Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Unesn2gemine ja surnud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Apr 10, 2010 2:35 am    Teema: Vasta viitega

kusjuures üks "erilisuse" tekitaja, mis annab teisele jube suure kaitse, on inimese vaatamine läbi kellegi ja selle baasil miski eelduse loomine.
kusjuures, kui vaadata läbi enda, siis ise saab antud kaitse enda vastu - tuleb ja teeb, mis tahab.
näiteks, et "MINU ema peaks olema targem" või "MINU isa peaks olema õiglasem", või "ta ju MU VENNA pruut.." või "see on ju LINNAPEA poeg...".
kuigi peaks olema, et lihtsalt kellegi ema, kui naine ja kellegi isa, kui mees ja miski tibin ja miski poiss...
st, me tõstame inimest, sest ta on kellelegi keegi, mitte ei vaata teda nii nagu ta on.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Laup Apr 10, 2010 11:34 pm    Teema: Vasta viitega

Miks see teise eriliseks pidamine teisele nii suure kaitse annab, olen seda täheldanud küll - sellepärast toimub ju päris palju pingutamist ka - olla KEEGI!

Sama paralleeli võib vist tõmmata ka, et kui näha inimest nt millegi muu välise läbi? Nt inimese positsioon, amet, raha, riided, ilu, mõni "eriline" omadus, oskused (mis võivad ka tegelikult olemas olla või siis on näiliselt loodud)- keskendudes neile või siis lihtsalt ületähtsustada mõnd omadust ja luua sellest mingi loll iidol.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Teis Juun 29, 2010 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Tra ma tahtsin minna teise maailma unenäos. Tegin portaali ka valmis ja tahtsin et mu keha kaoks sinna et ma saaksin käia k6ikides maailmates jne. Mind ei koti. Aga munn hääl hakkas mölisema. Raisk kui veel tuleb midagi tapan nad k6ik ära mul pohhuj raisk mis teha siis nendega? Raisk hakkan terroriseerima neid kes mind ei lase teisse maailma raibe unnik raisk ma saan ju tagasi tulla. Sita varesed raisk. Tra pean ära jebima selle maailma reeglid. Teen caaose trad raisk. Tra soome keeles praak. Reegel teeb inimese praagiks. Saite nyyd aru. Krdi lollakad. Ja mind ei koti mida te rääkima hakkate. Mina lähen fantaasia maailma ja mind ei koti. Olen juba unedes olnud seal. Tahan sellest kosmosest ära kaduda. Nii et jah. Ma ytlesin. Loomine on selline et kas lood midagi vanadest kokku uue. V6i lood midagi teiselt. 2 tyypi loomist. Muu on pask. Dibiilid.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group