Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis on hirm?
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 04, 2007 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

nende naistega on ainul kaks võimalust, kas peresuhe või sõda. kunagi toimub sõda puhtalt selle järgi kes on naine ja kes on mees. mitte selle järgi kes on mis rahvusest või kes kui palju varasid omab. ja siis saadetakse naised sinna pluuto taha planeedile kui nad maha lüüakse, eriti need naised kes tahavad olla meeste moodi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Püh Nov 04, 2007 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
nende naistega on ainul kaks võimalust, kas peresuhe või sõda. kunagi toimub sõda puhtalt selle järgi kes on naine ja kes on mees. mitte selle järgi kes on mis rahvusest või kes kui palju varasid omab. ja siis saadetakse naised sinna pluuto taha planeedile kui nad maha lüüakse, eriti need naised kes tahavad olla meeste moodi

akk, mis ulmekaid sina loed? Äkki soovitad mõnda? Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Püh Nov 04, 2007 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

Ei ole mul naistega probleeme Smile Ega ma ytlegi ,et mehed peaks naisi kartma. ytlesin e,t et sina kardad ja siis ilmselt selle parast mida vanaema ytles Razz


Minul tuleb rabas kyll koiksugu motteid p2he, miks sul ei tule?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Püh Nov 04, 2007 3:28 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
Ei ole mul naistega probleeme Smile Ega ma ytlegi ,et mehed peaks naisi kartma. ytlesin e,t et sina kardad ja siis ilmselt selle parast mida vanaema ytles Razz


Minul tuleb rabas kyll koiksugu motteid p2he, miks sul ei tule?

Mis seal rabas siis nii erilist on?
Kunagi sai küünis peitust mängitud, mõned augud ulatusid maapinnani välja. Seal tuli ka igasugu huvitavaid mõtteid pähe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Nov 04, 2007 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
Ei ole mul naistega probleeme Smile Ega ma ytlegi ,et mehed peaks naisi kartma. ytlesin e,t et sina kardad ja siis ilmselt selle parast mida vanaema ytles Razz


Minul tuleb rabas kyll koiksugu motteid p2he, miks sul ei tule?


ja miks ma siis naisi kardan?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 04, 2007 11:29 pm    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
Eh,nii on igav muriel,sa tuled hakkad oma arvamust avaldama aga sa peaksid teadma ,et mul sellest täiesti savi.Ma mõtlesn ,et leian endas mingi augu üless.


kui sul oleks savi, siis sa ei tõestaks mulle, et sul on savi Cool
Tagasi üles
Mountain
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 04, 2007 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
kuna naised on allasurutud ja diskrimineeritakse siis tulevikus saab olema naistevõim maakeral. esimesd märgid on juba näha. praegu ruulivad mehed keda juhivad naised aga lõpuks võtavad naised täielikult võimust. amatsioonide võim. nendel on oma planeet ka juba teiselpool Pluutot. meestel pole planeeti.


1. Kuna mehed on allasurutud ja diskrimineeritakse, siis tulevikus saab olema meestevõim maakeral.

2. Kuna koduloomad on allasurutud ja diskrimineeritakse, siis tulevikus saab olema koduloodamevõim maakeral.


3. Kuna homod on allasurutud ja diskrimineeritakse, siis tulevikus saab olema homodevõim maakeral.


4. Kuna ülestõusjad on allasurutud ja diskrimineeritakse, siis tulevikus saab olema ülestõusjatevõim maakeral.

5. JNE
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Nov 05, 2007 12:45 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
kuna naised on allasurutud ja diskrimineeritakse siis tulevikus saab olema naistevõim maakeral. esimesd märgid on juba näha. praegu ruulivad mehed keda juhivad naised aga lõpuks võtavad naised täielikult võimust. amatsioonide võim. nendel on oma planeet ka juba teiselpool Pluutot. meestel pole planeeti.


maga välja Exclamation
kas vaatad lahtiste silmadega maailmas ringi kah ja analüüsid nähtut või ainult kuulad, mida "targemad"( TV, ajakirjadus, internet) räägivad Question
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group