Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

KGB nõidade tapmistehnika avastatud.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 12, 2007 1:47 am    Teema: KGB nõidade tapmistehnika avastatud. Vasta viitega

Nii, nüüd on siis selgunud, kuidas KGB nõiad tapavad. Iga maagia toimib mingi maailma piires. Tavaliselt KGB nõid kasutab kiriku elemente. Nüüd on teada, nende maailm on ehitatud Kristlikku egregori sisse. Ja nüüd tean, miks nad paganatele ei mõju. Paganad ei ela kristlikus maailmas. Ja KGB nõid võib tappa iga inimese, kes on kristlane, kes on ristitud või, kes usub, et meie vaimne kultuur on kristlik. Ja nüüd tean, miks nad minu maailma ei roni, vaid reetureid kasutavad. Aga tänu selle teadmisele tean ka nende nõrka kohta. Ja nüüd hakkan nende vastu rohtu välja töötama. Vanasti tahtsin, ma teisi nõidasid ja ka eesti inimesi viia kristlikust süsteemist välja, et neid maha ei löödaks. Aga nüüd pole enam sellel mõtet. Ma kasutan neid nüüd lihtsalt ära.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Okt 12, 2007 9:02 am    Teema: Vasta viitega

Ma tegin samaanirännaku ja kontrollisin mis teema KGB-ga on. Ma opereersin rahvuskeha mõistega, et juhtida kõiki venekeelseid, sealhulgas KGBsi jt. Mul olid üks osa neist jooksnud raudteeliipritele ja ootasid rongi lähenemist ja kartsid et rong neid lömastab ja teine osa olid jooksnud ostakino taolisesse torni mis oli pooleli murdumises nagu kunagine niguliste. Ja nad jooksid edasi, tagasi, sest ei teadnud kust poolt rong tuleb või kuhu poole torn kukub. Siis ma vaatasin, et põhimass on ilusti kontrolli all, neil oli tegevus olemas. Osa oli veel tegevuseta. Ütlesin et peab minema endisesse kohta tagasi kust tulime, aga ei ütelnud kus see koht on. Nad hakkasid ronima enda arvates õigesse kohta, kuhugi mäeotsa või hiie peale. Siis kui sinna olin nendega kaasa jooksnud , siis ma ütlesin, et siin me ei ole enne olnud, järelikult ei saa see õige koht olla. Ja siis ma avastasin, et seal olid vene nõiad kellel olid relvad mis mõjutavad teadvust. Kõik kaotasime teadvuse ehk ärkasin ülesse. Kui see oleks õige koht olnud siis seal oleks olnud sõiduvahend, aga seal ei olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 12, 2007 12:51 pm    Teema: Vasta viitega

Tok
Minu raamatus "Kaarligoolem" on KGB "nõidade" tehnika kirjeldatud. eriti Eesti ajaloo osas.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 13, 2007 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

Täna sai ühe KGB nõia vägi hävitatud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Okt 14, 2007 9:00 am    Teema: Vasta viitega

tegin eile tulemaagiat igaskujuks kuna lendaja kardab tuld aga mõned võisid ristid ja piibli kabuhirmus ära kaotada , ilmelt nüüd on neid võimalik leida kellegi põgenemisteel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Okt 14, 2007 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

lendaja tuld ei karda, tuld kardavad ühed teised tegelased. nii, et keda sa lendajaks pead?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Nov 01, 2007 10:16 am    Teema: Vasta viitega

lendaja lendas mööda lennukiga ja viskas pommi alla..... 59kraadi 24 minutit N, ja 24kraadi 18 minutit E ..... ma arvan et see on seotud vene allveelaeva viibmisega eesti piiri lähedal. muide see koht on kõige parem koht dessandi tegemiseks sest pankrannik ei sega ja lähedal pole majasid kust näha . nasilased käisid seda kohta uurimas .. terve öö oli nende telk metsas. meie piirivalve ei märganud midagi .... merepõhi on seal ka hästi madal ja läheb sügavaks, väga soodne soomukitele ja mereväelastele, eemal on mahajäetud raketiväebaas kus saab resideeruda, maantee on 100m merest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Nelj Nov 01, 2007 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

akk, ära püüa vante aidata, nad peavad kogu aeg "oma asjadega" tegevuses olema, sest muidu leiavad nad mujal tegevust. Fikseerisid pildi, ok. Ära puutu midagi ega jäta jälgi.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group