Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Viimane meeleheitlik reklaam Tokroda raamatule
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2007 12:56 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et see peaks siis promoma meie oskusi naljamehi teha Rolling Eyes ?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2007 12:58 pm    Teema: Vasta viitega

Loomulikult.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2007 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

No siis peaksid sa sobima meid promoma küll Wink
Tagasi üles
Reet



Liitunud: 21 Märts 2005
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2007 8:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tere, foorum!Kirjutasin siia kunagi ammu paar sõna.

Veel üks selline reklaam ja kristlastel algab kauaoodatud ärkamine, lasevad end massiliselt Jessukesel ära päästa.
Kuidas küll Tokroda oskab iga kord endast nii halva mulje jätta?See on vist midagi , mis mõnedel kaasneb sensitiivsusega.Oleks lihtsalt mingi kunstnik, teadlane või ravitseja, poleks midag.Inimene on oma alal ja kes ei hinda on ise eelarvamustega.Kui aga ollakse n. ö. inimhinge insinöör, siis pole ükskõik kas oskad olla või oled ullike.Sisemine tugevus jm. head omadused peavad ka välja paistma, parim tõestus oma teooriale oled ju ise.Kui oskad nii hästi teisikuid ja igasugu juppe parandada, miks sa seda siis endal ei tee?Kuidas saad aidata inimesi, kel on probleemid?Tegelt tahaks ise infi vastaspoolelt-kõik need sensitiivid on ikkagi ühe jalaga kirikus, kui ise ei käi, siis lasevad patsientidel küünlaid vedada.Kurb pole mitte see,et üht raamatut ei ostetud, vaid et seda teist poolt pole või ta on lahja.Minul ja teistel kes tahavad eelkõige eneseabi mitte võõrast maailmapilti ja ajuloputust polegi kuhugi minna.Või peaksin ikkagi kiirelt minema patte andeks paluma enne kui seal rahvast murdu on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Anti Kristus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 29 Mai 2004
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2007 10:28 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu arvata oligi kerkib peale teatava edu saavutamist kuskilt maa alt üles kari tegelasi kes kõik peavad ennast asjaosalisteks ilma kelleta poleks mitte midagi juhtunud.
Äkki sa Krissu täpsustaksid mulle konkreetselt oma osa selles reklaamis ja tokroda promomises?

Reede jutust ma küll mitte midagi aru ei saanud.Võib olla sa ka täpsustaks mida sa tahtsid öelda? joo tass teed ja ära erutu liigselt.Ehk on kergem kirjutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2007 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

Reet.
Sa vist pole minu eesmärgist aru saanud. Meil kahjuks Eestis kontrollivad vaimsust KGB nõiad. Nad on tasemel. nende eesmärk on kohalik nõiakultuur hävitada. Tee silmad lahti. Miks suri luule Viilma, Laine Roht, Annelis Õigus, Helme jaan jne. Ka vigala sassi koguaeg püütakse ära koristada. Ka mind tahetakse laimuga materdada. See on neil hästi õnnestunud. Nagunii peetakse mind pedofiiliks, ajupesu tegijaks jne. Mul pole midagi kaotada eriti peale seda, kui taheti mind AIDSI süstiga nakatada. Õnneks on mulle loodus andnud hea tugeva keha. Mul pole aega, ma pean leidma ükskõik, mis meetodi, et inimesi tõmmata kirikust eemale.
Sest ma lahendasin KGB tapmise mehhanismi. Nad suudavad hävitada ristiusklikku. See on omaette süsteem. Ja ma ei taha, et ühelpäeval on kõik meie nõiad surnud.


Seega valik on karm. Elu või surm. Ja selleks, et inimene surma valiks on vaja ajupesu teha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2007 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

Anti Kristus kirjutas:
Nagu arvata oligi kerkib peale teatava edu saavutamist kuskilt maa alt üles kari tegelasi kes kõik peavad ennast asjaosalisteks ilma kelleta poleks mitte midagi juhtunud.
Äkki sa Krissu täpsustaksid mulle konkreetselt oma osa selles reklaamis ja tokroda promomises?



Aga palun:
Tokroda kirjutas:
Krissu kirjutas:
No punnitas mis ta punnitas aga sai lõpuks ikka teleekraanini välja Very Happy
Krissu, mäletad, kui te lubasite Katiga Tokist naljamehe teha.
Võib õelda: TEHTUD.
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2007 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

Toki- kunagi väitsid, et elad tänu teooriatele, et kui selle kirjutamise lõpetaksid siis saaks surma.

Kas siit võiks järeldada, et tegid diili KGBga?
Tokroda kirjutas:
Muideks teooriat ma hakksingi selleks tegema, et mu elu oli ohus. Tegelikult on nii, et lõpetades teooria kirjutamise sean enda ohtu.

http://www.vaimumaailm.ee/posting.php?mode=quote&p=114245

Nõid on isik/inimene. Kas sa mõne KGB nõia nime ei tahaks avalikustada, saaksime, ehk vastulöögi anda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Okt 12, 2007 12:15 am    Teema: Vasta viitega

kgb nõiad tulevadki sellepärast, et lendajaga jamad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rockrapdude



Liitunud: 15 Sept 2007
Postitusi: 2
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Reede Okt 12, 2007 12:20 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea kas see on õige teema kuhu seda postitada, aga siit ta läheb: Tahtsin küsida, et kas maksab seda raamatut torkida? Ja kui maksab, siis mis ta teeb? Mida ta õpetab? Kuidas ta elu muudab? Ostaks küll, aga näed, aukartus on sellise asja vastu. Äkki hakkan tegelema sellega ja teen valesti miskit? Tokroda. Aita hädast välja. Ole meheks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reet



Liitunud: 21 Märts 2005
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Reede Okt 12, 2007 12:22 am    Teema: Vasta viitega

Seda kirjandust ilmub nii meeletult palju, et ei jõua teda raamatukogust võtta ja läbigi lugeda ,endale ostmisest rääkimata.Valiku tegemine on paratamatu.Ja pärast mõtled, aga mis see mulle ikkagi annab? 300 lehekülje peale kaks kasulikku mõtet.Veel ühte tähtsat teooriat osta?Kui inimesed saavad teada, et sul on neile midagi anda, siis nad tulevad ,isegi kui ei taha.Kellele meeldiks arsti juures käia.
_________________
Keda see tõde huvitab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 12, 2007 2:20 am    Teema: Vasta viitega

Reet, Kui sa poodi lähed, siis saad sirvida raamatut. Vaadata, kas seal on kasulikku mõtet või mitte. Minuteada ei aja ükski raamatu pood inimest ära, kui ta raamatut veits loeb.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 12, 2007 2:27 am    Teema: Vasta viitega

rockrapdude kirjutas:
Ma ei tea kas see on õige teema kuhu seda postitada, aga siit ta läheb: Tahtsin küsida, et kas maksab seda raamatut torkida? Ja kui maksab, siis mis ta teeb? Mida ta õpetab? Kuidas ta elu muudab? Ostaks küll, aga näed, aukartus on sellise asja vastu. Äkki hakkan tegelema sellega ja teen valesti miskit? Tokroda. Aita hädast välja. Ole meheks.
Ma kirjutasin selle raamatu selleks, et inimene hakkaks mõtlema ja mõistaks, mis ta ümber toimub. Seal ei ole tegutsemise juhiseid. Seega ei saa ka midagi valesti teha. Raamat peaks avardama maailmapilti. See suurendab mõistmist. Mõistmise suurenemisega suurenevad võimalused. Aga kas Sa neid võimalusi kasutad on ju Sinu valik.
Sa saad ju küsida inimestelt, kes seda on lugenud ju.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 12, 2007 2:38 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Toki- kunagi väitsid, et elad tänu teooriatele, et kui selle kirjutamise lõpetaksid siis saaks surma.

Kas siit võiks järeldada, et tegid diili KGBga?
Tokroda kirjutas:
Muideks teooriat ma hakksingi selleks tegema, et mu elu oli ohus. Tegelikult on nii, et lõpetades teooria kirjutamise sean enda ohtu.

http://www.vaimumaailm.ee/posting.php?mode=quote&p=114245

Nõid on isik/inimene. Kas sa mõne KGB nõia nime ei tahaks avalikustada, saaksime, ehk vastulöögi anda?
Jahh, ma pidin looma oma maailma, et olla kaitstud. Kui ma seda ei oleks teinud, siis oleksin elanud tahestahtmatult kristlikus maailmas ja mind oleks ära koristatud nagu tehti Luule viilmaga, Annelis õigusega, Sirje kabreliga, Laine rohtlaga, Helme Jaaniga jne. Muideks Vigala Sassi ei suuda nad ka tänu sellele ära koristada, et tal oma maailm. Aga see, et teda vähk pidevalt pommitab on tingitud sellest, et ta naine on tegelikult Katoliitlik koer, kes on pugenud Sassi külje alla õõnestama.
Sulle ütlen, et hoia ennast. jäta ned KGB sabarakud minu hoolde. Küll ma nendega hakkama saan. Ma ei taha, et Sinuga midagi juhtuks. sul ei ole piisavalt kogemust ja teadmist.
Teadlikud KGB agendid ei ole avaliku ees. Pikendused, mitte teadlikud KGB agendi tunned ära sedasi, et Ta võtab kliendilt suuri summasid . Tema seanss maksab 5000 EEK-i näiteks. Liputab venemaalt saadud diplomiga, Kasutab pühavett ja lehvitab biibliga. Nimesid võin nimetada Sulle privas.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
liivaterake
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 10 Jan 2007
Postitusi: 239

PostitusPostitatud: Reede Okt 12, 2007 3:15 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Jahh, ma pidin looma oma maailma, et olla kaitstud. Kui ma seda ei oleks teinud, siis oleksin elanud tahestahtmatult kristlikus maailmas ja mind oleks ära koristatud nagu tehti Luule viilmaga, Annelis õigusega, Sirje kabreliga, Laine rohtlaga, Helme Jaaniga jne

Mis neil eelnimetatutel sis oma maailmast puudu jäi? Luule Viilma tegi kah usinasti teooriat. Või oligi häda selles, et liiga palju teistega tegeles ja enda hooletusse jättis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 12, 2007 4:08 am    Teema: Vasta viitega

Luule Viilmal polnud meespartnerit. vaatamatta sellele et ta nõid oli, jäi ta ikka naiseks. Ka nõidnaine vajab meespartnerit, sest kui tal pole seda, siis saab meesaspektiga ta puruks lüüa. Seda kasutatigi ära. Ma nägin seda ette. Kui talle helistasin ja ütlesin, et oht on, siis ei kuulanud ta üldsegi mind ja käskis oma raamatuid lugeda. Aga mis siin ikka. mis olnud see olnud. Meie peame edasi minema ja hakkama saama hetke olukorraga. Ega asjata püüta minult mu naist ja nõidnaispartnerit eemale lüüa. Aga ma kaitsen neid ja hoian. ja nemad armastavad mind ja minu maailma.

Kui mees ja naine loovad tõelise liidu. Kui naine armastab meest ja mees hoiab naist, siis on nad võitmatud.
NAD MOODUSTAVAD KAHEKESI LIIDU.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Anti Kristus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 29 Mai 2004
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Reede Okt 12, 2007 10:19 am    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
Anti Kristus kirjutas:
Nagu arvata oligi kerkib peale teatava edu saavutamist kuskilt maa alt üles kari tegelasi kes kõik peavad ennast asjaosalisteks ilma kelleta poleks mitte midagi juhtunud.
Äkki sa Krissu täpsustaksid mulle konkreetselt oma osa selles reklaamis ja tokroda promomises?



Aga palun:
Tokroda kirjutas:
Krissu kirjutas:
No punnitas mis ta punnitas aga sai lõpuks ikka teleekraanini välja Very Happy
Krissu, mäletad, kui te lubasite Katiga Tokist naljamehe teha.
Võib õelda: TEHTUD.


See pole vastus.MIlline ikkagi on sinu konkreetne osa selles reklaamis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 12, 2007 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Anti Kristus kirjutas:
See pole vastus.MIlline ikkagi on sinu konkreetne osa selles reklaamis?


See ei ole minu asi, kui sulle vastused ei meeldi Cool
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Okt 12, 2007 12:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Jahh, ma pidin looma oma maailma, et olla kaitstud. Kui ma seda ei oleks teinud, siis oleksin elanud tahestahtmatult kristlikus maailmas ja mind oleks ära koristatud nagu tehti Luule viilmaga, Annelis õigusega, Sirje kabreliga, Laine rohtlaga, Helme Jaaniga jne. Muideks Vigala Sassi




Sul on mingi õhkõrn lootus, et sind ei koristata ära. Ja arvad, et nad valivad oma maailma järgi. Võibolla ei vali. Võibolla valivad hoopis avaliku tuntuse ja andmete kättesaadavuse järgi. Kui see nii on, siis ainuke võimalus on põgeneda teadmata suunas. KGB sortsid võivad anda käsu Pelgulinna Tiidule ja käsk on suurem kui sigadus. Käsku tuleb täita.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Anti Kristus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 29 Mai 2004
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Reede Okt 12, 2007 3:27 pm    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
Anti Kristus kirjutas:
See pole vastus.MIlline ikkagi on sinu konkreetne osa selles reklaamis?


See ei ole minu asi, kui sulle vastused ei meeldi Cool


Meeldivusega pole siin midagi pistmist.sa hiilisid vastusest kõrvale.Tahan teada kas sa suudad konkreetselt küsimusele vastata või ei suuda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group