Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis on hirm?
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Nov 01, 2007 2:46 pm    Teema: Mis on hirm? Vasta viitega

Hirm on illusiooni loomine, mingile olukorrale mida veel ei ole juhtunud.
Kus illusioon sisestab, et võid millestki väga olulisest ilma jääda.
Nt:Pere, sõbrad(inimene), käsi, jalg(füüsiline keha), positsioon, imago(maine) jnejne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rasus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2007
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Nelj Nov 01, 2007 3:02 pm    Teema: Re: Mis on hirm? Vasta viitega

boss kirjutas:
Hirm on illusiooni loomine, mingile olukorrale mida veel ei ole juhtunud.
Kus illusioon sisestab, et võid millestki väga olulisest ilma jääda.
Nt:Pere, sõbrad(inimene), käsi, jalg(füüsiline keha), positsioon, imago(maine) jnejne.


see ei ole just kõige rabavam uudis
_________________
Ära alahinda oma võimeid;)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Nelj Nov 01, 2007 3:34 pm    Teema: Re: Mis on hirm? Vasta viitega

Rasus kirjutas:
boss kirjutas:
Hirm on illusiooni loomine, mingile olukorrale mida veel ei ole juhtunud.
Kus illusioon sisestab, et võid millestki väga olulisest ilma jääda.
Nt:Pere, sõbrad(inimene), käsi, jalg(füüsiline keha), positsioon, imago(maine) jnejne.


see ei ole just kõige rabavam uudis

Aga on olukordi, kus paljud ei mõista, miks nad mingi asja ees hirmu tunnevad.
Kui lahti seletada, siis on muidugi "näh, seda ma ju teadsin" reaksioon.
See ei tähenda, et sinul see reaksioon oli, Rasus. Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rasus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2007
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 11:44 am    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et põhiliselt tuntakse hirmu oma ego haiget saamise ees.
Ja see hirm paneb väga totakalt käituma, millel võivad ka tõsised tagajärjed olla!

aga jah:D
ega seegi mingi rabav uudis ei olnud
_________________
Ära alahinda oma võimeid;)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 2:23 pm    Teema: Vasta viitega

Et siis teadmatus tundmatu ees tekitab hirmud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 5:19 pm    Teema: Vasta viitega

Rasus kirjutas:
Ma arvan, et põhiliselt tuntakse hirmu oma ego haiget saamise ees.
Ja see hirm paneb väga totakalt käituma, millel võivad ka tõsised tagajärjed olla!

True- true.. Aga oma ego saab väga väikeseks teha. Nii olematuks, et see üldsegi ei sega enam.
On ka hirmud olukordade ees. Tundmatus kohas vette hüppamine. Need on minu arvates juba need pärishirmud, et kus sa teadvustad endale küll, et karta pole vaja aga ikka kardad.
Oma ego pärast muretsemine käib minu arvates rohkem sotsiaalset laadi hirmude alla. Enda kohta olen täheldanud, et kui ma lasen taolistest hirmudest lahti, siis aksepteeritakse mind koheselt tükk maad rohkem seltskonnas. See tekitab mingeid plokke vist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

See on kõva nõid kes ütleb välja selle midqa mina kardan?Näiteks ma suudan oma valu väljalülitada nii ,et kott ega piinamine ei aita.Surma ja õudusunenägusi ma ma ka ei karda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 6:43 pm    Teema: Vasta viitega

Mel, aga kuidas Eesti looduse rabasid ja mülkaid läbides? Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Kayaman kirjutas:
Mel, aga kuidas Eesti looduse rabasid ja mülkaid läbides? Rolling Eyes

et nagu kukub sisse?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

Räägin midagi hirmutavat Smile

Hirmuga annab suhelda, samamoodi nagu auto või tooli või mille iganesesega Very Happy nad küll ei teadvusta enda olemasolu niiviisi kuid nendegagi võib suhelda andes neile hetkeks "teadvuse". Mida hirm meile räägiks endast oleks järgnev. Hirm kuulub "süsteemi", hirmu point on, et me ei realiseeriks/tajuks ise-ennast. Hirm ise ei ole meie, ei kuulu meisse, ta muidugi paneb meid uskuma, et "hirm" olemegi meie, et kuulubgi nagu meisse, tegelikkuses se pole nii ta on eraldi süsteem. Ja veelkord ainuke eesmärk hirmul on, et me ei realiseeriks kes me olema, teisisõnu viib rajalt kõrvale. Hirmu võib endast ka lihtaslt läbi lasta vastuvõitlematta. Võideldes muutub ta ainuld suuremaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

ei tea, ikka kõige parem on endasse üldse mitte lasta hirmu (ka endast läbi mitte) ja ka mitte võidelda hirmuga, minumeelest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 8:30 pm    Teema: Vasta viitega

lenux- kirjutas:
Räägin midagi hirmutavat Smile

Hirmuga annab suhelda, samamoodi nagu auto või tooli või mille iganesesega Very Happy nad küll ei teadvusta enda olemasolu niiviisi kuid nendegagi võib suhelda andes neile hetkeks "teadvuse". Mida hirm meile räägiks endast oleks järgnev. Hirm kuulub "süsteemi", hirmu point on, et me ei realiseeriks/tajuks ise-ennast. Hirm ise ei ole meie, ei kuulu meisse, ta muidugi paneb meid uskuma, et "hirm" olemegi meie, et kuulubgi nagu meisse, tegelikkuses se pole nii ta on eraldi süsteem. Ja veelkord ainuke eesmärk hirmul on, et me ei realiseeriks kes me olema, teisisõnu viib rajalt kõrvale. Hirmu võib endast ka lihtaslt läbi lasta vastuvõitlematta. Võideldes muutub ta ainuld suuremaks.

Ma ei saa pointile pihta.
Kui ma olen üksi korteris ja tajun et keegi on veel ja see tekitab hirmu, siis kuidas see puutub sellesse, et ma ennast ei taju või ei realiseeri?
Ma tean, et see on kellegi teise poolt tekitatud aga ma ei taha teda, sest äkki ta teeb mulle midagi vms.
Saad sa lahti seletada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Igal energial on ka oma deemon millest toitub, järgnev hirmu deemon: (päris deemoneid maal pole enam, alles on ainult inimeste loodud deemonid)

Hirmu deemon aktiveerub kui sul on hirm millegi eest, ta skannib terve se elu läbi hetkega integreerub rinna kantti, võttes skannitult kaasa kõik su pildid ja illusioonid hirmudest imedes oma sisse kiirelt, järgnevalt transformeerub me hirmudeks meie süsteemi (orjandus süsteem, as matrix), ja siis, et saaksime neile hirmudele otsa vaadata ta toob need meie ellu. Seega olge ettevaatlik oma muredea ja hirmudega, ka teiste inimeste eest kartes nende eest, tood sa neile seda sitta kaela, seega deemonid pole süüdi need oleme meie kes nemad ja näiteks hirmud on loonud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rasus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2007
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 10:14 pm    Teema: Vasta viitega

lenux- kirjutas:
Igal energial on ka oma deemon millest toitub, järgnev hirmu deemon: (päris deemoneid maal pole enam, alles on ainult inimeste loodud deemonid)

Hirmu deemon aktiveerub kui sul on hirm millegi eest, ta skannib terve se elu läbi hetkega integreerub rinna kantti, võttes skannitult kaasa kõik su pildid ja illusioonid hirmudest imedes oma sisse kiirelt, järgnevalt transformeerub me hirmudeks meie süsteemi (orjandus süsteem, as matrix), ja siis, et saaksime neile hirmudele otsa vaadata ta toob need meie ellu. Seega olge ettevaatlik oma muredea ja hirmudega, ka teiste inimeste eest kartes nende eest, tood sa neile seda sitta kaela, seega deemonid pole süüdi need oleme meie kes nemad ja näiteks hirmud on loonud.


kisub jälle ulmekaks Very Happy
nagu iga teema siin foorumis
_________________
Ära alahinda oma võimeid;)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Laup Nov 03, 2007 3:15 am    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
Kayaman kirjutas:
Mel, aga kuidas Eesti looduse rabasid ja mülkaid läbides? Rolling Eyes

et nagu kukub sisse?


Ma tavaliselt vajun pinnasesse jamh, Loodetavasti oskad paremini.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 03, 2007 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

mel kirjutas:
See on kõva nõid kes ütleb välja selle midqa mina kardan?


sina kardad, et sa oled loll ja arg.
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Laup Nov 03, 2007 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

Mel kardab lolat

hirmuga on nii nagu teiste asjadega, seda tuleb kasutada moodukalt ja nagu abimeest. hirmuga arvestamine viib edasi n rappa minnes on oht labi pinnase vajuda, saad surma, kole kole, ei tahaks ju? (mel muidugi tahaks sest tema surma ei karda) reageerid hirmule ja votad r22tsad kaasa. teine variant on siis kui lased hirmul valitseda ja ei l2he mitte kunagi rappa Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Nov 04, 2007 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

Eh,nii on igav muriel,sa tuled hakkad oma arvamust avaldama aga sa peaksid teadma ,et mul sellest täiesti savi.Ma mõtlesn ,et leian endas mingi augu üless.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mel
Arengumaag


Liitunud: 25 Nov 2006
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Nov 04, 2007 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

Wahya kirjutas:
Mel kardab lolat

hirmuga on nii nagu teiste asjadega, seda tuleb kasutada moodukalt ja nagu abimeest. hirmuga arvestamine viib edasi n rappa minnes on oht labi pinnase vajuda, saad surma, kole kole, ei tahaks ju? (mel muidugi tahaks sest tema surma ei karda) reageerid hirmule ja votad r22tsad kaasa. teine variant on siis kui lased hirmul valitseda ja ei l2he mitte kunagi rappa Smile


Ma vaatan teid murieliga ja tundub ,et nagu vanaema ja vanaisa hakkasid kaagutama.Kas sa arvad ,et kui inimene kõrgust ei karda siis ta julgeb katuselt alla hüppata?Lihtsalt mul ei tule seal rabas käies kordagi mingid mõttet pähe ,et peaks kartma.Wahya muideks sul on naistega probleeme?Miks mees peaks naist kartma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 04, 2007 2:21 pm    Teema: Vasta viitega

kuna naised on allasurutud ja diskrimineeritakse siis tulevikus saab olema naistevõim maakeral. esimesd märgid on juba näha. praegu ruulivad mehed keda juhivad naised aga lõpuks võtavad naised täielikult võimust. amatsioonide võim. nendel on oma planeet ka juba teiselpool Pluutot. meestel pole planeeti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group