Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Hingesugulus?
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
punanevares



Liitunud: 16 Nov 2004
Postitusi: 5
Asukoht: Hiiumaa

PostitusPostitatud: Püh Veeb 06, 2005 7:11 pm    Teema: Hingesugulus? Vasta viitega

Ma ei osanud kuskile mujale oma küsimust poetada. Ja küsimus olekski, et kas on igal inimesel olemas hingesugulane? Ja kui on, kuidas siis teda ära tunda, kui enda vaiste nii väga usaldada ei taha? Ja üldse. Mis siis, kui see hing on juba oma elu füüsilise inimesena ära elanud, teoreetiliselt võiks siis juba selline variantki olemas olla.
Question
_________________
Võib-olla me ootame suve.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 06, 2005 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

Hingesugulase tunned ju alati ära.
Te elate nimelt ühes maailmas.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
punanevares



Liitunud: 16 Nov 2004
Postitusi: 5
Asukoht: Hiiumaa

PostitusPostitatud: Püh Veeb 06, 2005 8:47 pm    Teema: Vasta viitega

Kuid oletame kui mul oleks oma hingesugulane ning ta sureks enne seda, kui ma peaks teda kohtama, kas siis saan endale uue hingesugulase või olen lihtsalt ilma? Ning peale surma, siis suguluses olevad hinged saavad ikkagi kokku? Ning kas selline võimalus on ka olemas, et hingesugulased mitte kunagi üldse ei kohtu. Isegi mitte silmapilguks?
_________________
Võib-olla me ootame suve.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 06, 2005 8:56 pm    Teema: Vasta viitega

ka selline võimalus on olemas.
aga miks nad siin peakski kohtuma.
hingedel ju ühendus olemas.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 06, 2005 8:58 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
hingedel ju ühendus olemas.
Miks sa neid siis juurde toota üritad?
Tagasi üles
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 06, 2005 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

aga kas alati peab olema hingesugulane? Ma arvan, et saab ka ilma läbi.
_________________
ﺑﮑﻅﻺﻹﻻקּ$
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
punanevares



Liitunud: 16 Nov 2004
Postitusi: 5
Asukoht: Hiiumaa

PostitusPostitatud: Püh Veeb 06, 2005 11:42 pm    Teema: Vasta viitega

miku-wu, sa ütled, et kas hingesugulaseta ei saa? Kuid hingesugulased moodustavad ühtse terviku. Ja nad elaksid justkui sümbioosis. Kas siis ei oleks mitte 'lahedam' olla hingesugulasega kui hingesugulaseta? Hingesugulaseta on inimene poolik. Või vähemalt nii olen mina asjast aru saanud.
_________________
Võib-olla me ootame suve.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Püh Veeb 06, 2005 11:53 pm    Teema: Vasta viitega

Hingesugulast/sugulasi on tutvusringkonnas hea omada, kunagi ei hakka igav. Selleks ei pea ilmtingimata koos elama. Very Happy
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 07, 2005 12:17 am    Teema: Vasta viitega

Hingesugulastega sa ei saagi koos elada.
Aga hea, kui on. Saab toetust ja ennast mõista.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mismo
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 14 Nov 2005
Postitusi: 234

PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2005 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Hingesugulastega sa ei saagi koos elada.
Aga hea, kui on. Saab toetust ja ennast mõista.


Miks ei saa koos elada?
Mäletan et hingesugulasi saab jaotada nt kolmeks, üks oli olemuse kaksik, siis ülesande kaaslane ja siis veel selline, kes on sinuga samast tervikolemusest.

Arvan, et tean enda olemuse kaksikut. Tahtsin temaga paremini tuttavaks saada, praegu ta teab mind ka. Samas kardan teda irratsionaalselt palju selleks et teda rohkem tundma õppida. Ma pole aru ka saanud, et ta sellest huvitatud oleks.
_
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 3:05 am    Teema: Vasta viitega

Sind, kui inimest toidab teistsugune energeetika. Sama energeetikaga inimene ei anna sulle midagi.
Ainult rahu valitseb teie vahel. Pole vaja kraagelda. Pole midagi teiselt pätsu vaja panna.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 9:34 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Sind, kui inimest toidab teistsugune energeetika. Sama energeetikaga inimene ei anna sulle midagi.
Ainult rahu valitseb teie vahel. Pole vaja kraagelda. Pole midagi teiselt pätsu vaja panna.


Aga palun kirjuta, et miks on inimestel sellised "hingessugulased" ? Ja kuidas nad nagu tekivad ?
Ma olen sellist inimest kohanud, kes on tõesti nagu väga minu moodi ja kuidagi kahtlaselt tuttav.
Tagasi üles
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

mul on ka hingesugulane olemas..terve elu siinsamas minu kõrval olnud..aga ma pole teda lihtsalt tähele pannud Confused
kõik mis mina olen läbi teinud.. selle on ka tema..kuigi ma näen et tal veel paar küsimust lahendada, aga küll ma juba teda toetan Very Happy
KAs tõesti saaks keegi valgustada selle teema pealt, et mis asi see hingesugulus täpselt on? milleks on hingesugulus loodud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mismo
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 14 Nov 2005
Postitusi: 234

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 2:22 pm    Teema: Vasta viitega

Arvan, et suhtute siin meediumkirjandusse vaenulikult, aga hingesugulusest on kirjutatud Chelsea Quinn Yarbro raamatutes.
Algab see raamatute seeria sellega, et üks grupp inimesi saab ühendust ühe omamoodi vaimolendiga ja siis nad lepivad kokku, et seda olendit kutsutakse edaspidi Michaeliks.
Mul olid eelarvamused enne lugema hakkamist, aga pärast sain aru, et alusetud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 3:20 pm    Teema: Vasta viitega

mismo kirjutas:
Arvan, et suhtute siin meediumkirjandusse vaenulikult, aga hingesugulusest on kirjutatud Chelsea Quinn Yarbro raamatutes.
Algab see raamatute seeria sellega, et üks grupp inimesi saab ühendust ühe omamoodi vaimolendiga ja siis nad lepivad kokku, et seda olendit kutsutakse edaspidi Michaeliks.
Mul olid eelarvamused enne lugema hakkamist, aga pärast sain aru, et alusetud.


No ma mõtlesin seda, et mis funktioon sellel on.
Et kui see hingesuguluse värk eksisteerib, siis on sellel mingi kindel põhjus vajadus...
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 3:34 pm    Teema: Vasta viitega

Harilikult see hingesugulase värk on nii, et see toimib mingil kindlal ajahetkel.
Kuigi esineb ka erandeid.
Tagasi üles
mismo
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 14 Nov 2005
Postitusi: 234

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
No ma mõtlesin seda, et mis funktioon sellel on.
Et kui see hingesuguluse värk eksisteerib, siis on sellel mingi kindel põhjus vajadus...

Ülesandekaaslane on selline teine inimene, kellega teil on ellu viia sarnane eluline ülesanne. Ta on sinu suhtes selle poolest täiendavate iseloomuomadustega, et teil oleks koos ülesannet kergem ellu viia. Väliselt võite olla isegi sarnased.
Läbi taaskehastumiste on tegu mõlemi puhul samaks jääva vaimuga (kehtib ka olemuse kaksiku puhul). Võib ka olla, et üks on kehastunud ja teine kehastumiste vahepeal või siis et asute füüsiliselt üksteisest nii kaugel, et teete koostööd hoopis magamise ajal unenägudes mingit moodi.

Olemuse kaksik on selline teine inimene, kellega võib välja kujuneda suhe, mis on üks intiimsemaid suhteid üldse (ja seda mitte just seksi poolest vaid mingil hingelisel tasandil). Välimuses ei pruugi olemuse kaksikud kuigi sarnased olla. Üldiselt juhtub peale seda, kui olemuse kaksikud kohtuvad, sageli nii et nad otsustavad üksteist ignoreerida, sest tegu on hingeliselt väga intensiivse suhtega. Kusjuures just väärisiksus hakkab selles suunas hirme genereerima, et nad eraldi oleks. Kui olemuse kaksikud aga jäävad kokku, siis elavad nad suhteliselt õnnelikku elu, ainult selles on probleem, et nende vaimne areng on väiksem, kui neil oleks olnud eraldi olles.
_
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 23, 2005 2:23 am    Teema: Vasta viitega

Ma olen seda raamatut lugenud.
Seal armastati 7 Süsteemi.
Ãœhtpidi oli ta arendav, teistpidi point oli varjatud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hammett
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Nov 2005
Postitusi: 257
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 23, 2005 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

MA arvan, et olen leidnud ka oma higesugulase. Me tundume sarnased olevat, sarnase arenguga, mõttemaailmaga, huvidega. Ning meie vahel on tugev side, ma olen kindel, et olen temaga telepaatiliselt suhelnud. Ja siis on veel nagu miskit, mida on raske sõnadesse panna. Aga ma olen temaga tülis. Sad ega saa enam ühendust temaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BluePearl-
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 23, 2005 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

Hammett kirjutas:
MA arvan, et olen leidnud ka oma higesugulase. Me tundume sarnased olevat, sarnase arenguga, mõttemaailmaga, huvidega. Ning meie vahel on tugev side, ma olen kindel, et olen temaga telepaatiliselt suhelnud. Ja siis on veel nagu miskit, mida on raske sõnadesse panna. Aga ma olen temaga tülis. Sad ega saa enam ühendust temaga.
Mina aga arvan, et sa kasutad teda ära.. ja nüüd oled endast väljas, kuna sa ei saa talt enam seda mida sa tahad.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group