Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mina Maire Paltser Räägin teile avalikult siis oma loo.
Mine lehele 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Must Roos
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Apr 2005
Postitusi: 194

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 2:53 pm    Teema: Mina Maire Paltser Räägin teile avalikult siis oma loo. Vasta viitega

Sattusin siia foorumisse aastal 2005 aprilli kuus kuna olin näinud saadet Pealtnägija kus räägiti sellest foorumist ja Vormsi Enn üks nõid oli pandud seda foorumit seal saates kommenteerima. Vormsi Enn ütles, et Hannes Vanaküla on peast soe (kasutaja:Tokroda) mina aga teda ei uskunud. Tulin siia foorumisse kuna tundsin huvi vaimsuse vastu ja teadsin, et nõiad oskavad inimesi ravida. Ja kuna ma ise olen kannatanud 17 aastat vaimse ja füüsilise vägivalla all ja see on käinud põlvkonade kaupa minu ema poolses suguvõsas siis otsisin sellele abi. Sel ajal elasin ma Tartu Laste turvakodus Tiigi 55. Isa pole mind toetanud ega kasvatanud mind kasvatas mu ema (kes kannatab sksisofreenia haiguse all) ja mind kasvatas vanaisa ja vanaema. Hannes (Tokroda) lubas mind aidata ma läksin suurele kokkutulekule mis toimus 2005 aasta 19-21 juunini Tallinna lähedal Riisiperes. Ta ravis mind (ehk tegi korda) aga samal ajal ta pani mulle käpa peale kuna nägi minus palju selliseid asju mis temal vaja võib minna. Ta hakkas mind ära kasutama ja minuga manipuleerima nagu nukuga. Ta võttis mult naiseneriat ja kui ma olin endast väljas (ehk katki) siis ta hakkas mind ajutiselt korda tegema. Ma olin temast sõltuv ja jooksin tal sõna otseses mõttes järel füüsiliselt sabas ega ei saanud aru miks ma tema juurde tahan minna. Seal kokkutulekul tutvusin ma Nimi muudetud (kasutaja:Indigo) ja nimi muutetud (kasutaja:Elvisega). Hannes kasutas mind ka ära seksuaalselt kuigi see suguühe oli vabatahtlik. Lõpuks sain ma aga aru kuidas ma temast sõltun ja rääkisin sellest kasutaja: Indigo´le. Indigo rääkis edasi seda kasutaja:Elvisele. Ja kuna Elvisele oli läbi ühe Elvise sõbra liiga tehtud tahtsis Elvis inimesi Hannes Vanaküla tegude eest hoiatada ja sellele piir panna. Ta üritaski seda teha teatates minu seksuaalsest vahekorrast Hannes Vanaküla politseisse. Et teile teada oleks siis Hannes üritas minuga 3 korda seksida aga ta ei julgenud sest kartis, et tema teod tulevad päevavalgele avalikkuse ette. 2005 aasta sügisel olin ma temast juba nii sõltuvuses, ja ta arvas, et midagi ei tule tema halbadest tegudest kuskilt välja ja tal õnnestus minuga suguühtesse astuda. Siis sattus meie seltskonda üks valge maag kes nägi Hannese tegusid läbi ja rääkis mulle kuidas ta oli aidanud kasutaja: Krõõt´a pärisnimega: nimi muudetud. Aga kuna kasutaja Krõõt (Aphrodite) oli ka Hannes sõltuvuses siis ta langes veel korra ohvriks. Ja tuli siia foorumisse uuesti tagasi. Ja, et te teaksite siis foorumis kasutaja: Natuke pärisnimega nimi muudetud oli Hannes Vanaküla pruut. Kasutaja: Natuke (pärisnimega nimi muudetud) teadis mulle rääkida, et Hannnes vanaküla on ühe teise naisega lapsed. Nende laste emaga oli Hannes olnud suur tüli Hannes vaimuhaiguse üle, ja laste ema tahtis üldse Hannes vanemlikud õigused kohtukaudu ära lasta võtta. Hannes olevat sellepeale ära keeranud ja olnud täielikult zombi ja Tallinnas psühhiaatria haiglas ravil olnud. Pärast ravi hakkas ta naisi vihkama ja tegi lepingu (diili) ühe naiste rahvaga kelle kasutaja nimi on foorumis:vi... päris nimi on tal nimi muudetud tema oli ka Pealtnägija saates. Ja nimi muudetud tegeleb musta maagiaga see tähendab seda, et ta kasutab maagiat halba tegemiseks inimestele ja omakasulõikamiseks. Tema on aga tegelikult terve selle foorumi taga ja laseb silma paista Hannes Vanaküla hannes ise on tema mõjuall ega tunnista seda. Mulle ütles Hannes kui ükskord Tallinnas kohtusime, et nimi muudetud tahtis teda enda pilli järgi tantsima panna aga ei suutnud seda aga tegelikult sai Vi... sellega hakkama. Ja ma arvan, et nad teevad koostööd. Kasutaja :Natuke (nimi muudetud) Hannes Pruut on mulle öelnud, et Hannes on temaga ka manipuleerinud. Aga kuna olin Hannes sõltuvuses siis sattusin uuesti siia kuna ma olin väga halvas seisundis ja tarvitan juba anti-depressante (depresiooni vastased rohtud), sellepärast kuna mu minevik valmistab mulle psüühika ja hinge piinu ja ma kannatan hüsteeria hoogude all. Läksin siis uuesti kokkutulekule nüüd sel 2007 aastal 21 juulil mõeldes vaid sellele, et lähen sinna vaid terveks saama ja nad ei saa mind siia foorumisse tagasi tõmmata ega mult energiat võtta aga siis kasutas Hannes ära mu nõrga külje. Ütles mulle, et mu praegune ravitseja manipuleeib minuga ja kasutaja:Indigo ja kõik naised on mu elu tuksi keeranud. Kuna olin nõrk jäin teda uskuma ja rääkisin talle oma praegusest ravitsejast siis söötsin ma oma praeguse ravitseja neile vaimselt ette. Aga kuna mu ravitseja sai aru miks see kõik nii juhtus siis andis ta mulle juhtunud just paarpäeva tagasi andeks. Aga mis mind veel vihale ajab on see, et Hannes siin räägib nii nagu mina oleksin läinud politseisse tema vastu kaebuse esitama kuigi seda tegi Elvis ja mina tahtsin kõik lihtsalt unustada ja oma eluga edasi minna. Aga kuna see asi juba läks politseisse siis ma rääkisin ka politseile kuidas ta minuga manipuleeris ja kuidas siin foorumis olevad emotsionaalselt ebastabiilsed inimesed tema ohvriks on langenud. Ja kriminaalasjas väitis ta, et ta minuga enam ei suhtle, kuigi on siiamaani suhelnud. Ja minu üle irvitanud siin foorumis,et umbes ma tahan keppi ja kui ma seda ei saa, siis nüüd ma ilmselt jooksen politseisse. Ei jookse ma midagi politseisse. Ja siin ta irvitab mu üle aga alles paar päeva tagasi helistas ta mulle ja palus, et ta tahab oma foorumi logo (hingeketast) endale telefonissse taustapildiks ja, et ta ei oska seda panna. Enam mina siia oma jalga ei kavatse tõsta sest minust on saamas valge maag ja ma tegelen oma mineviku põletamisega. Edu teile kui soovite saada tänu Hannes kurjuse õpetuse tõttu mustaks maagiks. Kes sellest postitusest nüüd õigesti aru saab pandke ennast valmis selleks, et olete Hannes mõjuall ja võite siia foorumisse oma nõrkuse tõttu uuseti sattuda, sest Hannes on teid ära teinud teile käpa peale pannud. Ja see kõik oleneb teie personaalsetest nõrkadest külgedest. Roosike ehk Maire Paltser on oma sõnad öelnud ega kavatse neid süüa juhul kui seda postitust muidugi Hannes Vanaküla ära ei kavatse kustuda.

Viimati muutis seda Must Roos (Teis Aug 07, 2007 5:16 pm). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

Siin on su suguvõsa lugu ja ema lugu ja isa lugu...
No ja kus see sinu lugu siis on?
Tagasi üles
Must Roos
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Apr 2005
Postitusi: 194

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="Krissu"]Siin on su suguvõsa lugu ja ema lugu ja isa lugu...
No ja kus see sinu lugu siis on?[/quote] Mul oli siis veel kirjutamine pooleli nüüd on kõik olemas. Võta ja loe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

Iga pagana elus saabub kord aeg pidada paganapuberteeti. Mõndadele tutvustatakse Vormsi Ennu, kus oma vabadusvõitlus maha pidada, mõndadele näidatakse kristlasi ja mõned võitlevad ennast vabaks siitsamast.
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

mulle meeldis see klassifikatsioon - must maag ja valge maag Laughing hea maag ja paha maag Razz

minuarust debiilikud väärivad teineteist Razz
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

aga ma panin endale mobiili antenni kujutise pühapäeval , mis teisikuid ühendab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
creative
Arengumaag


Liitunud: 22 Mai 2004
Postitusi: 311

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

Roosike, oled naine või ei ole, lülita oma kanalid siis lõppudelõpuks välja kui sa seda ära ei kannata.
Must Roos kirjutas:
...aga alles paar päeva tagasi helistas ta mulle ja palus, et ta tahab oma foorumi logo (hingeketast) endale telefonissse taustapildiks...

ära muretse, usu mind, ta ei tüüta sind selle probleemiga enam

muriel kirjutas:
minuarust debiilikud väärivad teineteist

kes teisele nime annab, see ise seda kannab
_________________
Imetletakse neid inimesi kes on suurimad valetajad,
põlatakse kõige rajumal viisil neid kes üritavad rääkida tõtt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 8:21 pm    Teema: Vasta viitega

Lugesin ka teksti läbi.
Lausa pisar tuleb silma, kui paha ma olen. ja kuidas ma himustan Roosikest.
Nujahh, mis me siis edasi teeme?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

Mõni inimene vist ei õpi.. kunagi Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 8:33 pm    Teema: edasi Vasta viitega

Tsiteerin::
Nujahh, mis me siis edasi teeme?

"Reeglite" kohaselt kuulub teema kustutamisele. Ka teemakohast "Tõde" on napilt, küllaga emotsioone, arvamusi, hinnanguid. Vesi peale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
Mõni inimene vist ei õpi.. kunagi Wink
Inimene õpib kogu elu kuid sureb ikka lollina ... Laughing

Ka sina ... Laughing
Ja ka mina ... Cool
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et ma ei kustuta.
las kõik näevad, kuidas ta laimab.
ainult ma mõtlen, miks sellise vea nad tegid (kes roosikest juhivad)

iseenesest mulle meeldib, et ta rääkis seda, mida saab faktidega kontrollida. Ja tänu sellele on väga selgelt näha, et on tegemist laimuga.

kas või seegi fakt, et räägib, et hullumajas olen olnud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 8:42 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
FinalFantasy kirjutas:
Mõni inimene vist ei õpi.. kunagi Wink
Inimene õpib kogu elu kuid sureb ikka lollina ... Laughing

Ka sina ... Laughing
Ja ka mina ... Cool

Aga lollil ja lollil on vahe. Ja kui oma lollusega endale liiga tegema hakkad, siis on ju eriti lollisti, või mis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ma arvan, et ma ei kustuta.

Seda saab Koodeksi kohaselt käsitada Vandemurdmisena, st ei täida iseenda kehtestatud reegleid. Surmapatt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ahjualune
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 20 Veeb 2007
Postitusi: 56

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

mis loom see "surmapatt" on ?
_________________
pistan kõik pintslisse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
.Raul. kirjutas:
FinalFantasy kirjutas:
Mõni inimene vist ei õpi.. kunagi Wink
Inimene õpib kogu elu kuid sureb ikka lollina ... Laughing

Ka sina ... Laughing
Ja ka mina ... Cool

Aga lollil ja lollil on vahe. Ja kui oma lollusega endale liiga tegema hakkad, siis on ju eriti lollisti, või mis.
See on juba suhteline küsimus kes ja kuidas enda lollustega liiga teeb.

Mõne arvates teed sina enda lollustega endale liiga.
Teiste arvates teen mina endale liiga.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pole kehtestanud reegleid, et kustutan. Seega ma pole iseenda reeglitega vastuolus. Mul on alati valida, mida ma kustutan.

Aga ma uurin asja. Mind väga huvitab, et miks tehti avalik laim.
Strateegiliselt ei mõju see mind hävitavalt. Aga roosikesele küll.
Laim mõjub ju siis kui räägitakse nelja silma all. Saab emotsioonmulli kasutada.

Aa, mulle lõi pähe, miks viga sisse tuli. nad ei kontrolli enam emotsioontasandit.

Mina tean reeglit. MA PEAN SELLE TEKSTI ENDA HUVIDES ÄRA KASUTAMA.
Miks? Sest see teeb teatud tegelastele väga haiget.


MUIDEKS. Tartu nõid võiks siin ka kommendeerida.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:

Mõne arvates teed sina enda lollustega endale liiga.

Oled sina ka nende mõne hulgas?

Mind ajas natukene see tekst naerma, et küll see ja teine ja kolmas on Tokrodast sõltuvuses. No ma ei saa aru, kui tundub et inimest ei saa usaldada, milleks siis tõmmelda tema pärast. Ja mis veel parem- tema juurde tagasi joosta.
Jääb mulje, et las keegi teine lahendab kõik mu probleemid ära, ise ei saa millegagi hakkama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
.Raul. kirjutas:

Mõne arvates teed sina enda lollustega endale liiga.

Oled sina ka nende mõne hulgas?
Kas minu arvamus läheb sulle kuidagi korda? Rolling Eyes
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
FinalFantasy kirjutas:
.Raul. kirjutas:

Mõne arvates teed sina enda lollustega endale liiga.

Oled sina ka nende mõne hulgas?
Kas minu arvamus läheb sulle kuidagi korda? Rolling Eyes

Lihtsalt huvitab Laughing

Sama hästi võiks küsida mina sinult, et kas sulle läks korda mu küsimus. Aga ma ei tee seda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 17

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group