigel ajal kätte ja pensioni. Inimesi huvitab usk ainult siis kui ta elab väga vaeselt ja halvasti või on suremas või lihtsalt lollakas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 12:34 am    Teema: Vasta viitega

kuna usuteema ei ole siin eestis oluline siis usu najal edu saavutada on võimalik ainult siis kui lahendada mõni suur probleem mis maailmas on usuga seotud. näiteks kui keegi lahendaks juutide ja araablaste või indu -pakistani, või iraagi-usa , või hiina-tiibeti. moslemite-serblaste vastuolu mingi raamatuga siis ta saaks miljonäriks oma raamatuga ja kuulsaks. ta lahendaks probleemi.. seal on neid piisavalt kelle jaoks usk on oluline. aga läänes sellise asjaga edu ei saavuta. see on juba ette kaotusele määratud. sest lääne jaoks ei ole usk probleem. usk on probleem ainult neide jaoks kes usuvad. pole mõtet unistada et keegi selle eest maksab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 1:28 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ja mul on väga konkreetne hind mõrdikatele. 100 milli mulle ja igale paganale maja. Kokku 44 tükki.

Ja meenutage vanasõna:
Kes ei toida oma sõjaväge, see toidab vöörast armeed.


irw Razz

100 miljonit mulli ja igale paganale oma tuba paldiski maanteel saab orgunnitud Razz
Tagasi üles
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 1:38 am    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:
igale paganale oma tuba paldiski maanteel saab orgunnitud

oot-oot, kelle finantside pealt sa paned? lausa terve tuba igale? kui internetiühendusega raal on paketi sees, siis liitun rõõmuga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 1:46 am    Teema: Vasta viitega

Roltsick kirjutas:
muriel kirjutas:
igale paganale oma tuba paldiski maanteel saab orgunnitud

oot-oot, kelle finantside pealt sa paned? lausa terve tuba igale? kui internetiühendusega raal on paketi sees, siis liitun rõõmuga.


milleks sulle raal? paganad istuvad enamasti silmad kinni ja vaatavad hoolega (internett missugune Razz ). Rolling Eyes
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group