Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Foorumi maailm teispoolsuses
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
murieli käest konkreetsete küsimuste küsimine on võti kusjuures. nii kisud ta kohta, kus ta ei funktsi. seletamine on jälle temale leib. seletusega suudab tulemuslikult nägu pähe teha nagu seda poleks olnud ja annab mingi teemakohatu vastukaja. see häirib, kuna tekib tunne, et seletus läks raisku


mis küsimus sul oli muidu? (mitte, et ma arvaks nagu sa tegelikult ka neile vastuseid sooviks aga ma liiga lihtsaid mänge ei viitsi ka suga mängida: küsimus-vastus-uus küsimus-uus vastus ja siis küsimus, mida sa tegelikult tahtsid küsida. kui sa õpid ära koheselt selle tegeliku küsimuse küsimise, siis ma hakkan sinuga ka mängima Cool )
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
muriel kirjutas:
sinuga on meie teema ammendatud - oled jobu ja minu silmis pead ikka väga madalalt roomama, et sellest staatusest pääseda
Sinu ajus on väga lihtne loogika. Kui mees allub naisele, siis on hea. Kui ei allu, siis tuleb niikaua maha teha, kuni hakkab alluma. Ja kui mees on korra proovinud iseseisev olla, siis tuleb karistuseks lasta tal roomata, et välja juurida viimanegi püüd olla iseseisev. Ahh, mis ma siin Suga juran.

Pista ennast põlema.


ma ütleks, et sinu ajus on väga lihtne loogika Laughing igasugune lugupidamatus sinu aadressil tituleerida allutamiseks ja veelparem kui terve EESTI meessoo allutamiseks ning saabki teistel naistel ka suu lukku. uu, kui irrmus Razz mingi tropp tuleb siin mind tituleerima Razz

mul on sulle veelparem teooria: sa oled EESTI peale ikka väga verine mingil põhjusel. sa ise ei oska eesti keeles isegi kirjutada, sul on tshurka nägu peas ja sa soovid kõik eesti naised läbikeppida, neid alandada ja oma ajupesuga teha neist lollakaid. oled kunagi väitnud, et naise kätes on võime mehest mehe "tegemine" ja mis juhtub EESTI mehega, kelle naise oled sa läbikeppinud, lolliks teinud ja alandanud? pole vist raske arvata Cool
Tagasi üles
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

sa vist veidi hindad ta "võimeid" nüüd küll üle Laughing
need totud, kes enne ei osanud eristada head halvast oskavad pärast halba maiku kohe kindlasti leida hea ülesse ja seda ka väärtustada
noh, selline kasulik õppetund. kui ikka enne aru ei saa, mis see "s..t" on, siis nüüd vähemalt teavad ja enam ehk ei proovi Cool
seega mõjub lõppkokkuvõttes eeskujuna ikkagi kasulikult Wink
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 6:32 pm    Teema: Vasta viitega

tead, ajalugu teab päris palju selliseid tüüpe, kellele tillinäppimisega vahelejäämine tekitas pöördumatu protsessi ajus ja ta otsustas kättemaksuks vallutada terve maailma ja panna kõik omatahtsi rivis käima. lõpuks nad surid ka teadmisega, et maailm neid ei vääri Razz niiet ma siiski oleks ettevaatlik "igamehe" terves suhtumises Laughing
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 6:45 pm    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:
tead, ajalugu teab päris palju selliseid tüüpe, kellele tillinäppimisega vahelejäämine tekitas pöördumatu protsessi ajus ja ta otsustas kättemaksuks vallutada terve maailma ja panna kõik omatahtsi rivis käima. lõpuks nad surid ka teadmisega, et maailm neid ei vääri Razz niiet ma siiski oleks ettevaatlik "igamehe" terves suhtumises Laughing

Mind hakkasid nende meeste nimed huvitama Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 6:49 pm    Teema: Vasta viitega

murjam kirjutas:
sa vist veidi hindad ta "võimeid" nüüd küll üle Laughing
need totud, kes enne ei osanud eristada head halvast oskavad pärast halba maiku kohe kindlasti leida hea ülesse ja seda ka väärtustada
noh, selline kasulik õppetund. kui ikka enne aru ei saa, mis see "s..t" on, siis nüüd vähemalt teavad ja enam ehk ei proovi Cool
seega mõjub lõppkokkuvõttes eeskujuna ikkagi kasulikult Wink

MILLEST te üldse räägite, ma aru ei saa. Peksate vist pead vastu tellisseina, et selline sonimine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 6:51 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
muriel kirjutas:
tead, ajalugu teab päris palju selliseid tüüpe, kellele tillinäppimisega vahelejäämine tekitas pöördumatu protsessi ajus ja ta otsustas kättemaksuks vallutada terve maailma ja panna kõik omatahtsi rivis käima. lõpuks nad surid ka teadmisega, et maailm neid ei vääri Razz niiet ma siiski oleks ettevaatlik "igamehe" terves suhtumises Laughing

Mind hakkasid nende meeste nimed huvitama Question


Napoleon, Hitler, Stalin. Kindlasti on veel Razz
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 6:57 pm    Teema: Vasta viitega

muriel, on sul üldse midagi öelda?
Sa oled vist kõige madala IQga kasutaja meil siin foorumis. Kõik sinu postitused on millegipärast ajuvabad heietused, need ei anna teistele inimetsele mitte midagi.
Ja kui sa pole tähele pannud, siis sa ainult laimad/mõnitad/mängid idiooti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Päris tihti on nii, et ajan sinu kasutajanime algul murjeli kasutajanimega segamini ja imestan, et vau, täna oli isegi mõte sees murieli tekstil. Pärast vaatan, et murjam hoopis.

Täiesti uskumatu. Sa vist pole suutnud mitte ühtegi postitust kirjutada, mis mind mõtlema paneks.

Sa ütled, et ei ole siin Tokroda pärast. Aga kelle pärast siis? Sest vaimsusest ei tea sa tuhkagi, kõik on sinu arust jama, mida siia kirjutatakse... Lihtsalt harjumusest?
Hakka siis parem suitsetama, see on harjumus, mis sind teistest madalamaks ei tee.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

issver aga miks sa siis mulle niipalju tähelepanu pöörad Rolling Eyes pealegi mul ei ole sulle tibukene mittemidagi etteheita peale siira naiivsuse, mis kahjuks läheb mööda Sad Cool
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

muriel kirjutas:
FinalFantasy kirjutas:
muriel kirjutas:
tead, ajalugu teab päris palju selliseid tüüpe, kellele tillinäppimisega vahelejäämine tekitas pöördumatu protsessi ajus ja ta otsustas kättemaksuks vallutada terve maailma ja panna kõik omatahtsi rivis käima. lõpuks nad surid ka teadmisega, et maailm neid ei vääri Razz niiet ma siiski oleks ettevaatlik "igamehe" terves suhtumises Laughing

Mind hakkasid nende meeste nimed huvitama Question


Napoleon, Hitler, Stalin. Kindlasti on veel Razz
Aga näe nad valitsesid. Ja sinusugused persevestid pugesid nahast välja, et meeldida neile.
Muideks Sa poed neile edasi kardad isegi nende vaimu.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

mhmh Laughing ma olen ju meeldimise maailmameister Razz

tea kas peaks hakkama kohe seepi kasutama, et sulle persepugemine nii haiget ei teeks Razz
Tagasi üles
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 9:58 pm    Teema: Vasta viitega

küsimust saad lugeda eelpool samas teemas. postitusi ei kustutata, et seda teha ei saaks ja üle küsima peaksid. küsimus oli tegelik, millele oleks võimalik vastata kui oleksid teadnud, mida teed. samas oli ka küsimus mäng, kuna ma teadsin, et sa ei tea, mida sa teed ja tõin selle küsimuse abil seda esile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 10:28 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
küsimust saad lugeda eelpool samas teemas. postitusi ei kustutata, et seda teha ei saaks ja üle küsima peaksid. küsimus oli tegelik, millele oleks võimalik vastata kui oleksid teadnud, mida teed. samas oli ka küsimus mäng, kuna ma teadsin, et sa ei tea, mida sa teed ja tõin selle küsimuse abil seda esile



sa oled ikka nii tark jones Cool miks on vaja minusuguse "madala tasemega" eluka taset koguaeg esile tõsta Razz kas ilmselge vajab tõestamist?

... ja isegi kui ma oleksin vastanud oleksid sa saanud mulle öelda, et see pole üldse nii ja tegelikult ma... Laughing igaljuhul oleksid sa saanud mind tõmmata tõestamise mängu ja see, kes kukub tõestama on kaotanud Cool

(sõbralik soovitus: ära nüüd hakka tõestama, et see polnud üldse nii või et see pole tõestamine vaid faktide konstateerimine Laughing )
Tagasi üles
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

kui saad tulemuslikult näidata inimesele, kus ta on, siis ta näeb kuhu minna saab, sellega põhjustad arengut. samas, maailmas siiski saad seda, mida annad, headuse loogiline omakasust lähtuv pool. kui sa oleks sellele küsimusele vastanud, siis ma poleks öelnud, et asi on teisiti. minu eesmärk oli siiski sinu sihte esile tuua näidates esiteks sihitust, mitte sind eksima panna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

oi, ma olen meelitatud sellisest murest minu sihituse pärast Laughing aga kui sinu teooria, et saad seda mida annad vastab tõele, siis peaksin ma juba olema kurjusest, lollusest ja pahandustest nii ülekoormatud, et ma siin lämiseda enam ei jaksaks. või Idea teen ma siiski nii krdi head tööd, et ma jaksan ja jaksan ja jaksan aina rohkem Cool
Tagasi üles
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

mida rohkem kurjust paiskad, seda rohkem kurjust tekib su sisse. see su tegevust ei peata, vaid muudab su tegevussuunda. ma avastasin just, et sulle saab siis seletada kui sa täpselt küsid. hea
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

oo, ma saan aru, et sa oled asunud minu "heaks" programmeerimist. see on hea Razz ma just tahtsingi heaks hakata Laughing Laughing Laughing

nüüd peaks kuidagi muuseas panema mind mõtlema selleüle kui kahjulik on olla nii kuri ja kuidas ma võin selle kätte ärasurra Razz väga oluline siinjuures on hästi lihtsas keeles äraseletada, et mis on hea ja mis on kuri Cool

(ja väga oluline on väljaselgitada kasvõi üks teema, mis mulle korda läheb ja siis sellega hirmutada Cool )
Tagasi üles
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Okt 21, 2007 5:28 am    Teema: Vasta viitega

mhm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 21, 2007 10:36 am    Teema: Vasta viitega

OMMANIPADMEHUM ! Very Happy
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group